Zawody

Nazwa zawodów:

24. Ogólnopolskie Biegi Uliczne

Miejsce i termin: Mielec, 2018-09-28
Organizator: Lekkoatletyczny Klub Sportowy Stal Mielec, 39-300 Mielec
ul. Solskiego 1, tel. 17 788 5007, 507 093 980, lksmielec@interia.pl
Opis zawodów: 1. Bieg główny 3 km, liczne biegi młodzieżowe.
2. Biuro zawodów czynne:
– 27 września 2018 r. w godz. 18:00-20:00
– 28 września 2018 r. w godz. 15:00-18:00.
3. Trasa biegu głównego 3 km – start i meta na stadionie (nawierzchnia Mondo – stadion, asfaltowa i kostka brukowa).
4. Limit uczestników biegu głównego 3 km: 150 osób.

5. Zgłoszenia do biegu głównego:

– do 26 września 2018 r. drogą elektroniczną poprzez stronę: www.timekeeper.pl

– 27 września 2018 r. w godz. 18:00-20:00 i 28 września 2018 r. w godz. 15:00-18:00, pod warunkiem niewyczerpania limitu miejsc.

6. Opłata startowa:

– 20,00 zł – przy rejestracji elektronicznej do dnia 26 września 2018 r.

– 30,00 zł – w biurze zawodów w dniach 27-28 września 2018 r., w przypadku niewyczerpania limitu 150 miejsc.

Strona WWW: http://www.mielecbiega.pl
Regulamin zawodów: PDF
Lista startowa: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z opłaconą płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników z nieopłaconą płatnością

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Augustyn Andrzej Stalowa Wola kat. 60+ Stalowowolski Klub Biegacza TAK
2 Ćwięka Małgorzata Mielec kat. 20-29 brak TAK
3 Ćwik Janusz Mielec kat. 60+ Wiatr We Włosach TAK
4 ćwikła Krzysztof Malawa kat. 50-59 Brak TAK
5 Babula Dawid Mielec kat. 20-29 WOT TAK
6 Banach Bartłomiej Stalowa Wola kat 30-39 Brak TAK
7 Banik A Nna Mielec kat. 50-59 Brak TAK
8 Baran Arkadiusz Bobrowniki Wielkie kat 30-39 Husaria Race Team TAK
9 BĄk MirosŁaw ChorzelÓw kat. 40-49 ZABIEGANI MIELEC TAK
10 BĄk MaŁgorzata Chorzelów kat. 40-49 Brak NIE
11 Białoszewski Wojciech Zdrochec kat. 20-29 OCR Master Gym Żabno NIE
12 Bień Przemysław Ryglice kat 30-39 KS Ryglice-sekcja biegowa NIE
13 Blajer Elżbieta Rzeszów kat. 40-49 Brak TAK
14 Blajer Maciej Rzeszów kat. 40-49 Brak TAK
15 Bogudzki Janusz Mielec kat. 40-49 Calipso TAK
16 Brożek Dariusz Zabawa kat. 40-49 OCR TEAM MASTER’S GYM TAK
17 Brożek Magdalena Zabawa kat 30-39 OCR TEAM MASTER’S GYM TAK
18 Brożek Sebastian Zabawa kat. 16-19 OCR TEAM MASTER’S GYM NIE
19 Brożek Dariusz Zabawa kat. 40-49 Husaria Race Team NIE
20 Bronhard Rafał Rzeszów kat 30-39 21 BATALION DOWODZENIA TAK
21 Bruzgielewicz Piotr Oswiecim kat. 20-29 #AdamCzerwińskiTeam TAK
22 Brzuszek Jerzy Nowa Dęba kat. 50-59 ZMITEK TEAM NOWA DĘBA NIE
23 Buczkowski Daniel Tarnów kat. 40-49 Rydza8a Team TAK
24 Burakowska Justyna Trzciana kat. 20-29 Brak TAK
25 Buryło Mateusz Jodłówka kat. 20-29 Perfect Runner Team TAK
26 Cebula Marcin Mielec kat 30-39 Brak TAK
27 Chajdaś Robert Mielec kat. 40-49 Zabiegani Mielec TAK
28 Chudzik Paweł Mielec kat 30-39 Wot TAK
29 Cielak Jerzy KrakÓw kat. 50-59 GRUPA LFD TAK
30 Czekaj Mateusz Jaslany kat. 16-19 Brak TAK
31 Czerwińska Anna Mielec kat 30-39 Brak TAK
32 Czerwiński Adam Wieliczka kat. 20-29 Max-Fliz Ekspedycja TAK
33 Czosnyka Joanna Otfinów kat 30-39 OCR TEAM MASTER’S GYM TAK
34 Didovodiuk Dmutro Ivanofrankivsk kat. 20-29 MK LUCZESK-LKB RUDNIK NIE
35 Dobrosielski Rafał Mielec kat. 40-49 Brak TAK
36 Dryps Ryszard Nowa Sarzyna kat. 60+ NOWOSARZYŃSKA GRUPA bIEGOWA NIE
37 Dudek Dariusz Chorzelów kat. 20-29 Zabiegani Mielec TAK
38 Dul-Soltys Elżbieta Wilcza Wola kat 30-39 Brak NIE
39 Dulik Paweł Sarnów kat. 16-19 LKS Stal Mielec NIE
40 Dulik Paweł Tuszów Narodowy kat. 16-19 LKS STAL MIELEC TAK
41 Duńczyk Daniel Mielec kat 30-39 Brak NIE
42 Dworak Mirosław Widełka kat. 20-29 Brak TAK
43 Dyło Dariusz Mielec kat. 50-59 Brak TAK
44 Dziekan Tomasz Mielec kat. 40-49 Zabiegani Mielec TAK
45 Dziuba Bogdan Jastkowice kat. 40-49 Stalowowolski Klub BIegacza TAK
46 Gawle Piotr Rzeszów kat 30-39 Brak TAK
47 Gawle Wojciech Mielec kat. 20-29 Brak TAK
48 Gładysz Jadwiga Mielec kat. 50-59 Brak TAK
49 Gładysz Lilianna Mielec kat. 20-29 Brak TAK
50 Gmyrek Bartosz Mielec kat. 20-29 Brak TAK
51 Golemo Agnieszka Dąbrowa Tarnowska kat. 40-49 Runteam Dąbrowa Tarnowska TAK
52 Grabowy Łukasz Dębica kat. 40-49 DKB Maratończyk Dębica TAK
53 Grabska Renata Rzeszów kat. 60+ Ambasador Festiwalu Biegowego Krynica-Zdrój TAK
54 Grędysa Marek Rzeszów kat. 20-29 1 bsp TAK
55 Harla Marcin Mielec kat. 20-29 Brak TAK
56 Hasiak Maciej Hucisko kat 30-39 Stalowowolski Klub Biegacza NIE
57 Hyjek Elżbieta Mielec kat. 40-49 Zabiegani Mielec TAK
58 Jabłońska Adrianna Mielec kat. 16-19 LKS Stal Mielec TAK
59 Jachorek Wojciech Padew Narodowa kat. 16-19 Brak TAK
60 Jakubik Mirosław Zaleszany kat. 50-59 Fartlek GO NIE
61 Jóźwiakowski Szymon Rzeszów kat. 40-49 Stalowowolski Klub Biegacza TAK
62 Jemioło Mateusz Mielec kat. 20-29 Zabiegani Mielec NIE
63 Kania Krystian Mielec kat. 20-29 Brak NIE
64 Karkut Bogdan Komorów kat. 40-49 UKS Tiki Taka Kolbuszowa NIE
65 Kasprzak Tomasz Grochowe kat 30-39 TAK
66 Kawa Monika RzeszÓw kat 30-39 BURZA ENDURANCE TEAM TAK
67 Kawa Barbara Żyraków kat 30-39 KB Maratończyk Dębica TAK
68 Kawalerski Kamil Łukawiec kat. 16-19 Brak TAK
69 Khapilina Viktoria Kherson kat. 20-29 MK LUCZESK-LKB RUDNIK TAK
70 Kic Damian Rzeszów kat. 20-29 GUKLA Bratkowice TAK
71 Kiliarska Valentyna Donetsk kat. 20-29 Brak TAK
72 Kiper Maciej Jarosław kat. 40-49 Jarosławski Biegacz TAK
73 Kokoszka Wiktoria Mielec kat. 16-19 Brak NIE
74 Kordyś Tomasz Wola Mielecka kat. 40-49 Brak TAK
75 Kowalik Mariusz Połaniec kat 30-39 RUNNING POŁANIEC TAK
76 Król Marta Przecław kat. 40-49 Brak TAK
77 Krzemińska Joanna Mielec kat 30-39 Brak TAK
78 Krzemiński Łukasz Mielec kat 30-39 Brak NIE
79 Krzyżewska Kamila Mielec kat. 20-29 Brak NIE
80 Kucia Michał Bieniaszowice kat. 16-19 OCR TEAM MASRERS GYM TAK
81 Kutrzuba Mateusz Dębica kat. 40-49 MARATOŃCZYK Dębica TAK
82 Lampart Michał Połaniec kat. 20-29 RUNNING POŁANIEC TAK
83 Lejko Piotr Czermin kat. 20-29 Brak TAK
84 Lelakowski Mateusz Złotniki kat. 20-29 Brak TAK
85 Leśniak Kamil Mielec kat. 20-29 Brak TAK
86 Żak Arkadiusz Jarosław kat. 16-19 Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
87 Żmuda Justyna Mielec kat 30-39 Brak TAK
88 Żmuda Jakub Mielec kat 30-39 Calipso TAK
89 Żuchowska-Pezda Elżbieta Mielec kat. 60+ Brak TAK
90 Żurawski MieczysŁaw Stalowa Wola kat. 60+ STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA TAK
91 Lubieniecki Maciej Kraków / Mielec kat 30-39 LACHO TEAM TAK
92 Łancucki Stanislaw Stalowa Wola kat. 60+ Stalowowolski Klub BIegacza TAK
93 Łącz Małgorzata Mielec kat 30-39 Run For Fun TAK
94 Łeptuch Tomasz Komorów kat 30-39 Stalowowolski Klub Biegacza TAK
95 Magda Łukasz Mielec kat. 20-29 Brak NIE
96 Majcher Kinga Jagiełła kat. 20-29 Brak TAK
97 Małek Marta Cygany kat. 40-49 brak TAK
98 Maziarz Artur Mielec kat 30-39 Run For Fun TAK
99 Mazurkiewicz Wojciech Mielec kat 30-39 Calypso Mielec NIE
100 Mierzyński Grzegorz Mielec kat 30-39 Brak TAK
101 Młynarski Stanisław Zarzecze K. Niska kat. 60+ Stalowowolski Klub Biegacza TAK
102 Mordasiewicz Anna Tuszyma kat. 40-49 Brak TAK
103 Nagaś Katarzyna Mielec kat 30-39 Run For Fun TAK
104 Nicgorska-Kruczek Barbara Rzeszów kat 30-39 RunBabyRun TAK
105 Niziołek Grzegorz Mielec kat. 16-19 Brak TAK
106 Nowak Marcin Stalowa Wola kat 30-39 Stalowowolski Klub Biegacza TAK
107 Nowak Krzysztof Mielec kat. 40-49 TRI MASTER TEAM TAK
108 Nykiel Ola Mielec kat 30-39 TRI MASTER TEAM TAK
109 Ogorzałek Kazimierz Podleszany kat. 60+ Brak NIE
110 Okseniuk Sergii Luck kat 30-39 MK LUCZESK-LKB RUDNIK TAK
111 Okseniuk Oksana Luck kat 30-39 MK LUCZESK-LKB RUDNIK TAK
112 Oleksak Tomasz Nisko kat. 50-59 Planeta Nisko TAK
113 Opaliński Michał Pustynia kat. 20-29 KB Maratończyk Dębica TAK
114 Ortyl Magdalena Mielec kat 30-39 Zabiegani Mielec TAK
115 Pabian Agnieszka Niedomice kat. 40-49 OCR TEAM MASTER’S GYM TAK
116 Pabian Agnieszka Niedomice kat. 40-49 OCR TEAM MASTER’S GYM NIE
117 Paczos Barbara Mielec kat. 50-59 Stal Mielec Masters TAK
118 Pasternak Marcin Mielec kat 30-39 Brak TAK
119 Pazdyk Anna Mielec kat 30-39 Brak TAK
120 Pazdyk Anna Mielec kat 30-39 Zabiegani Mielec NIE
121 Pecka Gosia Rzesz kat 30-39 Runbabyrun NIE
122 Pięta Bogdan Mielec kat. 50-59 Run For Fun TAK
123 Piechota Adam Wola Mielecka kat. 40-49 Brak TAK
124 Pietras Edyta Mielec kat. 20-29 Brak TAK
125 Piwowarska Wioletta Wiązownica-Kolonia kat 30-39 TAK
126 Porczak Michał Rzeszów kat 30-39 MMA Team TAK
127 Przebinda Bogdan Wołowice kat. 50-59 #AdamCzerwinskiTeam TAK
128 PrzybyŁo Łukasz Mielec kat 30-39 Orzeł Biały – Strzelec TAK
129 Puć Dawid Mielec kat. 20-29 OMK Smoczka TAK
130 Rajpold Arkadiusz Trzęsówka kat. 16-19 UKS Tiki Taka Kolbuszowa NIE
131 Raś Wiktoria Mielec kat. 16-19 LKS Stal Mielec TAK
132 Rączka Maciej Mielec kat 30-39 Brak TAK
133 Roik Tomasz Szczucin kat. 50-59 biegam dla basi TAK
134 Rusek Piotr Wola Mielecka kat 30-39 Brak TAK
135 Rusek Patrycja Mielec kat. 16-19 LKS Stal Mielec TAK
136 Semenovych Nataliia Kyiv kat. 20-29 Brak NIE
137 Seremet Piotr Tarnów kat. 40-49 www.s-projekty.pl NIE
138 Siembida Małgorzata Ulanów kat. 40-49 Stalowowolski Klub Biegacza TAK
139 Siembida Dawid Ulanów kat. 16-19 KKS Victoria Stalowa Wola NIE
140 Słowik Daniel Żabno kat 30-39 OCR Team Masters Gym NIE
141 Smolarczyk Karolina Nowa Dęba kat. 16-19 MKS Stał Nowa Dęba TAK
142 Smoleń Jan Mielec kat. 16-19 Kolegium Sędziów Rzeszów NIE
143 Sokołowska Sylwia Gorzyce kat 30-39 OCR TEAM MASRERS GYM TAK
144 Sokołowski Patryk Gorzyce kat. 16-19 OCR TEAM MASRERS GYM TAK
145 Stala Dudek Jadwiga Mielec kat. 40-49 ZSB TAK
146 Starżyński Andrzej Klementowice kat. 20-29 Centrum Eksportu Klementynka UMCS Lublin TAK
147 Stec Mariusz Rzeszów kat. 20-29 Brak TAK
148 Strebkowa Natalia Kiew kat. 20-29 MK LUCZESK-LKB RUDNIK NIE
149 Struzik Alicja Mielec kat. 16-19 LKS Stal Mielec TAK
150 Strzelec Justyna Przemyśl kat. 20-29 UKS Tempo 5 NIE
151 Sum Rafał Mielec kat. 20-29 OMK Smoczka TAK
152 Sumiec Zygmunt Mielec kat. 50-59 Zabiegani Mielec TAK
153 Sypek Kamil Mielec kat. 20-29 Brak TAK
154 Szabat Wiesław Annopol kat. 50-59 Brak TAK
155 Szady Karina Mielec kat 30-39 Brak TAK
156 Szady Konrad Mielec kat 30-39 Brak TAK
157 Szczerba Agnieszka Mielec kat 30-39 Brak TAK
158 Szczerek Agnieszka Połaniec kat 30-39 RUNNING POŁANIEC NIE
159 Szczur Iwona Nowa Dęba kat. 40-49 YAWAZA TAK
160 Szczur Wiesław Nowa Dęba kat. 40-49 YAWAZA TAK
161 Szkoda Robert Biłgoraj kat 30-39 Biłgoraj Biega NIE
162 Szweda Barbara Połaniec kat. 40-49 Running Połaniec TAK
163 Szweda Dominika Połaniec kat. 16-19 Running Połaniec NIE
164 Szweda Sebastian PoŁaniec kat. 40-49 Running Połaniec TAK
165 Szymala-Lipka Magdalena Mielec kat 30-39 Brak NIE
166 Tomaszek Ewelina Mielec kat 30-39 WOT TAK
167 Tomaszewski Maciej Widna Góra/pawłosiów kat. 20-29 JGB,, Sokół” Jarosław/Resovia Rzeszów TAK
168 Torba Gabriela Mielec kat. 16-19 LKS Stal Mielec TAK
169 Tracz Łukasz Jarosław kat 30-39 www.treningfizjoterapia.pl/AquaReh TAK
170 Truniarz Paweł Mielec kat. 20-29 Zabiegani Mielec TAK
171 Trznadel Marcin Chorzelów kat 30-39 Brak TAK
172 Turczyn Mariusz Majdan Krolewski kat 30-39 ZMITEK TEAM NOWA DĘBA TAK
173 Veretskyi Pavlo Donetsk kat 30-39 Brak TAK
174 Vykhopen Yuriy Kijów kat. 20-29 LKB Rudnik TAK
175 Walania Kinga Głogów Małopolski kat 30-39 TKKF “Sokół” Głogów Małopolski TAK
176 Węgrzyn Monika Kolbuszowa kat. 16-19 UKS Tiki Taka Kolbuszowa TAK
177 Więckowiak Ania Mielec kat 30-39 Mielecka szkola Krav Maga/ Zabiegani Mielec NIE
178 Więckowiak Dagmara Mielec kat. 16-19 Zabiegani Mielec NIE
179 Wiktor Patrycja Ropczyce kat 30-39 Brak NIE
180 Wilk Wiesław Mielec kat. 50-59 Brak TAK
181 WiŚniewski Jacek Mielec kat. 40-49 Brak TAK
182 Wojciechowsk Michal Tarnobrzeg kat 30-39 Witar Tarnobrzeg TAK
183 Woźniak Mariusz Tuszyma kat 30-39 Frytki z majonezem TAK
184 Wosik Daniel Brody kat 30-39 DANIEL WOSIK TERVEL TEAM NIE
185 Wrona Kazimierz Mielec kat. 60+ RSM Mielec TAK
186 Wywłoka Paulina Wierzbna kat. 20-29 Salco Garmin Team TAK
187 Załucka Maria Zaduszniki kat. 16-19 Brak TAK
188 Zaręba Filip Mielec kat. 20-29 Zabiegani Mielec TAK
189 Zięba Szymon Komorów kat. 16-19 UKS Tiki Taka Kolbuszowa NIE
190 Zięba Klaudia Nowa Dęba kat. 16-19 MKS Stał Nowa Dęba TAK
191 Ziomek Grzegorz Mielec kat 30-39 LKS Mielec TAK
192 Znajdek Janusz Mielec kat. 50-59 Brak TAK
193 Znajdek Martyna Mielec kat. 20-29 Brak TAK
194 Zygmont Agata Mielec kat 30-39 Brak TAK