Zawody

Nazwa zawodów:

XXXIX Tarnobrzeski Bieg Siarkowca im. Kazimierza Sławka

Miejsce i termin: Tarnobrzeg, 2019-05-05
Organizator: • Klub Biegacza WITAR

• Urząd Miejski w Tarnobrzegu

• Ognisko TKKF SIARKA

• MOSiR Tarnobrzeg

kontakt: 602759297

Opis zawodów: Bieg uliczny na dystansie 10 km.

Więcej w regulaminie.

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Augustyn Andrzej Stalowa Wola 60-69 lat Stalowowolski Klub Biegacza NIE
2 Banasiak Adam Baranów Sandomierski 40-49 lat 3brt Sandomierz TAK
3 Baska Lukasz Sandomierz 30-30 lat Brak NIE
4 Bauer Monika Zaczernie 20-29 lat Brak TAK
5 Bester Monika Kosina 40-49 lat Brak TAK
6 Biały Michał Kraśnik 20-29 lat SKB Kraśnik NIE
7 Biały Piotr Kraśnik 50-59 lat SKB Kraśnik NIE
8 Bielakowski Rafał Nowa Dęba 20-29 lat Brak NIE
9 Bigas Grzegorz Warszawa 30-30 lat Brak TAK
10 Bochenek Sylwia Rudnik Nad Sanem 30-30 lat Brak TAK
11 Borek Rafał Tarnobrzeg 30-30 lat Brak TAK
12 Borycki Artur Dąbrowa Tarnowska 40-49 lat T TAK
13 Bronhard Rafał Rzeszów 30-30 lat 21 BDOW NIE
14 Brzozowski Henryk Stalowa Wola 70 lat i więcej SKB Stalowa Wola NIE
15 Brzuszek Jerzy Nowa Dęba 50-59 lat ZMITEK TEAM NOWA DĘBA TAK
16 Ciszewski Grzegorz Tarnobrzeg 30-30 lat Brak TAK
17 Czech Aldona Tarnobrzeg 30-30 lat Brak TAK
18 Czerwińska Bożena Sandomierz 40-49 lat TSA SANDOMIERZ TAK
19 Dąbal Marcin Błędów 30-30 lat rajpol NIE
20 Domaradzka MaŁgorzata RzeszÓw 50-59 lat BT WAGABUNDA TAK
21 Domaradzki Grzegorz RzeszÓw 50-59 lat BT WAGABUNDA TAK
22 Dragan Aleksander Kielce 20-29 lat Brak TAK
23 Dudek Sylwester Rudnik 50-59 lat lkb.rudnik NIE
24 Dudzic Patryk Staszów 30-30 lat Brak NIE
25 Dziadura Damian Tarnobrzeg 30-30 lat ARP Run Team TAK
26 Dziuba Bogdan Jastkowice 40-49 lat Stalowowolski Klub BIegacza TAK
27 Dziuba Bogdan Jastkowice 40-49 lat Stalowowolski Klub BIegacza NIE
28 Elasri Abderrahim Chorzów 30-30 lat Brak TAK
29 Gajek Karol Sandomierz 20-29 lat Brak NIE
30 Galińska Katarzyna Stalowa Wola 40-49 lat Stalowowolski Klub Biegacza TAK
31 Góraj Janusz Tarnobrzeg 40-49 lat Kopalnia Mocy TAK
32 Górecka Monika Tarnobrzeg 40-49 lat TAK
33 Golik Zygmunt Stalowa Wola 60-69 lat Stalowowolski Klub Biegacza NIE
34 Gołąbek Paweł Majdan Królewski 30-30 lat Zmitek TEAM Nowa Dęba TAK
35 Gołos Mariusz Stalowa Wola 40-49 lat Stalowowolski Klub Biegacza TAK
36 Grabias Jarosław Biłgoraj 30-30 lat Brak TAK
37 Grabska Renata Rzeszów 60-69 lat Ambasador Festiwalu Biegowego Krynica-Zdrój NIE
38 Grębowiec Mateusz Sandomierz 30-30 lat TSA Sandomierz TAK
39 Grygiel Jacek Nowa Dęba 50-59 lat ZMITEK TEAM NOWA DĘBA TAK
40 Gwoździowska Edyta Tarnobrzeg 50-59 lat Witar Tarnobrzeg NIE
41 Hałka Anna Tarnobrzeg 30-30 lat Brak TAK
42 Hałka Marcin Tarnobrzeg 30-30 lat Brak TAK
43 Hasiak Maciej Hucisko 30-30 lat Stalowowolski Klub Biegacza NIE
44 Jakubczak Aleksandra Zamość 30-30 lat Zamość NIE
45 Jakubik Mirosław Zaleszany 50-59 lat Fartlek GO TAK
46 Jakubik Mirosław Zaleszany 50-59 lat Fartlek GO NIE
47 Jaśtal Piotr Domaszowice 20-29 lat LKB Rudnik / AZS UJK Kielce NIE
48 Jankowski Eugeniusz Puławy 60-69 lat OPEC Puławy NIE
49 Jargiło Robert Jastkowice 40-49 lat Stalowowolski Klub Biegacza TAK
50 Jargiło Robert Jastkowice 40-49 lat Stalowowolski Klub Biegacza NIE
51 Jarząbek Sabina Kielce 20-29 lat Kielecki Klub Lekkoatletyczny TAK
52 Jóxwik Marek Radom 40-49 lat biegiem radom! NIE
53 Jemioło Mateusz Mielec 20-29 lat Zabiegani Mielec NIE
54 Kabat Daniel Stalowa Wola 30-30 lat stalowowolski klub biegacza NIE
55 Karasiński Radek Tarnobrzeg 40-49 lat Witar Tarnobrzeg NIE
56 Karbowniczak Patrycja Tarnobrzeg 20-29 lat Wataha- łączy nas bieganie TAK
57 Karczmarz Dominika Gorzyce 20-29 lat Brak TAK
58 Karnat Dariusz Nowa DĘba 40-49 lat ZMITEK TEAM NOWA DĘBA TAK
59 Karpińska Anna Tarnobrzeg 20-29 lat Brak NIE
60 Karpińska Anna Tarnobrzeg 20-29 lat Witar Tarnobrzeg NIE
61 Karpiński Zdzisław Kraków 70 lat i więcej WITAR Tarnobrzeg NIE
62 Kawa Adam Tarnobrzeg 70 lat i więcej Witar NIE
63 Kędra Rafał Janów Lubelski 30-30 lat Brak TAK
64 Kędziora Piotr Ostrowiec Św. 30-30 lat Brak TAK
65 Kiełbiowski Zbigniew Nowa Dęba 50-59 lat ZMITEK TEAM NOWA NIE
66 Kiełbiowski Zbigniew Nowa Dęba 50-59 lat ZMITEK TEAM NOWA d NIE
67 Kiper Maciej Jarosław 40-49 lat JAROSLAWSKI BIEGACZ TAK
68 Kisiel Boguław Tarnobrzeg 60-69 lat Witar Tarnobrzeg NIE
69 Kiwała Marcin Rzeszów 20-29 lat Brak NIE
70 Kochowski Mateusz Stalowa Wola 20-29 lat stalowowolski klub biegacza NIE
71 Korzeniowski Tomasz Tarnobrzeg 30-30 lat Fartlek GO TAK
72 Kostyra Natalia Tarnobrzeg 20-29 lat Brak NIE
73 Koza Kamil Ulanow 20-29 lat Stalowowolski Klub Biegacza TAK
74 Kozik Grzegorz Tarnobrzeg 30-30 lat Bodymors TAK
75 Kozioł Krzysztof Tarnobrzeg 40-49 lat Wyatt Earp TAK
76 Krakowiak Michalina Tarnobrzeg 20-29 lat Brak TAK
77 Krawczak Jan Marian Stalowa Wola 60-69 lat Stalowowolski Klub Biegacza NIE
78 Krempa Marek Tarnobrzeg 40-49 lat Witar Tarnobrzeg NIE
79 Kubicki Łukasz Iwonicz Zdrój 30-30 lat Kubiccy TAK
80 Kulita Elżbieta Sandomierz 40-49 lat Tak Lubię Sandomierz TAK
81 Lepiarz Sylwester Rudnik 20-29 lat lkb.runik NIE
82 Żarów Wojciech Wieliczka 30-30 lat Lucy’feria Team TAK
83 Żółtak Anna Busko-Zdrój 20-29 lat LKB Rudnik NIE
84 Żółtak Anna Busko-Zdrój 20-29 lat LKB Rudnik NIE
85 Żółtak Anna Busko-Zdrój 20-29 lat LKB Rudnik NIE
86 Żądło Jacek Mielec 20-29 lat PERFECT RUNNER TEAM TAK
87 Żebrowska Jolanta Puławy 50-59 lat Potrenujemy? Chemik Noxy Puławy TAK
88 Żebrowska Jolanta Puławy 50-59 lat Potrenujemy? Chemik Noxy Puławy NIE
89 Żuchowska-Pezda Elżbieta Mielec 60-69 lat Brak NIE
90 Żukowska Anna Warszawa 30-30 lat Brak TAK
91 Łancucki Stanislaw Stalowa Wola 60-69 lat Stalowowolski Klub Biegacza NIE
92 Łeptuch Tomasz Komorów 30-30 lat Stalowowolski Klub Biegacza TAK
93 Łukasiewicz Sebastian Miedziana Góra 30-30 lat Klub Biegowy Gepard TAK
94 Łyko Izydor Stalowa Wola 40-49 lat FIFARAFA Stalowa Wola TAK
95 Majchrowski Jacek Tarnobrzeg 40-49 lat Kopalnia Mocy Tarnobrzeg TAK
96 Majecki Robert Sandomierz 20-29 lat JW3533 NIE
97 Małek Marta Cygany 40-49 lat Brak TAK
98 Małek Artur Cygany 50-59 lat Brak TAK
99 Markiewicz Lucyna Grębów 40-49 lat SKB TAK
100 Matysiak Agnieszka Tarnobrzeg 30-30 lat Kopalnia Mocy Tarnobrzeg TAK
101 Mcbride Dermot Agatówka 30-30 lat Brak TAK
102 Michalec Wojciech Radom 50-59 lat Biegiem Radom! NIE
103 Michalec Jan Radom 20-29 lat Biegiem Radom! NIE
104 Michalec Aleksander Radom 20-29 lat Biegiem Radom! NIE
105 Milo Zbigniew Lubaczów 40-49 lat LO Lubaczów NIE
106 Mlynarskł Stanisław Zarzecze K/niska 60-69 lat Stalowowolski Klub Biegacza NIE
107 Motuk Maciej Tarnobrzeg 30-30 lat żodyn TAK
108 Muciek Rafał Tarnobrzeg 20-29 lat PSP TARNOBRZEG NIE
109 Nagaś Katarzyna Mielec 30-30 lat Run For Fun TAK
110 Oczkowski Roman Stalowa Wola 50-59 lat Stalowowolski Klub Biegacza TAK
111 Oleksak Tomasz Nisko 50-59 lat Wiosna TAK
112 Paczos Barbara Mielec 50-59 lat Stal Mielec Masters TAK
113 Paluch Lucyna Poręby Dymarskie 20-29 lat Lucy run TAK
114 Pantoł Małgorzata Mielec 20-29 lat Brak TAK
115 Paruzel Janusz Tarnobrzeg 50-59 lat Witar NIE
116 Piętowska Aleksandra Tarnobrzeg 20-29 lat Brak TAK
117 Placha Piotr Tarnobrzeg 40-49 lat Kopalnia Mocy TAK
118 Płaneta Maciej Tarnobrzeg 40-49 lat UKS Delfin Masters Tarnobrzeg NIE
119 Pokrywka Ryszard Stalowa Wola 50-59 lat Stalowowolski Klub Biegacza TAK
120 Poźniak-Styczyńska Maja Puławy 20-29 lat DDC TAK
121 Prażmowski Marcin Rzeszów 40-49 lat Zabrnie Dolne TAK
122 Proszowski Piotr Jastkowice 40-49 lat Stalowowolski Klub Biegacza NIE
123 Przywara Piotr Budy Głogowskie 30-30 lat Mtu Aero Engines Polska TAK
124 Rojek JÓzef Ropczyce 50-59 lat Brak TAK
125 Rudny Władysław Ropczyce 70 lat i więcej RudnyRunningTeam NIE
126 Rutkowski Zygmunt Nowa Dęba 60-69 lat ZMITEK TEAM NIE
127 Rutyna Paweł Wydrza 40-49 lat Crazy Drivers NIE
128 Rybak Sergii Vinnitsya 30-30 lat lkb rudnik NIE
129 Rychlak – Bożek Monika Stalowa Wola 40-49 lat Stalowowolski Klub Bieczacza TAK
130 Rzepka Wojciech Tarnobrzeg 40-49 lat Brak NIE
131 Rzepka Wojciech Tarnobrzeg 40-49 lat Brak TAK
132 Saniawa Paweł Tarnobrzeg 30-30 lat PSP KLIMONTÓW TAK
133 Semenovych Nataliia Kyiv 20-29 lat 1995 NIE
134 Semenowycz Bogdan Kivshovata 30-30 lat Brak NIE
135 Serwacka Dominika Stalowa Wola 20-29 lat Stalowowolski Klub Biegacza NIE
136 Siębida Mieczysław Gorzyce 30-30 lat Brak NIE
137 Siek Kazimierz Zabrnie 50-59 lat Fartlek GO TAK
138 Siembida Małgorzata Ulanów 40-49 lat Stalowowolski Klub Biegacza NIE
139 Siembida Małgorzata Ulanów 40-49 lat Stalowowolski Klub Biegacza TAK
140 Siembida Gertruda Stalowa Wola 40-49 lat Stalowowolski Klub Biegacza TAK
141 Skop Paweł Przecław 30-30 lat WKURW_TEAM TAK
142 Skrzypczak Barbara Stalowa Wola 30-30 lat Stalowowolski Klub Biegacza TAK
143 Slobodianiuk Denis Winnica 30-30 lat TEAMOCHAL NIE
144 Słomka Kevin Tarnobrzeg 20-29 lat True Blues Poland TAK
145 Smagacz Henryk Stara Jastrząbka 60-69 lat Dębickie Gepardy NIE
146 Sobowiec Jacek Tarnobrzeg 40-49 lat Stowarzyszenie Tarnobrzeski Klub Tenisowy TAK
147 Solarczyk Wiktor Gorzyce 20-29 lat Fartlek GO NIE
148 Sowa Michał Stalowa Wola 30-30 lat Planeta Nisko TAK
149 Stachula Aneta Wojków 20-29 lat Brak TAK
150 Staszczak Slawomir Tarnobrzeg 30-30 lat Brak TAK
151 Stój Krzysztof Jarosław 30-30 lat Brak TAK
152 Stępień Jadwiga Rzeszów 20-29 lat Brak NIE
153 Strońska Agnieszka Tarnobrzeg 40-49 lat Kopalnia Mocy Tarnobrzeg TAK
154 Szczygieł Michał Gorzyce 20-29 lat Brak NIE
155 Szeląg Marcin Tarnobrzeg 40-49 lat NSG Pilkington TAK
156 Szkoda Robert Biłgoraj 30-30 lat Biłgoraj Biega TAK
157 Szmigiel Klaudia Węgrzynów 20-29 lat Woźniak Running Team TAK
158 Szwagierczak Damian Tarnobrzeg 40-49 lat Dom Dziecka w Skopaniu NIE
159 Szymański Adam Stalowa Wola 70 lat i więcej Stalowowolski Klub Biegacza NIE
160 Taradyś Tomasz Modliborzyce 40-49 lat GUKS Modliborzyce NIE
161 Trela Marek Tarnobrzeg 20-29 lat Witar Tarnobrzeg NIE
162 Tylutki Agnieszka Tarnobrzeg 40-49 lat TeBeG Runners Team NIE
163 Tyminskyi Ivan Kolomya 20-29 lat Brak TAK
164 Walania Kinga Głogów Małopolski 30-30 lat TKKF Sokół Głogów Małopolski TAK
165 Walat Adrian Rzeszów 30-30 lat 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej / 31BLP TAK
166 Walczak Kacper Warszawa 30-30 lat Brak TAK
167 Walczewski Karol Samborzec 40-49 lat Amator TAK
168 Walski Piotr Stale 40-49 lat Brak TAK
169 Warchoł Paweł Nisko 50-59 lat Planeta Nisko NIE
170 Warzyński Beniamin Tarnobrzeg 40-49 lat TVTwarz TAK
171 Wójcik Tomasz Gorzyce 40-49 lat ZMITEK TEMA NOWA DĘBA NIE
172 Wójs Grzegorz Stalowa Wola 30-30 lat Stalowowolski Klub Biegacza TAK
173 WÓjcik Marek Nowa DĘba 60-69 lat Brak NIE
174 Wdowiak Wojciech Tarnobrzeg 20-29 lat Brak NIE
175 Wicher Waldemar Tarnobrzeg 60-69 lat AZURYT NIE
176 Wieczorek Michał Sandomierz 20-29 lat Brak NIE
177 Wilczyński Witold Jeżowe 30-30 lat Klub Matiego Jeżowe TAK
178 Wilgosz Maria Stalowa Wola 40-49 lat Stalowowolski Klub Biegacza TAK
179 Wilk Sebastian Żupawa 30-30 lat Brak NIE
180 Wojtasik Grzegorz Stalowa Wola 40-49 lat Stalowowolski Klub Biegacza TAK
181 Wolak Katarzyna Stalowa Wola 40-49 lat Stalowowolski Klub Biegacza NIE
182 Woźniak Jakub Gorzyce 20-29 lat SPRINT Gorzyce TAK
183 Wosik Daniel Nietulisko MaŁe 30-30 lat DANIEL WOSIK TERVEL TEAM NIE
184 Wosk Jacek Ryki 50-59 lat Lost in Sport TAK
185 Zajac Katarzyna Tarnów 40-49 lat 4K TEAM TARNÓW NIE
186 Załucka Maria Padew Narodowa 20-29 lat 1999 NIE
187 Zielińska Agnieszka Kępie Zaleszańskie 30-30 lat Brak TAK
188 Zych Stanisław Tarnobrzeg 30-30 lat Brak NIE
189 Zygmunt Marcin Kielce 20-29 lat CPdMZ KIELCE NIE