Zawody

Nazwa zawodów:

Zielona Z Przeszkodami NA Wzgórze OCR- elita mężczyzn i kobiet

Miejsce i termin: Dębica, 2019-06-08
Organizator: • Five Fit Gym & Fitness Sp. z o.o. 39-200 Dębica ul. Głowackiego 19
e-mail: recepcja@fivefit.pl tel: 787 998 817
• OCR Team Dębica
• Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica

Opis zawodów: Ekstremalny bieg z przeszkodami na dystansie 9 km.

Zasady serii ELITE

Szczegóły w regulaminie.

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Bosek Lucjan Boguchwała FALA I- elit mężczyzn Brak

2 Ciaciek Tomasz Dębica FALA I- elit mężczyzn Brak TAK
3 Czach Tobiasz Rzeszów FALA I- elit mężczyzn Husaria Race Team TAK
4 Garbacz Mateusz Rzeszów FALA I- elit mężczyzn FABRYKA FINANSÓW TAK
5 Indyk Kamil Rzeszów FALA I- elit mężczyzn Husaria Race Team TAK
6 Kamiński Mikołaj Kuryłówka FALA I- elit mężczyzn Brak TAK
7 Klonowicz Patrycja Nowe Żukowice FALA II – elit kobiet Husaria Race Team TAK
8 Kosiński Łukasz Braciejowa FALA I- elit mężczyzn Brak

9 Żelazko Kamil Rzeszów FALA I- elit mężczyzn Husaria Race Team TAK
10 Mikołajczyk Krzysztof Rzeszow FALA I- elit mężczyzn Husaria Race Team TAK
11 Morawiec Krzysztof Tarnów FALA I- elit mężczyzn Husaria Race Team

12 Moskwa Kamila Rzeszów FALA II – elit kobiet Husaria Race Team TAK
13 Ozga Tomasz Dębica FALA I- elit mężczyzn Brak

14 Perenc Michał Jarosław FALA I- elit mężczyzn Husaria Race Team TAK
15 Rutyna Marcin Dębica FALA I- elit mężczyzn STG Dębica

16 Rzepecka Olimpia Dębica FALA II – elit kobiet AKADEMIA MAŁEGO STRAŻAKA

17 Sąsiadek Fabian Dębica FALA I- elit mężczyzn Brak

18 Szymel Jacek Łańcut FALA I- elit mężczyzn Husaria Race Team

19 Tomaka Tomasz Rzeszów FALA I- elit mężczyzn Husaria Race Team TAK
20 Tuczapski Piotr Rzeszów FALA I- elit mężczyzn xRunners TAK
21 Uryasz Ewelina Dębica FALA II – elit kobiet Five&fit

22 Walas Anna Chrząstów FALA II – elit kobiet Fit Runners Team

23 Witek Piotr Wola Dębińska FALA I- elit mężczyzn Brak

24 Wodka Dawid Mielec FALA I- elit mężczyzn WW Team TAK