Zawody

Nazwa zawodów:

VII STALOWA DYCHA

Miejsce i termin: Stalowa Wola, 2019-07-14
Organizator: Stalowowolski Klub Biegacza

KONTAKT:

Tel. 506 581 977 – Bogdan Dziuba
e-mail: bogdandziuba@poczta.onet.pl

Tel. 882 679 823 – Stanisław Łańcucki

Opis zawodów: TERMIN, MIEJSCE, PROGRAM
1. Termin: 14.07.2019 r. (niedziela) godz. 16:30.
2. Trasa: 10 km ulicami miasta (nawierzchnia asfaltowa) – 2 pętle.
3. Start i meta: Plac Piłsudskiego przy ul. 1-go Sierpnia (obok Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli).
4. Biuro zawodów znajdować się będzie przy Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli, ul 1-go Sierpnia 9 (w strefie startowej).

Więcej w regulaminie.

Strona WWW: https://www.facebook.com/biegamy/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Augustyn Andrzej Stalowa Wola 60-69 lat Stalowowolski Klub Biegacza TAK
2 Ćwik Michał Stalowa Wola 30-39 lat FRYTURNIA ŚWIEŻA KUCHNIA TAK
3 Ćwik Hubert Zamość 40-49 lat Agros Zamość TAK
4 Ćwik Janusz Mielec 60-69 lat Wiatr We Włosach NIE
5 Balawender Bartosz Kraków 40-49 lat Brak TAK
6 Bałazy Amadeusz Kraków 30-39 lat Brak TAK
7 Banaczyk Piotr Stalowa Wola 50-59 lat Brak TAK
8 Banaczyk Arkadiusz Stalowa Wola 16-29 lat TAK
9 Banasik Magda Stalowa Wola 40-49 lat Fifarafa Stw NIE
10 Baran Marcin Kielce 16-29 lat BIKEFACTORY KIELCE NIE
11 Baranowska Agata Lublin 30-39 lat Lublin biega TAK
12 Baranowski Mirosław Katowice 50-59 lat Brak NIE
13 Bareła Andrzej Stalowa Wola 40-49 lat Brak TAK
14 Bartoszek Andrzej Kraśnik 50-59 lat ERKADO KRAŚNIK TAK
15 Bauer Monika Zaczernie 16-29 lat Brak NIE
16 Bednarek Rafał Pilchów 40-49 lat Brak TAK
17 Bednarska Joanna Kielce 30-39 lat Biegnę żeby Bartek mógł biegać NIE
18 Bednarz Iwona Jarocin 30-39 lat Brak NIE
19 Bester Monika Kosina 40-49 lat Brak TAK
20 Białas Dariusz Frampol 50-59 lat Brak NIE
21 Bielakowski Rafał Nowa Dęba 16-29 lat NDP NIE
22 Bielecki Dawid Brzóza Królewska 30-39 lat Real Madryt Team NIE
23 Bielecki Krzysztof Gorzyce 40-49 lat Brak TAK
24 Bigas Kamil Sarzyna 16-29 lat Brak TAK
25 Bigas Kamil Sarzyna 16-29 lat Brak NIE
26 Biżek Piotr Wierzchowiska I 40-49 lat Sprint NIE
27 Bis Grzegorz Nisko 30-39 lat Brak TAK
28 Biskup Paweł Kraśnik 40-49 lat Kraśnik Biega TAK
29 Blaszkowska Ewa Wieden 30-39 lat Brak TAK
30 Bochenek Sylwia Rudnik Nad Sanem 30-39 lat Brak TAK
31 Boroń Paweł Staszów 40-49 lat Brak TAK
32 Bródka Antoni Pilchów 30-39 lat Brak TAK
33 Brodacka Jolanta Puławy 30-39 lat Brak NIE
34 Brodacki Waldemar Puławy 60-69 lat Chemik noxy Puławy NIE
35 Brodziak Tomasz Stalowa Wola 40-49 lat Stalowowolski Klub Biegacza NIE
36 Brzeziński Grzegorz Skarżysko – Kamienna 40-49 lat Czarnecki Run Team TAK
37 Brzozowski Henryk Stalowa Wola 70 lat i więcej SKB Stalowa Wola TAK
38 Brzuszek Jerzy Nowa Dęba 50-59 lat ZMITEK TEAM NOWA DĘBA TAK
39 Brzyszcz Karol Sandomierz 30-39 lat Brak TAK
40 Buczek Sławomir Stalowa Wola 40-49 lat TAK
41 Budzyń Paweł Tarnów 40-49 lat Decathlon Tarnów NIE
42 Buksa Andrzej Pysznica 40-49 lat SKB Stalowa Wola TAK
43 Burghardt Jakub Czarna Sędziszowska 30-39 lat Brak NIE
44 Chmiel Piotr Suchedniów 40-49 lat Czarnecki Run Team TAK
45 Cieśla Łukasz Żołynia 16-29 lat Żołynia Biega TAK
46 Czachor Marcin Kolbuszowa 16-29 lat Brak TAK
47 Czuj Stanisław Zamość 40-49 lat Brak NIE
48 Davydenko Tetiana Lviv 16-29 lat Ultra TAK
49 Dec Mirosław Stalowa Wola 40-49 lat Poltra sp. z o.o TAK
50 Dec Dominik Sokołów Małopolski 16-29 lat Tego Typu TAK
51 Dec Mirosław Stalowa Wola 40-49 lat Poltra Sp. z o.o. NIE
52 Dołomisiewicz Sławomir Oględów 40-49 lat Brak TAK
53 Domaradzka MaŁgorzata RzeszÓw 50-59 lat BT WAGABUNDA TAK
54 Domaradzki Grzegorz RzeszÓw 50-59 lat BT WAGABUNDA TAK
55 Drabik Marcin WrocŁaw 40-49 lat WKB PIAST/MORSY WROCŁAWSKIE TAK
56 Drabik Marcin WrocŁaw 40-49 lat WKB PIAST/MORSY WROCŁAWSKIE NIE
57 Dragan Aleksander Kielce 16-29 lat Brak TAK
58 Drąg Piotr Krzaki 30-39 lat Brak TAK
59 Drąg Mateusz Tychy 16-29 lat Brak TAK
60 Drzał Radosław Rzeszów 30-39 lat Brak TAK
61 Dubovskyi Andrii Lviv 16-29 lat Ultra TAK
62 Dudek Sylwester Rudnik 50-59 lat LKB.RUDNIK NIE
63 Dulik Bartosz Mielec 16-29 lat Brak NIE
64 Dziuba Bogdan Jastkowice 40-49 lat Stalowowolski Klub BIegacza NIE
65 Faraś Jacek Stalowa Wola 30-39 lat jacekfaras.eu NIE
66 Fedorchenko Alina Lviv 16-29 lat Ultra TAK
67 Ferenc Beata Rzeszów 40-49 lat Biegomania Lubaczów NIE
68 Gaber Piotr Styków 30-39 lat Brak TAK
69 Gajek Karol Sandomierz 16-29 lat 3 Sandomierski Batalion Radiotechniczny NIE
70 Galińska Katarzyna Stalowa Wola 40-49 lat Stalowowolski Klub Biegacza TAK
71 Garbacz Marcin Janów Lubelski 16-29 lat Fortaco Team NIE
72 Gawron Tomasz Stalowa Wola 30-39 lat Brak TAK
73 Gąbka Karol Modliborzyce 16-29 lat Brak TAK
74 Gębuś Grzegorz Stalowa Wola 30-39 lat Stalowowolski Klub Biegacza TAK
75 Gębuś Grzegorz Stalowa Wola 30-39 lat Stalowowolski Klub Biegacza NIE
76 Giebułtowicz Elżbieta Stalowa Wola 50-59 lat Stalowowolski Klub Biegacza TAK
77 Godek Piotr Goliszowiec 50-59 lat run-log.com TAK
78 GoliŃski Mariusz KraŚnik 40-49 lat KRAŚNIK BIEGA TAK
79 Gołos Mariusz Stalowa Wola 40-49 lat Stalowowolski Klub Biegacza TAK
80 Grabska Renata Rzeszów 60-69 lat Ambasador Festiwalu Biegowego Krynica-Zdrój TAK
81 Grygiel Jacek Nowa Dęba 50-59 lat ZMITEK TEAM NOWA DĘBA TAK
82 Grygiel Jacek Nowa Dęba 50-59 lat ZMITEK TEAM NOWA DĘBA NIE
83 Grzesik Jolanta Tomaszów Lubelaski 40-49 lat Tomaszowska Grupa Biegowa TAK
84 Habigier Zdzisław Pysznica 50-59 lat Brak NIE
85 Hańczyk Rafał Nisko 30-39 lat Brak TAK
86 Hałka Anna Tarnobrzeg 30-39 lat MarIAnteam TAK
87 Hałka Marcin Tarnobrzeg 30-39 lat MarIAnteam TAK
88 Hałys Bartłomiej Zagórze 16-29 lat SSPS Resovia TAK
89 Hamryszczak Beata Przemyśl 40-49 lat Przemyski Klub Biegacza TAK
90 Hamryszczak Janusz Przemyśl 50-59 lat Przemyski Klub Biegacza TAK
91 Hartleb Dawid Sieniawa 30-39 lat MKS Siechnice TAK
92 Homziakov Yevhenii Krzywy Róg 16-29 lat Brak TAK
93 Hunia Konrad Dębica 30-39 lat Konrad Hunia NIE
94 Hunia Konrad Dębica 30-39 lat Brak TAK
95 Jabłoński Łukasz Kraśnik 40-49 lat Kraśnik Biega TAK
96 Jakubczak Aleksandra Zamość 30-39 lat Zamość TAK
97 Jakubik Mirosław Zaleszany 50-59 lat Fartlek GO TAK
98 Jakubowski Krzysztof Kielce 50-59 lat Brak TAK
99 Jamioł Anna Kielce 30-39 lat Brak TAK
100 Jamioł Michał Kielce 30-39 lat Brak NIE
101 Jargiło Robert Jastkowice 40-49 lat Stalowowolski Klub Biegacza TAK
102 Jóźwiakowski Szymon Rzeszów 40-49 lat Stalowowolski Klub Biegacza TAK
103 Jędrek Grzegorz Łętownia 30-39 lat Łętowski biegacz TAK
104 Jędrzejewska Daria Rzeszów 16-29 lat Brak TAK
105 Jędrzejewska-Tuzim Anna Warszawa 30-39 lat Brak NIE
106 Jędrzejewska-Tuzim Anna Warszawa 30-39 lat Mendieta TAK
107 Jednacz Kamil Jasiennik Stary 16-29 lat Brak TAK
108 Jepkurui Gladys Biwott Eldoret 30-39 lat Benedek Team NIE
109 Juśko Rafał Stalowa Wola 40-49 lat OstroBiec TAK
110 Jusko Elwira Ostrowiec Świętokrzyski 30-39 lat Brak TAK
111 Kabat Daniel Stalowa Wola 30-39 lat Brak TAK
112 Kałuża Marzena Pilzno 16-29 lat Brak TAK
113 Kaniowski Piotr Lublin 30-39 lat Brak TAK
114 Kaptur Wojciech Wodzisław Śląski 70 lat i więcej KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski TAK
115 Karasiński Radek Tarnobrzeg 40-49 lat Witar Tarnobrzeg NIE
116 Kargol Katarzyna Rzeszów 16-29 lat CWKS Resovia Rzeszów TAK
117 Kata Katarzyna Stalowa Wola 40-49 lat Stalowowolski Klub Biegacza NIE
118 Kata Bartlomiej Rzeczyca Długa 16-29 lat TAK
119 Kawa Bartłomiej Gdańsk 30-39 lat Brak NIE
120 Kędra Rafał Janów Lubelski 30-39 lat Brak NIE
121 Kedzierski Radosław Rzeszów 30-39 lat Brak NIE
122 Khomuch Hrihorii Luck 30-39 lat Sk Kovel Lkb Rudnik NIE
123 Kida Rafał Sokołów Małopolski 30-39 lat Sokołów Team TAK
124 Kimaiyo Hillary Kiptum Maiyo Eldoret 16-29 lat Benedek Team NIE
125 Kisiel Michal Zbydniów 16-29 lat Niezalezny NIE
126 Kloc Andrzej Rzeszów 16-29 lat Husariaraceteam NIE
127 Kochan Grzegorz Stalowa Wola 40-49 lat Brak TAK
128 Kochowski Mateusz Stalowa Wola 30-39 lat stalowowolski klub biegacza TAK
129 Kolodziej Tomek Stalowa Wola 30-39 lat Husaria Race Team NIE
130 Kopała Sylwia Stalowa Wola 30-39 lat Stalowowolski Klub Biegacza TAK
131 Kopeć Marek Majdan Królewski 50-59 lat Brak TAK
132 Korczyńska-Kwitek Basia Stalowa Wola 30-39 lat KwitekTeam TAK
133 Kornacki Wojciech Pysznica 16-29 lat Brak TAK
134 Korzeniowski Tomasz Grębów 30-39 lat FartlekGO TAK
135 Kosz Paweł Rzeszów 30-39 lat PGE RUN Obrót TAK
136 Kosz Paweł Rzeszów 30-39 lat PGE RUN Obrót NIE
137 Kotwica Cezary Nisko 16-29 lat Brak NIE
138 Kowal Paweł Tarnów 30-39 lat Brak TAK
139 Kowalski Sławomir Nisko 40-49 lat Brak NIE
140 Kozakiewicz Tomasz Sandomierz 50-59 lat TSA Sandomierz NIE
141 Kozakiewicz Przemysław Sandomierz 30-39 lat TSA Sandomierz NIE
142 Krasoń Marcin Hucisko 16-29 lat Brak NIE
143 Krawczak Jan Marian Stalowa Wola 60-69 lat Stalowowolski Klub Biegacza TAK
144 Krupa PaweŁ Agatówka 40-49 lat Stalowowolski Klub Biegacza TAK
145 Krzyś Tomasz Stalowa Wola 16-29 lat Brak NIE
146 Kubik Aurelia Stalowa Wola 30-39 lat Fun club Bosmana TAK
147 Kucharska Agnieszka Ostrowiec Świętokrzyski 30-39 lat Brak TAK
148 Kucharski Sławomir Ostrowiec Świętokrzyski 40-49 lat Brak TAK
149 Kulas Karol Nisko 30-39 lat Brak TAK
150 Kulawiak Łukasz Połaniec 30-39 lat Brak NIE
151 Kwiatkowska Katarzyna Szczytniki 30-39 lat TSA Sandomierz/Tak Lubię Sandomierz TAK
152 Kwiatkowski Wojciech Szczytniki 30-39 lat TSA Sandomierz TAK
153 Kwitek Grzegorz Stalowa Wola 30-39 lat KwitekTeam TAK
154 Lachowski Robert Biniątki 40-49 lat Brak TAK
155 Lachowski Grzegorz Busko-Zdrój 40-49 lat Saint-Gobain Squad TAK
156 Lachowski Grzegorz Busko-Zdrój 40-49 lat Saint-Gobain Squad NIE
157 Laska Tomasz Zawichost 50-59 lat Zawichost Biega NIE
158 Laskowski Norbert Stalowa Wola 16-29 lat Brak TAK
159 Latyshev Yurii Lviv 16-29 lat SC Ultra TAK
160 Lebioda Stanisław Pysznica 16-29 lat Hotel Galicja Ulanow NIE
161 Lesiakowski Jacek Nisko 40-49 lat Planeta Nisko TAK
162 Lewandowska Magdalena Łódź 40-49 lat Brak NIE
163 Lisowski Albert Stalowa Wola 16-29 lat Brak TAK
164 Żak Dariusz Stalowa Wola 30-39 lat Brak TAK
165 Żebrowska Jolanta Puławy 50-59 lat Chemik Noxy Puławy, Potrenujemy? TAK
166 Żurawski Mieczysław Stalowa Wola 60-69 lat Stalowowolski Klub Sportowy TAK
167 Lubaś Bartłomiej Mielec 40-49 lat LubasTeam TAK
168 Ludjan Dawid Stalowa Wola 30-39 lat Brak TAK
169 Łabuz Paweł Rzeszów 40-49 lat PAVLO TEAM TAK
170 Łaska Przemysław Stalowa Wola 30-39 lat Brak NIE
171 Łeptuch Tomasz Komorów 30-39 lat STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA TAK
172 Śnieżek Krzysztof Nisko 50-59 lat Planeta Nisko TAK
173 Łukasik Zbyszek BiŁgoraj 50-59 lat RAPY MASTERS TAK
174 Łysiak Krzysztof Kozienice 40-49 lat Brak TAK
175 Machoś Mariusz Tomaszów Lubelski 40-49 lat Tomaszowska Grupa Biegowa TAK
176 Maciejko Magdalena Tarnobrzeg 30-39 lat Brak TAK
177 Madej Dariusz Stalowa Wola 30-39 lat NIE
178 Majcher Damian Stalowa Wola/tarnobrzeg 30-39 lat Brak TAK
179 Majecki Robert Sandomierz 16-29 lat JW3533 NIE
180 Majewski Michał Warszawa 30-39 lat Brak TAK
181 Majka Krzysztof Dąbrowa Tarnowska 16-29 lat Ptg Sokół Świat Pracy NIE
182 Małek Andrzej Warszawa 40-49 lat Brak TAK
183 Małek Marta Cygany 40-49 lat BBKTS TAK
184 Małek Artur Cygany 50-59 lat Brak TAK
185 Małka Marta Tomaszów Lubelski 30-39 lat Tomaszowska Grupa Biegowa TAK
186 Mandziuk Mateusz Tomaszów Lubelski 16-29 lat KrosSki Remsport Tomaszów Lubelski TAK
187 Markiewicz Lucyna Grebow 40-49 lat SKB TAK
188 Markowicz Wojciech Nisko 30-39 lat JW5077 NIE
189 Marszałek Ewa Rzeszów 40-49 lat KrosSki Remsport TAK
190 Matysek Agnieszka Rudnik 40-49 lat LKB.RUDNIK NIE
191 Maziarz Arkadiusz Stalowa Wola 30-39 lat brak TAK
192 Maziarz Artur Mielec 30-39 lat Run For Fun NIE
193 Mazurek Mirosław Kraśnik 40-49 lat Brak TAK
194 Mazurkiewicz Krzysztof Stalowa Wola 40-49 lat STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA NIE
195 Mazurkiewicz Krzysztof Stalowa Wola 40-49 lat STALOWOWLSKI KLUB BIEGACZA TAK
196 Mcbride Dermot Stalowa Wola 30-39 lat Brak TAK
197 Mielcarek Leszek Bytom 60-69 lat niezrzeszony NIE
198 Mierzwa Marcin Tarnobrzeg 30-39 lat Brak NIE
199 Mikina Artur Kraków 16-29 lat Brak TAK
200 Mikina Adrian Kraków 16-29 lat Brak TAK
201 Mikina Łukasz Kraków 16-29 lat Brak TAK
202 Młodzińska Małgorzata Lubaczów 50-59 lat Biegomania Lubaczow / PKO BP TAK
203 Młodziński Lesław Lubaczów 40-49 lat Biegomania Lubaczów TAK
204 Młynarski Stanisław Zarzecze K.niska 60-69 lat SKB TAK
205 Morawski Arkadiusz Adamów 40-49 lat Tomaszowska Grupa Biegowa TAK
206 Morozova Iryna Lviv 16-29 lat Ultra TAK
207 Mucha Janusz Stalowa Wola 50-59 lat SKB Stalowa Wola TAK
208 Myszak Sławomir Biłgoraj 40-49 lat Biłgoraj Biega TAK
209 Myszka Eugeniusz Stalowa Wola 60-69 lat Brak TAK
210 Nagaś Katarzyna Mielec 30-39 lat Run For Fun TAK
211 Nalepa Tomasz Janów Lubelski 40-49 lat GUKS Modliborzyce TAK
212 Napora Mieczysław Pińczów 70 lat i więcej KL Ponidzie TAK
213 Nesterenko Oleksandr Lviv 40-49 lat Ultra Zernovita TAK
214 Nesterenko Oleksandr Lviv 40-49 lat Ultra ZernoVita NIE
215 Nicałek Augustyn Stalowa Wola 40-49 lat Osoba fizyczna TAK
216 Nieścior Waldemar Tomaszów Lubelski 40-49 lat Tomaszowska Grupa Biegowa TAK
217 Niemiec Paulina Stalowa Wola 30-39 lat STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA NIE
218 Nosek Kornelia Nisko 40-49 lat Brak NIE
219 Nowak Witold Gorzyce 40-49 lat Superior Industries Stalowa Wola NIE
220 Oczkowski Roman Stalowa Wola 50-59 lat Stalowowolski Klub Biegacza TAK
221 Oleksak Tomasz Nisko 50-59 lat Brak TAK
222 Paczos Barbara Mielec 50-59 lat Brak NIE
223 Pałys Tomasz Stalowa Wola 40-49 lat Brak NIE
224 Partyka Sławomir Agatówka 50-59 lat Brak TAK
225 Pasieka Sławomir Stalowa Wola 30-39 lat Brak NIE
226 Pawłowski Patryk Stalowa Wola 16-29 lat Mkl Sparta Stalowa Wola TAK
227 Peter Lesław Kraków 40-49 lat Vege Runners TAK
228 Pięta Bogdan Mielec 50-59 lat Run For Fun TAK
229 Piechota Adam Mielec 40-49 lat BRAK NIE
230 Pietras Rafał Stalowa Wola 40-49 lat Superior Industris NIE
231 Pikulski Mieczysław Pińczów 70 lat i więcej KL Ponidzie TAK
232 Pikuła Tomasz Stalowa Wola 40-49 lat Stalowowolski Klub Biegacza TAK
233 Pilecki Adam Stalowa Wola 30-39 lat Stalowe Dziki NIE
234 Pizło Tomasz Rzeszów 16-29 lat Decathlon Rzeszów TAK
235 Płusa Marcin Bliżyn 30-39 lat Czarnecki Run Team NIE
236 Pokrywka Ryszard Stalowa Wola 50-59 lat Stalowowolski Klub Biegacza TAK
237 Powęska Wiola Stalowa Wola 30-39 lat Stalowowolski Klub Biegacza TAK
238 Prażmowski Marcin Rzeszów 40-49 lat Zabrnie TAK
239 Proszowski Piotr Jastkowice 40-49 lat Stalowowolski Klub Biegacza TAK
240 Prus Adam Stalowa Wola 30-39 lat Brak TAK
241 Przywara Piotr Budy Głogowskie 30-39 lat Mtu Aero Engines Polska TAK
242 Puzio Wiesław Nisko 40-49 lat Planeta Nisko NIE
243 Puzio Dawid Żupawa 16-29 lat Poltra Sp. z o.o. TAK
244 Pyrć Rafał Rzeszów 30-39 lat Brak TAK
245 Rak Zbigniew RzeszÓw 40-49 lat MTU Aero Engines TAK
246 Rawska – Śmieciuch Anna Lubaczów 50-59 lat Biegomania Lubaczów NIE
247 Różalski Łukasz Wola Grójecka 30-39 lat Brak NIE
248 Rejzerewicz Marcin Stalowa Wola 30-39 lat HSW Running Team TAK
249 Rodziewicz Krzysztof Zarzecze 40-49 lat Brak NIE
250 Roik Tomasz Szczucin 60-69 lat biegam z basią TAK
251 Rojek Józef Ropczyce 50-59 lat Orły z Ropczyc TAK
252 Rokita Piotr Rzeszów 40-49 lat Brak NIE
253 Rokita Andrzej Ćmielów 40-49 lat Brak TAK
254 Rudny Władysław Ropczyce 70 lat i więcej RudnyRunningTeam TAK
255 Rumanek Piotr Maziarnia 30-39 lat Brak NIE
256 Rutkowski Zygmunt Nowa Dęba 60-69 lat ZMITEK TEAM TAK
257 Rutyna Paweł Wydrza 40-49 lat Crazy Drivers NIE
258 Rybak Ewa Turbia 30-39 lat Brak NIE
259 Rychlak-Bożek Monika Stalowa Wola 40-49 lat Stalowowolski Klub Bieczacza NIE
260 Rzemień Ryszard Nowa Dęba 40-49 lat Nowa Dęba TAK
261 Serafin Marek Cmolas 16-29 lat OSP Cmolas TAK
262 Serwacka Dominika Stalowa Wola 16-29 lat Stalowowolski Klub Biegacza NIE
263 Shapochka Valerii Lviv 40-49 lat Ultra+ZernoVita TAK
264 Siębida Mieczysław Gorzyce 30-39 lat Brak TAK
265 Siek Kazimierz Zabrnie 50-59 lat Fartlek GO TAK
266 Siembida Małgorzata Borki 40-49 lat Stalowowolski Klub Biegacza TAK
267 Siembida Gertruda Stalowa Wola 40-49 lat Stalowowolski Klub Biegacza TAK
268 Sikora Zbigniew Rudnik 40-49 lat LKB.RUDNIK NIE
269 Skawiński Andrzej Stalowa Wola 40-49 lat TAK
270 Skóra Michał Łopuszka 40-49 lat XxX TAK
271 Składnik Sebastian Stalowa Wola 30-39 lat Brak TAK
272 Składnik Sebastian Stalowa Wola 30-39 lat Brak NIE
273 Składnik Sebastian Stalowa Wola 30-39 lat Brak NIE
274 Skrzypczak Barbara Stalowa Wola 30-39 lat Stalowowolski Klub Biegacza TAK
275 Sliż Jan Trzeboś 70 lat i więcej Brak TAK
276 Słoma Sławek Rzeszów 40-49 lat bbl NIE
277 Sojka Anna Zarzecze /nisko 30-39 lat Brak TAK
278 Sokół Roman Skorczyce 40-49 lat Kraśnik Biega NIE
279 Sokół Roman Skorczyce 40-49 lat Kraśnik Biega NIE
280 Solarczyk Wiktor Gorzyce 16-29 lat Fartlek GO TAK
281 Soltys Teresa Stalowa Wola 16-29 lat Brak TAK
282 Sowa Michał Stalowa Wola 30-39 lat Planeta Nisko TAK
283 Stach Marcin Zarzecze 40-49 lat Brak TAK
284 Starżyński Andrzej Klementowice 16-29 lat centrum Eksportu Klementynka UMCS Lublin NIE
285 Starońska Anna Stalowa Wola 30-39 lat Stalowowolski Klub Biegacza NIE
286 Starzec Paweł Kolbuszowa Górna 16-29 lat Brak NIE
287 Stec Krzysztof Stalowa Wola 40-49 lat Brak NIE
288 Stec Krzysztof Stalowa Wola 40-49 lat Stalowowolski Klub Biegacza NIE
289 Stefaniak Iwona Radomysl Nad Sanem 40-49 lat Fan Club Bosmanka TAK
290 Stola Dorota Kraśnik 40-49 lat Kraśnik Biega TAK
291 Stola Piotr Kraśnik 50-59 lat Kraśnik Biega TAK
292 Stus Mariusz Nisko 40-49 lat 1975 TAK
293 Stus Marta Nisko 40-49 lat Planeta Nisko NIE
294 Stus Marta Nisko 40-49 lat Planeta Nisko NIE
295 Styka Mateusz Rzeszów 30-39 lat ROLMAT – ROLETY NA WYMIAR TAK
296 Stysiał Witold Nowa Dęba 40-49 lat Brak TAK
297 Sudoł Andrzej Ruda 30-39 lat Superior TAK
298 Swatek Mariusz Tarnobrzeg 40-49 lat Brak NIE
299 Szalak Andrzej Puławy 60-69 lat MELRUNNING Puławy NIE
300 Szczęch Grzegorz Stalowa Wola 30-39 lat Superior Industries Stalowa Wola NIE
301 Szczęch Katarzyna Stalowa Wola 30-39 lat Brak NIE
302 Szepieniec Katarzyna Rzeszów 16-29 lat Rzeszowskie Gazele i Gepardy NIE
303 Szewczyk Marek Łomża 50-59 lat Brak NIE
304 Szkoda Robert Biłgoraj 30-39 lat Biłgoraj Biega TAK
305 Sztorc StanisŁaw Dębica 50-59 lat 1962 TAK
306 Szwed Andrzej Stalowa Wola 40-49 lat BTS TAK
307 Szymański Adam Stalowa Wola 70 lat i więcej Stalowowolski Klub Biegacza TAK
308 TaradyŚ Tomek Modliborzyce 40-49 lat GUKS Modliborzyce TAK
309 Tarczyńska Agnieszka Stalowa Wola 40-49 lat Fun Club Bosmana TAK
310 Tłuczek Natalia Rzeszów 16-29 lat Brak TAK
311 Tokarz Tomasz Pysznica 40-49 lat Stalowowolski Klub Biegacza NIE
312 Too Silas Kiprono Eldoret 16-29 lat Benedek Team NIE
313 Tracz Sławomir Myślenice 40-49 lat Brak TAK
314 Trela Marek Tarnobrzeg 16-29 lat Witar Tarnobrzeg NIE
315 Turbiarz Krzysztof Stalowa Wola 30-39 lat FIFARAFA STALOWA WOLA NIE
316 Tuszyński Zygmunt Rzeszów 30-39 lat PGE RUN Obrót NIE
317 Tuzim Marcin Warszawa 30-39 lat Mendieta TAK
318 Urbańska Alina Nowa Dęba 50-59 lat ZMITEK TEAM NOWA DĘBA TAK
319 Urbański Zbigniew Nowa Dęba 50-59 lat ZMITEK TEAM NOWA DĘBA TAK
320 Urban Ewa Stalowa Wola 30-39 lat Klub Stalowowolski Biegacza Skb TAK
321 Walat Adrian Rzeszów 30-39 lat 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej / 31 blp TAK
322 Warchoł Paweł Nisko 50-59 lat Planeta Nisko TAK
323 Wójcik Damian Modliborzyce,woj. Lubelskie 30-39 lat Brak TAK
324 Wójcik Tomasz Gorzyce 40-49 lat ZMITEK TEAM NOWA DĘBA NIE
325 Wójs Grzegorz Stalowa Wola 30-39 lat Stalowowolski Klub Biegacza TAK
326 Weber Tomasz Stalowa Wola 30-39 lat Brak TAK
327 Wielgocki Artur Pysznica 30-39 lat Brak TAK
328 Wilczak Grzegorz Sokołów Młp. 16-29 lat Brak TAK
329 Wilgosz Maria Stalowa Wola 40-49 lat Stalowowolski Klub Biegacza TAK
330 Wilk Sebastian Żupawa 30-39 lat Brak NIE
331 Wilkołek Paweł Świdnik 30-39 lat Brak NIE
332 Wiśniewski Jacek Sandomierz 50-59 lat uks siedleszczany NIE
333 Wiśniewski Tomasz Kraków 50-59 lat PG TEAM NIE
334 Włodarczyk Marian Skarżysko Kam 60-69 lat Stalowowolski Klub Biegacza TAK
335 Wnuk Norbert Przemyśl 30-39 lat Przemyski Klub Biegacza TAK
336 Wojda Łukasz Poręby Kupieńskie 30-39 lat Brak TAK
337 Wojtak Bohdan Nisko 40-49 lat Brak TAK
338 Wojtak Krzysztof Nisko 16-29 lat Brak TAK
339 Wojtas Sławek Wieprzów Ordynacki 70 40-49 lat Tomaszowska Grupa Biegowa NIE
340 Wojtasik Grzegorz Stalowa Wola 40-49 lat Stalowowolski Klub Biegacza TAK
341 Wojton Karol Kielce 30-39 lat Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać NIE
342 Wojton Karol Kielce 30-39 lat Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać NIE
343 Wojton Karol Kielce 30-39 lat Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać NIE
344 Wojtowicz Małgorzata Tomaszów Lubelski 40-49 lat Tomaszowska Grupa Biegowa TAK
345 Woźniacka Joanna Kraków 30-39 lat Brak TAK
346 Woźniak Grzegorz Wygoda 30-39 lat WKS Wygoda NIE
347 Wypych Patryk Tokarnia 16-29 lat KKL-Kielce TAK
348 Zając Barbara Zarzecze /nisko 30-39 lat Brak TAK
349 Zając Anna Jarczów 50-59 lat Tomaszowska Grupa Biegowa TAK
350 Zalewski Marcin Pysznica 16-29 lat Brak TAK
351 Zaorska Justyna Stalowa Wola 40-49 lat Stalowowolski Klub Biegacza NIE
352 Zbęk Paweł Stalowa Wola 30-39 lat Brak NIE
353 Zderski Paweł Nowa Dęba 30-39 lat OSPWL DĘBA TAK
354 Zięba Klaudia Nowa Dęba 16-29 lat Brak TAK
355 Zioło Mirosław Kraśnik 40-49 lat Kraśnik biega TAK
356 Zuber Karolina Kolbuszowa 16-29 lat Brak TAK