Zawody

Nazwa zawodów:

III ULTRA PRZESILENIE – Noc Kupały 70 km

Miejsce i termin: Dynów, 2019-06-22
Organizator: Stowarzyszenie „Aktywny Dynów”
ul. Kościuszki 10, 36-065 Dynów

tel: 886179650

Opis zawodów: Termin, miejsce i trasa NOCY KUPAŁY (70 km)
A. Start biegu odbędzie się w sobotę, 22 czerwca 2019 roku, o godzinie 3:30, z Rynku w Dynowie
B. Biuro Zawodów znajdować będzie się w budynku Liceum Ogólnokształcącego
w Dynowie ul. 1-go Maja 17 (ok. 500 metrów od startu) i otwarte będzie w piątek w godzinach od 17:00 do 22:00. W dniu zawodów od 2:00 do 3:00.
Organizator zapewnia nocleg zawodników z piątku na sobotę (21-22 czerwca) w hali Liceum Ogólnokształcącego w Dynowie.

Więcej w regulaminie.

Regulamin zawodów: PDF
Lista startowa: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Apanowicz Angelika Warszawa 70 km Ekobiegi NIE
2 Bartków Dominik Bielsko-Biała 70 km Rebellion of Free Runners NIE
3 Boroń Marlena Kraków 70 km Husaria Race Team TAK
4 Całka Maciej Rzeszów 70 km ULTRA X RAY TRIATHLON TEAM TAK
5 Chołka Michał RzeszÓw 70 km Brak TAK
6 Cisek Piotr Rymanów 70 km Finisz Rymanów TAK
7 Czajkowski Rafal Warszawa 70 km EkoBiegi NIE
8 Czyżowska Adrianna Błażowa 70 km Brak NIE
9 Dąbek Jerzy Hucisko 70 km NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA TAK
10 Drozd Włodzimierz Rzeszów 70 km Brak NIE
11 Gierula Piotr Rzeszów 70 km Brak TAK
12 Gogół Iżowska Edyta Rzeszów 70 km Smashing pąpkins NIE
13 Grzebieluch Łukasz Rybnik 70 km LedwoZipia NIE
14 Gurgacz Dominik Zagórz 70 km Runandtrip.pl TAK
15 Gwizdak Justyna Rzeszów 70 km Brak NIE
16 Gwizdała Łukasz Krzeszowice 70 km KW TRAWERS Krzeszowice NIE
17 Jandziś Wiesław Dynów 70 km Aktywny Dynów TAK
18 Kalisz Maciej Bytom 70 km Nieszczęścia Biegaja Parami TAK
19 Kania Marian Rybnik 70 km LedwoZipia NIE
20 Karaś Kamil Dynów 70 km Dynowscy Biegacze NIE
21 Kasztelan-Hunia Ewa Bytom 70 km Nieszczęścia Biegaja Parami NIE
22 Kokot Roman Dynów 70 km Aktywny Dynów TAK
23 Kozieł Tadeusz Rzeszów 70 km Szczęściarz Biega TAK
24 Kuduk Piotr Wólka Niedźwiedzka 70 km Brak NIE
25 Łabno Paweł Krzywaczka 70 km Brak TAK
26 Ślęczka Damian Rzeszów 70 km Biomedycyna Sp. z o.o. Rzeszów TAK
27 Świder Bartosz Rzeszów 70 km Krogulce TAK
28 Łyda Piotr Rzeszów 70 km Brak NIE
29 Malinowski Grzegorz Brzezówka 70 km Brak TAK
30 Marszałek Karol Dąbrówka Starzeńska 70 km Aktywny Dynów NIE
31 Mosoń Wiktor Głowienka 70 km MUKS Podkarpacie Jedlcze NIE
32 Niedźwiecka Kasia Warszawa 70 km Ekobiegi NIE
33 Ostapiński Wojtek Piaseczno 70 km OSTreSROki NIE
34 Ostapiński Wojtek Piaseczno 70 km OSTreSROki NIE
35 Pawlak Grzegorz Piszczac 70 km Dzida4x4 TAK
36 Pietrzok Wojciech Zabrze 70 km Night Runners Zabrze TAK
37 Pilch Daniel Rzeszów 70 km WWW.GOHARDORGOHOME.PL NIE
38 Polewka Aneta Sanok 70 km Finisz Rymanów NIE
39 Puzio Bartłomiej Kraków 70 km Brak NIE
40 Pyś Dominik Dynów 70 km Aktywny Dynów TAK
41 Rachwał Kamil Równe 70 km Brak NIE
42 Radosz Paweł Dynów 70 km Aktywny Dynów TAK
43 Sewerniak Andrzej Rzeszów 70 km Brak TAK
44 Siechyn Viacheslav Dębica 70 km ROTINGER TAK
45 Skubisz Aleksandra Harta 70 km Aktywny Dynów NIE
46 Szary Marek Trzebownisko 70 km 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej TAK
47 Szczur Wiesław Nowa Dęba 70 km ALFAKADR YAWAZA NIE
48 Szczur Iwona Nowa Dęba 70 km ALFAKADR YAWAZA NIE
49 TuczyŃski Maciej Apacz RzeszÓw 70 km OLD SCHOOL TRAIL RUNNING TEAM NIE
50 Wąsik Jacek Lublin 70 km cbfs TAK
51 Wiernusz Krzysztof Wernisaż 70 km Finisz Rymanów TAK
52 Wołosiuk Przemek Biała Podlaska 70 km wolka4 TAK
53 Wyczawski Piotr Rzeszów 70 km Rzeszowskie Gazele i Gepardy NIE