Zawody

Nazwa zawodów:

ZIMOWY BIEG POD LIWOCZEM – Bieg na 10 km

Miejsce i termin: Błażkowa-Dębowa, 2019-01-19
Organizator: Wisłoka Błażkowa;
– Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Jodłowej;
– Stowarzyszenie Jodłowska Akademia Piłkarska Diament;
– Stowarzyszenie “Dębowa Razem”;
– Maratończyk Dębica

Opis zawodów: TERMIN I MIEJSCE:
– Zawody odbędą się 19 stycznia 2019 r. (sobota);
– Biuro zawodów – Centrum Kulturalno-Sportowe Dębowa 70A; – od godz. 12.00 – biegi dla dzieci; – godz. 13.00 – bieg główny; – godz. 13.05 – Nordic Walking

Więcej w regulaminie zawodów.

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Bała Mirosław Parkosz Bieg- 10 km Dębickie Gepadry NIE
2 Baran Andrzej Jodłowa Bieg- 10 km JODŁOWA TAK
3 Baran Bernard Dębica Bieg- 10 km OCR Team Dębica TAK
4 Baran Arkadiusz Bobrowniki Wielkie Bieg- 10 km Husaria Race Team TAK
5 Bartula Jakub Kołaczyce Bieg- 10 km Brak NIE
6 Bielski Roman Potok Bieg- 10 km Brak TAK
7 Bilski Marcin Zarzecze Bieg- 10 km Brak TAK
8 Borowiecki Roman Błażkowa Bieg- 10 km Brak TAK
9 Brocławik Anna Jasło Bieg- 10 km Fizjo Team TAK
10 Broniec Dariusz Zawada K/tarnowa Bieg- 10 km Brak TAK
11 Chlebek Tomasz Rzeszów Bieg- 10 km Resovia NIE
12 Cieślik Kamil Jasło Bieg- 10 km Brak TAK
13 Cius Bartłomiej Jodłowa Bieg- 10 km Brak TAK
14 Cyzio Piotr Pustków Osiedle Bieg- 10 km Brak TAK
15 Czyżowicz- Gotfryd Agnieszka Jasło Bieg- 10 km JSC NIE
16 Duda Magdalena Żurowa Bieg- 10 km TAK
17 Dudek Gabriel Opatów Bieg- 10 km Brak TAK
18 Dybaś Anna Jasło Bieg- 10 km Zespół Szkół Społecznych w Lipnicy Dolnej TAK
19 Dybaś Jerzy Jasło Bieg- 10 km Naturex Pektyna Jasło TAK
20 Dzierwa Marek Jodłowa Bieg- 10 km Brak TAK
21 Faryj Anna Brzyska Bieg- 10 km Brak NIE
22 Ferenc Beata Rzeszów Bieg- 10 km Biegomania Lubaczów NIE
23 Florek Marcin Pilzno Bieg- 10 km Mężczyźni św. Józefa TAK
24 Foryś Włodzimierz Jasło Bieg- 10 km ULKS Technik Trzcinica TAK
25 Furmanek Mariusz Skołyszyn Bieg- 10 km Brak NIE
26 Furmanek Małgorzata Lipnica Górna Bieg- 10 km Fizjo Team TAK
27 Gajda Mateusz Błażkowa Bieg- 10 km Spróchniali Herkulesi TAK
28 Gawlak Tomasz Biecz/kołaczyce Bieg- 10 km Biecz/Kołaczyce NIE
29 Gładysz Paweł Jedlicze Bieg- 10 km M.U.K.S. Podkarpacie Jedlicze NIE
30 Golec Piotr Dęborzyn Bieg- 10 km INFOTEK TAK
31 Gotfryd Adam Jasło Bieg- 10 km Brak TAK
32 GryzŁo Jakub Jasło Bieg- 10 km Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów TAK
33 Jasiński Łukasz Jasło Bieg- 10 km Spróchniali Herkulesi TAK
34 Kostrząb Krzysztof Mytarz Bieg- 10 km Brak TAK
35 Kusz Tomasz Gorsjowice Bieg- 10 km Brak TAK
36 Lipa Piotr Żyraków Bieg- 10 km OCR Team Dębica TAK
37 Lisak Tomasz Ryglice Bieg- 10 km KS RYGLICE SEKCJA BIEGOWA TAK
38 Łazinek Łukasz Tuszyma Bieg- 10 km Husqvarna team NIE
39 Łuka Paweł Dębica Bieg- 10 km OCR TEAM DĘBICA TAK
40 Machowska Katarzyna Jodłowa Bieg- 10 km Brak TAK
41 Machowski Bartłomiej Jodłowa Bieg- 10 km Brak NIE
42 Maczuga Dawid Dębica Bieg- 10 km OCR TEAM Dębica TAK
43 Madejczyk Sławomir Brzyska Bieg- 10 km Brak TAK
44 Majkowski Paweł Dobrków Bieg- 10 km Brak TAK
45 Malikowski Jarosław Nawsie Kołaczyckie Bieg- 10 km Brak TAK
46 Marć Wojciech Dębica Bieg- 10 km OCR TEAM Dębica TAK
47 Mastej Lucyna Jasło Bieg- 10 km Fizjo-Team TAK
48 Mróz Kamil Jedlicze Bieg- 10 km MUKS Podkarpacie Jedlicze NIE
49 Mroczek Rafał Grabiny Bieg- 10 km Brak NIE
50 Mroczek Rafał Grabiny Bieg- 10 km OCR TEAM DĘBICA TAK
51 Namiota Urszula Dębica Bieg- 10 km KB Maratonczyk TAK
52 Olszewski Tomasz Dębica Bieg- 10 km Maratończyk Dębica TAK
53 Opaliński Michał Pustynia Bieg- 10 km Maratończyk Dębica TAK
54 Pabian Agnieszka Niedomice Bieg- 10 km 1971 TAK
55 Pajura Agata Grabiny Bieg- 10 km Brak TAK
56 Pajura Ryszard Grabiny Bieg- 10 km Obserwator Lokalny TAK
57 Pięta Leszek Trzcinica Bieg- 10 km Brak TAK
58 Pieczonka Adam Brzostek Bieg- 10 km Brak TAK
59 Pieczonka Anita Brzostek Bieg- 10 km Brak TAK
60 Podlasek Kamila Dębica Bieg- 10 km Brak NIE
61 Pruchnik Stanisław Błażkowa Bieg- 10 km KS SPEED JASŁO TAK
62 Przybyłowicz Dominik Gorlice Bieg- 10 km GGB NIE
63 Pyc Witold Kowalowa Bieg- 10 km KS Ryglice TAK
64 Pyskaty Marta Paszczyna Bieg- 10 km DZIKIE MUSTANGI TAK
65 Rak Andrzej Błażkowa Bieg- 10 km Brak NIE
66 Rąpała Karol Jasło Bieg- 10 km Rowerem przez Jasło TAK
67 RoŚ Jolanta JasŁo Bieg- 10 km Brak TAK
68 Rosłoński Grzegorz Szymbark Bieg- 10 km Brak NIE
69 Rutkowski Tomasz Żurowa Bieg- 10 km pincet6 TAK
70 Ryba Piotr Dębica Bieg- 10 km Maratończyk Dębica TAK
71 Ryba Sebastian Szerzyny Bieg- 10 km GAS Rozwój Szerzyny NIE
72 Samborska Anna Lipinki Bieg- 10 km ULKS Lipinki TAK
73 Sikorski Bartlomiej Brzeźnica Bieg- 10 km Brak NIE
74 Skowron Wojciech Bobrowa Bieg- 10 km OCR TEAM DĘBICA NIE
75 Smolik Bartosz Krosno Bieg- 10 km Turaszówka NIE
76 Sobaszek Damian Rzeszów Bieg- 10 km NIE
77 Stachon Jacek Krosno Bieg- 10 km Brak TAK
78 Szmist Szymon Szczepancowa Bieg- 10 km K.B Atletic Zręcin NIE
79 Szot Maria Ujazd17 Bieg- 10 km Brak NIE
80 Sztorc StanisŁaw Dębica Bieg- 10 km Maratończyk Dębica TAK
81 Szymaszek BartŁomiej DĘbica Bieg- 10 km OCR TEAM DĘBICA TAK
82 Tokarz Adrian Paszczyna Bieg- 10 km Dzikie Mustangi NIE
83 Tuchowski Janusz Dębica Bieg- 10 km Brak TAK
84 Wachowski Michał Dębowiec Bieg- 10 km GoTogether TAK
85 Wajdowicz Ignacy Dębowiec Bieg- 10 km Spróchniali Herkulesi TAK
86 Wiatr Sylwia Łęg Tarnowski Bieg- 10 km Brak TAK
87 Wiktor Wiesław Straszęcin Bieg- 10 km Dębickie Gepardy TAK
88 Wisniowski Adam DĘbica Bieg- 10 km MARATOŃCZYK DĘBICA TAK
89 Witalis Michał Jasło Bieg- 10 km Brak NIE
90 Wodka Dawid Mielec Bieg- 10 km WW Team NIE
91 Wojciechowska Martyna Lisia Góra Bieg- 10 km Brak TAK
92 WoŹniak Janusz SkoŁyszyn Bieg- 10 km PORMAT JEDLICZE BIEGA TAK
93 WoŹniak Lidia SkoŁyszyn Bieg- 10 km PORMAT JEDLICZE BIEGA TAK
94 Wołowiec Jakub Bukowa Bieg- 10 km Brak NIE
95 Wróbel Tomasz Łowczówek Bieg- 10 km Brak TAK
96 Zaborowski Robert Dębica Bieg- 10 km Maratończyk Dębica TAK
97 Zagórska Urszula Jasło Bieg- 10 km Brak TAK
98 Zaleśny Janusz Jasło Bieg- 10 km Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów TAK
99 Zięba Marcin Kraków Bieg- 10 km Poranny Patrol TAK
100 Ziobro Tomasz Krosno Bieg- 10 km Krosno Miasto Szkła TAK