Zawody

Nazwa zawodów:

Bieg Przełajowy PARTYZANT- 10km

Miejsce i termin: Gumniska, 2019-08-24
Organizator: ORGANIZATOR

Dębicki Klub Biegacza MARATOŃCZYK

PARTNERZY

33 Batalion Piechoty Lekkiej 3 Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej;
Urząd Gminy Dębica
GOSiR Pustków

Opis zawodów: 1.Zgłoszenia oraz opłaty przyjmowane będą drogą elektroniczną poprzez formularz zgłoszeniowy do dnia 15.08.2019 r. na stronie timekeeper.pl lub do wyczerpania limitu miejsc.

2.Start w biegu jest odpłatny. Opłata za bieg wynosi:
Dla dystansu 10 km opłata startowa wynosi:
1.35 zł do dnia 30.06.2019
2.40 zł do dnia 31.07.2019
3.45 zł do dnia 15.08.2019
4. w biurze zawodów – 60 zł.

Więcej w Regulaminie

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Zarejestruj się

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Ćwikła Agnieszka Morawsko Bieg 10km Wichura Jarosław TAK
2 Bachurska Patrycja Dębica Bieg 10km Wariaty TAK
3 Bała Mirosław Parkosz Bieg 10km Królewskie Pilzno TAK
4 Bartkowicz Magdalena Dębica Bieg 10km Brak TAK
5 Błaszczyk-Lipa Dominika Brzeźnica Bieg 10km Brak TAK
6 Buchman Sebastian Nowy Sącz Bieg 10km Akademia Bosego Wirusa TAK
7 Burza Piotr Grabiny Bieg 10km Running Wild TAK
8 Chmura Jadwiga Dębica Bieg 10km Akademia Bosego Wirusa TAK
9 Cielak Krystian Paszczyna Bieg 10km GrupaGSM.pl TAK
10 Czajka Piotr Wola Rafałowska Bieg 10km Brak

11 Dąbrowski Tomasz Rzeszów Bieg 10km Husaria Race Team TAK
12 Dąbrowski Tomasz Rzeszów Bieg 10km Husaria Race Team

13 Dziukała Grzegorz Dębica Bieg 10km Brak TAK
14 Folta Jan Zarszyn Bieg 10km Orkiestra Dęta “Lutnia” Zarszyn – Bas TAK
15 Jabłkowski Paweł Dębica Bieg 10km Active Team Kozłów TAK
16 Jednacz Kamil Jasiennik Stary Bieg 10km Brak TAK
17 Jedynak Marcin Dębica Bieg 10km 33 blp TAK
18 Kamenczak Kamil Pustków Bieg 10km Dzikie Mustangi TAK
19 Kamiński Wiesław Warszawa Bieg 10km Nasielsk Baszta Team TAK
20 Kasprzyk Grzegorz Ropczyce Bieg 10km 🙂 TAK
21 Kasprzyk Monika Ropczyce Bieg 10km 🙂 TAK
22 Kiełtyka Zdzisława Jarosław Bieg 10km Wichura Jarosław TAK
23 Kloc Kamil Dębica Bieg 10km Dzikie Mustangi TAK
24 Król Katarzyna Dębica Bieg 10km czasami biegam z Piotrkiem

25 Lenczowska Magdalena Straszęcin Bieg 10km Brak TAK
26 Lorek Anna Dębica Bieg 10km Maratończyk Dębica TAK
27 Małek Marcin Lisia Góra Bieg 10km Brak TAK
28 Mądro Mateusz Skrzyszów Bieg 10km Dzikie Mustangi TAK
29 Mendalka Michał Straszęcin Bieg 10km 33blp TAK
30 Mitek Grzegorz Grabiny Bieg 10km Running Wild TAK
31 Mokrzycki Janusz Jarosław Bieg 10km Wichura Jarosław TAK
32 Nykiel Waldemar Dębica Bieg 10km Brak

33 Nykiel Anna Dębica Bieg 10km Brak

34 Olbrot Agnieszka Jaslo Bieg 10km Brak TAK
35 Opaliński Michał Pustynia Bieg 10km Maratończyk Dębica TAK
36 Orkisz Ryszard Żyraków Bieg 10km Brak TAK
37 Osak Piotr Dębica Bieg 10km

38 Ostafiński Jerzy Munina Bieg 10km Wichura Jarosław TAK
39 Pazdan Piotr Dębica Bieg 10km Tomatoes in the fridge TAK
40 Pazdan Ryszard Dębica Bieg 10km Tomatoes in the fridge TAK
41 Pazdyka Michał Dębica Bieg 10km Active Team Kozłów TAK
42 Płocica Marek Jarosław Bieg 10km Wichura Jarosław

43 Pysz Aneta Dębica Bieg 10km Brak TAK
44 Pysz Aleksander Dębica Bieg 10km Brak TAK
45 Rybka Ewelia Dębica Bieg 10km PĘDZĄCE ŚLIMAKI

46 Sikora Natalia Dębica Bieg 10km PĘDZĄCE ŚLIMAKI TAK
47 Skiba Tomasz Dębica Bieg 10km 33blp TAK
48 Skrzypek Wojciech Jarosław Bieg 10km Wichura Jarosław TAK
49 Sojka Anna Zarzecze /nisko Bieg 10km stalowowolski klub biegacza

50 Straciło Wojciech Siedliska – Bogusz Bieg 10km Fysie Team TAK
51 Straciło Dariusz Siedliska- Bogusz Bieg 10km Fysie Team TAK
52 Szot Maria Ujazd Bieg 10km Brak

53 Tokarz Joanna Rzeszów Bieg 10km Brak

54 Urbanik Anna Dębica Bieg 10km PĘDZĄCE ŚLIMAKI TAK
55 Uriasz Krzysztof Pilzno Bieg 10km Królewskie Pilzno TAK
56 Waloszek Marcin Paszczyna Bieg 10km Dzikie Mustangi TAK
57 Wójcik Bożena Niedzwiada Bieg 10km Brak

58 Wojdyła Janusz Kołaczyce Bieg 10km Brak TAK
59 Zaborowska Dominika Dębica Bieg 10km Brak TAK
60 Zając Barbara Zarzecze /nisko Bieg 10km stalowowolski klub biegacza

61 Zajączkowska Aneta Dębica Bieg 10km Brak TAK
62 Zakrzewski Marcin Dębica Bieg 10km 33 blp

63 Zwoliński Dominik Dębica Bieg 10km Brak