Zawody

Nazwa zawodów:

Bieg poGÓRZE- HERBOWA 26TKA

Miejsce i termin: Strzyżów-Frysztak, 2019-06-29
Organizator: Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Strzyżowie,
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku,
Powiatowe Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej,
Towarzystwo Sportowe Karpaty,
Opis zawodów: HERBOWA 26tka ma charakter indywidualnego, długodystansowego biegu górskiego po trasie Pogórza
Strzyżowsko-Dynowskiego, wyznaczonej szlakami turystycznymi oraz dodatkowymi fragmentami
oznaczonymi przez Organizatorów biegu. Dystans biegu to około 26 km z przewyższeniem +700m/-700m.

TERMIN OPŁAT ONLINE HERBOWA 26-tka:
 60 zł – wpłata do 31 maja 2019 r.
 75 zł – wpłata do 25 czerwca 2019 r.
 90 zł – wpłata w biurze zawodów w przeddzień startu oraz dzień startu wyłącznie gotówką.

LIMIT 200 OPŁACONYCH UCZESTNIKÓW.

Udział w biegu mogą wziąć osoby pełnoletnie!

Więcej w regulaminie z 14.05.2019

Strona WWW: http://www.biegpogorze.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Arciszewski Michal Świerzowa Polska Mężczyźni- HERBOWA 26TKA Spróchniali Herkulesi TAK
2 Arciszewski Tomasz Glinik Dolny Mężczyźni- HERBOWA 26TKA Avengers xD TAK
3 Babula Kamil Rzeszów Mężczyźni- HERBOWA 26TKA Przegrani Zwycięzcy TAK
4 BanaŚ Mateusz Wierzbna Mężczyźni- HERBOWA 26TKA KPP Jarosław IPA Przemyśl TAK
5 Błoniarz Bartosz Pułanki Mężczyźni- HERBOWA 26TKA Smigajaceziomeczki NIE
6 Burz Jowita Rzeszów Kobiety- HERBOWA 26TKA HDR Alfa Team Poland TAK
7 Czerwińska Julia Kraków Kobiety- HERBOWA 26TKA Brak NIE
8 Czyżowicz – Gotfryd Agnieszka Jasło Kobiety- HERBOWA 26TKA Mors Space – Jasielski Klub Endorfin TAK
9 Dronka Dominik Rzeszów Mężczyźni- HERBOWA 26TKA Brak TAK
10 Dudek Paweł Wola Zyrakowska/debica Mężczyźni- HERBOWA 26TKA Brak NIE
11 Dudek Adam Bobrowa Mężczyźni- HERBOWA 26TKA SZWADRON WILKÓW ALFA NIE
12 Dworzański Marcin Rymanów Kobiety- HERBOWA 26TKA Biegam bo lubię TAK
13 Furmanek Mariusz Skołyszyn Mężczyźni- HERBOWA 26TKA Brak TAK
14 Góra Tomasz Frysztak Kobiety- HERBOWA 26TKA STOLAREX TAK
15 Górski Krzysztof Strzyżów Mężczyźni- HERBOWA 26TKA Brak TAK
16 GÓra Tomasz Wysoka Strzyżowska Mężczyźni- HERBOWA 26TKA Reprezentuj Siebie TAK
17 Gierula Piotr RzeszÓw Mężczyźni- HERBOWA 26TKA Old School Trail Running STAFF TAK
18 Grabska Renata Rzeszów Kobiety- HERBOWA 26TKA Ambasador Festiwalu Biegowego Krynica-Zdrój TAK
19 Gwiżdż Grzegorz Rzeszów Kobiety- HERBOWA 26TKA Brak NIE
20 Gwiżdż Grzegorz Rzeszów Mężczyźni- HERBOWA 26TKA Brak TAK
21 Gwizdak Justyna Rzeszów Kobiety- HERBOWA 26TKA Brak TAK
22 Gwizdak Justyna Rzeszów Kobiety- HERBOWA 26TKA Brak NIE
23 Hajduk Grzegorz Rzeszów Mężczyźni- HERBOWA 26TKA G.B.U.R. TAK
24 Hajduk Grzegorz Rzeszów Kobiety- HERBOWA 26TKA G.B.U.R. NIE
25 Jakubiec Katarzyna Rzeszów Kobiety- HERBOWA 26TKA Brak TAK
26 Jędrzejczyk Agnieszka Rzeszów Kobiety- HERBOWA 26TKA Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
27 Jedlińska Izabela Brzeźnica Kobiety- HERBOWA 26TKA KB Maratończyk Dębica TAK
28 Jedlińska Izabela Brzeźnica Kobiety- HERBOWA 26TKA Obojczyki i inne Trebrony NIE
29 Jemioła Paulina Strzyżów Kobiety- HERBOWA 26TKA Pomusz TAK
30 Juryś Sławomir Krosno Mężczyźni- HERBOWA 26TKA JSystem TAK
31 Kantorowski Piotr Rzeszów Mężczyźni- HERBOWA 26TKA Brak TAK
32 Kasza Marek Rzeszów Mężczyźni- HERBOWA 26TKA Brak TAK
33 Kawa Barbara Żyraków Kobiety- HERBOWA 26TKA Maratończyk Dębica TAK
34 Kętrzyński Ryszard Krosno Mężczyźni- HERBOWA 26TKA Zabiegani Mielec / wkurw_team TAK
35 Kiper Maciej Jarosław Kobiety- HERBOWA 26TKA JAROSLAWSKI BIEGACZ TAK
36 Kobylarz Piotr Rzeszów Mężczyźni- HERBOWA 26TKA Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
37 Kozioł Wiesław Krosno Kobiety- HERBOWA 26TKA dzikie życie run team NIE
38 Król Piotr Rzeszów Mężczyźni- HERBOWA 26TKA Śmigająceziomeczki TAK
39 Krenzel Regina Rzeszów Kobiety- HERBOWA 26TKA Brak NIE
40 Krok Tomasz Połomia Mężczyźni- HERBOWA 26TKA Wiśniówka Team NIE
41 Kulik Anna Strzyżów Kobiety- HERBOWA 26TKA Brak TAK
42 Kut Kacper Rzeszów Mężczyźni- HERBOWA 26TKA Pws Crew NIE
43 Lazarowicz Piotr Krosno Mężczyźni- HERBOWA 26TKA Wkurw_team TAK
44 Lenart Marcin Połomia Mężczyźni- HERBOWA 26TKA Wiśniówka Team NIE
45 Łuszczyc Anna Rzeszów Kobiety- HERBOWA 26TKA Brak TAK
46 Łyda Piotr Rzeszów Mężczyźni- HERBOWA 26TKA Brak NIE
47 Matłosz Jolanta Gbiska Kobiety- HERBOWA 26TKA Brak TAK
48 Matłosz Mariusz Gbiska Mężczyźni- HERBOWA 26TKA Brak NIE
49 Musiał Ewa Stalowa Wola Kobiety- HERBOWA 26TKA Brak TAK
50 Nowak Łukasz Strzyżów Mężczyźni- HERBOWA 26TKA ReprezentujSiebie NIE
51 Nycz Sławomir Strzyżów Mężczyźni- HERBOWA 26TKA Brak TAK
52 Olbrych Bartłomiej Binarowa Mężczyźni- HERBOWA 26TKA nastopy.pl Running Team NIE
53 Oleksy Przemysław Rzeszów Mężczyźni- HERBOWA 26TKA Rzeszowskie Gazele i Gepardy NIE
54 Oleksy Przemysław Radecznica Mężczyźni- HERBOWA 26TKA Dowalić Wójcikowi! 😉 TAK
55 Opaliński Michał Pustynia Mężczyźni- HERBOWA 26TKA Maratończyk Dębica TAK
56 Pacześniak Wojciech Rzeszów Mężczyźni- HERBOWA 26TKA Brak TAK
57 Paradowski Paweł Rzeszów Mężczyźni- HERBOWA 26TKA HDR ALFA TEAM POLAND TAK
58 Półzięć Jan Strzyżów Mężczyźni- HERBOWA 26TKA Przebiegli Strzyżów NIE
59 Pelc Albert Frysztak Mężczyźni- HERBOWA 26TKA Brak NIE
60 Pełczyński Sławomir Dębica Mężczyźni- HERBOWA 26TKA KB Maratończyk Dębica TAK
61 Pisiński Dominik Strzyżów Mężczyźni- HERBOWA 26TKA Brak TAK
62 Piskadło Jacek Żyznów Mężczyźni- HERBOWA 26TKA Nowy Styl Group Running Team NIE
63 Polański Robert Strzyżów Mężczyźni- HERBOWA 26TKA Noćne wołki NIE
64 Salamon Klaudia Cieszyna Kobiety- HERBOWA 26TKA Harde Dranie NIE
65 Samolewicz Janusz Rzeszów Mężczyźni- HERBOWA 26TKA HANDLOPEX TAK
66 Schiller Fryderyk Rzeszów Mężczyźni- HERBOWA 26TKA Schody Hiszpańskie TAK
67 Sikora Jacek Wyżne Mężczyźni- HERBOWA 26TKA Brak TAK
68 Sobota Daniel Rzeszów Mężczyźni- HERBOWA 26TKA Brak TAK
69 Telesz Mateusz Połomia Mężczyźni- HERBOWA 26TKA Brak TAK
70 Telesz Przemysław Połomia Mężczyźni- HERBOWA 26TKA Wiśniówka Team NIE
71 Teper Bartosz Strzyżów Mężczyźni- HERBOWA 26TKA Śmigająceziomeczki TAK
72 Teper Bartosz Strzyżów Kobiety- HERBOWA 26TKA śmigająceziomeczki NIE
73 Teper Jacek Pułanki Mężczyźni- HERBOWA 26TKA Śmigająceziomeczki TAK
74 Teper Bartosz Strzyżów Kobiety- HERBOWA 26TKA śmigająceziomeczki NIE
75 Tomczyk Grzegorz Glinik Charzewski Mężczyźni- HERBOWA 26TKA Palarnia Kawy Gregorio TAK
76 Warzybok Marcin Rzeszów Mężczyźni- HERBOWA 26TKA Brak TAK
77 Wójcik Jacek Gwoźnica Górna Mężczyźni- HERBOWA 26TKA Sponiewierać Oleksego ! 😉 TAK
78 Węgrzyn Radosław Krosno Mężczyźni- HERBOWA 26TKA Brak NIE
79 Wierzbicka Joanna Boguchwała Kobiety- HERBOWA 26TKA Brak TAK
80 Wierzbicki Tomasz Boguchwała Mężczyźni- HERBOWA 26TKA Brak TAK
81 Witek Bogdan Baryczka Mężczyźni- HERBOWA 26TKA Water Team TAK
82 WnĘk PaweŁ StrzyŻÓw Mężczyźni- HERBOWA 26TKA WATER TEAM NIE
83 Wojdon Monika Rzeszów Kobiety- HERBOWA 26TKA DecaRun Rzeszów TAK
84 Woliński Ryszard Dobieszyn Mężczyźni- HERBOWA 26TKA Runnig team Nowy Styl Group TAK
85 WoŹniak Janusz SkoŁyszyn Mężczyźni- HERBOWA 26TKA PORMAT JEDLICZE BIEGA TAK
86 Wydro Agata Strzyżów Kobiety- HERBOWA 26TKA Fun & Run NIE
87 Wydro Rafał Strzyżów Kobiety- HERBOWA 26TKA Fun&Run NIE
88 Wydro Rafał StrzyŻÓw Mężczyźni- HERBOWA 26TKA 1977 NIE
89 Zając Tomasz Rzeszów Kobiety- HERBOWA 26TKA Brak TAK
90 Ząbik Marek Godowa Mężczyźni- HERBOWA 26TKA Brak NIE
91 Zięba Sabina Świlcza Kobiety- HERBOWA 26TKA Forever Team NIE
92 Złonkiewicz Marek Rzeszów Mężczyźni- HERBOWA 26TKA Brak TAK