Zawody

Nazwa zawodów:

BIEG ZBÓJA- Zbójniczek 7km

Miejsce i termin: Bielsko Biała, 2019-08-25
Organizator: Firma Alpas
Artur Sarosiek
43-300 Bielsko-Biała ul. Zwierzyniecka 38/3
NIP: 937-242-89-11
Telefon: 531-759-074
Adres e-mail: biegzboja@gmail.com
Opis zawodów: Biegi górskie na dystansie :

Zbójniczek- 7km
Zbójnik- 23 km
Wielki Zbój 42km

Więcej w regulaminie.

Wpłat można dokonywać automatycznie przez kliknięcie przycisku “opłać start”, z prawej strony swojego nazwiska na liście uczestników lub na konto organizatora:

Alpas Artur Sarosiek
Numer konta : 56 1050 1070 1000 0097 1132 1332

W tytule przelewu należy podać wybrany dystans oraz swoje imię i nazwisko

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Zarejestruj się

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Adamiec Natalia Siemianowice Śląskie Zbójniczek-7km Siemianowice i przyjaciele biegają TAK
2 Adamus Ewa Kozy Zbójniczek-7km Evenement studio

3 Augustyn Mateusz Bielsko Biała Zbójniczek-7km Brak TAK
4 Augustyniak Piotr Bielsko-Biala Zbójniczek-7km Brak TAK
5 Babiak Wojciech Bieruń Zbójniczek-7km Run & Stunt TAK
6 Bagiński Łukasz Lubliniec Zbójniczek-7km KurłaKajTaMeta?! TAK
7 Barcik Joanna Bielsko-Biała Zbójniczek-7km Brak TAK
8 Bartnicki Grzegorz Bielsko-Biała Zbójniczek-7km Brak TAK
9 Baster Sławomir Chrzanów Zbójniczek-7km Brak

10 Bąk Krzysztof Mysłowice Zbójniczek-7km Night Runners Zabrze

11 Bąk Klaudia Bielsko-Biała Zbójniczek-7km Brak TAK
12 Bernacki Krzysztof Rybnik Zbójniczek-7km BOLI MNIE KOLANO TEAM TAK
13 Besztocha Jadwiga Lędziny Zbójniczek-7km Brak TAK
14 Bialek Marcin Bedzin Zbójniczek-7km Zadyszka TAK
15 Białojañska-Ozajst Klaudia Bielsko Biała Zbójniczek-7km Brak TAK
16 Bitner-Ryszka Natalia Żory Zbójniczek-7km Porada Team TAK
17 Blus Marcin Zabrze Zbójniczek-7km Brak TAK
18 Błahut Małgorzata Bielsko Biała Zbójniczek-7km Brak

19 Błaszczok Magdalena Rogów Zbójniczek-7km KS M. E. T. A TAK
20 Bober Wojciech Rogów Zbójniczek-7km Brak

21 Bochynek Tomasz Wieprz Zbójniczek-7km Jak Dzik w Szyszki

22 Bogus Bartosz Lubliniec Zbójniczek-7km Brak TAK
23 Bojanowski Damian Sierakowice Zbójniczek-7km Brak TAK
24 Borek Mateusz Sosnowiec Zbójniczek-7km Brak

25 Borowiecka Katarzyna Wolanów Zbójniczek-7km Brak TAK
26 Brejza Natalia Pawłowice Zbójniczek-7km Brak TAK
27 Brodiuk Norbert Gliwice Zbójniczek-7km Night Runners Gliwice TAK
28 Brzezińska Anita Ostrów Wielkopolski Zbójniczek-7km Brak

29 Brzeziński Dariusz Kraków Zbójniczek-7km Brak TAK
30 Budzyń Rafał Dąbrowa Górnicza Zbójniczek-7km Brak

31 Bujak Marcin Rybnik Zbójniczek-7km Brak TAK
32 Bukała Jarosław Bieruń Zbójniczek-7km Chwalisz czy nie chwalisz – lotej z nami TAK
33 Burakowska Małgorzata Sosnowiec Zbójniczek-7km Zabiegani Nauczyciele TAK
34 Burzyńska Beata Katowice Zbójniczek-7km Brak TAK
35 Chajdas Mateusz Katowice Zbójniczek-7km mateusz_chajdas TAK
36 Chowaniec Eugeniusz Tychy Zbójniczek-7km Chwalisz czy nie chwalisz – lotej z nami TAK
37 Chrószcz Klaudia Bieruń Zbójniczek-7km Chwalisz czy nie chwalisz- lotej z nami TAK
38 Ciborski Jakub Warszawa Zbójniczek-7km Brak TAK
39 Czajka Aleksandra Bielsko-Biała Zbójniczek-7km Brak TAK
40 Czarnecka Daria Łódź Zbójniczek-7km #teamGrażynki TAK
41 Danek Natalia Bielsko-Biała Zbójniczek-7km ENKA Team TAK
42 Dawczyńska Wioletta Tychy Zbójniczek-7km Brak TAK
43 Dąbrowiecka Agata Sosnowiec Zbójniczek-7km Happy feet

44 Dąbrowiecka Agata Sosnowiec Zbójniczek-7km Happy feet

45 Dobija Joanna Bielsko-Biała Zbójniczek-7km Brak

46 Dragon Ewelina Sieraków Śląski Zbójniczek-7km LKS Sieraków Śląski

47 Drewniak Natalia Bielsko-Biała Zbójniczek-7km Brak TAK
48 Droździok Aleksandra Katowice Zbójniczek-7km PHOM TAK
49 Drop Agnieszka Chrzanów Zbójniczek-7km Brak TAK
50 Duda Łukasz Chorzów Zbójniczek-7km Śląsk Runners TAK
51 Duda Sebastian Bujaków Zbójniczek-7km Brak

52 Duży Monika Bieruń Zbójniczek-7km Chwalisz czy nie chwalisz – lotej z nami TAK
53 Dworniczek Agnieszka Chrzanów Zbójniczek-7km Brak TAK
54 Dziki Marek Rogoznik Zbójniczek-7km Jak dzik w szyszki

55 Dziubaczka Sabina Bieruń Zbójniczek-7km CHWALISZ CZY NIE CHWALISZ – LOTEJ Z NAMI! TAK
56 Ficek Sebastian Bieruń Zbójniczek-7km Run&Stunt TAK
57 Fortuna Marcin Kędzierzyn-Koźle Zbójniczek-7km Świszczący Łańcuch TAK
58 Fortuna Agata Kędzierzyn Koźle Zbójniczek-7km Świszczący łańcuch TAK
59 Gancarz Marek Bielsko-Biała Zbójniczek-7km Brak TAK
60 Gawlas Dominik Cieszyn Zbójniczek-7km Daniel Wosik TERVEL team

61 Góralski Albert Piotrków Trybunalski Zbójniczek-7km Brak TAK
62 Górecki Grzegorz Tychy Zbójniczek-7km Brak

63 Górka Marcin Kraków Zbójniczek-7km Brak

64 GÓrka Krzysztof Guras Jawiszowice Zbójniczek-7km Z BIEGANIEM MI DO GÓR

65 Gerle-Kotula Anna Katowice Zbójniczek-7km Brak TAK
66 Gibas Rafał Bielsko-Biała Zbójniczek-7km Brak TAK
67 Gniady Jarosław Zglobice Zbójniczek-7km Brak

68 Gołąb Jolanta Więckowice 82 Zbójniczek-7km Brak

69 Gołdynek Jagoda Leszno Zbójniczek-7km Brak

70 Gołdynek Jagoda Leszno Zbójniczek-7km TAK
71 Gońka Monika Gliwice Zbójniczek-7km Brak TAK
72 Gowin Dagmara Żywiec Zbójniczek-7km Brak

73 Gowin Dagmara Żywiec Zbójniczek-7km Brak TAK
74 Grążawski Mariusz Bielsko-Biała Zbójniczek-7km LUMACA LENTA TAK
75 Greń Gerard Bielsko-Biała Zbójniczek-7km Brak

76 Grinig Mirela Wodzisław Śląski Zbójniczek-7km Brak

77 Groszyk Igor Rybnik Zbójniczek-7km KWIG Race Team TAK
78 Gruchlik Bartosz Siemianowice Zbójniczek-7km The Howsers TAK
79 Grudniewski Tomasz Siemonia Zbójniczek-7km Brak TAK
80 Gwóźdź Elżbieta Warszawa Zbójniczek-7km Brak TAK
81 Gwizdała Joanna Jastrzębie-Zdrój Zbójniczek-7km Brak TAK
82 Hałat Dawid Czechowice-Dziedzice Zbójniczek-7km Dziadek Team TAK
83 Hałka Ewelina Pawłowice Zbójniczek-7km Brak TAK
84 Heba Sylwia Katowice Zbójniczek-7km Brak

85 Hejno Iwona Bytom Zbójniczek-7km Bieg z Chrystusem TAK
86 Helios Aleksandra Tychy Zbójniczek-7km Brak

87 Henszke Waldemar Kraków Zbójniczek-7km Brak TAK
88 Honkisz Kinga Bielsko Zbójniczek-7km RMF4RTGladiators TAK
89 Hrynczyszyn-Witek Olga Burów Zbójniczek-7km Brak TAK
90 Huber Rafał Jaworzno Zbójniczek-7km EurPol -Technika Filtracji TAK
91 Huber Aleksandra Jaworzno Zbójniczek-7km EURPOL – Technika Filtracji TAK
92 Janiak Łukasz Bełsznica Zbójniczek-7km KS M. E. T. A TAK
93 Janicka Alicja Stanica Zbójniczek-7km Brak

94 Janik Marcin Chorzów Zbójniczek-7km Bezpieczny Kazbek / PSP Chorzów TAK
95 Jarosz Kamil Bielsko-Biała Zbójniczek-7km MyPolacy.de TAK
96 Jaworski Mateusz Bielsko-Biała Zbójniczek-7km BBL Bielsko-Biała TAK
97 Jaworski Mateusz Bielsko-Biała Zbójniczek-7km 1985

98 Jeżewski Michał Sosnowiec Zbójniczek-7km Wiking Team

99 Jonkisz Ewelina Zabrzeg Zbójniczek-7km Brak TAK
100 Kachel Mateusz Bieruń Zbójniczek-7km Carbon OCR Racing Team TAK
101 Kacprzak Bogumiła Zgierz Zbójniczek-7km Brak

102 Kaczmarska Małgorzata Zabrze Zbójniczek-7km Brak TAK
103 Kaczmarski Jacek Bytom Zbójniczek-7km Brak TAK
104 Kaczwiński Paweł Dąbrowa Górnicza Zbójniczek-7km Zimnokrwiści TAK
105 Kadłuczka Izabela Chrzanów Zbójniczek-7km Zasapani TAK
106 Kaźmierczak Karolina Łapanów Zbójniczek-7km Brak TAK
107 Kaźmierczak Marcin Lubliniec Zbójniczek-7km Kurła kaj ta meta?! TAK
108 Kamieński Marcin Bielsko – Biała Zbójniczek-7km Tyskie Browary Książęce

109 Kamiński Marcin Siemianowice Śląskie Zbójniczek-7km Brak

110 Kapler Tomasz Katowice Zbójniczek-7km Brak TAK
111 Kaszuba-Śmieja Małgorzata Gliwice Zbójniczek-7km BANDA Z POŁUDNIA

112 Kawecki Dariusz Zabrze Zbójniczek-7km Etisoft Running Team

113 Kawulak Kazimierz Jaworzno Zbójniczek-7km Kb mckis jaworzno

114 Kózka Mariusz Bielsko-Biała Zbójniczek-7km Nutrend Biega

115 Kiecka Ewelina Orzesze Zbójniczek-7km Brak TAK
116 Kiecka Dawid Orzesze Zbójniczek-7km Brak TAK
117 Kilczan Viola Katowice Zbójniczek-7km Brak TAK
118 Klachacz Jolanta Tychy Zbójniczek-7km Własny TAK
119 Kliś Patrycja Bielsko-Biała Zbójniczek-7km Brak TAK
120 Klimek Jakub Bielsko-Biała Zbójniczek-7km Brak TAK
121 Klis Patrycja Bielsko-Biała Zbójniczek-7km Brak

122 Kmieć Adam Lubliniec Zbójniczek-7km Brak

123 Kobierski Michał Będzin Zbójniczek-7km #byledomety

124 Kocierz Łukasz Sól Zbójniczek-7km Brak

125 Kocot Patryk Dobieszowice Zbójniczek-7km Brak TAK
126 Koczur Jakub Bielsko-Biała Zbójniczek-7km TI FS TAK
127 Kołodziejczyk Katarzyna Płaza Zbójniczek-7km Brak TAK
128 Konkol Małgorzata Warszawa Zbójniczek-7km Brak

129 Kornak Dawid Bielsko-Biała Zbójniczek-7km Brak

130 Korus Marcin Łaziska Górne Zbójniczek-7km Brak TAK
131 Kot Katarzyma Sosnowiec Zbójniczek-7km Husaria Race Team

132 Kot Katarzyma Sosnowiec Zbójniczek-7km Husaria Race Team TAK
133 Kot Sebastian Sosnowiec Zbójniczek-7km Husaria Race Team TAK
134 Kowalczyk Tadeusz Kraków Zbójniczek-7km LUX TORPEDA Małopolska

135 Kowalczyk Joanna Kraków Zbójniczek-7km LUX TORPEDA Małopolska

136 Kowalczyk Marta Bielsko – Biała Zbójniczek-7km Brak

137 Kowalewska-Morzyk Alina Bielsko-Biała Zbójniczek-7km Brak TAK
138 Kowalski Łukasz Kędzierzyn-Koźe Zbójniczek-7km Brak TAK
139 Kozieł Adrian Dankowice Zbójniczek-7km Brak

140 Kozłowska Agnieszka Sosnowiec Zbójniczek-7km Brak TAK
141 Kraicziczek Krzysztof Katowice Zbójniczek-7km KELLER WILLIAMS POWER TEAM TAK
142 Krajewski Adam Gliwice Zbójniczek-7km Brak TAK
143 Krakowski Wojciech Bielsko-Biała Zbójniczek-7km Brak TAK
144 Kramorz Michał Gaszowice Zbójniczek-7km BOLI MNIE KOLANO TEAM TAK
145 Król Rafał Rozprza Zbójniczek-7km Brak TAK
146 Kroczek Agnieszka Pielgrzymowice Zbójniczek-7km Brak TAK
147 Krok Edyta Tychy Zbójniczek-7km Tychy

148 Krotos Krzysztof Gliwice Zbójniczek-7km www.oqs.com.pl TAK
149 Krząkała Rafał Ruda Śląska Zbójniczek-7km Brak TAK
150 Krzyżowska Agnieszka Bielsko-Biała Zbójniczek-7km Brak TAK
151 Kubasiewicz Bartosz Sosnowiec Zbójniczek-7km K.S.Kalinowa

152 Kuczera-Kulaga Magdalena Katowice Zbójniczek-7km Brak

153 Kulaszka Dawid Bielsko-Biała Zbójniczek-7km Eurorider KTM TAK
154 Kułaczkowski Konrad Stalowa Wola Zbójniczek-7km Brak TAK
155 Kurtok Arkadiusz Siemianowice Śląskie Zbójniczek-7km Wataha – Łączy nas bieganie TAK
156 Kuznik Tomasz Mikołów Zbójniczek-7km Brak TAK
157 Kwaśniewska Daria Bytom Zbójniczek-7km Brak

158 Kwiatkowska Martyna Chorzów Zbójniczek-7km ŚLĄSK RUNNERS

159 Kyzioł Magdalena Chorzów Zbójniczek-7km Brak TAK
160 Lapczyk Elżbieta Zabrzeg Zbójniczek-7km Brak

161 Lasek Sylwia Zubrzyca Górna Zbójniczek-7km Brak TAK
162 Laska Justyna Wilkowice Zbójniczek-7km Brak TAK
163 Laska Justyna Wilkowice Zbójniczek-7km Brak

164 Lazar Damian Żory Zbójniczek-7km Brak

165 Lazar Klaudia Pszów Zbójniczek-7km Brak TAK
166 Lenart Łukasz Bieruń Zbójniczek-7km Chwalisz czy nie chwalisz – lotej z nami TAK
167 Lewandowski Adam Pabianice Zbójniczek-7km www.dobiec.wordpress.com TAK
168 LewiŃski Artur KaniÓw Zbójniczek-7km Morsy Czechowice

169 Ligęza Milena Istebna Zbójniczek-7km Brak

170 Loranc Agnieszka Pietrzykowice Zbójniczek-7km Brak TAK
171 Lorenz Wioletta Bielsko-Biała Zbójniczek-7km Brak

172 Loska Natalia Mikołów Zbójniczek-7km Brak TAK
173 Żołna Jakub Tychy Zbójniczek-7km Fulfill dreams team Pszczyna

174 Żyrek Jarosław Węgierska Górka Zbójniczek-7km Brak

175 Lubera Kasia Łódź Zbójniczek-7km 1988 TAK
176 Ludowski Paweł Kraków Zbójniczek-7km TAK
177 Łaski Mateusz Lanckorona Zbójniczek-7km Brak

178 ślązok Magda Bytom Zbójniczek-7km Brak

179 Śledź Iwona Świętochłowice Zbójniczek-7km Brak

180 Śliwiński Marcin Lipowa Zbójniczek-7km Brak TAK
181 Łuczyński Witold Bielsko-Biała Zbójniczek-7km Brak TAK
182 Łuczyński Stanisław Bielsko-Biała Zbójniczek-7km Brak TAK
183 Świerczek Anna Bierna Zbójniczek-7km BOOT CAMP POLSKA

184 Świerkot Przemek Ligota Zbójniczek-7km Kaj Ta Meta

185 Łyczko Ewelina Kozy Zbójniczek-7km Brak TAK
186 Mackiewicz Martyna Sosnowiec Zbójniczek-7km Brak

187 Macner Dagmara Bielsko-Biała Zbójniczek-7km Brak TAK
188 Macner Michał Bielsko-Biała Zbójniczek-7km Brak TAK
189 Macura Anna Ząbki Zbójniczek-7km BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM TAK
190 Majecki Tomasz Chełmek Zbójniczek-7km Brak TAK
191 Makles-Kluba Magdalena Bodzanowice Zbójniczek-7km ZRYW Parzymiechy TAK
192 Mamcarz Szymon Sucha Beskidzka Zbójniczek-7km SuskiBiegacz TAK
193 Mamcarz Alicja Sucha Beskidzka Zbójniczek-7km SuskiBiegacz TAK
194 Mamcarz Szymon Sucha Beskidzka Zbójniczek-7km SuskiBiegacz

195 Mann Michał Czekanów Zbójniczek-7km Brak TAK
196 Marciniak Paulina Gliwice Zbójniczek-7km Brak

197 Marcinkowska Katarzyna Kolbark Zbójniczek-7km Brak

198 Marcinkowski Rafal Mosina Zbójniczek-7km Brak

199 Maruszczak Marek Bytom Zbójniczek-7km Miechowicka Grupa Biegowa TAK
200 Masłoń Sebastian Rogoźnik Zbójniczek-7km Strefa Pozytywnych Zmian TAK
201 Matuła Natalia Oswiecim Zbójniczek-7km Brak

202 Matuszka Justyna Tychy Zbójniczek-7km Brak

203 Matysek Malgorzata Bedzin Zbójniczek-7km Zadyszka TAK
204 Menżyk Urszula Stanowice Zbójniczek-7km Luxtorpeda Czerwionka TAK
205 Michalak Beata Góra Kalwaria Zbójniczek-7km Wolny Strzelec

206 Michalska Ewa Tychy Zbójniczek-7km Mela Team TAK
207 Michulec Tadeusz BieruŃ Zbójniczek-7km CHWALISZ NIE CHWALISZ- LOTEJ Z NAMI

208 Misztal Aleksandra Siemianowice Śląskie Zbójniczek-7km Brak

209 Mosór Mariusz Klucze Zbójniczek-7km Lisy Pustyni TAK
210 Mosór Lilla Klucze Zbójniczek-7km Lisy Pustyni TAK
211 Motyl Agnieszka Częstochowa Zbójniczek-7km Brak TAK
212 Mrowiec Marta Żywiec Zbójniczek-7km Brak TAK
213 Niedźwiedź Marcin Góra Zbójniczek-7km Brak TAK
214 Niegłos Karolina Katowice Zbójniczek-7km 3DVSN

215 Noga Angelika Miedzyrzecze Zbójniczek-7km Brak

216 Nowakowski Michal Gliwice Zbójniczek-7km Brak TAK
217 Ochmann Michał Tarnowskie Góry Zbójniczek-7km PHOM TAK
218 Olbrich Barbara Świętochłowice Zbójniczek-7km Śląsk Runners

219 Olejarz Piotr Tychy Zbójniczek-7km Brak TAK
220 Oleńska Agnieszka Gliwice Zbójniczek-7km Brak TAK
221 Oleszko Marta Libiąż Zbójniczek-7km Brak

222 Opyrchał Marta Anna Tychy Zbójniczek-7km #Kopytkawbiegu TAK
223 Osiewacz Anna Zbrojewsko Zbójniczek-7km ZRYW Parzymiechy TAK
224 Osowska Katarzyna Gliwice Zbójniczek-7km Night Runners Gliwice

225 Ossowska Magdalena Bielsko-Biała Zbójniczek-7km Brak TAK
226 Ostrowska Aleksandra Tychy Zbójniczek-7km Hagera Sport Team TAK
227 Pajestka Katarzyna Ruda Śląska Zbójniczek-7km Brak TAK
228 Paluszkiewicz Kacper Kamesznica Zbójniczek-7km Brak TAK
229 Parzonka Michał Kędzierzyn-Koźle Zbójniczek-7km Świszczący Łańcuch TAK
230 Parzyszek Anna Ząbki Zbójniczek-7km Brak

231 Pasławska Katarzyna Jastrzębie Zdrój Zbójniczek-7km Kobiety na 5 +

232 Pastuszka Artur Bierun Zbójniczek-7km Run&Stunt TAK
233 Pawełoszek Olaf Radlin Zbójniczek-7km Brak

234 Pawlak Marzena Chorzów Zbójniczek-7km Brak TAK
235 Pawlak Łukasz Smogorzewo Zbójniczek-7km Brak

236 Pernal Matylda Kraków Zbójniczek-7km Brak

237 Pidanty łukasz Jastrzębie Zdrój Zbójniczek-7km Brak TAK
238 Pilch Łukasz Katowice Zbójniczek-7km Brak TAK
239 Pilch Marcin Katowice Zbójniczek-7km Brak TAK
240 Pilch Adam Katowice Zbójniczek-7km Brak TAK
241 Pinocy Szymon Lędziny Zbójniczek-7km Świerczyniec Running TAK
242 Ploch Bożena Racibórz Zbójniczek-7km amator

243 Pławny Łukasz Bielsko-Biała Zbójniczek-7km Brak TAK
244 Pniak Elżbieta Oswięcim Zbójniczek-7km Brak TAK
245 Pniewska Edyta Warszawa Zbójniczek-7km Adidas Runners Warsaw TAK
246 Procner Grzegorz Wisła Zbójniczek-7km Brak

247 Prucia Katarzyna Węgrzce Zbójniczek-7km Team Doris Kraków TAK
248 Prządka Katarzyna Warszawa Zbójniczek-7km DARFIK TEAM

249 Ptycia Małgorzata Łódź Zbójniczek-7km #teamGrażynki TAK
250 Puczka Agnieszka Bielsko-Biała Zbójniczek-7km Brak TAK
251 Pukocz Kasia Świętochłowice Zbójniczek-7km Dzikie Koteły TAK
252 Pytel Janusz Sosnowiec Zbójniczek-7km Brak

253 Radecki Mariusz Jejkowice Zbójniczek-7km BOLI MNIE KOLANO TEAM TAK
254 Radkowska-Repko Monika Czerwionka-Leszczyny Zbójniczek-7km Luxtorpeda Czerwionka TAK
255 Rapacz Marzena Mszana D. Zbójniczek-7km Biegam dla osób bez domu

256 Rosak-Szyrocka Joanna Częstochowa Zbójniczek-7km MRT TAK
257 Rosak-Szyrocka Joanna Częstochowa Zbójniczek-7km MRT

258 Rosner Michalina Bielsko-Biała Zbójniczek-7km MyPolacy.de TAK
259 Rospondek Kamila Siemianowice śląskie Zbójniczek-7km Brak

260 Rygiel Janusz Skoczów Zbójniczek-7km Brak TAK
261 Sędkowska Kinga Jastrzębie-Zdrój Zbójniczek-7km Brak TAK
262 Sędkowski Artur Jastrzębie-Zdrój Zbójniczek-7km Brak TAK
263 Serafin Klaudia Łódź Zbójniczek-7km #TeamGrażynki TAK
264 Sieńko Krzysztof Jastrzębie-Zdrój Zbójniczek-7km Brak

265 Sikora Dawid Tychy Zbójniczek-7km TOP-THIMM

266 Sikora Ewa Czatachowa Zbójniczek-7km Brak TAK
267 Sikorski Sebastian Katowice Zbójniczek-7km HEV

268 Siński Bartłomiej Będzin Zbójniczek-7km Brak

269 Sitkiewicz Aleksandra Płock Zbójniczek-7km Night Runners Płock

270 Siwinska Gosia Tychy Zbójniczek-7km Brak TAK
271 Skoczyńska Małgorzata Ruda Śląska Zbójniczek-7km Brak

272 Skraba Estera Libiąż Zbójniczek-7km Brak TAK
273 Sladeczek Jarek Pawłowice Zbójniczek-7km Brak

274 Sladeczek Iza Pawłowice Zbójniczek-7km Brak

275 Smoliński Sławomir Olsztyn Zbójniczek-7km Brak TAK
276 Smoła Agnieszka Międzybrodzie Żywieckie Zbójniczek-7km Brak

277 Sobotka Adrian Jastrzębie Zdrój Zbójniczek-7km Brak TAK
278 Sobotka Adrian Jastrzębie Zdrój Zbójniczek-7km Brak

279 Sokolenko Oleg Czeladź Zbójniczek-7km Brak TAK
280 Solarz Szymon Kraków Zbójniczek-7km Brak

281 Solarz Paulina Bielsko-Biała Zbójniczek-7km Brak

282 Sośniok Henryk Piekary Śląskie Zbójniczek-7km ELZAB ACTIVE TEAM TAK
283 Sroka Marta Bielsko-BiaŁa Zbójniczek-7km Brak

284 Stalmach Kamil Lublinec Zbójniczek-7km Brak TAK
285 Stańczak Anna Czaniec Zbójniczek-7km Brak

286 Stańczak Dominika Warszawa Zbójniczek-7km Stańczak Skład TAK
287 Staroń Barbara Warszawa Zbójniczek-7km Brak TAK
288 Staroń Karol Warszawa Zbójniczek-7km Brak TAK
289 Stebel Piotr SkoczÓw Zbójniczek-7km PRZEWODNIK TAK
290 Stec Bartosz Buczkowice Zbójniczek-7km ZSTIH Bielsko-Biała

291 Stolecki Piotr Bieruń Zbójniczek-7km Chwalisz czy Nie Chwalisz lotej z nami TAK
292 Strzyżewska Karolina Bieruń Zbójniczek-7km Brak

293 Sumiec Zygmunt Mielec Zbójniczek-7km Zabiegani Mielec

294 Sygidus Jarosław Tarnowskie Góry Zbójniczek-7km Brak TAK
295 Sypko-Marciniszyn Magdalena Kluczbork Zbójniczek-7km Kluczborska Grupa Biegowa TAK
296 Szadkowski Marek Bytom Zbójniczek-7km niezrzeszony TAK
297 Szczotka Łukasz Bielsko-Biała (gmina: Bielsko-Biała) Zbójniczek-7km Brak TAK
298 Szczotka Wioleta Bełk Zbójniczek-7km Brak TAK
299 Szczurek Marcin Skoczów Zbójniczek-7km Brak

300 Szmatłoch Iwona Chorzów Batory Zbójniczek-7km Śląsk Runners

301 Sztanderska Jolanta PogÓrze Zbójniczek-7km Brak

302 Szwed Bożena Siemianowice Śląskie Zbójniczek-7km The Howsers TAK
303 Szymański Piotr Bytom Zbójniczek-7km Brak

304 Szyrocki Jerzy Częstochowa Zbójniczek-7km WD140

305 Tobias Dominik Wilamowice Zbójniczek-7km Dziadek Team

306 Toczek Sławomir Kędzierzyn- Koźle Zbójniczek-7km Brak TAK
307 Toczek Mirosław Kędzierzyn- Koźle Zbójniczek-7km Brak TAK
308 Tokarczyk Agnieszka Katowice Zbójniczek-7km Brak TAK
309 Tokarczyk Robert Katowice Zbójniczek-7km Brak TAK
310 Tomala Dawid Osiek Zbójniczek-7km RunSZ-team TAK
311 Tomczak Rafał Mikołów Zbójniczek-7km Zabiegani Nauczyciele TAK
312 Trąba Ania Bielsko – Biała Zbójniczek-7km ASC RUNNING TEAM TAK
313 Turek Kasia Kraków Zbójniczek-7km wspiera mnie mój mąż TAK
314 Ucherek Kazimierz żory Zbójniczek-7km Brak TAK
315 Urbańska Magdalena Tychy Zbójniczek-7km Brak

316 Urgacz Piotr Zakliczyn Zbójniczek-7km Brak

317 Urszulak-Greń Elżbieta Birlsko-Biała Zbójniczek-7km Brak

318 Waligóra Anna Karolina Bielsko-Biała Zbójniczek-7km Brak TAK
319 Waligóra Bartłomiej Bielsko-Biała Zbójniczek-7km Brak TAK
320 Wójcik Damian Modliborzyce,woj. Lubelskie Zbójniczek-7km Brak TAK
321 Węgrzyn Ewa Ćwiklice Zbójniczek-7km Spot Pszczyna, Sonko Team TAK
322 Wąsowicz Monika Jaworze Zbójniczek-7km Brak

323 Wątroba-Pawlus Bogusław Wodzisław Śląski Zbójniczek-7km Brak

324 Weisman Wiktoria Żory Zbójniczek-7km Brak

325 Wiatr Magdalena Bytom Zbójniczek-7km Mgb

326 Widenka Beata Tychy Zbójniczek-7km Brak

327 Wieczorek Henryk Goczałkowice Zdrój Zbójniczek-7km Hajna Loto

328 Wierzbicki Andrzej Sosnowiec Zbójniczek-7km Brak

329 Wikiera-Koza Agnieszka Częstochowa Zbójniczek-7km Zryw Parzymiechy TAK
330 Wilk Ewa Dębica Zbójniczek-7km Brak

331 Wilk Maciej Katowice Zbójniczek-7km Brak

332 Wilk Dariusz Wapiennik Ul Wolynska 74 Zbójniczek-7km brak TAK
333 Wiśniewski Paweł Zabrzeg Zbójniczek-7km Brak TAK
334 Winkler Katarzyna Rybnik Zbójniczek-7km KWIG Race Team TAK
335 Wisła Grzegorz Bielsko-Biała Zbójniczek-7km Grzegorz Wisła TAK
336 Witek Agnieszka Chrzanów Zbójniczek-7km Parkrun Chrzanów TAK
337 Witkowicz Zenin Kraków Zbójniczek-7km Brak

338 Witkowicz Zenin Kraków Zbójniczek-7km Brak

339 Witkowicz Zenin Kraków Zbójniczek-7km Brak

340 Witos Maria Bielsko-Biała Zbójniczek-7km Brak

341 Wlazło Marcin Sosnowiec Zbójniczek-7km CSiR AGATSU

342 Wlazło Monika Sosnowiec Zbójniczek-7km Grupa pościgowa

343 Wlazło Marcin Sosnowiec Zbójniczek-7km Grupa pościgowa

344 Włodarczyk Anna Siedlce Zbójniczek-7km Brak

345 Wojdas Izabela Mierzęcice Zbójniczek-7km Brak TAK
346 Wojdas Mateusz Będzin Zbójniczek-7km Brak

347 Wojtowicz Karolina Gliwice Zbójniczek-7km Siostry Madizar TAK
348 Woźniak Barbara Zagórze 109 Zbójniczek-7km Brak

349 Wołczyk Mariusz Podolsze Zbójniczek-7km Brak

350 Woodburn Joseph Bielsko-Biala Zbójniczek-7km Brak TAK
351 Woryna Edyta Stanowice Zbójniczek-7km LUXTORPEDA CZERWIONKA TAK
352 Woryna Daniel Stanowice Zbójniczek-7km Brak TAK
353 Woszczyna Piotr Chrzanów Zbójniczek-7km Brak

354 Wrońska-Szczerba Ewelina Będzin Zbójniczek-7km Husaria Race Team TAK
355 Zachciał Dagmara Wojkowice Zbójniczek-7km Brak

356 Zadora Maciej Bytom Zbójniczek-7km Brak

357 Zając Katarzyna Bolechowice Zbójniczek-7km Brak

358 Zając Anna Skawina Zbójniczek-7km Brak

359 Zając Anna Skawina Zbójniczek-7km Brak

360 Zakrzewski Krzysztof Bielsko-Biała Zbójniczek-7km Brak TAK
361 Zapołoch Bożena Sanok Zbójniczek-7km Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej

362 Zaręba Anna 34-120 Andrychów Zbójniczek-7km Brak

363 Zbytniewski Paweł Bielsko Biała Zbójniczek-7km Brak

364 Zbytniewski Paweł Bielsko Biała Zbójniczek-7km Bielsko TAK
365 Zbytniewski Sebastian Bielsko Biała Zbójniczek-7km Veto team TAK
366 Zielińska Klaudia Oświęcim Zbójniczek-7km Brak TAK
367 Zydroń Paweł Katowice Zbójniczek-7km Brak