Zawody

Nazwa zawodów:

Bieg Kolorowej Skarpetki

Miejsce i termin: Rzeszów, 2019-03-21
Organizator: Szansa 21 Fundacja na rzecz osób z Zespołem Downa
Opis zawodów: Parking przy Bulwarach nad Wisłokiem w okolicach rezerwatu przyrody Lisia Góra. Start w okolicy parkingu, bieg prawą stroną ścieżką pieszo rowerową do małego parkingu przy mostku, nawracamy i biegniemy w kierunku parkingu ścieżką pieszo-rowerową trzymając się prawej strony.
GODZINA STARTU
Bieg dla dzieci godz. 15.30 DYSTANS 321 m
Bieg główny godz. 16.30 Dystans 3km 21m

Więcej w regulaminie.

Strona WWW: http://szansa21.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Ast Grzegorz Jedlicze Bieg główny- 3km Amstaff Team Jedlicze TAK
2 Ataman Ewelina Mielec Bieg główny- 3km

3 Banaś Natalia Judaszówka Bieg główny- 3km Brak

4 Bar Julia RzeszÓw Bieg dziecięcy- 321m Brak

5 Baranowska Zuzanna Rzeszów Bieg główny- 3km Chrabąszcze i Robaki TAK
6 Baranowska Beata Wrocław Bieg główny- 3km Chrabąszcze i Robaki TAK
7 Bartynski Zdzisław Kolbuszowa Bieg główny- 3km Wolny Strzelec

8 Bazan Maksymilian Rzeszów Bieg dziecięcy- 321m Brak

9 Bąk Kinga Rzeszów Bieg główny- 3km Klub TAXLAND TAK
10 Bednarz Karol Trzciana Bieg główny- 3km RAJ-TATR

11 Bełch Marcin Rzeszów Bieg główny- 3km Brak

12 Bielec Remek Rzeszów Bieg dziecięcy- 321m Brak

13 Błochowiak Tymon Rzeszów Bieg dziecięcy- 321m Sekcja Kolarska STAL Rzeszów TAK
14 Bocek Karolina Boguchwała Bieg dziecięcy- 321m Brak

15 Broda Łukasz Rzeszów Bieg główny- 3km Piękne i Brodacze

16 Brzosko Anna Sędziszów Małopolski Bieg główny- 3km Brak TAK
17 Bury Piotr Rzeszow Bieg główny- 3km Bury Dachowiec TAK
18 Burza Bartosz Rzeszów Bieg główny- 3km Burza Endurance Team TAK
19 Celeib Miro Rzeszów Bieg główny- 3km Brak TAK
20 Chmiel Julia Rzeszów Bieg dziecięcy- 321m Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
21 Cholewa Beata Łańcut Bieg główny- 3km Husaria Race Team TAK
22 Chuchro Katarzyna Rzeszów Bieg główny- 3km TAXLAND TAK
23 Ciepły Tadeusz Tymce Bieg główny- 3km Brak TAK
24 Ciwiński Wacław Rzeszów Bieg główny- 3km Brak TAK
25 Cudo Slawomir Dzikowiec Bieg główny- 3km Brak TAK
26 Cudo Agnieszka Dzikowiec Bieg główny- 3km Brak TAK
27 Czachor Amelia Rzeszów Bieg dziecięcy- 321m SP 3 Rzeszów TAK
28 Czarnik Witold Rzeszów Bieg główny- 3km Brak TAK
29 Darska Daria Rzeszów Bieg dziecięcy- 321m SP 3 Rzeszzów

30 Dec Katarzyna Rzeszów Bieg główny- 3km 3. PBOT

31 Doński Aleksander RzeszÓw Bieg główny- 3km BRAK TAK
32 Drąka Tymoteusz Rzeszów Bieg dziecięcy- 321m Brak

33 Drozdowicz Jarosław Jarosław Bieg główny- 3km Brak TAK
34 Drozdowicz Jarosław Jarosław Bieg główny- 3km Brak

35 Dyczko Eliza Rzeszów Bieg dziecięcy- 321m SP 3 Rzeszów

36 Dziadosz-Hess Ewelina Rzeszów Bieg główny- 3km Leniwce team

37 Ferenc Beata Rzeszów Bieg główny- 3km Biegomania Lubaczów

38 Gajda Natalia Rzeszów Bieg główny- 3km Brak

39 Gałda Małgorzata Rzeszów Bieg główny- 3km Ultramaraton Podkarpacki TAK
40 Gaweł-Wiszniewska Elżbieta Rzeszów Bieg główny- 3km Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
41 Gierula Piotr RzeszÓw Bieg główny- 3km Brak

42 Gierula Lena Rzeszow Bieg dziecięcy- 321m Brak

43 Głodowska Vanessa Rzeszów Bieg dziecięcy- 321m Brak

44 Grądziel Justyna Rzeszów Bieg główny- 3km Brak TAK
45 Hałys Bartłomiej Manasterz Bieg główny- 3km RAJ-TATR

46 Haratyk Roksana Sędziszów Młp. Bieg główny- 3km Dzikie Mustangi TAK
47 Harenza Agata Rzeszów Bieg dziecięcy- 321m SP 3 Rzeszzów

48 Hess Aleksandra Rzeszów Bieg dziecięcy- 321m Leniwce team

49 Hess Zuzanna Rzeszów Bieg dziecięcy- 321m Leniwce team

50 Homa Zuzanna Rzeszów Bieg dziecięcy- 321m SP 3 Rzeszów

51 Janczewski Igor Rzeszów Bieg dziecięcy- 321m Brak

52 Janczewski Piotr Rzeszów Bieg główny- 3km Brak TAK
53 Janda Zoja Rzeszów Bieg dziecięcy- 321m Brak

54 Jarecki Jakub Rzeszów Bieg dziecięcy- 321m Brak

55 Kamińska Agnieszka Czudec Bieg główny- 3km Helga TAK
56 Kantor Justyna Urzejowice Bieg główny- 3km Brak TAK
57 Kawalec Wiktor Trzciana Bieg dziecięcy- 321m TEAM IWO

58 Kazuń Stanisław Rzeszów Bieg dziecięcy- 321m Brak TAK
59 Kazuń Michał Rzeszów Bieg główny- 3km Brak TAK
60 Kędra Agnieszka Rzeszów Bieg główny- 3km Brak TAK
61 Kipczak Sylwia Nielepkowice Bieg główny- 3km Brak TAK
62 Kloc Ela Kraczkowa Bieg główny- 3km Brak TAK
63 Kocur Dominik Sędziszów Bieg główny- 3km Brak

64 Kołcz Dorota Żołynia Bieg główny- 3km Brak TAK
65 Kołcz Nikodem Żołynia Bieg dziecięcy- 321m Brak

66 Kołcz Piotr Żołynia Bieg główny- 3km Brak TAK
67 Kołodziej Sławek Babica Bieg główny- 3km Strefa Reklamy TAK
68 Konieczna Ewelina Rzeszów Bieg główny- 3km Wiatr we włosach TAK
69 Kopeć Beata Głogów Młp/ Bieg główny- 3km TKKF SOKÓŁ GŁOGÓW MAŁOPOLSKI

70 Kosiba Karolina Rzeszów Bieg główny- 3km TAXLAND TAK
71 Kosz Paweł Rzeszów Bieg główny- 3km PGE RUN Obrót TAK
72 Kot Kkrzysztof Zaczernie Bieg dziecięcy- 321m Brak

73 Kotuła Paulina Chałupki Bieg dziecięcy- 321m Brak

74 Kowal Piotr Rzeszów Bieg główny- 3km Sam

75 Królikowska Karolina Rzeszów Bieg główny- 3km Dębickie Gepardy TAK
76 Krupka Katarzyna Dobrynin Bieg główny- 3km Brak TAK
77 Krzyszkowski Bartłomiej Wysokie Bieg główny- 3km HarpiTeam TAK
78 Kuczma Piotr Rzeszów Bieg główny- 3km Projektant Rzeszów TAK
79 Kuś Paulina Rzeszów Bieg główny- 3km Brak TAK
80 Kwoka Roman Bobrówka Bieg główny- 3km Brak

81 Kwoka Roman Bobrówka Bieg główny- 3km Brak TAK
82 Lasota Wojciech Rzeszów Bieg dziecięcy- 321m Sokół Millennium

83 Lech Monika Rzeszów Bieg główny- 3km Klub TAXLAND TAK
84 Leszczak Andrzej Rzeszow Bieg główny- 3km Brak TAK
85 Lew Radosław Rzeszów Bieg główny- 3km PWR

86 Żebrakowski Artur Rzeszów Bieg główny- 3km Chrabąszcze i Robaki TAK
87 Żmuda Agnieszka Łąka Bieg główny- 3km Brak

88 Lubaś Bartłomiej Mielec Bieg główny- 3km Brak TAK
89 Łapińska Anna Przemyśl Bieg główny- 3km Przemyski Klub Biegacza / Hot’n Ride

90 Świętoniowska Justyna Rzeszów Bieg główny- 3km Spartan Training Group Rzeszów TAK
91 Świętoniowska Julia Rzeszów Bieg dziecięcy- 321m Brak

92 Mac Damian Bachów Bieg główny- 3km Brak

93 Machowski Bartosz Rzeszów Bieg dziecięcy- 321m Brak

94 Maciechowski Łukasz Rzeszów Bieg główny- 3km Vinyl

95 Maciołek Jakub Sędziszów Młp Bieg dziecięcy- 321m Brak

96 Majcher Kinga Jagiełła Bieg główny- 3km Brak

97 Malinga Zuzanna Rzeszów Bieg dziecięcy- 321m Brak TAK
98 Malinga Jakub Rzeszów Bieg dziecięcy- 321m Brak

99 Malinga Marta Rzeszów Bieg główny- 3km Brak

100 Malita Liliana Rzeszów Bieg dziecięcy- 321m SP 3 Rzeszów

101 Masternak Izabela Orły Bieg główny- 3km Brak

102 Mazurek Maja Łańcut Bieg dziecięcy- 321m Brak

103 Murias Lesław Rzeszów Bieg główny- 3km Brak TAK
104 Murias Szymon Rzeszów Bieg dziecięcy- 321m Brak TAK
105 Olechowska Aleksandra Tyczyn Bieg dziecięcy- 321m Brak

106 Oleś-Ferfecka Edyta Ropczyce Bieg główny- 3km Kolbuszowski Klub Nordic Walking TAK
107 Opalińska Agnieszka Rzesz\ów Bieg główny- 3km Brak TAK
108 Osinko Karolina Rzeszów Bieg dziecięcy- 321m SP 3 Rzeszów

109 Pabiś Antonina Rzeszów Bieg dziecięcy- 321m SP 3 Rzeszów

110 Pachana Emil Rzeszów Bieg dziecięcy- 321m Brak

111 Pachana Wiktor Rzeszów Bieg dziecięcy- 321m Brak

112 Paja Emilia Rzeszów Bieg dziecięcy- 321m SP 3 Rzeszów

113 Pasierb Oliwia Rzeszów Bieg dziecięcy- 321m DECARUN RZESZÓW

114 Pasterz Zuzia Rzeszów Bieg dziecięcy- 321m Brak

115 Pasterz Kinga Rzeszów Bieg główny- 3km Brak TAK
116 Pastuszek Karolina Rzeszów Bieg główny- 3km Brak TAK
117 Pawlik-Sitarz Kinga Rzeszów Bieg główny- 3km Brak TAK
118 Pecka Gosia Błażowa Bieg główny- 3km RunBabyRun

119 Pecka Gosia Błażowa Bieg główny- 3km RunBabyRun

120 Pecka Tymus Błażowa Bieg dziecięcy- 321m Brak

121 Pecka Oliwia Błażowa Bieg dziecięcy- 321m Brak

122 Peliszko Sabina Rzeszow Bieg główny- 3km Brak TAK
123 Peliszko Maksymilian Rzeszow Bieg dziecięcy- 321m Brak TAK
124 Piątek Sebastian Rzeszów Bieg główny- 3km Husaria Race Team Rzeszów

125 Piejko Agnieszka Rzeszów Bieg główny- 3km Brak

126 Piekarska Ewa Rzeszów Bieg dziecięcy- 321m SP 3 Rzeszów

127 Piotrowska Pola Rzeszów Bieg dziecięcy- 321m Ultramind TAK
128 Podolak Krzysztof Rzeszow Bieg główny- 3km 1986 TAK
129 Podraza Marek Gorlice Bieg główny- 3km Gorlicka Grupa Biegowa

130 Poźniak Agnieszka Rzeszów Bieg główny- 3km Brak TAK
131 Pomykała Kornelia Rzeszów Bieg dziecięcy- 321m SP 3 Rzeszów

132 Popiołek Rafał Rzeszów Bieg główny- 3km Husaria Race Team TAK
133 Prus Barbara Rzeszów Bieg główny- 3km Brak

134 Ragan Monika Szyperki Bieg główny- 3km Brak

135 Rzeszuto Kamil Dzikowiec Bieg główny- 3km Brak TAK
136 Sebzda Malgorzata Błędowa Tyczyńska Bieg główny- 3km Husaria Race Team

137 Sikora Artur Komorów Bieg główny- 3km Brak TAK
138 Sitarz Grzegorz Rzeszów Bieg główny- 3km Brak TAK
139 Sitarz Natan Rzeszów Bieg dziecięcy- 321m Brak

140 Skolarczyk Łukasz Rzeszów Bieg główny- 3km Brak TAK
141 Skwara Dariusz Rzeszów Bieg główny- 3km Brak TAK
142 Skwara Agnieszka Rzeszów Bieg główny- 3km Brak TAK
143 Skwara Daria Rzeszów Bieg dziecięcy- 321m Brak

144 Skwara Gabriel Rzeszów Bieg dziecięcy- 321m Brak

145 Skwara Ada Rzeszów Bieg główny- 3km Brak TAK
146 Skwara Iga Rzeszów Bieg główny- 3km Brak TAK
147 Skwara Marek Rzeszów Bieg główny- 3km Brak TAK
148 Słowik Jan Hermanowa Bieg główny- 3km Wybiegamy w przyszłość TAK
149 Słowik Stefan Tyczyn Bieg główny- 3km Wybiegamy w przyszłość TAK
150 Sobol Filip Rzeszów Bieg dziecięcy- 321m Brak

151 Sobol Lena Rzeszów Bieg dziecięcy- 321m Brak

152 Solarz Jolanta RzeszÓw Bieg główny- 3km Brak TAK
153 Solarz Nina Rzeszów Bieg dziecięcy- 321m Brak

154 Sowa Magdalena Rudnik Nad Sanem Bieg główny- 3km Brak

155 Stankiewicz Marceli Rzeszów Bieg dziecięcy- 321m Brak

156 Stopa Marcin Rzeszów Bieg główny- 3km Urząd Miasta Rzeszowa TAK
157 Stopa Agata Rzeszów Bieg główny- 3km SP nr 3 Rzeszów TAK
158 Stukan Piotr Przemyśl Bieg główny- 3km National Mountain Team Poland TAK
159 Stukan Szymon Przemyśl Bieg dziecięcy- 321m National Mountain Team Poland TAK
160 Szady Paulina Rzeszów Bieg główny- 3km PS Zdrowie TAK
161 Szalacha Ada Rzeszów Bieg dziecięcy- 321m Brak TAK
162 Szalacha Agnieszka Rzeszow Bieg główny- 3km Brak TAK
163 Szewczyk Dominika Kloda Bieg główny- 3km Brak

164 Szewczyk Dominika Rytwiany Bieg główny- 3km 1987 TAK
165 Szpunar Andrzej Rzeszów Bieg główny- 3km KM PSP Rzeszów TAK
166 Szul Hanna Rzeszów Bieg dziecięcy- 321m Brak

167 Szul Tomasz Rzeszów Bieg dziecięcy- 321m Brak

168 Szurek Kacper Rzeszów Bieg główny- 3km Brak

169 Szurlej Aneta Rzeszów Bieg główny- 3km TAXLAND TAK
170 Szybisty Anna Trzebownisko Bieg główny- 3km brak TAK
171 Tomaszewski Maciej Widna Góra/pawłosiów Bieg główny- 3km JGB ”Sokół” Jarosław/Resovia Rzeszów TAK
172 Tymińska Katarzyna Rzeszów Bieg główny- 3km Brak TAK
173 Urban Piotr Bierówka Bieg główny- 3km Brak TAK
174 Walania Kinga Głogów Małopolski Bieg główny- 3km TKKF Sokół TAK
175 Wałachowska Urszula Berezka Bieg główny- 3km Solina Team

176 Wiater Jerzy Hermanowa Bieg główny- 3km Wybiegamy w przyszłość TAK
177 Wiktor-Zając Ewelina Rzeszów Bieg główny- 3km TAXLAND TAK
178 Wilk Ewa Duńkowice Bieg główny- 3km Brak TAK
179 Wilk Łukasz Duńkowice Bieg główny- 3km Brak TAK
180 Wiszniewski Kordian Rzeszów Bieg dziecięcy- 321m Brak TAK
181 Wojtowicz Tomasz Widacz Bieg główny- 3km Athletic Zręcin

182 Zawilińska Angelika Przemyśl Bieg główny- 3km Brak

183 Zielonka Monika Lipiny Dolne Bieg główny- 3km TAK
184 Zuber Karolina Kolbuszowa Bieg główny- 3km Brak