Zawody

Nazwa zawodów:

V Świerczyniecki Bieg Uliczny o Puchar Wójta Gminy

Miejsce i termin: Świerczyniec, 2019-07-13
Organizator: Ochotnicza Straż Pożarna Świerczyniec

Krzysztof Komandera – Radny Gminy Bojszowy
tel. 512-298-758 mail: krzysiekkomandera@wp.pl

Mariusz Orocz- Radny Gminy Bojszowy,
Prezes OSP Świerczyniec
tel.509-994-063 mail: mariuszoli@interia.eu

Damian Klimek- Naczelnik OSP Świerczyniec tel.514-592-807

Opis zawodów: 13 lipiec 2019 r. (sobota) start wspólny o godz.16:00 w Świerczyńcu, ul. Klubowa 5a (OSP Świerczyniec).
– Długość trasy 10 000 m,
– Bieg oraz wyścig na rolkach odbędzie sie ulicami: Klubową (start), Barwną, Krętą, Wiklinową, Korzenicką, Cichym Kącikiem, Dąbrową, Brzozową, Trzcinową, Barwną, Klubową (meta).
– Biuro zawodów czynne będzie w godz. od 13:00 – 15:00 na placu przed OSP Świerczyniec przy ul. Klubowej 5a.
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Zarejestruj się

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Balura Edyta Lędziny Bieg – 10 km Biegnę Byle Dobiec

2 Bałaziński Paweł Mysłowice Bieg – 10 km Mors Hubertus Mysłowice TAK
3 Banaś Katarzyna Mikołów Bieg – 10 km Viking Training Center TAK
4 Bąk Krzysztof Mysłowice Bieg – 10 km Night Runners Zabrze

5 Bąkowski Michał Jastrzębie-Zdrój Bieg – 10 km Wisager Active Team

6 Besztocha Marcin LĘdziny Bieg – 10 km Brak TAK
7 Besztocha Jadwiga Lędziny Bieg – 10 km Brak TAK
8 Białkowski Przemysław Tychy Bieg – 10 km Magna Formpol Running Team TAK
9 Biskup Anna Ornontowice Bieg – 10 km STS Biegaton Mikołów

10 Biskup Artur Bieruń Bieg – 10 km Gryfno Familia TAK
11 Biskup Artur Bieruń Bieg – 10 km Gryfno Familia

12 Błahut Małgorzata Bielsko-Biała Bieg – 10 km Brak TAK
13 Bobla Walenty Bieruń Bieg – 10 km Na Maxa dla Franka i Maxa

14 Bogumił Sebastian Tychy Bieg – 10 km Heiztechnik Team

15 Bogus Łukasz Bieruń Bieg – 10 km czarne owce TAK
16 Borodin Robert Tychy Rolki – 10 km Magna Formpol Runinng Team TAK
17 Boroń Tomek Tychy Bieg – 10 km RUNHOGS Tychy

18 Boroń Luiza Tychy Bieg – 10 km RUNHOGS Tychy

19 Boryczka Szymon Miedzyrzecze Bieg – 10 km PoWoli do celu

20 Boryczka Olivier Miedzyrzecze Rolki – 10 km Brak

21 Bryś Piotr Świerczyniec Bieg – 10 km RUNHOGS Tychy

22 Bubula Aleksandra Kraków Rolki – 10 km Brak TAK
23 BuchaŁa Andrzej LĘdziny Rolki – 10 km ŚWIERCZYNIEC RUNNING TAK
24 Buczek Paweł Tychy Bieg – 10 km Lake Runners

25 Buczek Paweł Tychy Bieg – 10 km Lake Runners TAK
26 Bugański Damian Dąbrowa Górnicza Bieg – 10 km Carbon OCR Racing Team

27 Bukała Jarosław Bieruń Bieg – 10 km Chwalisz Czy Nie Chwalisz – Lotej z Nami TAK
28 Bula Justyna Tychy Bieg – 10 km Brak TAK
29 Bulanda Andrzej Bieruń Bieg – 10 km Brak TAK
30 Burakowski Kazimierz Tychy Bieg – 10 km Brak TAK
31 Bury Krzysztof Wisła Bieg – 10 km Run-log.com

32 Buturla Sławomir Tychy Bieg – 10 km Viking Training Center TAK
33 Chmielorz Józef Lędziny Bieg – 10 km Carbon OCR Racing Team TAK
34 Chrapkiewicz Marek Pszczyna Bieg – 10 km Szwagry Team Pszczyna TAK
35 Chrobok Marcin Oświęcim Bieg – 10 km Brak TAK
36 Chudy Krzysztof Orzesze Bieg – 10 km Magna Formpol Runing team TAK
37 Chudy Dawid Orzesze Bieg – 10 km Dla dobrej zabawy TAK
38 Cimała Beata Bieruń Bieg – 10 km Brak TAK
39 Colik Przemyslaw Tychy Bieg – 10 km Brak TAK
40 Czader Anna Bielsko-Biała Bieg – 10 km KS AZS AWF Kraków

41 Czapiewski Janusz Bieruń Bieg – 10 km Bieruń biega

42 Czech Sylwia Piasek Rolki – 10 km WILD RUNNERS CLUB

43 Czernik Anna Tychy Bieg – 10 km #kopytkawbiegu

44 Dawid Michał Tychy Bieg – 10 km Lake Runners TAK
45 Dębowski Marek Tychy Bieg – 10 km PwC SDC Runners Team TAK
46 Ddka Agnieszka Tychy Bieg – 10 km Brak TAK
47 Dorszyński Arkadiusz Ruda Śląska Rolki – 10 km Silesia Skating

48 Drąg Grzegorz Tychy Bieg – 10 km Magna formpol running team TAK
49 Durok Wojciech Jankowice Bieg – 10 km KAC RUNNERS TAK
50 Dybich Ola Sosnowiec Bieg – 10 km Brak TAK
51 Dziubany Tomasz Warszawa Bieg – 10 km 1971 TAK
52 Fidor Michał Tychy Bieg – 10 km RUNHOGS Tychy TAK
53 Fidor Marzena Tychy Bieg – 10 km RUNHOGS Tychy TAK
54 Fidor Damian Tychy Bieg – 10 km RUNHOGS Tychy TAK
55 Forreiter Oskar Bojszowy Bieg – 10 km Brak

56 Frej Adam Łąka Bieg – 10 km Brak TAK
57 Frydrysiak Sylwia Katowice Bieg – 10 km Huragan Ligota

58 Fuks Barbara Tychy Bieg – 10 km RUNHOGS Tychy TAK
59 Gajda Krzysztof Bojszowy Bieg – 10 km Brak

60 Garyga Łukasz Gliwice Bieg – 10 km RUNHOGS Tychy TAK
61 Gądek Wojciech Żory Rolki – 10 km Silesia Skating TAK
62 Gądek Katarzyna Żory Rolki – 10 km Silesia Skating TAK
63 Giedwiłło Marta Tychy Rolki – 10 km Brak TAK
64 Głąbek Edyta Ćwiklice Bieg – 10 km Spot Pszczyna TAK
65 Głąbek Agnieszka Ćwiklice Bieg – 10 km Spot Pszczyna TAK
66 GocaŁek WiesŁaw Tychy Bieg – 10 km BYLE DO PRZODU MW TAK
67 Gołba Ryszard Tychy Bieg – 10 km Viking Training Center TAK
68 Gorol Maria Bojszowy Nowe Rolki – 10 km Brak

69 Gotz Henryk Jankowice Bieg – 10 km Jankowice Biegają TAK
70 Grab Grzegorz Świerczyniec Bieg – 10 km brak

71 Gralak Adam Lędziny Bieg – 10 km Brak TAK
72 Gregorczyk Marcin Mikołów Rolki – 10 km Sts Biegaton Mikołów Kia- Etrans

73 Hamik RafaŁ Chełm śląski Bieg – 10 km Hamster Team TAK
74 Harazin Janusz Pawłowice Bieg – 10 km 2 Tm 4,7 TAK
75 Helios Aleksandra Tychy Bieg – 10 km Brak

76 Hernas Kamil Tychy Bieg – 10 km Lake Runners TAK
77 Herok Renata Tychy Bieg – 10 km RUNHOGS Tychy TAK
78 Izydorczyk Robert Tychy Bieg – 10 km Brak TAK
79 Jagieła Grzegorz Tychy Bieg – 10 km Brak

80 Jakubiec Mateusz Buczkowice Bieg – 10 km BB RUNNERS TAK
81 Jamroz Katarzyna Wola Bieg – 10 km Biegnę Byle Dobiec

82 Jarzębska Izabela Czeladź Bieg – 10 km Brak TAK
83 Jasiński Krzysztof Świerczyniec/ Tychy Bieg – 10 km Świerczyniec Runing

84 Jasinski Krzysztof Bojszowy Nowe Bieg – 10 km Brak TAK
85 Jędrocha Karolina Klucze Bieg – 10 km Brak

86 Jędrzejewski Tadeusz Katowice Bieg – 10 km Brak TAK
87 Jokiel Tomasz Świerczyniec Bieg – 10 km Świerczyniec Running

88 Kabot Mateusz Bojszowy Bieg – 10 km Events_Factory_MK

89 Kaczor Sebastian Tychy Bieg – 10 km Brak

90 Kaczor Bastek Tychy Bieg – 10 km RUNHOGS Tychy

91 Kadula Piotr Jaworzno Bieg – 10 km Brak

92 Kajtoch Jolanta Bieruń Bieg – 10 km BIE – RUN

93 Kajzer Grzegorz Bojszowy Bieg – 10 km More Club

94 Kalinowska-Kubala Kalina Katowice Bieg – 10 km Magna Formpol Running Team

95 Kałmuk Marcin Tychy Bieg – 10 km MAGNA FORMPOL RUNNING TEAM TAK
96 Kałuża Tomasz Tychy Bieg – 10 km Magna Formpol Running Team

97 Kapłon Marek Bojszowy Bieg – 10 km Mors Hubertus

98 Kapłon Magdalena Bojszowy Bieg – 10 km

99 Karkoszka Andrzej Tychy Bieg – 10 km Kiwi klub

100 Kawulak Iwona Bojszowy Nowe Bieg – 10 km Swierczyniecki running

101 Kiełbasiński Arkadiusz Pszczyna Bieg – 10 km Aktywa Pszczyna

102 Kiełbasiński Arkadiusz Pszczyna Bieg – 10 km Aktywa Pszczyna

103 Kiełkowska Maria Pszczyna Bieg – 10 km Aktywna Pszczyna

104 Klyta Beata Tychy Rolki – 10 km Brak TAK
105 Knopek Bartłomiej Bieruń Bieg – 10 km Brak TAK
106 Kolonko Roksana Międzyrzecze Bieg – 10 km Speed Team Brzeszcze

107 Komorowska Żaneta Lędziny Bieg – 10 km Brak TAK
108 Kost Alicja Świerczyniec Bieg – 10 km Brak

109 Kostka Jacek Świerczyniec Bieg – 10 km Świerczyniec Running

110 Kostka Joanna Bojszowy Nowe Bieg – 10 km Świerczyniec Running

111 Kowal Robert Bieruń Stary Bieg – 10 km Brak TAK
112 Kowalczyk Piotr Tychy Bieg – 10 km Team Papry

113 Kowalski Rafał Dąbrowa Górnicza Bieg – 10 km BKB

114 Kowalski Mikołaj Ornontowice Bieg – 10 km Brak TAK
115 Kozłowski Łukasz Tychy Bieg – 10 km Kopytkawbiegu

116 Krajewski Mariusz Mikołów Bieg – 10 km Brak TAK
117 Kruszyński Tomasz Tychy Bieg – 10 km Brak TAK
118 Kubica Dariusz Mysłowice Rolki – 10 km Brak TAK
119 Kubica Marek Mysłowice Bieg – 10 km Brak TAK
120 Kucharek Grzegorz Dąbrowa Górnicza Rolki – 10 km Brak

121 Kuchcińska Dominika Tychy Bieg – 10 km Brak TAK
122 Kuciel Robert Bolecin Bieg – 10 km Running Bolęcin

123 KukliŃski Jakub Kraków Bieg – 10 km IrunMaiden Team TAK
124 Kurzeja Bartosz Tychy Bieg – 10 km Brak TAK
125 Kyrcz MirosŁaw Dankowice Bieg – 10 km MirasTEAM TAK
126 Latusek Krzysztof Tychy Bieg – 10 km Kalafior TAK
127 Lebuda Grzegorz Tychy Bieg – 10 km Team Papry TAK
128 Lebuda Sylwia Tychy Bieg – 10 km TeamPapry TAK
129 Leszczyńska Elzbieta Bojszowy Bieg – 10 km Brak

130 Leszczyński Mariusz Bojszowy Rolki – 10 km Brak

131 Liberka Kamil Bojszowy Bieg – 10 km Brak

132 Litwińska Bożena Tychy Bieg – 10 km Biegnę Byle Dobiec TAK
133 Litwiński Sławomir Tychy Bieg – 10 km Biegnę Byle Dobiec TAK
134 Żelech Grzegorz Wola Bieg – 10 km PoWoli do celu TAK
135 Żuczek Patryk Tychy Bieg – 10 km RUNHOGS Tychy TAK
136 Żuk Marcin Tychy Bieg – 10 km Danone run team TAK
137 Żur Marek Łąka Bieg – 10 km Kac Runners

138 Ługowska Marzena Tychy Bieg – 10 km Kieta TAK
139 Ługowska Marzena Tychy Bieg – 10 km Biegnę byle dobiec

140 Łukowicz Piotr Dankowice Bieg – 10 km Rozbbiegane Komorowice

141 Świąder Adam Przecieszyn Bieg – 10 km Brak TAK
142 ŚwiĘtochowska Wioletta Knurów Bieg – 10 km Brak TAK
143 Świderska Anna Wola Bieg – 10 km PoWoli do Celu TAK
144 Świderska Anna Wola Bieg – 10 km PoWoli do Celu

145 Świeca Marcin Górki Wielkie Bieg – 10 km Fundacja Pomocy Goldenom “Aurea”

146 Maciejczyk Karolina Dankowice Bieg – 10 km Brak TAK
147 Macioł Sebastian Bieruń Bieg – 10 km TTA Bieruń

148 Madejewska Ewa Kraków Rolki – 10 km Brak TAK
149 Malina Michalina Bojszowy Bieg – 10 km GTS Bojszowy

150 Malina Adam Bojszowy Bieg – 10 km Świerczyniec Running

151 Malinowska Małgorzata Gilowice Bieg – 10 km Powoli do celu TAK
152 Malinowski Krzysztof Gilowice Bieg – 10 km Powoli do celu TAK
153 Mańda Edyta Świerczyniec Bieg – 10 km Brak

154 Małek Marzena Tychy Bieg – 10 km Team Papry TAK
155 Małek Franciszek Tychy Bieg – 10 km Team Papry TAK
156 Marczykiewicz Sylwia Tychy Bieg – 10 km Team Papry TAK
157 Marek RafaŁ GoczaŁkowice-ZdrÓj Bieg – 10 km KAC RUNNERS TAK
158 Michalik Dorota Tychy Bieg – 10 km Brak

159 Michałowski Boleslaw Kraków Rolki – 10 km Night Runners Kraków TAK
160 Michulec Tadeusz BieruŃ Bieg – 10 km CHWALISZ NIE CHWALISZ- LOTEJ Z NAMI

161 Mirkowska Agnieszka Tychy Bieg – 10 km Brak TAK
162 Morgalla Jerzy Rudy Rolki – 10 km Brak TAK
163 Moskwa Przemysław Tychy Rolki – 10 km Wkurw_Team TAK
164 Mroczka Orzapak Anna Katowice Bieg – 10 km Orzapak team

165 Mrozik Dariusz Bojszowy Bieg – 10 km Bojszowy

166 Mucha Wojciech Tychy Bieg – 10 km Magna Formpol Running Team TAK
167 Muchowska Maria Tychy Bieg – 10 km byle do przodu MW TAK
168 Musioł Piotr Imielin Bieg – 10 km Brak

169 Musioł Andrzej Tychy Rolki – 10 km Team Papry TAK
170 Musioł Monika Tychy Bieg – 10 km Brak

171 Muszyńska Bożena Bieruń Bieg – 10 km TEAM PAPRY TAK
172 Muszyński Piotr Bieruń Bieg – 10 km TEAM PAPRY TAK
173 Najmanowicz Jan Tychy Bieg – 10 km Viking Training Center TAK
174 Niemczyk Krzysztof Tychy Bieg – 10 km Brak TAK
175 Nowak Piotr Tychy Rolki – 10 km Brak TAK
176 Nowak Klaudia Tychy Bieg – 10 km Brak TAK
177 Noworyta Artur Bojszowy Nowe Bieg – 10 km Świerczyniec Running

178 Okrój Zbigniew Gliwice Bieg – 10 km Brak TAK
179 Opyrchał Marta Tychy Rolki – 10 km Kopytkawbiegu

180 Orocz Marcin Cielmice Rolki – 10 km Brak

181 Orzechowski Orzapak Adam Katowice Bieg – 10 km Orzapak team

182 Pachut Justyna Tychy Bieg – 10 km Viking Training Center TAK
183 Pachut Justyna Piasek Bieg – 10 km Viking Training Center

184 Pająk Ewa Tychy Bieg – 10 km Brak TAK
185 Palt Tomasz Katowice Bieg – 10 km Brak TAK
186 Pastuszka Artur Bieruń Bieg – 10 km Run & Stunt TAK
187 Pędziwiatr Gabriela Sosnowiec Bieg – 10 km Brak TAK
188 Penczek Klaudia Bieruń Bieg – 10 km Brak TAK
189 Perlak Magdalena Katowice Bieg – 10 km Brak TAK
190 Petkiewicz Tomasz Mikołów Bieg – 10 km KIA ETRANS – STS BIEGATON MIKOŁÓW TAK
191 Piechula Bobla Katarzyna Tychy Bieg – 10 km Brak TAK
192 Piekorz Tadeusz Wola Bieg – 10 km CRIK FCA POLAND TAK
193 Piekorz Krzysztof Bojszowy Bieg – 10 km Vking Training Center TAK
194 Pikuła Jacek Bieruń Bieg – 10 km Biegnę Byle Dobiec TAK
195 Pinocy Szymon Lędziny Bieg – 10 km Brak TAK
196 Pitek Tomasz Świerczyniec Bieg – 10 km Skośna

197 Podleś Paweł Wola Bieg – 10 km Brak TAK
198 Polko Roman Tychy Rolki – 10 km WKB Meta Lubliniec TAK
199 Pompa Dariusz Tychy Bieg – 10 km BIEGNĘ BYLE DOBIEC TAK
200 Prokopczuk Wiktor Tychy Bieg – 10 km Magna Formpol Running Team TAK
201 Rabiasz Marcin Katowice Bieg – 10 km Magna Formpol Runing team

202 Rafalski Adam Bieruń Bieg – 10 km Brak TAK
203 Reinert Aleksandra Pszczyna Bieg – 10 km Brak

204 Rejszel Łukasz Tychy Bieg – 10 km RunTek44

205 Religa Kinga Tychy Bieg – 10 km Brak

206 Roehrich Krzysztof Łąka Bieg – 10 km Brak TAK
207 Rosa Arkadiusz Katowice Bieg – 10 km Brak TAK
208 Rozmus Ewa Góra Bieg – 10 km PoWoli do Celu TAK
209 Rozmus Wojciech Góra Bieg – 10 km PoWoli do Celu TAK
210 Rozmus Ews Góra Bieg – 10 km Powoli do Celu

211 Rybacki Zbigniew Tychy Bieg – 10 km CRIK FCA POLAND

212 Rypuła Grażyna Lędziny Bieg – 10 km Brak TAK
213 Rypuła Zenon Lędziny Bieg – 10 km 1956 TAK
214 Rzepka Michał Bieruń Bieg – 10 km Team Papry TAK
215 Sagan Zbigniew Tychy Bieg – 10 km Brak TAK
216 Sagan Irena Tychy Bieg – 10 km 40-latek Tychy TAK
217 Sagan Marian Tychy Bieg – 10 km 40-latek Tychy TAK
218 Sambak Tadeusz Brzeszcze Bieg – 10 km Zadyszka Oświęcim TAK
219 Sienkiewicz Gabriela Wola Bieg – 10 km Brak TAK
220 Siewierski Adam Tychy Bieg – 10 km Team Papry TAK
221 Sitko Adam Bojszowy Bieg – 10 km Brak

222 Siwiec Tomasz Mysłowice Bieg – 10 km Brak TAK
223 Siwiec Sławomir Mysłowice Bieg – 10 km Fizjoterapia Neuromag TAK
224 Skierś Ewa Tychy Bieg – 10 km Magna Formpol Running Team TAK
225 Słowik Marek Wola Bieg – 10 km PoWoli do celu

226 Słowik Kornelia Wola Bieg – 10 km PoWoli do celu

227 Soboń Piotr Bieruń Bieg – 10 km Brak

228 Sojka Sławomir Tychy Bieg – 10 km Viking Training Center TAK
229 Sokół Łukasz Tychy Bieg – 10 km Fenix Tychy

230 Sołtysik Przemek Tychy Bieg – 10 km Brak

231 Sosna Kazimierz Bieruń Bieg – 10 km Brak TAK
232 Spała Aleksandra Tychy Bieg – 10 km Centrum Kettlebell Tychy TAK
233 Spała Aleksandra Tychy Bieg – 10 km Centrum Kettlebell Tychy

234 Stanicka Monika Tychy Bieg – 10 km RUNHOGS Tychy TAK
235 Staniczek Adam Tychy Bieg – 10 km Fragles Tychy TAK
236 Stęchły Monika Bojszowy Rolki – 10 km wyrolowana mama

237 Steczko Anna Mikołów Bieg – 10 km Viking Training Center TAK
238 Stojanowski Dawid Tychy Bieg – 10 km RUNHOGS Tychy TAK
239 Stokłosa Grzegorz Bojszowy Bieg – 10 km Brak

240 Stolorz Katarzyna Tychy Bieg – 10 km INŻYNIERIA BIEGANIA

241 Strumińska Angelika Kleszczów Rolki – 10 km Brak TAK
242 Strumińska Angelika Kleszczów Rolki – 10 km Brak

243 Stulka Krzysztof Tychy Bieg – 10 km Jorguś Team TAK
244 Stysz Fabian Mysłowice Bieg – 10 km Mors Hubertus Mysłowice TAK
245 Stysz Daria Świerczyniec Bieg – 10 km Mors Hubertus Mysłowice

246 Suchecki Mariusz Chrzanów Bieg – 10 km Parkrun Chrzanów

247 Suska Łukasz Bieruń Bieg – 10 km Brak

248 Syrocki Arkadiusz Tychy Bieg – 10 km Magna Formpol Running Team

249 Szczelina Marta Brzeszcze Bieg – 10 km Nessi Team/Speed Team Brzeszcze

250 Szczygieł Paweł Bieruń Bieg – 10 km Koniczynka TAK
251 Szojda Adam Tychy Rolki – 10 km Wkurw_Team

252 Szweda Krzysztof Pszczyna Bieg – 10 km Esa team

253 Szydłowska Agnieszka Tychy Bieg – 10 km Biegnę Byle Dobiec TAK
254 Szydłowski Waldemar Tychy Bieg – 10 km Biegnę Byle Dobiec TAK
255 Szyja Marcin Tychy Bieg – 10 km Wybiegani

256 Szymski Marian Imielin Bieg – 10 km Truchtacz-Mysłowice TAK
257 Szyniec Marcin Tychy Bieg – 10 km Lake Runners TAK
258 Tabor Agata Tychy Rolki – 10 km Brak TAK
259 Tekla Krzysztof Lędziny Bieg – 10 km Brak TAK
260 Tokarz Dominik Oświęcim Bieg – 10 km ENERGY OŚWIĘCIM TAK
261 Tomala Marcin Bojszowy Nowe Bieg – 10 km Brak

262 Tomalik Anna Oświęcim Bieg – 10 km #BBKTS

263 Tomczyk Piotr CzesŁaw Piasek Bieg – 10 km WILD RUNNERS CLUB

264 Toniak Filip Tychy Rolki – 10 km Silesia Skating

265 Treska Piotr Tychy Bieg – 10 km Runhogs Tychy TAK
266 Treska Piotr Tychy Bieg – 10 km Runhogs Tychy

267 Tuchowski Jacek Świerczyniec Bieg – 10 km Brak

268 Tyczyńska Katarzyna Tychy Bieg – 10 km Brak TAK
269 Urbanowicz Michał Kraków Bieg – 10 km Brak TAK
270 Venslauskas Dominika Tychy Bieg – 10 km ProsiekoTeam TAK
271 Waajdzik Małgorzata Bjszowy Bieg – 10 km Brak

272 Wajdzik Małgorzata Bojszowy Bieg – 10 km Brak

273 Walter Łukasz Tychy Bieg – 10 km Brak TAK
274 Wańczyk Grzegorz Tychy Bieg – 10 km Pasieka Gucio TAK
275 Wójcik Grzegorz Świerczyniec Bieg – 10 km Brak

276 Węgrzynowicz Klaudia Tychy Rolki – 10 km Team Papry TAK
277 Wika Sebastian Tychy Bieg – 10 km 40-latek Tychy TAK
278 Wilczewski Tomasz Tychy Bieg – 10 km Adient team / 40-latek Tychy

279 Wilk Wojciech Tychy Bieg – 10 km Lake Runners TAK
280 Wisniowska Izabela Tychy Bieg – 10 km Press Glass Biegamy i Wspieramy

281 Wodniak Angela Wola Bieg – 10 km PoWoli do celu TAK
282 Wojciech Jarosław Wola Bieg – 10 km PoWoli do celu TAK
283 Wojtusiak Tomasz Skoczow Bieg – 10 km Brak

284 Wróbel Tomasz Świerczyniec Bieg – 10 km Brak TAK
285 Wróblewska Elżbieta Katowice Bieg – 10 km Brak

286 Wrzecionkowski Adrian Tychy Bieg – 10 km TGB TAK
287 Zakrzewski Grzegorz Chorzów Rolki – 10 km Brak TAK
288 Zięba Łukasz Tychy Bieg – 10 km RUNHOGS TYCHY TAK
289 Zięcina Agnieszka Wola Bieg – 10 km Brak

290 Zioła Sebastian Tychy Bieg – 10 km Lake Runners TAK