Zawody

Nazwa zawodów:

VII STALOWA DYCHA

Miejsce i termin: Stalowa Wola, 2019-07-14
Organizator: Stalowowolski Klub Biegacza

KONTAKT:

Tel. 506 581 977 – Bogdan Dziuba
e-mail: bogdandziuba@poczta.onet.pl

Tel. 882 679 823 – Stanisław Łańcucki

Opis zawodów: TERMIN, MIEJSCE, PROGRAM
1. Termin: 14.07.2019 r. (niedziela) godz. 16:30.
2. Trasa: 10 km ulicami miasta (nawierzchnia asfaltowa) – 2 pętle.
3. Start i meta: Plac Piłsudskiego przy ul. 1-go Sierpnia (obok Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli).
4. Biuro zawodów znajdować się będzie przy Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli, ul 1-go Sierpnia 9 (w strefie startowej).

Więcej w regulaminie.

Strona WWW: https://www.facebook.com/biegamy/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Zarejestruj się

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Augustyn Andrzej Stalowa Wola 60-69 lat Stalowowolski Klub Biegacza

2 Ćwik Michał Stalowa Wola 30-39 lat FRYTURNIA ŚWIEŻA KUCHNIA

3 Buczek Sławomir Stalowa Wola 40-49 lat

4 Czuj Stanisław Zamość 40-49 lat Brak

5 Dec Mirosław Stalowa Wola 40-49 lat Poltra sp. z o.o

6 Dec Dominik Sokołów Małopolski 16-29 lat Tego Typu

7 Dołomisiewicz Sławomir Oględów 40-49 lat Brak

8 Dziuba Bogdan Jastkowice 40-49 lat Stalowowolski Klub BIegacza

9 Faraś Jacek Stalowa Wola 30-39 lat jacekfaras.eu

10 Jakubik Mirosław Zaleszany 50-59 lat Fartlek GO

11 Kabat Daniel Stalowa Wola 30-39 lat Brak

12 Kata Katarzyna Stalowa Wola 40-49 lat Stalowowolski Klub Biegacza

13 Kędra Rafał Janów Lubelski 30-39 lat Brak

14 Kida Rafał Sokołów Małopolski 30-39 lat Sokołów Team

15 Kochowski Mateusz Stalowa Wola 30-39 lat stalowowolski klub biegacza

16 Kolodziej Tomek Stalowa Wola 30-39 lat Husaria Race Team

17 Korczyńska-Kwitek Basia Stalowa Wola 30-39 lat KwitekTeam

18 Kowalski Sławomir Nisko 40-49 lat Brak

19 Kulawiak Łukasz Połaniec 30-39 lat Brak

20 Kwitek Grzegorz Stalowa Wola 30-39 lat KwitekTeam

21 Śnieżek Krzysztof Nisko 50-59 lat Planeta Nisko

22 Maziarz Arkadiusz Stalowa Wola 30-39 lat brak

23 Niemiec Paulina Stalowa Wola 30-39 lat STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA

24 Oleksak Tomasz Nisko 50-59 lat Brak

25 Pokrywka Ryszard Stalowa Wola 50-59 lat Stalowowolski Klub Biegacza

26 Proszowski Piotr Jastkowice 40-49 lat Stalowowolski Klub Biegacza

27 Rutyna Paweł Wydrza 40-49 lat Crazy Drivers

28 Siek Kazimierz Zabrnie 50-59 lat Fartlek GO

29 Siembida Małgorzata Borki 40-49 lat Stalowowolski Klub Biegacza

30 Skrzypczak Barbara Stalowa Wola 30-39 lat Stalowowolski Klub Biegacza

31 Solarczyk Wiktor Gorzyce 16-29 lat Fartlek GO

32 Stach Marcin Zarzecze 40-49 lat Brak

33 Stec Krzysztof Stalowa Wola 40-49 lat Brak

34 Stysiał Witold Nowa Dęba 40-49 lat Brak

35 Szwed Andrzej Stalowa Wola 40-49 lat BTS

36 Szymański Adam Stalowa Wola 70 lat i więcej Stalowowolski Klub Biegacza

37 Tokarz Tomasz Pysznica 40-49 lat Stalowowolski Klub Biegacza

38 Turbiarz Krzysztof Stalowa Wola 30-39 lat FIFARAFA STALOWA WOLA

39 Urban Ewa Stalowa Wola 30-39 lat Klub Stalowowolski Biegacza Skb

40 Warchoł Paweł Nisko 50-59 lat Planeta Nisko

41 Wójs Grzegorz Stalowa Wola 30-39 lat Stalowowolski Klub Biegacza

42 Wielgocki Artur Pysznica 30-39 lat Brak

43 Wilgosz Maria Stalowa Wola 40-49 lat Stalowowolski Klub Biegacza

44 Wnuk Norbert Przemyśl 30-39 lat Przemyski Klub Biegacza