Zawody

Nazwa zawodów:

Finałowa Runda Podkarpackiej Ligi Rowerowej w Dukli

Miejsce i termin: Dukla, 2018-09-15
Organizator: MOSiR Dukla
Gmina Dukla
MTB MOSiR Dukla
Opis zawodów: 15 września 2018 r. odbędzie się finałowa runda Podkarpackiej Ligi Rowerowej w Wietrznie.
Zapisy online oraz w dniu zawodów.
Opłata za start w biurze zawodów:
5 zł kategorie dziecięce,
25 zł pozostałe kategorie wiekowe.

Prawo startu mają zawodniczki/cy, posiadający ważne licencje kolarskie, ważne
badania lekarskie (lub podpiszą oświadczenie), oraz zawodniczki/cy niestowarzyszeni
( bez licencji ), posiadający dowód tożsamości, ważne badanie lekarskie zezwalające
na start w danym wyścigu oraz wypełnią i podpiszą pisemne oświadczenie na start w
wyścigu.
Zawodników niepełnoletnich, zgłaszają rodzice lub ich prawni opiekunowie,
podpisując pisemną zgodę na ich start.

Startujący w wyścigu i oficjalnym treningu, muszą posiadać sprawny technicznie
rower , z dwoma sprawnymi hamulcami, pełny kask i przypięty numer startowy.

Więcej w regulaminie

Strona WWW: http://mosir.dukla.pl/archives/10184
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z opłaconą płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników z nieopłaconą płatnością

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Adam Zbigniew Iwonicz Zdrój Wetean 50+lat Brak NIE
2 Błażkowski Marcin Buszkowiczki Junior Młodszy 15-16lat Zryw Buszkowiczki NIE
3 Błochowiak Tymon Rzeszów Chłopcy 9-10 lat Stal Rzeszów NIE
4 Citak Jan Krynica-Zdrój Dzieci 7-8 lat (2010-2011) Skalniak Team NIE
5 Czudec Ksawery Nosówka Dzieci 7-8 lat (2010-2011) ZKS “STAL” RZESZÓW NIE
6 Czudec Kacper Nosówka Junior 17-19lat ZKS “STAL” RZESZÓW NIE
7 DŁuŻniewski RafaŁ Krosno Masters II 40-49lat MTB MOSIR DUKLA NIE
8 Fedorcio Jakub Rzeszów Dzieci 1-6 lat (do 2012r) FLOTEX TEAM NIE
9 Głód Michał Wiśniowa Dzieci 7-8 lat (2010-2011) Brak NIE
10 Gołąbek Dominik Nadole Junior 17-19lat MTB MOSiR Dukla NIE
11 Kruszynska Maja Krynica-Zdroj Dziewczynki 9-10 lat Skalniak Team NIE
12 Kulas Jakub Nagawczyna Junior 17-19lat Debianie Klub Kolarski Gryf NIE
13 Żurek Dominika Chmielnik Kobiety powyżej 16 lat (3 pętle) IPA Rzeszów Racing Team NIE
14 Łuszcz Czesław Bukowsko Masters II 40-49lat Brak NIE
15 Łuszcz Katarzyna Bukowsko Kobiety powyżej 16 lat (3 pętle) Brak NIE
16 Milan Wiktor Dukla Dzieci 1-6 lat (do 2012r) Brak NIE
17 Miłek Jan Zgłobień Junior 17-19lat SST LUBCZA NIE
18 Miłek Juliusz Rzeszów Chłopcy 9-10 lat ZKS STAL RZESZÓW NIE
19 Miłek Ignacy Rzeszów Dzieci 1-6 lat (do 2012r) ZKS STAL RZESZÓW NIE
20 Nosal Bartosz DĘbica Junior Młodszy 15-16lat Dębicki Klub Kolarski GRYF NIE
21 Surmacz Ignacy Tyczn Dzieci 7-8 lat (2010-2011) Stal Rzeszów NIE
22 Surmacz Gabriela Tyczyn Dzieci 1-6 lat (do 2012r) Brak NIE
23 Szopa Staś Wietrzno Dzieci 7-8 lat (2010-2011) MTB MOSiR Dukla NIE
24 Walczak Wiktoria Krosno Dzieci 7-8 lat (2010-2011) KTC Krosno NIE
25 Walczak Wiktoria Krosno Dzieci 7-8 lat (2010-2011) KTC Krosno NIE
26 Walczak Wiktoria Krosno Dzieci 7-8 lat (2010-2011) KTC Krosno NIE