Zawody

Nazwa zawodów:

VI Dębicka Czasówka 2018

Miejsce i termin: Latoszyn k/Dębicy, 2018-09-30
Organizator: Dębicki Klub Kolarski „Gryf” i Gmina Dębica
email: zarzad@dkkgryf.com
Opis zawodów: Warunki uczestnictwa:
Uczestnikiem zawodów będzie osoba spełniająca następujące warunki:
7.1. Dokona rejestracji do 28.09.2018 r. przez formularz, lub osobiście w dniu 30.09.2018 r. w biurze zawodów.
7.2. Dokona opłaty startowej w ustalonej wysokości przed zawodami: do dnia 31.08.2018 r. 30,00 zł lub 40,00 zł pomiędzy 01.09.2018 r. a 28.09.2018 r.
W dniu zawodów opłata startowa wynosi 60,00 zł.
Członków DKK GRYF są zwolnieni z opłaty startowej.

Miejsce startu:

Szkoła Podstawowa w Latoszynie k/Dębicy. Biuro zawodów Szkoła podstawowa w Głobikowej.
Planowany czas startu: 30.09.2018 r. o godz. 14:00 ze względu na czas najmniejszego ruchu ulicznego na trasie wyścigu. 
Należy zgłosić się w biurze zawodów najpóźniej do godz. 13:00 w celu podpisania oświadczenia oraz odebrania numeru startowego.

Podczas zawodów obowiązują następujące klasyfikacje:
Open (Klasyfikacja o Mistrzostwo Dębicy) dla wszystkich rodzajów roweru
Szosa do lat 20
Szosa 21-35 
Szosa 36-45 
Szosa 46-55 
Szosa 56-65 
Szosa 66+ 
Kobiety open (Klasyfikacja o Mistrzostwo Dębicy) dla wszystkich rodzajów roweru
MTB (Klasyfikowane są tylko zawodnicy startujący na rowerach MTB, za rower MTB uważamy rower MTB z oponami minimum 1,51 cala, poniżej tej wartości opon rower będzie zaliczony jako szosowy)
DKK Gryf (Klasyfikacja o Mistrzostwo Klubu dostępna jedynie dla zawodników posiadających opłaconą składkę członkowską w Klubie)

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z opłaconą płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników z nieopłaconą płatnością

Zarejestruj się

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Baran Piotr Tarnów Rower MTB Brak TAK
2 Bargieł Natalia Bogumilowice Rower Szosowy Brak TAK
3 BĄk MirosŁaw Chorzelów Rower Szosowy TOP-SERVIS CHORZELÓW

4 Białorucki Bogdan Sędziszów Młp Rower Szosowy Brak TAK
5 Brzuski Antoni Tarnów Rower Szosowy Brzuski rowery narty

6 Brzuski Antoni Tarnów Rower Szosowy Brzuski rowery-narty

7 Burda Patryk Łańcut Rower Szosowy STS Jordan Wola Mała

8 Burda Mateusz Łańcut Rower Szosowy STS Jordan Wola Mała

9 Burek Tomasz Mielec Rower Szosowy Gardner Team Mielec

10 DĄbrowska Gabriela DĘbica Rower Szosowy Brak TAK
11 Depowski Marek Dębica Rower Szosowy Brak TAK
12 Dygdoń Mateusz Zyrakow Rower Szosowy Dębicki Klub Kolarski „Gryf” TAK
13 Foryś Rafał Dębica Rower Szosowy DKK GRYF DĘBICA

14 Gawlik Marcin Dębica Rower Szosowy TDPCT

15 Jasica Tadeusz Gumniska Rower Szosowy Brak

16 Kania Mariusz Brzeźnica Rower Szosowy Dębicki Klub Kolarski GRYF

17 Kania Katarzyna Brzeźnica Rower Szosowy Dębicki Klub Kolarski GRYF

18 Krawczyk Adrian Żegocina Rower Szosowy BodyiCoach

19 Książek Krzysztof Nagawczyna Rower Szosowy Dębicki Klub Kolarski GRYF

20 Kulas Szymon Nagawczyna Rower Szosowy Dębicki Klub Kolarski GRYF

21 Kulas Jakub Nagawczyna Rower Szosowy Dębicki Klub Kolarski GRYF

22 Lampart Marcin Dębica Rower MTB Akademia Małego Strażaka TAK
23 Żak Grzegorz Rzeszów Rower Szosowy Brak

24 Łachut Cezary Mielec Rower Szosowy Gardner team Mielec

25 Świątek Bogusław Brzeźnica Rower Szosowy Dzikie Mustangi TAK
26 Świniuch Zbigniew Dębica Rower MTB Maratończyk Dębica TAK
27 Łyszczarz Adam Przeworsk Rower Szosowy Brak

28 Malita Damian Rzeszow Rower Szosowy CycloCentrum Kolbuszowa TAK
29 Marszałek Michał Dębica Rower MTB Brak TAK
30 Matlok Grzegorz Dębica Rower Szosowy Tanie Odżywki.pl Cycling Team TAK
31 Nanek Sebastian Bochnia Rower Szosowy Brak TAK
32 Nosal Marek DĘbica Rower Szosowy Dębicki Klub Kolarski GRYF

33 Nosal Bartosz Dębica Rower Szosowy Dębicki Klub Kolarski Gryf

34 Pietrzak Piotr Nosówka Rower Szosowy SST Lubcza

35 Polak Krzysztof Jastkowice Rower Szosowy Brak

36 Pych Romek Wola Wielka Rower MTB DKK Gryf

37 Pych Romek Wola Wielka Rower MTB DKK Gryf

38 Pytko Paweł DĘbica Rower MTB Brak TAK
39 Reguła Grzegorz Zawada Rower Szosowy DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF

40 Rudnicki Tomasz Rzeszów Rower Szosowy ZKS STAL Rzeszów TAK
41 Ryba Piotr Dębica Rower MTB Maratończyk Dębica TAK
42 Skowroński Tomasz Kolbuszowa Rower Szosowy CycloCentrum Team TAK
43 Słomiński Piotr Gorlice Rower Szosowy FST Gorlice TAK
44 Sobecki Janusz Dębica Rower Szosowy Brak TAK
45 Soroczyński Grzegorz Gorlice Rower Szosowy FST TAK
46 Szczudło Dionizy Dębica Rower Szosowy Maratończyk Dębica

47 Szybowicz Jarosław Rzeszów Rower Szosowy Axel Sport Racing Team TAK
48 Tkaczuk Cezary Hrubieszów Rower Szosowy Brak TAK
49 Urbaniak Grzegorz Tarnobrzeg Rower Szosowy ZORZA TAK
50 Walczyk Tomasz Sędziszów Młp Rower Szosowy Brak

51 Walewski Lukasz Rzeszów Rower Szosowy Dentistoo

52 Węgrzyn Krzysztof Mielec Rower Szosowy Gardner-Team Mielec

53 Wiktor Bartłomiej Ropczyce Rower Szosowy Brak

54 Zaborowska Halina Dębica Rower MTB KB Maratończyk Dębica

55 Zaborowski Robert Dębica Rower Szosowy KB Maratończyk Dębica

56 Zborowski Kacper Tarnów Rower Szosowy Brak TAK