Zawody

Nazwa zawodów:

III Bieg Uliczny w Brzostku

Miejsce i termin: Brzostek, 2019-06-16
Organizator: Urząd Miejski w Brzostku
Ośrodek Sportu Rekreacji w Brzostku
tel: 14-639-59-80
Opis zawodów: Impreza odbędzie się w dniu 16.06.2019 r. w Brzostku.
– Biuro zawodów w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Agat Mróz – Olszewskiej w Brzostku
ul. Mariana Nałęcza-Mysłowskiego 11.
a) Start: droga wewnętrzna łącznik Mysłowskiego – K. Jadwigi (obok parkingu Hali Sportowej)
b) Meta: droga wewnętrzna łącznik Mysłowskiego – K. Jadwigi (obok parkingu Hali Sportowej)
Trasa biegu obejmuje ulice: Droga wewnętrzna (łącznik Mysłowskiego – K. Jadwigi) – Królowej Jadwigi – Przedmieście – Aleksandra Gryglewskiego – M.N. Mysłowskiego – Rynek- Szkolna – Słoneczna – Węgierska – Ostafińskiego – Szkolna – Rynek – Królowej Jadwigi – Droga wewnętrzna (łącznik Mysłowskiego – K. Jadwigi).
Dystans ok. 5 km, nawierzchnia asfaltowa. Bieg przeprowadzony zostanie drogami publicznymi czasowo wyłączonymi z ruchu drogowego. Niemniej jednak zawodnicy zobowiązani są do poruszania się prawą stroną jezdni.

Od zgłaszających się do biegu pobierana będzie opłata startowa w wysokości: w terminie do dnia 13.06.2019 r. – przelewem, po 13.06.2019 r. płatne gotówką w biurze zawodów.
● 20 zł – pakiet bez koszulki (udział w biegu i numer startowy)
● 30 zł – pakiet z koszulką (udział w biegu, numer startowy koszulka)
– Opłatę należy przelać w terminie do 13.06.2019 r. (włącznie) na konto OSiR Brzostek

33 8589 0006 0080 0293 4828 0003

w tytule przelewu : Imię i nazwisko oraz rok ur.

Organizatorzy biegu nie wystawiają faktur VAT.
– Opłata raz uiszczona nie podlega zwrotowi. Nie ma możliwości przeniesienia raz wniesionej opłaty na innego uczestnika.

Więcej w regulaminie.

Strona WWW: http://osir.brzostek.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Ast Grzegorz Jedlicze M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) Amstaff Team Jedlicze TAK
2 Ćwik Janusz Mielec M3-mężczyźni 40 lat i starsi (ur. 1979 i starsi) Wiatr We Włosach NIE
3 Bała Mirosław Parkosz M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) KRÓLEWSKIE PILZNO TAK
4 Baran Andrzej Jodłowa M3-mężczyźni 40 lat i starsi (ur. 1979 i starsi) JODŁOWA TAK
5 Bartula Jakub Kołaczyce M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) 1997 NIE
6 Bartuś Lubomir Biecz M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) 1990 NIE
7 Bauer Monika Zaczernie K1 – kobiety do 30 lat (2003-1989) Brak TAK
8 Bieszczad Ilona Wojaszówka K2- kobiety 31 lat i starsze KKB MOSIR KROSNO NIE
9 Binkowicz Stanisław Lubla M3-mężczyźni 40 lat i starsi (ur. 1979 i starsi) Brak TAK
10 Bolek Daniel Łężyny M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) Brak NIE
11 Bożek Wojciech Brzostek M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) Dębickie Gepardy TAK
12 Bożek Wojciech Brzostek M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) Dębickie Gepardy NIE
13 Borowiec Bartosz Jasło M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) Brak TAK
14 Borowiecki Roman Błażkowa M3-mężczyźni 40 lat i starsi (ur. 1979 i starsi) Brak TAK
15 Brendzowski Adam Solina M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) SolinaTEAM/ runonline.pl TEAM NIE
16 Budzyń Paweł Tarnów M3-mężczyźni 40 lat i starsi (ur. 1979 i starsi) Decathlon Tarnów NIE
17 Bujak – Korzeń Alicja Wielopole Skrzyńskie K2- kobiety 31 lat i starsze 1983 TAK
18 Cichowski MieczysŁaw Pilzno M3-mężczyźni 40 lat i starsi (ur. 1979 i starsi) KRÓLEWSKIE PILZNO TAK
19 Czach Jakub Łukawiec M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) Brak TAK
20 Czyżowicz Mirosław Jasło M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) KKB MOSIR KROSNO TAK
21 Dunajski Janusz Nawsie Brzosteckie M3-mężczyźni 40 lat i starsi (ur. 1979 i starsi) PGP Sportowa Paczka TAK
22 Fiołek Mateusz Strzegocice M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) Królewskie Pilzno TAK
23 Foryś Wlodzimierz Jasło M3-mężczyźni 40 lat i starsi (ur. 1979 i starsi) ULKS Technik Trzcinica TAK
24 Gawlak Tomasz Biecz/kołaczyce M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) Brak TAK
25 Górka Karolina Brzostek K1 – kobiety do 30 lat (2003-1989) Brak TAK
26 Gogacz Sebastian Dębica M3-mężczyźni 40 lat i starsi (ur. 1979 i starsi) Brak TAK
27 Golec Piotr Dęborzyn M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) INFOTEK TAK
28 Golonka Dawid Jasło M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) Brak TAK
29 Grabowy Łukasz Dębica M3-mężczyźni 40 lat i starsi (ur. 1979 i starsi) DKB Maratończyk TAK
30 Gruszka Rafał Dębica M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) Ekipa Zryw TAK
31 Grygiel Sebastian Klecie M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) Brak TAK
32 Grygiel Ksawery Klecie M1- mężczyźni 16-18 lat ( ur. 2003-2001) Brak TAK
33 Gryzło Jakub Jasło M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) Jasielski Klub Biegacza NIE
34 Herba Jakub Dębica M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) Maratończyk Dębica TAK
35 Jabłkowski Paweł Dębica M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) Active team kozłów TAK
36 Jagielski Maksymilian NiegŁowice M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) Brak TAK
37 Janus-Szybist Antonina Kraków K2- kobiety 31 lat i starsze Brak TAK
38 Jedziniak Jan Jedziniak Kołaczyce M3-mężczyźni 40 lat i starsi (ur. 1979 i starsi) Brak TAK
39 Jedziniak Aleksandra Kołaczyce K1 – kobiety do 30 lat (2003-1989) Brak TAK
40 Jokiel Aneta Jasło K2- kobiety 31 lat i starsze RunEatLove NIE
41 Kalita Mateusz Żabno M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) Brak TAK
42 Kasprzyk Patrycja Dębica K1 – kobiety do 30 lat (2003-1989) STG Dębica NIE
43 Kawa Barbara Żyraków K2- kobiety 31 lat i starsze Maratończyk Dębica TAK
44 Kawalec Katarzyna Brzostek K2- kobiety 31 lat i starsze DRUŻYNA K TAK
45 Kawalec Bogumiła Brzostek K1 – kobiety do 30 lat (2003-1989) Drużyna K TAK
46 Kiliarska Valentyna Nikolaev K1 – kobiety do 30 lat (2003-1989) Brak NIE
47 Kita Wiktoria Brzostek K1 – kobiety do 30 lat (2003-1989) MUKLA Dębica TAK
48 Kloc Kamil Dębica M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) Active Team Kozłów TAK
49 Klocek Konrad Łężyny M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) Brak NIE
50 Kojder Szymon Krzemienica M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) Brak TAK
51 Kornek Rafał Gorlice M3-mężczyźni 40 lat i starsi (ur. 1979 i starsi) GGB TAK
52 Kornek Kornelia Gorlice K1 – kobiety do 30 lat (2003-1989) MZS 6 Gorlice TAK
53 Kosela Adam Dębica M3-mężczyźni 40 lat i starsi (ur. 1979 i starsi) Dębickie Gepardy TAK
54 Kostecki Grzegorz Dębica M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) Pędzące ślimaki TAK
55 Kowalczyk Dagmara Sanok K2- kobiety 31 lat i starsze Brak NIE
56 Kozioł Dominika Dębica K1 – kobiety do 30 lat (2003-1989) Dębickie Gepardy TAK
57 Krawiec Wiktor Pilzno M1- mężczyźni 16-18 lat ( ur. 2003-2001) Dębickie Gepardy NIE
58 Krzyszczuk Karol Brzostek/rzeszów M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) Brak TAK
59 Kubas Katarzyna Pilzno K2- kobiety 31 lat i starsze Królewskie Pilzno TAK
60 KukuŁka Mariusz TarnÓw M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) acmarian TAK
61 Kuliga – Rędzina Olga Wierzchosławice K1 – kobiety do 30 lat (2003-1989) Brak TAK
62 Kusowski Jakub Ocieka M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) Dzikie Mustangi TAK
63 Latoszek Łukasz Brzostek M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) Dębickie Gepardy NIE
64 Ździebło Łukasz Pilazno M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) Królewskie Pilzno TAK
65 Lubaś Bartłomiej Mielec M3-mężczyźni 40 lat i starsi (ur. 1979 i starsi) Brak NIE
66 Łata Marcin Tarnów M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) Sokół Tarnów TAK
67 Łącki Mateusz Brzostek M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) Pędzące Ślimaki TAK
68 Śliwa Maciej Rzeszów M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) Brak TAK
69 Łukasik Dawid Błażkowa M1- mężczyźni 16-18 lat ( ur. 2003-2001) Wisłoka Błażkowa NIE
70 Machowski Bartłomiej Szczepańcowa M3-mężczyźni 40 lat i starsi (ur. 1979 i starsi) Machoney Team TAK
71 Maj Paweł Strzelce Małe M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) IL VENTO TAK
72 Matyjewicz Ewelina Pilzno K2- kobiety 31 lat i starsze Królewnie Pilzno NIE
73 Mazur Ireneusz Dębica M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) Dębickie Gepardy TAK
74 Mikuś Dominik Jasło M1- mężczyźni 16-18 lat ( ur. 2003-2001) Brak NIE
75 Mikuszewska Patrycja Frysztak K2- kobiety 31 lat i starsze Brak TAK
76 Moździerz Piotr Tuchów M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) Lks Burzyn NIE
77 Myśko-Wiejowska Emilia Jasło K2- kobiety 31 lat i starsze RunEatLove NIE
78 Nauka Wiesław Stasiówka M3-mężczyźni 40 lat i starsi (ur. 1979 i starsi) Dębickie Gepardy TAK
79 Nawracaj Łukasz Jodłowa M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) NAW-MOT JODŁOWA NIE
80 Niemiec Dariusz Jasło M3-mężczyźni 40 lat i starsi (ur. 1979 i starsi) Running team Nowy Styl Group TAK
81 Nowak Gabriel Wójtowa M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) Brak TAK
82 Nykiel Anna Dębica K2- kobiety 31 lat i starsze Brak TAK
83 Nykiel Waldemar Dębica M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) Brak TAK
84 Olbrot Agnieszka Jasło K2- kobiety 31 lat i starsze Brak NIE
85 Opaliński Michał Dębica M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) KB MARATOŃCZYK DĘBICA TAK
86 Osuch Patrycja Dębica K2- kobiety 31 lat i starsze Maratończyk Dębica TAK
87 Papciak Grzegorz Jasło M3-mężczyźni 40 lat i starsi (ur. 1979 i starsi) Brak NIE
88 Papiernik Angelika Skurowa K2- kobiety 31 lat i starsze Brak TAK
89 Pasieka Agnieszka Ustrobna K2- kobiety 31 lat i starsze Brak NIE
90 Pasisz Julian Niepołomice M1- mężczyźni 16-18 lat ( ur. 2003-2001) Niepołomice Biegają NIE
91 Pasisz Artur Niepołomice M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) Niepołomice Biegają NIE
92 Pawelec Piotr Jasło M3-mężczyźni 40 lat i starsi (ur. 1979 i starsi) Brak TAK
93 Pazdyka Michał Dębica M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) Active Team TAK
94 Pazdyka Maria Dębica K2- kobiety 31 lat i starsze Active Team TAK
95 Pieniądz Wiesław Brzostek M3-mężczyźni 40 lat i starsi (ur. 1979 i starsi) Brak TAK
96 Pietrzkiewicz Krystian Sanok M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) Brak TAK
97 Piłat Robert Brzostek M3-mężczyźni 40 lat i starsi (ur. 1979 i starsi) OSKARJA TAK
98 Piskadło Jacek Strzyżów M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) NSG RT NIE
99 Pisz Robert Jasło M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) Brak NIE
100 Podgórski Janusz Klecie M3-mężczyźni 40 lat i starsi (ur. 1979 i starsi) OSKARJA TAK
101 Podgórski Roman Brzostek M3-mężczyźni 40 lat i starsi (ur. 1979 i starsi) Oskarja TAK
102 Podraza Adam Jodłowa M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) JODŁOWA TAK
103 Podraza Marek Gorlice M3-mężczyźni 40 lat i starsi (ur. 1979 i starsi) Gorlicka Grupa Biegowa NIE
104 Poznański Łukasz Kraków M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) Brak TAK
105 Prażak Filip Dębica M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) Brak TAK
106 Pruchnik Stanisław Błażkowa M3-mężczyźni 40 lat i starsi (ur. 1979 i starsi) KS SPEED JASŁO TAK
107 Pruchnik Sebastian Błażkowa M1- mężczyźni 16-18 lat ( ur. 2003-2001) Wisłoka Błażkowa TAK
108 Rojek JÓzef Ropczyce M3-mężczyźni 40 lat i starsi (ur. 1979 i starsi) Brak TAK
109 Rojek Piotr Ropczyce M1- mężczyźni 16-18 lat ( ur. 2003-2001) Brak TAK
110 Rosłoński Grzegorz Szymbark M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) Gorlicka Grupa Biegowa TAK
111 Rybka Sławomir Dębica M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) Pędzące Ślimaki NIE
112 Rynkar Edyta Parkosz K2- kobiety 31 lat i starsze KRÓLEWSKIE PILZNO TAK
113 Siarkowska Jolanta Straszęcin K2- kobiety 31 lat i starsze 237 Klatka Prezesa TAK
114 Sidor Dariusz Dębica M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) Brak NIE
115 Siedlik Seweryn Łękawica M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) Brak TAK
116 Słowik Daniel Żabno K. Tarnowa M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) Gang Zakręconych Mastersów TAK
117 Smoleń Patryk Brzostek M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) BRZOSTECKIE OWIECZKI TEAM TAK
118 Smoleń Paweł Brzostek M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) Brzosteckie Owieczki TAK
119 Smolik Bartosz Krosno M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) Turaszówka TAK
120 Smolik Katarzyna Krosno K1 – kobiety do 30 lat (2003-1989) Delikatesy FRAC TAK
121 Sokulski Rafał Szerzyny M3-mężczyźni 40 lat i starsi (ur. 1979 i starsi) GAS “Rozwój Szerzyny 2015” NIE
122 Spólnik Wojciech Jasło M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) Brak TAK
123 Sporniak Krzysztof Targowiska M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) Brak TAK
124 Stawarz Karolina Dęborzyn K1 – kobiety do 30 lat (2003-1989) . NIE
125 Stohl Richard Vranov Nad Toplou M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) Brak NIE
126 Straciło Wojciech Siedliska Bogusz M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) Fysie Team TAK
127 Straciło Dariusz Siedliska- Bogusz M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) Fysie Team TAK
128 Syrek-Sokołowska Edyta Przysieki K2- kobiety 31 lat i starsze Brak TAK
129 Szawara Barbara Ropczyce K1 – kobiety do 30 lat (2003-1989) Brak TAK
130 Szczęch Ryszard Rzeszów M3-mężczyźni 40 lat i starsi (ur. 1979 i starsi) Biegające Strzały TAK
131 Szczęch Mikołaj Rzeszów M1- mężczyźni 16-18 lat ( ur. 2003-2001) Biegające Strzały TAK
132 Szczepanik Szymon Rzeszów M1- mężczyźni 16-18 lat ( ur. 2003-2001) Biegające Strzały TAK
133 Szczepanik Piotr Rzeszów M3-mężczyźni 40 lat i starsi (ur. 1979 i starsi) Biegające Strzały TAK
134 Szczyrba Damian Nosówka M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) 1987 NIE
135 Szczyrba Damian Nosówka,kołaczyce M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) 1987 NIE
136 Szot Maria Ujazd 17 K2- kobiety 31 lat i starsze Brak NIE
137 Sztorc Szymon Dębica M1- mężczyźni 16-18 lat ( ur. 2003-2001) Brak TAK
138 Sztorc Jakub Dębica M1- mężczyźni 16-18 lat ( ur. 2003-2001) Brak TAK
139 Szymaszek Sławomir Pilzno M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) Królewski Pilzno NIE
140 Szymaszek Tomasz Dębica M3-mężczyźni 40 lat i starsi (ur. 1979 i starsi) OCR TEAM DĘBICA NIE
141 Tabasz Władysław Ropczyce M3-mężczyźni 40 lat i starsi (ur. 1979 i starsi) OSP Ropczyce TAK
142 Veretskyi Pavlo Nikolaev M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) Brak NIE
143 Warzecha Grzegorz Jodłowa M3-mężczyźni 40 lat i starsi (ur. 1979 i starsi) Brak TAK
144 Wiączyk Piotr Kołaczyce M3-mężczyźni 40 lat i starsi (ur. 1979 i starsi) Brak TAK
145 Wiktor Wiesław Straszęcin M3-mężczyźni 40 lat i starsi (ur. 1979 i starsi) Dębickie Gepardy TAK
146 Wisniowski Adam DĘbica M3-mężczyźni 40 lat i starsi (ur. 1979 i starsi) MARATOŃCZYK DEBICA TAK
147 Witalis Michał Jasło M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) Brak TAK
148 Wodzisz Paulina Brzostek K1 – kobiety do 30 lat (2003-1989) Brak TAK
149 Wojdyła Julianna Brzostek K1 – kobiety do 30 lat (2003-1989) Brak TAK
150 Wojdyła Kamil Januszkowice M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) Brak NIE
151 Wojdyła Janusz Kołaczyce M3-mężczyźni 40 lat i starsi (ur. 1979 i starsi) Brak TAK
152 Wojtasiewicz Wincenty Tarnowiec M3-mężczyźni 40 lat i starsi (ur. 1979 i starsi) Brak NIE
153 Zabawa Patryk Gorlice M2-mężczyźni 19-39 lat (ur. 2000-1980) Gorlicka Grupa Biegowa TAK