Zawody

Nazwa zawodów:

IV Łańcucki Maraton Rowerowy Granicami Powiatu

Miejsce i termin: Łańcut, 2019-06-22
Organizator: Łańcuckie Towarzystwo Cyklistów

37-100 Łańcut ul. Podzwierzyniec 41
ltc@onet.pl

Osobą odpowiedzialną za prawidłowy przebieg imprezy jest:
-Tadeusz Dubiel tel. 607 630 134
Kierownik zabezpieczenia trasy:
– Jerzy Szpunar tel. 603 537 004

Opis zawodów: Trasa dla dystansu ULTRAMARATONU 225 km /PROJEKT/:start Łańcut ul. Podzwierzyniec Parking MDK-Łańcut ul .Kochanowskiego ,Dębina-Białobrzegi –Korniaktów Płd.- Budy Łańcuckie /PRAWE/, Korniaków Płn.-Białobrzegi /lewe / Żołynia ul .Białobrzeska – Kopanie Żołyńskie -Zakącie- Brzóza Stadnicka –Wydrze –Rakszawa –Węgliska -Zalesie-Medynia Głogowska -Medynia Łańcucka –Czarna –Wola Mała -Łańcut ul. Podzwierzyniec –meta Parking Filii MDK w Łańcucie ul. Podzwierzyniec.

Limit czasu dla dystansu MARATONU wynosi 9 godzin. Punkty Kontrolne (projekt) na których należy podbić kartę: Lokalizacja punktów kontrolnych może ulec zmianie.

PK 0 km Łańcut ul. Podzwierzyniec PARKING Filii MDK ,
= 75 km
= 150 km
= 225km –meta.
PK 1: Wydrze = 45km ,
= 120 km ,
= 195 km
PK 2: Medynia Gł.-Zadwór = 56km ,
= 131 km ,
= 206 km,
PKK META Łańcut ul. Podzwierzyniec Parking Filii MDK = 225 km.
Zawodnicy pokonują 3 pętle dystansu po 75 km każda, gorący posiłek po 3 pętli , napoje na każdej pętli w Łańcucie Opis trasy z mapką wraz z naniesionymi punktami kontrolnymi uczestnicy zawodów otrzymają na odprawie technicznej. Uczestnik zawodów, który przerywa rywalizację z ważnych powodów ma obowiązek powiadomić organizatora. Należy podać miejsce, czas i przyczynę wycofania się z zawodów. W miarę możliwości zostanie zorganizowana pomoc doraźna- zwiezienie z trasy. W wyznaczonym punkcie kontrolnym PK 0 uczestnicy będą mogli skorzystać z serwisu rowerowego .

Strona WWW: http://www.ltc-lancut.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Artym Magdalena Przemyśl 40-49 lat Bida Przemyśl NIE
2 Bańczak Mateusz Sanok 30-39 lat Brak TAK
3 Bartoszek Paulina Kosina 18-29 lat STS Jordan Wola Mała TAK
4 Bester Sławomir Kosina 30-39 lat Brak NIE
5 Biernacki Piotr Tyczyn 30-39 lat Synergy Racing Team TAK
6 Błońska Katarzyna Rzeszów 40-49 lat niezrzeszona TAK
7 Bober Kacper Domaradz 18-29 lat Brak TAK
8 Bujak Piotr Kolbuszowa 40-49 lat Cyclo Centrum Kolbuszowa TAK
9 Burda Mateusz Łańcut 18-29 lat STS Jordan Wola Mała TAK
10 Burdzy Mariusz Stalowa Wola 50-59 lat Brak NIE
11 Ciurko Józef Tryńcza 60 lat i więcej Brak TAK
12 Czekaj Michał Rzeszów 30-39 lat Szajbajk TAK
13 Dąbek Janusz Dąbrówki 30-39 lat single man team NIE
14 Drwięga Jacek Sanok 50-59 lat SWR SOSbike SANOK TAK
15 Duplaga Bogdan Racławówka 40-49 lat BDI NIE
16 Duplaga Bartłomiej Racławówka 18-29 lat BDI NIE
17 Dziura Ryszard Rzeszów 40-49 lat ŁTC Łańcut NIE
18 Gajewski Krzysztof Leżajsk 60 lat i więcej Brak TAK
19 Gawlik Adam Dębica 30-39 lat Tanieodzywki CYCLING team NIE
20 Gawrońsi Maciej Rzezzów 40-49 lat Cafe Racing NIE
21 Gawroński Maciej Rzeszów 40-49 lat Cafe Racing TAK
22 Jaźwa Paweł Łańcut 40-49 lat Team Satel NIE
23 Jasiński Piotr Rzeszów 40-49 lat Bez TAK
24 Kawula Adam Rzeszów 18-29 lat Brak NIE
25 Kochmański Piotr Markowa 18-29 lat TAK
26 Kowal Łukasz Przeworsk 30-39 lat Brak NIE
27 Kowalski Andrzej Przeworsk 60 lat i więcej Brak NIE
28 Krypel Tomasz Rzeszów 40-49 lat Brak NIE
29 Kulpa Damian Wólka Grodziska 30-39 lat Brak TAK
30 Kuźniar Bagdan Łańcut 50-59 lat Brak NIE
31 Kuziara Wojtek Rzeszów 30-39 lat Brak NIE
32 Leśko Paweł Kielanówka 40-49 lat OMEGA RUSZTOWANIA/ŁYDA MUSI PODAWAĆ NIE
33 Lew Mariusz Kraczkowa 40-49 lat wolny strzelec NIE
34 Lew Mariusz Kraczkowa 40-49 lat Brak NIE
35 Śliwa Dominik Rzeszów 40-49 lat PWR NIE
36 Łyszczarz Adam Przeworsk 50-59 lat Brak NIE
37 Magoń Damian Łańcut 18-29 lat StS Jordan Wola Mała NIE
38 Malita Damian Rzeszow 18-29 lat Nsb sport Team Rzeszóq TAK
39 Matłosz Antoni Nosówka 40-49 lat SST LUBCZA NIE
40 Milczanowski Bartłomiej Sanok 18-29 lat No Limited NIE
41 Milczanowski Jakub Besko 30-39 lat Brak NIE
42 Nowosielski Józef Tryncza 60 lat i więcej Brak NIE
43 Ożga Dominik Rudka 18-29 lat Brak TAK
44 Pabisiak Maciej Rzeszów 30-39 lat Brak NIE
45 Pałys Aleksander Rzeszów 50-59 lat Brak TAK
46 Piątek Jacek Dębica 50-59 lat TanieOdzywkiCyclingTeam NIE
47 Piekło Wojciech Łańcut 18-29 lat ŁTC Łańcut NIE
48 Pietrzak Piotr Nosówska 40-49 lat SST Lubcza TAK
49 Piróg Wojciech Rzeszów 18-29 lat Team Satel – Cycling & Running TAK
50 Przybyła Mariusz Sanok 40-49 lat SWR SOSbike Sanok TAK
51 Rębisz Hubert Majdan Królewski 18-29 lat Brak TAK
52 SiciŃski Daniel ŁaŃcut 40-49 lat ŁTC ŁAŃCUT NIE
53 Sieńko Marcin Tereszpol 30-39 lat BSK Miód Kozacki NIE
54 Sito Piotr Łańcut 18-29 lat Pelucza NIE
55 Skowronski Tomasz Kolbuszowa 40-49 lat Cyclo Centrum Kolbuszowa TAK
56 Surmacz Dorota RzeszÓw 30-39 lat Randonneurs Polska (Mafia Rzeszowska) NIE
57 Sybidło Tomasz Sanok 30-39 lat SWR SOSbike SANOK TAK
58 Synoś Edward Rzeszów 60 lat i więcej PWR NIE
59 Szczupak Jacek Łańcut 40-49 lat Łańcuckie Towarzystwo Cyklistów NIE
60 Szpunar Jerzy Łańcut 50-59 lat ŁTC Łańcut NIE
61 Szydło Marcin Rakszawa 18-29 lat Team Satel-Cycling&Running NIE
62 Trawka Grzegorz Rzeszów 50-59 lat Trawka Team NIE
63 Ugarenko Łukasz Kraków 30-39 lat Pogoń Aptiv TAK
64 Ulman Andrzej Przeworsk 30-39 lat Sklep 4F Łańcut TAK
65 Wójcik Cezary Latoszyn 18-29 lat Tanie Odżywki Cycling Team NIE
66 Wdowiak Dariusz Sanok 40-49 lat SWR SOSbike SANOK TAK
67 Wojnar Mariusz ŁaŃcut 30-39 lat sts jordan NIE
68 Zacharjasiewicz Krzysiek Rzeszów 30-39 lat Brak NIE
69 Zaczyk Paweł Kraków 18-29 lat Windsport Kraków TAK