Zawody

Nazwa zawodów:

I Bieg Sułkowicki na 5km

Miejsce i termin: Sułkowice, 2019-09-21
Organizator: Organizator
1. FIZJOMEDICUS Centrum Rehabilitacji i Terapii Manualnej w Sułkowicach
Współorganizator
1.Burmistrz miasta Sułkowice
Opis zawodów: I bieg Sułkowicki 2019 pod Patronatem Burmistrza
gminy Sułkowice. Bieg na dystansie 5km.

Klasyfikacje będą prowadzone w następujących kategoriach:
– mężczyźni
– kobiety
– klasyfikacja ogólna
– mieszkaniec Sułkowic
– najszybszy mieszkaniec gminy
– najszybszy pacjent

1. Opłata startowa wynosi 40zł.
2.W dniu zawodów opłata wynosi 60zł

W pakiecie startowym uczestnicy otrzymają: numer startowy, chip do pomiaru
czasu, pamiątkową koszulkę, opaskę na rękę oraz wodę.

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Zarejestruj się

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Błażowska Anna Witanowice Bieg 5km Brak

2 Błażowski Łukasz Witanowice Bieg 5km Brak

3 Bochenek Marzena Sułkowice Bieg 5km Brak

4 Bogdał Michał Harbutowice Bieg 5km SeaHorseS TAK
5 Brudny Dawid Łękawica Bieg 5km SeaHorseS TAK
6 Buczek Tomasz Brzączowice Bieg 5km SeaHorseS

7 Bzowski Kuba Stróża Bieg 5km Bzomex Team

8 Cora Paweł Kalwaria Zebrzydowska Bieg 5km Brak TAK
9 Florys Dominik Ostrowiec Świętokrzyski Bieg 5km Morski Koń TAK
10 Florys Jakub Ostrowiec Świętokrzyski Bieg 5km Morski Koń TAK
11 Gasińska Agnieszka Brody Bieg 5km SeaHorses

12 Góralik Marek Bysina Bieg 5km SeaHorseS TAK
13 Górka Michał Myślenice Bieg 5km Brak

14 Górka Bartek Myślenice Bieg 5km SeaHorseS

15 Gibała Jan Palcza Bieg 5km SeaHorseS

16 Głowacz Karolina Izdebnik Bieg 5km KP_PL team

17 Głowacz Karolina Izdebnik Bieg 5km KP_PL team

18 Gurdziel Iwona Osieczany Bieg 5km SeaHorseS

19 Hejmo Klaudia Kraków Bieg 5km Brak

20 Hejmo Adrian Kraków Bieg 5km Brak

21 Hołda Agnieszka Sułkowice Bieg 5km Brak TAK
22 Jamróz Tomasz Wadowice Bieg 5km SeaHorseS

23 Kańka Agnieszka Tuchów Bieg 5km Brak

24 Kania-Wójcik Dominika Sułkowice Bieg 5km Brak

25 Krzysztofek Kamil Sułkowice Bieg 5km SeaHorseS

26 Kubacki Kamil Glichów Bieg 5km SeaHorseS

27 Kubic Tomasz Rudnik Bieg 5km Brak TAK
28 Lempart Rafał Skawinki Bieg 5km Brak

29 Lenart Grażyna Sułkowice Bieg 5km SeaHorseS

30 Łaski Mateusz Lanckorona Bieg 5km SeaHorseS TAK
31 Światłoń Witold Sułkowice Bieg 5km SeaHorseS

32 Światłoń Magdalena Sułkowice Bieg 5km Brak

33 Świerczyńska Marta Sułkowice Bieg 5km Brak

34 Malarczyk Jerzy Trąbki Bieg 5km #AdamCzerwińskiTeam

35 Maślanka Jarosław Krzywaczka Bieg 5km Brak TAK
36 Miklusiak Iwona Stryszawa Bieg 5km Brak

37 Miklusiak Iwona Stryszawa Bieg 5km suskibiegacz TAK
38 Mlak Piotr Zachełmna Bieg 5km SeaHorseS

39 Noga Michał Sułkowice Bieg 5km SeaHorseS TAK
40 Noga Agata Sułkowice Bieg 5km Brak

41 Nowak Mariusz Zakliczyn Bieg 5km Brak

42 Olejnik Kamila Węgrzce Wielkie Bieg 5km Woodward Runners

43 Ożóg Michał Zebrzydowice Bieg 5km Brak TAK
44 Palonek Małgorzata Dobczyce Bieg 5km SeaHorseS

45 Piasecki Mateusz DĄbrowa GÓrnicza Bieg 5km Brak TAK
46 Pietrasz Adrian Kalwaria Zebrzydowska Bieg 5km SeaHorseS TAK
47 Pietraszek Klaudia Rabka Zdrój Bieg 5km SeaHorseS

48 Pilch Tomasz Stryszów Bieg 5km SeaHorseS

49 Pilch Marcin Stanisław Dolny Bieg 5km Brak

50 Pilch Karolina Brody Bieg 5km SeaHorseS

51 Pilch Krzysztof Zebrzydowice Bieg 5km SeaHorseS

52 Pisiak Agnieszka Biertowice Bieg 5km SeaHorseS

53 Pitala Renata Sułkowice Bieg 5km Brak

54 Pitala Kamil Sułkowice Bieg 5km Fizjomedicus TAK
55 Pitala Tomasz Sułkowice Bieg 5km Brak

56 Pitala Mateusz Sułkowice Bieg 5km SeaHorseS

57 Płoskonka Joanna Myślenice Bieg 5km SeaHorseS

58 Potoczny Marek Klecza Dolna Bieg 5km Brak

59 Rusinek Agnieszka Zator Bieg 5km Brak

60 Ryś Agnieszka Myślenice Bieg 5km Brak

61 Sabat Grzegorz Kraków Bieg 5km SeaHorseS

62 Sala Emilka Bieńkówka Bieg 5km UKS Bieganie.pl Stryszawa

63 Serwiński Michał Myślenice Bieg 5km Brak TAK
64 Skoryk Michał Sułkowice Bieg 5km SeaHorseS

65 Słowik Daniel Żabno K. Tarnowa Bieg 5km Gang Zakręconych Mastersów

66 Sojka Anna Zarzecze /nisko Bieg 5km stalowowolski klub biegacza

67 Sroka Klaudia Sułkowice Bieg 5km Brak

68 Starzec Malgorzata Sulkowice Bieg 5km Brak

69 Stela Mirosław Kalwaria Zebrzydowska Bieg 5km SeaHorseS

70 Stokłosa Bartosz Sułkowice Bieg 5km Brak TAK
71 Surma Agata Sułkowice Bieg 5km Brak

72 Szlachetka Maciej Sułkowice Bieg 5km SeaHorseS TAK
73 Trojanowska-Szczyrbak Joanna Wola Radziszowska Bieg 5km Brak TAK
74 Wójcik Jan Tarnowiec Bieg 5km Brak

75 Węgrzyn Paulina Sułkowice Bieg 5km KP_PL

76 Węgrzyn Ewelina Sułkowice Bieg 5km KP_PL team

77 Zając Barbara Zarzecze /nisko Bieg 5km stalowowolski klub biegacza

78 Zajda Łukasz Rudnik Bieg 5km SeaHorseS TAK