Zawody

Nazwa zawodów:

I Bieg Sułkowicki na 5km

Miejsce i termin: Sułkowice, 2019-09-21
Organizator: Organizator
1. FIZJOMEDICUS Centrum Rehabilitacji i Terapii Manualnej w Sułkowicach
Współorganizator
1.Burmistrz miasta Sułkowice
Opis zawodów: I bieg Sułkowicki 2019 pod Patronatem Burmistrza
gminy Sułkowice. Bieg na dystansie 5km.

Klasyfikacje będą prowadzone w następujących kategoriach:
– mężczyźni
– kobiety
– klasyfikacja ogólna
– mieszkaniec Sułkowic
– najszybszy mieszkaniec gminy
– najszybszy pacjent

1. Opłata startowa wynosi 40zł.
2.W dniu zawodów opłata wynosi 60zł

W pakiecie startowym uczestnicy otrzymają: numer startowy, chip do pomiaru
czasu, pamiątkową koszulkę, opaskę na rękę oraz wodę.

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Ćwikła Igor Krzeszowice Bieg 5km SP 1 NIE
2 Ćwikła Szymon Krzeszowice Bieg 5km SP 2 NIE
3 Banaszak Justyna Zakrzów Bieg 5km Brak TAK
4 Barwa Wojciech Spytkowice Bieg 5km #AdamCzerwińskiTeam TAK
5 Bazior Andrzej Izdebnik Bieg 5km Brak NIE
6 Biela Barbara Sułkowice Bieg 5km Brak TAK
7 Biela Adam Sułkowice Bieg 5km Brak TAK
8 Biela Szymon Sułkowice Bieg 5km Brak TAK
9 Biela Dominik Sułkowice Bieg 5km Brak TAK
10 Blak Joanna Rudnik Bieg 5km Brak TAK
11 Błażowska Anna Witanowice Bieg 5km Brak NIE
12 Błażowski Łukasz Witanowice Bieg 5km Brak NIE
13 Bochenek Marzena Sułkowice Bieg 5km Brak TAK
14 Bochenek Karol Sułkowice Bieg 5km Brak NIE
15 Bochenek Maciej Sułkowice Bieg 5km Brak NIE
16 Bochenek Gabriela Sułkowice Bieg 5km Brak TAK
17 Bochenek Dominik Sułkowice Bieg 5km Brak TAK
18 Bochnia Anna Sułkowice Bieg 5km KP_PL TAK
19 Boczkaja Kamila Sułkowice Bieg 5km Brak NIE
20 Bogdał Michał Harbutowice Bieg 5km SeaHorseS TAK
21 Bogdał Magdalena Harbutowice Bieg 5km Brak TAK
22 Boroń Konrad Rudnik Bieg 5km Brak TAK
23 Borowiec Wojciech Sułkowice Bieg 5km Brak TAK
24 Boruch Wiktor Kraków Bieg 5km Brak TAK
25 Brózda Paweł Brody Bieg 5km Brak TAK
26 Brudny Dawid Łękawica Bieg 5km SeaHorseS TAK
27 Bruzda Sebastian Maków Podhalański Bieg 5km Brak TAK
28 Buczek Tomasz Brzączowice Bieg 5km SeaHorseS NIE
29 Burtan Adrian Lubień Bieg 5km Brak NIE
30 Bzowski Kuba Stróża Bieg 5km Bzomex Team NIE
31 Chmielik Bartosz Sułkowice Bieg 5km Brak TAK
32 Chrzanowska Anna Kalwaria Zebrzydowksa Bieg 5km Brak TAK
33 Chrzanowska Maciej Kalwaria Zebrzydowska Bieg 5km Brak TAK
34 Ciaputa Arkadiusz Stróża Bieg 5km FrycioLisy TAK
35 Cora Paweł Kalwaria Zebrzydowska Bieg 5km Brak TAK
36 Daniluk Jakub Sosnowiec Bieg 5km Run Team LaserCup TAK
37 Dolaś Danuta Kraków Bieg 5km Brak TAK
38 Dudek Konrad Leńcze Bieg 5km Brak TAK
39 Dyrda Damian Żarnówka Bieg 5km Brak NIE
40 Faliszek Łukasz Kraków Bieg 5km Brak TAK
41 Ficek Waldemar Zawada Bieg 5km Polkas TAK
42 Fikas Krzysztof Myślenice Bieg 5km Brak TAK
43 Filiciak Michał Kraków Bieg 5km CAFFETTIERA TAK
44 Flak Krystian Dobczyce Bieg 5km Brak TAK
45 Florys Dominik Ostrowiec Świętokrzyski Bieg 5km Morski Koń TAK
46 Florys Jakub Ostrowiec Świętokrzyski Bieg 5km Morski Koń TAK
47 Frosztęga Tomasz Sułkowice Bieg 5km Brak TAK
48 Furgała Mariusz Sułkowice Bieg 5km Brak TAK
49 Furgała Agnieszka Sułkowice Bieg 5km Brak TAK
50 Gaździk Tomasz Krzyszkowice Bieg 5km POLKAS TEAM TAK
51 Gasińska Agnieszka Brody Bieg 5km SeaHorses NIE
52 Górak Grzegorz Kraków Bieg 5km Biegam bo lubię wyzwania TAK
53 Góralczyk Michał Stanislaw Dolny Bieg 5km Brak TAK
54 Góralik Marek Bysina Bieg 5km SeaHorseS TAK
55 Górka Bartek Myślenice Bieg 5km SeaHorseS NIE
56 Górka Michał Myślenice Bieg 5km Brak TAK
57 Gibała Jan Palcza Bieg 5km SeaHorseS TAK
58 Głowacz Karolina Izdebnik Bieg 5km KP_PL team TAK
59 Głowacz Karolina Izdebnik Bieg 5km KP_PL team NIE
60 Grzebinoga Teresa Sułkowice Bieg 5km Brak NIE
61 Gumularz Tomasz Sułkowice Bieg 5km Brak TAK
62 Gurdziel Iwona Osieczany Bieg 5km SeaHorseS NIE
63 Hejmo Adrian Kraków Bieg 5km Brak TAK
64 Hejmo Klaudia Kraków Bieg 5km Brak NIE
65 Hodurek Łukasz Sułkowice Bieg 5km Brak TAK
66 Hojnor Aleksandra Święta Katarzyna Bieg 5km Brak TAK
67 Hojnor Piotr Święta Katarzyna Bieg 5km Brak TAK
68 Hołda Agnieszka Sułkowice Bieg 5km Brak TAK
69 Jamróz Tomasz Wadowice Bieg 5km SeaHorseS NIE
70 Jancarz Bartłomiej Sucha Beskidzka Bieg 5km Brak TAK
71 Jaworek Robert Krzywaczka Bieg 5km Brak TAK
72 Jędrzejowski Krzysztof Sułkowice Bieg 5km Brak TAK
73 Jończyk Mariusz Sulkowice Bieg 5km CMP NIE
74 Kachnic BartŁomiej Budzow Bieg 5km Brak TAK
75 Kańka Agnieszka Tuchów Bieg 5km Brak NIE
76 Kamińska Joanna Kraków Bieg 5km Night Runners NIE
77 Kania-Wójcik Dominika Sułkowice Bieg 5km Brak TAK
78 Kaputa Piotr Kraków Bieg 5km Brak TAK
79 Kęder Włodzimierz NiepoŁomice Bieg 5km ITMBW – KRAKÓW TAK
80 Kędziora Piotr Brody Bieg 5km Brak TAK
81 Kloc Katarzyna Pszczyna Bieg 5km Brak TAK
82 Knet Marcin Przecław Bieg 5km Brak TAK
83 Kois Katarzyna Harbutowice Bieg 5km Brak TAK
84 Kołodziej Karol Wadowice Bieg 5km Brak NIE
85 Komenza Marcin Kraków Bieg 5km Brak NIE
86 Kopciuch Łukasz Ochojno Bieg 5km Brak TAK
87 Kordiasz Radoslaw Krakow Bieg 5km Smok Wawelski TAK
88 Kosek Sławomir Jawornik Bieg 5km EMImaszyny – Born 2 bike TAK
89 Kowalski Michał Kraków Bieg 5km POLKAS TAK
90 Koziołek Jakub Rudnik Bieg 5km Msg Myślenice TAK
91 Krawczyk Monika Jaworzno Bieg 5km Brak TAK
92 Król Monika Sułkowice Bieg 5km Brak TAK
93 Krzysztofek Kamil Sułkowice Bieg 5km SeaHorseS NIE
94 Kubacki Kamil Glichów Bieg 5km SeaHorseS NIE
95 Kubic Tomasz Rudnik Bieg 5km Brak TAK
96 Kucała Ernest Sosnowiec Bieg 5km Run Team LaserCup TAK
97 Kuchta Anna Sułkowice Bieg 5km Brak TAK
98 Kuchta Piotr Sułkowice Bieg 5km Brak TAK
99 Kuchta Rafał Sułkowice Bieg 5km Brak TAK
100 Kuźniar Paweł Sułkowice Bieg 5km Brak TAK
101 Kupczak Tadeusz Brzuśnik Bieg 5km Brak NIE
102 Kupczak Bogusława Brzuśnik Bieg 5km Brak NIE
103 Kurowska Anna Wadowice Bieg 5km Brak NIE
104 Lach Grzegorz Jasienica Bieg 5km ZS Dobczyce – Budowlanka TAK
105 Leśniak Dawid Sułkowice Bieg 5km Brak TAK
106 Lempart Rafał Skawinki Bieg 5km Brak TAK
107 Lenart Grażyna Sułkowice Bieg 5km SeaHorseS NIE
108 Lis Paulina Myślenice Bieg 5km FrycioLisy TAK
109 Liszka Natalia Sułkowice Bieg 5km Brak NIE
110 Żmudzki Dariusz Wierzbanowa Bieg 5km Brak NIE
111 Ludwicki Marcin Kraków Bieg 5km Brak TAK
112 Łabędź Piotr Jawornik Bieg 5km Świnki Trzy TAK
113 ŁabĘdŹ Ela SuŁkowice Bieg 5km Brak TAK
114 Łaski Mateusz Lanckorona Bieg 5km SeaHorseS TAK
115 Łaski Piotr Sułkowice Bieg 5km Brak TAK
116 Łukawska Kinga Ostrowiec Świętokrzyski Bieg 5km SeaHorseS TAK
117 Łukawski Michał Kielce Bieg 5km Brak TAK
118 Światłoń Witold Sułkowice Bieg 5km SeaHorseS TAK
119 Światłoń Magdalena Sułkowice Bieg 5km Brak NIE
120 Światłoń Joanna Sułkowice Bieg 5km Brak TAK
121 Światłoń Piotr Sułkowice Bieg 5km Brak NIE
122 Świerczyńska Marta Sułkowice Bieg 5km Brak TAK
123 Świerczyński Grzegorz Sułkowice Bieg 5km Brak TAK
124 Majocha Krzysztof Sułkowice Bieg 5km UP im. KEN w Krakowie TAK
125 Malarczyk Jerzy Trąbki Bieg 5km #AdamCzerwińskiTeam TAK
126 Maślanka Jarosław Krzywaczka Bieg 5km Brak TAK
127 Miklusiak Iwona Stryszawa Bieg 5km Brak NIE
128 Miklusiak Iwona Stryszawa Bieg 5km suskibiegacz TAK
129 Miska Daniel Myślenice Bieg 5km Enjoy by sport TAK
130 Miszczak Damian Imielin Bieg 5km Imielin Biega NIE
131 Miszewski Zbigniew Kraków Bieg 5km SeaHorseS TAK
132 Mlak Piotr Zachełmna Bieg 5km SeaHorseS TAK
133 Mleczek Marzena Myślenice Bieg 5km Brak TAK
134 Mleczek Marzena Myślenice Bieg 5km Brak NIE
135 Morasiewicz Maciej Kraków Bieg 5km Świnki Trzy TAK
136 Moskal Szymon Kraków Bieg 5km BBL Kraków TAK
137 Natanek Piotr Jastrzębia Bieg 5km Brak TAK
138 Nędza Witold Sułkowice Bieg 5km Brak NIE
139 Noga Michał Sułkowice Bieg 5km SeaHorseS TAK
140 Noga Agata Sułkowice Bieg 5km Brak TAK
141 Nowak Mariusz Zakliczyn Bieg 5km Brak TAK
142 Nowakowski Mateusz Zawoja Bieg 5km Brak TAK
143 Olejnik Kamila Węgrzce Wielkie Bieg 5km Woodward Runners NIE
144 Oliwa Edward Kraków Bieg 5km ITMBW KRAKÓW TAK
145 Ożóg Michał Zebrzydowice Bieg 5km Brak TAK
146 Opryszek Bogusław Kraków Bieg 5km ITMBW Kraków NIE
147 Opryszek Jakub Rudnik Bieg 5km Orzeł Myślenice / Małopolska szkoła Gościnności NIE
148 Opyrchał Tomasz Kraków Bieg 5km ITMBW Kraków NIE
149 Orkisz Adam Stanisław Dolny Bieg 5km Brak TAK
150 Pajor Teresa Brzesko Bieg 5km Brak TAK
151 Palonek Małgorzata Dobczyce Bieg 5km SeaHorseS NIE
152 Parszywka Bogusław Bysina Bieg 5km Brak TAK
153 Pasternak Bogdan Harbutowice Bieg 5km Brak TAK
154 Piasecki Mateusz DĄbrowa GÓrnicza Bieg 5km Brak TAK
155 Piechota Radosław Sułkowice Bieg 5km Brak NIE
156 Pietrasz Adrian Kalwaria Zebrzydowska Bieg 5km SeaHorseS TAK
157 Pietraszek Klaudia Rabka Zdrój Bieg 5km SeaHorseS TAK
158 Pilch Karolina Brody Bieg 5km SeaHorseS TAK
159 Pilch Tomasz Stryszów Bieg 5km SeaHorseS NIE
160 Pilch Krzysztof Zebrzydowice Bieg 5km SeaHorseS TAK
161 Pilch Marcin Stanisław Dolny Bieg 5km Brak TAK
162 Pisiak Agnieszka Biertowice Bieg 5km SeaHorseS TAK
163 Pitala Tomasz Sułkowice Bieg 5km Brak TAK
164 Pitala Mateusz Sułkowice Bieg 5km SeaHorseS TAK
165 Pitala Kamil Sułkowice Bieg 5km Fizjomedicus TAK
166 Pitala Renata Sułkowice Bieg 5km Brak TAK
167 Pitala Maciej Myślenice Bieg 5km Brak TAK
168 Pitala Gabriela Sułkowice Bieg 5km Brak TAK
169 Płoska Monika Katowice Bieg 5km Brak TAK
170 Płoskonka Joanna Myślenice Bieg 5km SeaHorseS NIE
171 Potoczny Marek Klecza Dolna Bieg 5km Brak TAK
172 Profic Kacper Sułkowice Bieg 5km Brak TAK
173 Profic Jarosław Kraków Bieg 5km Brak TAK
174 Różański Igor Kraków Bieg 5km Brak TAK
175 Rusinek Agnieszka Zator Bieg 5km Brak NIE
176 Rybiński Grzegorz Proszowice Bieg 5km Rybka Runners Team NIE
177 Ryś Agnieszka Myślenice Bieg 5km Brak NIE
178 Sabat Grzegorz Kraków Bieg 5km SeaHorseS NIE
179 Sala Emilka Bieńkówka Bieg 5km UKS Bieganie.pl Stryszawa NIE
180 Satora Bartłomiej Rudnik Bieg 5km Liceum TAK
181 Serwiński Michał Myślenice Bieg 5km Brak TAK
182 Serwin Jonasz Zebrzydowice Bieg 5km Brak TAK
183 Sikora Marek Biertowice Bieg 5km Brak TAK
184 Sikora Tomasz Sucha Beskidzka Bieg 5km Brak TAK
185 Skorut Oliwia Sułkowice Bieg 5km Brak TAK
186 Skorut Mirosław Sułkowice Bieg 5km Brak NIE
187 Skorut Mirosław Sułkowice Bieg 5km Brak TAK
188 Skorut Wiktor Sułkowice Bieg 5km Msg TAK
189 Skoryk Michał Sułkowice Bieg 5km SeaHorseS NIE
190 Skupień Tomasz Skawinki Bieg 5km MUAY RUNNING TEAM NIE
191 Słowik Daniel Żabno K. Tarnowa Bieg 5km Gang Zakręconych Mastersów NIE
192 Smagło Jakub Tomice Bieg 5km Brak NIE
193 Sojka Anna Zarzecze /nisko Bieg 5km stalowowolski klub biegacza NIE
194 Sroka Klaudia Sułkowice Bieg 5km Brak NIE
195 Sroka Monika Sułkowice Bieg 5km Brak TAK
196 Starzak Jakub Bęczarka Bieg 5km Zespół szkół Małopolska szkoła Gościności TAK
197 Starzec Malgorzata Sulkowice Bieg 5km Brak TAK
198 Starzec Andrzej Sułkowice Bieg 5km Brak TAK
199 StĘpniewska-WŁoch Sandra Wieliczka Bieg 5km Brak TAK
200 Stela Mirosław Kalwaria Zebrzydowska Bieg 5km SeaHorseS TAK
201 Stokłosa Bartosz Sułkowice Bieg 5km Brak TAK
202 Stopa-Morasiewicz Anna Kraków Bieg 5km Brak TAK
203 Stręk Piotr Sułkowice Bieg 5km Brak TAK
204 StrĘk Krzysztof SuŁkowice Bieg 5km JOANNA PACHACZ – MICHALAK TAK
205 Surma Agata Sułkowice Bieg 5km Brak NIE
206 Suwaj Robert Sułkowice Bieg 5km Brak TAK
207 Swół Henryk Mielec Bieg 5km SeaHorseS TAK
208 Szczugiel Maciej Bielsko – Biała Bieg 5km Brak TAK
209 Szlachetka Maciej Sułkowice Bieg 5km SeaHorseS TAK
210 Szmyt Marcin Dąbrowa Górnicza Bieg 5km Brak TAK
211 Szuba-Łata Klaudia Rudnik Bieg 5km Enjoy by sport TAK
212 Trojanowska-Szczyrbak Joanna Wola Radziszowska Bieg 5km Brak TAK
213 Twardowski Jakub Nowy Targ Bieg 5km Brak NIE
214 W.Łoch Mariusz Wieliczka Bieg 5km Brak TAK
215 Walczak Paweł Sułkowice Bieg 5km Brak TAK
216 Walczak Iwona Sułkowice Bieg 5km Brak TAK
217 Wójcik Jan Tarnowiec Bieg 5km Brak NIE
218 Węgrzyn Paulina Sułkowice Bieg 5km KP_PL TAK
219 Węgrzyn Ewelina Sułkowice Bieg 5km KP_PL team TAK
220 Widełka Agata Myślenice Bieg 5km Brak NIE
221 Wilk Agnieszka Łazy Bieg 5km Brak TAK
222 Witkowski Marek Sucha Beskidzka Bieg 5km #AdamCzerwinskiTeam / Suska Grupa Biegowa TAK
223 Zając Barbara Zarzecze /nisko Bieg 5km stalowowolski klub biegacza NIE
224 Zajda Łukasz Rudnik Bieg 5km SeaHorseS TAK
225 Zarzecki Marcin Sułkowice Bieg 5km Brak TAK
226 Zarzycka Ilona Harbutowice Bieg 5km Brak TAK
227 Zawada Katarzyna Rudnik Bieg 5km TAK
228 Zawiła Ewelina Stryszów Bieg 5km SeaHorseS TAK
229 Zborowski Tomasz Sułkowice Bieg 5km Brak TAK
230 Zdrojewski Damian Ostrowiec Świętokrzyski Bieg 5km Morski Koń NIE