Zawody

Nazwa zawodów:

III ULTRA PRZESILENIE – Noc Kupały 70 km

Miejsce i termin: Dynów, 2019-06-22
Organizator: Stowarzyszenie „Aktywny Dynów”
ul. Kościuszki 10, 36-065 Dynów

tel: 886179650

Opis zawodów: Termin, miejsce i trasa NOCY KUPAŁY (70 km)
A. Start biegu odbędzie się w sobotę, 22 czerwca 2019 roku, o godzinie 3:30, z Rynku w Dynowie
B. Biuro Zawodów znajdować będzie się w budynku Liceum Ogólnokształcącego
w Dynowie ul. 1-go Maja 17 (ok. 500 metrów od startu) i otwarte będzie w piątek w godzinach od 17:00 do 22:00. W dniu zawodów od 2:00 do 3:00.
Organizator zapewnia nocleg zawodników z piątku na sobotę (21-22 czerwca) w hali Liceum Ogólnokształcącego w Dynowie.

Więcej w regulaminie.

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Zarejestruj się

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Apanowicz Angelika Warszawa 70 km Ekobiegi

2 Bartków Dominik Bielsko-Biała 70 km Rebellion of Free Runners

3 Boroń Marlena Kraków 70 km Husaria Race Team TAK
4 Chołka Michał RzeszÓw 70 km Brak TAK
5 Cisek Piotr Rymanów 70 km Finisz Rymanów

6 Czajkowski Rafal Warszawa 70 km EkoBiegi

7 Czyżowska Adrianna Błażowa 70 km Brak

8 Dąbek Jerzy Hucisko 70 km NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA

9 Drozd Włodzimierz Rzeszów 70 km Brak

10 Dudek Agnieszka Ruda Śląska 70 km Night Runners TAK
11 Gierula Piotr Rzeszów 70 km Brak TAK
12 Gogół Iżowska Edyta Rzeszów 70 km Smashing pąpkins

13 Grzebieluch Łukasz Rybnik 70 km LedwoZipia

14 Gurgacz Dominik Zagórz 70 km Runandtrip.pl TAK
15 Gwizdak Justyna Rzeszów 70 km Brak

16 Gwizdała Łukasz Krzeszowice 70 km KW TRAWERS Krzeszowice

17 Jandziś Wiesław Dynów 70 km Aktywny Dynów TAK
18 Kalisz Maciej Bytom 70 km Nieszczęścia Biegaja Parami

19 Kania Marian Rybnik 70 km LedwoZipia

20 Karaś Kamil Dynów 70 km Dynowscy Biegacze

21 Kasztelan-Hunia Ewa Bytom 70 km Nieszczęścia Biegaja Parami

22 Kokot Roman Dynów 70 km Aktywny Dynów

23 Kozieł Tadeusz Rzeszów 70 km Szczęściarz Biega TAK
24 Kuduk Piotr Wólka Niedźwiedzka 70 km Brak

25 Łabno Paweł Krzywaczka 70 km Brak TAK
26 Świder Bartosz Rzeszów 70 km Krogulce TAK
27 Łyda Piotr Rzeszów 70 km Brak

28 Malinowski Grzegorz Brzezówka 70 km Brak TAK
29 Marszałek Karol Dąbrówka Starzeńska 70 km Aktywny Dynów

30 Mosoń Wiktor Głowienka 70 km MUKS Podkarpacie Jedlcze

31 Niedźwiecka Kasia Warszawa 70 km Ekobiegi

32 Ostapiński Wojtek Piaseczno 70 km OSTreSROki

33 Ostapiński Wojtek Piaseczno 70 km OSTreSROki

34 Pietrzok Wojciech Zabrze 70 km Night Runners Zabrze TAK
35 Pilch Daniel Rzeszów 70 km WWW.GOHARDORGOHOME.PL

36 Polewka Aneta Sanok 70 km Finisz Rymanów

37 Puzio Bartłomiej Kraków 70 km Brak

38 Pyś Dominik Dynów 70 km Aktywny Dynów TAK
39 Rachwał Kamil Równe 70 km Brak TAK
40 Radosz Paweł Dynów 70 km Aktywny Dynów TAK
41 Sewerniak Andrzej Rzeszów 70 km Brak TAK
42 Skubisz Aleksandra Harta 70 km Aktywny Dynów

43 Szary Marek Trzebownisko 70 km 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej TAK
44 Szczur Iwona Nowa Dęba 70 km ALFAKADR YAWAZA

45 Szczur Wiesław Nowa Dęba 70 km ALFAKADR YAWAZA

46 Wąsik Jacek Lublin 70 km cbfs

47 Wiernusz Krzysztof Wernisaż 70 km Finisz Rymanów

48 Wyczawski Piotr Rzeszów 70 km Rzeszowskie Gazele i Gepardy