Zawody

Nazwa zawodów:

ZIMOWY BIEG POD LIWOCZEM – Bieg na 5km i Nordic Walking

Miejsce i termin: Błażkowa-Dębowa, 2019-01-19
Organizator: Wisłoka Błażkowa;
– Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Jodłowej;
– Stowarzyszenie Jodłowska Akademia Piłkarska Diament;
– Stowarzyszenie “Dębowa Razem”;
– Maratończyk Dębica

Opis zawodów: TERMIN I MIEJSCE:
– Zawody odbędą się 19 stycznia 2019 r. (sobota);
– Biuro zawodów – Centrum Kulturalno-Sportowe Dębowa 70A; – od godz. 12.00 – biegi dla dzieci; – godz. 13.00 – bieg główny; – godz. 13.05 – Nordic Walking

Więcej w regulaminie zawodów.

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Ast Grzegorz Jedlicze Bieg – 5km Amstaff Team Jedlicze TAK
2 Augustowska Anna Jaslo Marsz NW – 5km Brak TAK
3 Bara Agata Jodłowa Marsz NW – 5km Brak NIE
4 Baran Barabara Jodlowa Marsz NW – 5km JODŁOWA TAK
5 Baran Jolanta Pustynia Marsz NW – 5km Akademia Małego Strażaka TAK
6 Baran Justyna Dębowa Marsz NW – 5km Brak TAK
7 Bielamowicz Janusz Niegłowice Marsz NW – 5km Brak NIE
8 Bilik Wojciech Krosno Marsz NW – 5km SAMOTNI WĘDROWCY NIE
9 Błaż Marcelina Jodłowa Bieg – 5km Nowy Styl Group Running Team NIE
10 Błaszczyk Renata Jodłowa Marsz NW – 5km Brak TAK
11 Bobusia Jarosław Krosno Bieg – 5km 1985 TAK
12 Bojdo Klaudia Tarnów Bieg – 5km Brak NIE
13 Bożek Wojciech Brzostek Bieg – 5km Dębickie Gepardy NIE
14 Bożek Elżbieta Brzostek Bieg – 5km Dębickie Gepardy NIE
15 Borek Mariusz Jedlicze Bieg – 5km Morsy Tarnowieckie Team NIE
16 Borek Monika Jedlicze Marsz NW – 5km Morsy Tarnowieckie Team NIE
17 Borek Monika Jedlicze Marsz NW – 5km Brak NIE
18 Borowiecka Renata Błażkowa Marsz NW – 5km Brak TAK
19 Borowiecka Martyna Błażkowa Marsz NW – 5km Brak TAK
20 Chajec Renata Błażkowa Marsz NW – 5km BRAK NIE
21 Chajec Joanna Błażkowa Marsz NW – 5km BRAK NIE
22 Ciborowska Katarzyna Jasło Bieg – 5km SPEED JASŁO NIE
23 Czapla Paweł Brzyska Bieg – 5km Brak TAK
24 Czarnik Marek Zalasowa Bieg – 5km Sparta Zalasowa TAK
25 Czech Łukasz Błażkowa Bieg – 5km Brak TAK
26 Czerwonka Hubert Jasło Bieg – 5km Brak TAK
27 Czyżowicz Mirosław Jasło Bieg – 5km KP PSP DĘBICA NIE
28 Dąbrowska Danuta Tarnów Bieg – 5km STG-Tarnów TAK
29 Dąbrowski Krzysztof Tarnów Bieg – 5km STG-Tarnów TAK
30 Duda Aleksander Tarnów Marsz NW – 5km PTG Sokół Świat Pracy Tarnów NIE
31 Dzierwa Ewa Jodłowa Bieg – 5km Brak TAK
32 Faber Karina Tarnowiec Marsz NW – 5km Morsy Tarnowieckie Team NIE
33 Faber Matek Tarnowiec Bieg – 5km Morsy Tarnowieckie Team NIE
34 Falarz Agnieszka Parkosz Bieg – 5km Czarne Gryfy TAK
35 Furman Renata Jodlowa Marsz NW – 5km Brak NIE
36 Furman Leszek Jodlowa Marsz NW – 5km Brak NIE
37 Gadzała Monika Jasło Bieg – 5km Brak NIE
38 Gadzała Paweł Jasło Bieg – 5km Brak NIE
39 Galbarczyk Tomasz Tarnów Bieg – 5km Spartan Training Group Tarnów TAK
40 Galbarczyk Wioletta Tarnów Bieg – 5km Spartan Training Group Tarnów TAK
41 Gałuszka Barbara Jasło Bieg – 5km Brak TAK
42 Gancarski Marcin Lubla Bieg – 5km Nowy Styl Group Running Team NIE
43 Gawlak Tomasz Kołaczyce Bieg – 5km Biecz/Kołaczyce TAK
44 Gęsiak Ewelina Długie Bieg – 5km Brak TAK
45 Gierlasiński Krzysztof Krosno Marsz NW – 5km NWG PRZYSZŁOŚĆ TAK
46 Gierula Grzegorz Łężany Bieg – 5km Zdany Tylko na Siebie NIE
47 Gozfecka Małgorzata Tarnowiec Bieg – 5km Morsy Tarnowieckie Team NIE
48 Grabowy Łukasz Dębica Bieg – 5km DKB Maratończyk Dębica NIE
49 Haratyk Roksana Sędziszów Młp. Bieg – 5km Dzikie Mustangi TAK
50 Jaracz Krystian Siedliska Żmigrodzkie Bieg – 5km KB “Athletic” Zręcin TAK
51 Jarosz Barbara Jasło Bieg – 5km Brak NIE
52 Jokiel Aneta Jasło Bieg – 5km Brak NIE
53 Kaczka Stanisława Jodłowa Marsz NW – 5km Brak TAK
54 Kaczka Agnieszka Dębowa Marsz NW – 5km Brak TAK
55 Karbownik Jacek Tarnowiec Bieg – 5km Morsy Tarnowieckie Team NIE
56 Karbownik Krystyna Tarnowiec Marsz NW – 5km Morsy Tarnowieckie Team NIE
57 Kastatenda Bożena Dęborzyn Marsz NW – 5km Brak TAK
58 Kawa Barbara Wola Żyrakowska Bieg – 5km Maratończyk Dębica TAK
59 Kloc Kamil Dębica Bieg – 5km Active Team Kozłów TAK
60 Kloc Magdalena Dębica Bieg – 5km Active Team Kozłów NIE
61 Kłusek Elżbieta Jodłowa Marsz NW – 5km Brak NIE
62 KŁusek Natalia Jodłowa Marsz NW – 5km Nr 1 w Jodłowej NIE
63 Kobylarz Piotr Rzeszów Bieg – 5km Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
64 Kończewska Bozena Ustrzyki Dolne Marsz NW – 5km MKS Halicz Klub Biegacza / Bieszczadzki Klub Nordic Walking TAK
65 Konik Katarzyna Ustrzyki Dolne Marsz NW – 5km Bieszczadzki Klub Nordic Walking TAK
66 Konik Jarosław Ustrzyki Dolne Marsz NW – 5km Bieszczadzki Klub Nordic Walking TAK
67 Kosela Adam Dębica Bieg – 5km Dębickie Gepardy TAK
68 Kosiński Łukasz Braciejowa Bieg – 5km Brak TAK
69 Krajewska Joanna Lipnica Dolna Bieg – 5km Brak NIE
70 Krajewska Julita Lipnica Dolna Bieg – 5km Brak NIE
71 Krawczyk Krzysztof Żeglce Marsz NW – 5km Brak NIE
72 Krawczyk Małgorzata Żeglce Marsz NW – 5km Brak NIE
73 Krzyżak Dorota Dęborzyn Marsz NW – 5km Brak TAK
74 Kumiega Józef Jodłowa Bieg – 5km Brak NIE
75 Kumiega Danuta Jodłowa Marsz NW – 5km Brak NIE
76 Kumiega Danuta Jodłowa Marsz NW – 5km Brak NIE
77 Kumiega Marta Jodłowa Marsz NW – 5km Brak NIE
78 Kwaśny Gabriela Brzyska Bieg – 5km ASW Judo Jasło NIE
79 Kwaśny Maria Brzyska Marsz NW – 5km MGM NIE
80 Kwaśny Jerzy Brzyska Marsz NW – 5km MGM NIE
81 Lampart Dorota Dębica Bieg – 5km Akademia Małego Strażaka TAK
82 Lampart Marcin Dębica Bieg – 5km Akademia Małego Strażaka TAK
83 Latocha Edyta Jodlowa Marsz NW – 5km Urzad Gminy TAK
84 Ligęska Krzysztof Dębica Bieg – 5km SPARTAN DĘBICA TAK
85 Ligęska Małgorzata Dębica Bieg – 5km SPARTAN DĘBICA TAK
86 Lubaś Bartłomiej Mielec Bieg – 5km Husqvarna Team TAK
87 Łazinek Łukasz Tuszyma Bieg – 5km Husqvarna team TAK
88 Łukasik Dawid Błażkowa Bieg – 5km Błażkowa NIE
89 Machnik Katarzyna Błażkowa Marsz NW – 5km Brak NIE
90 Madejczyk Jakub Błażkowa Bieg – 5km Wisłoka Błażkowa NIE
91 Madejczyk Elżbieta Wróblowa Marsz NW – 5km Brak NIE
92 Marzec Paweł Tarnów Bieg – 5km Ksiądz TAK
93 Mazur Mariola Dębica Bieg – 5km Dzikie Mustangi TAK
94 Mnich Jacek Tarnów Bieg – 5km STG-TARNÓW TAK
95 Mnich Katarzyna Tarnów Bieg – 5km STG-Tarnów TAK
96 Mnich Katarzyna Tarnów Bieg – 5km STG-Tarnów NIE
97 Mnich Jacek Tarnów Bieg – 5km STG-Tarnów NIE
98 Mróz Mirosław Jedlicze Bieg – 5km MUKS PODKARPACIE JEDLICZE NIE
99 Myszkowski Sławomir Jodłowa Bieg – 5km Brak TAK
100 Nawracaj Łukasz Jodłowa Bieg – 5km NAW-MOT JODŁOWA TAK
101 Nawracaj Robert Jodłowa Marsz NW – 5km Brak TAK
102 Ochwat Marzena Brzyska Marsz NW – 5km Brak NIE
103 Okarma Izabela Lipnica Dolna Marsz NW – 5km Brak NIE
104 Okarma Anna Lipnica Dolna 15 Marsz NW – 5km Brak NIE
105 Orlop Beata Dębowa Marsz NW – 5km Brak TAK
106 Pacana-Czech Iwona Błażkowa Bieg – 5km Brak TAK
107 Pasieka Agnieszka Krosno Marsz NW – 5km Nordzik team TAK
108 Podlasek Barbara Dębica Marsz NW – 5km brak TAK
109 Podraza Marek Gorlice Bieg – 5km Gorlicka Grupa Biegowa TAK
110 Podraza Adam Jodłowa Bieg – 5km Jodłowa TAK
111 Podrazik Marta Jodłowa Marsz NW – 5km Brak TAK
112 Podrazik Paweł Jodłowa Marsz NW – 5km Brak TAK
113 Poznański Łukasz Kraków Bieg – 5km Brak TAK
114 Prętnik Slławomir Długie Bieg – 5km Brak TAK
115 Proszowska Marzena Dębowa Marsz NW – 5km Podstawowa NIE
116 Pruchnik Sebastian Błażkowa Bieg – 5km Wisłoka Błażkowa TAK
117 Przepiora Beata Brzyska Marsz NW – 5km Brak NIE
118 Przybyłowicz Dominik Gorlice Bieg – 5km GGB NIE
119 Przybyłowicz Dominik Gorlice Bieg – 5km GGB TAK
120 Pyzik Damian Brzyska Bieg – 5km Brak NIE
121 Ramut Barbara Błażkowa Marsz NW – 5km Brak TAK
122 Różycka Dorota Jasło Bieg – 5km Nowy Styl Group Running Team NIE
123 Rępalska Agata Krościenko Wyżne Bieg – 5km Brak TAK
124 Reczek Elżbieta Błażkowa Bieg – 5km Brak TAK
125 Reczek Ewelina Opacie Marsz NW – 5km Brak TAK
126 RoŚ Jolanta JasŁo Bieg – 5km Brak NIE
127 Rutkowska Helena Żurowa Marsz NW – 5km Brak NIE
128 Samborska Agnieszka Brzyska Marsz NW – 5km Brak TAK
129 Słowik Daniel Zabno Bieg – 5km Gang Zakręconych Mastersów NIE
130 Smolik Bartosz Krosno Bieg – 5km Turaszówka NIE
131 Sokół Anna Brzeźnica Marsz NW – 5km Czarne Gryfy TAK
132 Sokołowski Marek Rymanów-Zdrój Marsz NW – 5km PTG “Sokół” Rymanów TAK
133 Stanula Elżbieta Jodłowa Marsz NW – 5km Brak TAK
134 Stasiak RafaŁ BŁaŻkowa Bieg – 5km Brak TAK
135 Stawarz Karolina Jodłowa Bieg – 5km Brak NIE
136 Stępniak Krystyna Błażkowa Marsz NW – 5km BRAK NIE
137 Stec Mariusz Domaradz Bieg – 5km Brak TAK
138 Styga Krystyna Kolbuszowa Marsz NW – 5km Kolbuszowski Klub Nordic Walking NIE
139 Syrek-Sokołowska Edyta Przysieki Bieg – 5km Brak TAK
140 Szewczyk Agnieszka Katarzyna Dębica Marsz NW – 5km TAK
141 Szmist Jadwiga Szczepancowa Bieg – 5km Athletik Zręcin NIE
142 Tabaczyńska Lidia Brzyska Marsz NW – 5km Brak TAK
143 Taraba Edyta Ujazd Marsz NW – 5km Brak TAK
144 Tawrell Anna Dębowa Marsz NW – 5km Brak TAK
145 Warzecha Grzegorz Debowa Bieg – 5km Brak TAK
146 Wiatr-Nawracaj Agata Jodłowa Marsz NW – 5km NAW-MOT Jodłowa TAK
147 Wielgosz Iwona Jasło Marsz NW – 5km Brak NIE
148 Wielgosz Krzysztof Jasło Marsz NW – 5km Brak NIE
149 Wiktor Patrycja Ropczyce Bieg – 5km Brak NIE
150 Wilczyńska Marta Tarnów Bieg – 5km Spartan Training Group Tarnów NIE
151 Wojdyła Janusz Kołaczyce Bieg – 5km Brak TAK
152 Wojtowicz Tomasz Widacz Marsz NW – 5km Brak TAK
153 Wróbel Agnieszka Łowczówek Bieg – 5km Brak TAK
154 Zajchowski Marek Moderówka Bieg – 5km ULKS Technik Trzcinica TAK
155 Ziomek Beata Dębowa Marsz NW – 5km Podstawowa NIE