Zawody

Nazwa zawodów:

II Klasyk Boguchwały

Miejsce i termin: Mogielnica, 2019-08-04
Organizator: Stowarzyszenie Sportowo Turystyczne Lubcza, siedzibą Stowarzyszenia jest Zespół Szkół w Racławówce, Racławówka 215, 36-047 Niechobrz, woj. Podkarpackie KRS 0000275116
www.sstlubcza.com
– adres e-mail dot. organizacji wyścigu: mtbboguchwala@gmail.com
– kontakt telefoniczny dot. organizacji wyścigu: Jan Fularz 602-226-839
Opis zawodów: Opłata startowa
Opłata startowa wynosi:
50 złotych do dnia 16.06.2019 r.,
od dnia 17.06.2018 r. do dnia 26.07.2019 r. 60 zł.,
w dniu zawodów 80 zł.
O wysokości opłat decyduje data zaksięgowania opłaty na koncie organizatora.

Miejsce wyścigu:
1.Wyścig odbywa się na terenie Gminy Boguchwała.
2. Start i meta zlokalizowana jest na stadionie sportowym w Mogielnicy w dniu 4 sierpnia 2019 r.

mapa klasyk

Więcej w regulaminie

Strona WWW: https://sstlubcza.com
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Augustyn Daniel Dębica Mężczyźni TanieOdzywki.pl CYCLING TEAM TAK
2 Baran Tomek Tomice Mężczyźni BodyiCoach Team TAK
3 Bartkiewicz PaweŁ Rzeszów Mężczyźni AXELSPORT STAL RZESZÓW NIE
4 Bester SŁawomir Kosina Mężczyźni Brak NIE
5 Białowąs Tomasz Rzeszów Mężczyźni Team Torro TAK
6 Bieleń Mateusz Rzeszów Mężczyźni TanieOdzywki.pl Cycling Team TAK
7 Bienias Mateusz Tarnów Mężczyźni Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów TAK
8 Biernacki Piotr Tyczyn Mężczyźni Piotr Biernacki NIE
9 Bujak Piotr Kolbuszowa Mężczyźni Cyclo Centrum Kolbuszowa NIE
10 Burda Mateusz Łańcut Mężczyźni STS Jordan Wola Mała NIE
11 Chmiel Mateusz Niechobrz Mężczyźni Brak NIE
12 Chmiel Lukasz Niechobrz Mężczyźni NIE
13 Ciecieręga Jacek Dębica Mężczyźni Brak NIE
14 Ciuba Michał Mogielnica Mężczyźni Brak TAK
15 Cozac Wiktor BoguchwaŁa Mężczyźni SST LUBCZA NIE
16 Cygan Rafał Zarzecze Mężczyźni JSC NIE
17 Czarnota Bartłomiej Boguchwała Mężczyźni GB Sport TAK
18 Dąbrowska Gabriela Dębica Kobiety Brak TAK
19 Deszczka Damian Rzeszów Mężczyźni Old Diesel TAK
20 Duplaga Bartłomiej Racławówka Mężczyźni Cycling Brah NIE
21 Dydo Robert Dębica Mężczyźni Brak TAK
22 Dziama Michał Rzeszów Mężczyźni Synergy Racing Team NIE
23 Dziedzic Maciej Wola Zgłobieńska Mężczyźni SST Lubcza NIE
24 Ferenc Dawid Świlcza Mężczyźni Brak TAK
25 Ferenc Damian Świlcza Mężczyźni Brak TAK
26 Ferenc Tomasz Świlcza Mężczyźni Brak TAK
27 Foryś Rafał Dębica Mężczyźni DKK Gryf Dębica NIE
28 Gawlik Adam Dębica Mężczyźni Tanieodzywki CYCLING team TAK
29 Gawlik Mariusz Dębica Mężczyźni DKK Gryf NIE
30 Gruba Paweł Rzeszów Mężczyźni Cycling Brah NIE
31 Grudniak Dariusz Lesko Mężczyźni ws-tech mtb team sanok NIE
32 Haligowski Jakub Rudna Wielka Mężczyźni NSB Sport Team TAK
33 Hoffman Paweł Niechobrz Mężczyźni brak TAK
34 Hulbój Jan Rzeszow Mężczyźni SP13 Rzeszów NIE
35 Jaźwa Paweł Łańcut Mężczyźni Team Satel NIE
36 Jaźwa Paweł Łańcut Mężczyźni Team Satel NIE
37 Jarmołowicz Artur Kielce Mężczyźni Szymanowski Triathlon Team TAK
38 Jurczyk Paweł Krosno Mężczyźni Team 81 TAK
39 Kaczmarczyk Rafał Kielanowka Mężczyźni Brak NIE
40 Kaczmarski Kamil Rzeszów Mężczyźni Zbiórka Rzeszów TAK
41 Kędra Waldemar Rzeszów Mężczyźni Pędzące Koło TAK
42 Kielar Jarosław Krościenko Wyżne Mężczyźni Brak TAK
43 Klader Miłosz Rzeszów Mężczyźni Team Torro TAK
44 Kłeczek Magdalena Rzeszów Kobiety SST Lubcza NIE
45 Kogutowicz Łukasz Żegocina Mężczyźni BodyiCoach Team TAK
46 Konieczny Adam Głogów Małopolski Mężczyźni LUXA CYCLING TAK
47 Kopplinger Grzegorz Rzeszów Mężczyźni Asseco Active Team TAK
48 Kosiba Tomasz Krosno Mężczyźni Brak TAK
49 Kosiński Kuba Jarosław Mężczyźni Axel-Sport Stal Rzeszów NIE
50 Kowal Kamil Łańcut Mężczyźni Team Satel NIE
51 Kowal Kamil Łańcut Mężczyźni Team Satel NIE
52 Kozłowski Marek Rzeszów Mężczyźni SST LUBCZA NIE
53 Kozłowski Szymon Rzeszów Mężczyźni SST Lubcza NIE
54 Krawczyk Adrian Łąkta Górna Mężczyźni BodyiCoach TAK
55 Krawczyk Andrzej Żegocina Mężczyźni Bike Team Łąkta Górna TAK
56 Krypel Tomasz Rzeszów Mężczyźni Brak NIE
57 Krypel Tomasz Rzeszów Mężczyźni Brak NIE
58 KrzysztoŃ Łukasz RzeszÓw Mężczyźni LUMBAGO TEAM NIE
59 KrzysztoŃ Łukasz RzeszÓw Mężczyźni LUMBAGO TEAM NIE
60 Kucab Robert Krosno Mężczyźni KTC Krosno NIE
61 Lewandowski Dawid Rzeszow Mężczyźni Brak TAK
62 Lotycz Marek Rzeszów Mężczyźni Brak TAK
63 Żaczek Marcin Rzeszów Mężczyźni IPA Rzeszów Racing Team TAK
64 Żuber Jerzy Zagórz Mężczyźni No Limited TAK
65 Lutak Agnieszka Zarzecze Kobiety Brak TAK
66 Łabędzki Mariusz Rzeszów Mężczyźni Brak TAK
67 Ślęk Wojciech Malawa Mężczyźni Brak NIE
68 Ślemp Mirosław Rzeszów Mężczyźni Brak TAK
69 Ślemp Rafał Rzeszów Mężczyźni Brak TAK
70 Świeca Przemysław Kosina Mężczyźni Brak TAK
71 Łyszczarz Adam Przeworsk Mężczyźni Brak NIE
72 Maj Kamil Lublin Mężczyźni LKK Lublin TAK
73 Majdański Józef Rzeszów Mężczyźni Brak TAK
74 Majewska Karolina Rzeszów Kobiety NSB Sport Team Rzeszów TAK
75 Majewski Piotr Jasło Mężczyźni Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów TAK
76 Majka Magdalena Zegartowice Kobiety BODYICOACH TEAM NIE
77 Malita Damian Rzeszów Mężczyźni Nsb sport Team Rzeszów TAK
78 Małysza Michał Lublin Mężczyźni Lekarska Grupa Kolarska NIE
79 Matłosz Antoni Nosówka Mężczyźni SST LUBCZA NIE
80 Matłosz Antek Nosówka Mężczyźni Set lubcza NIE
81 Mazurkiewicz Bartłomiej Przemyśl Mężczyźni PTC Przemyśl TAK
82 Mich Radosław Przemysl Mężczyźni Brak TAK
83 Mikuła Andrzej Mogielnica Mężczyźni Bez klubu TAK
84 Miłek Jan Zgłobień Mężczyźni SST Lubcza NIE
85 Miłek Andrzej Zgłobień Mężczyźni SST Lubcza NIE
86 Mycek Tadeusz Chmielów Mężczyźni Zorza Tarnobrzeg TAK
87 Nawojski Marcin Strażów Mężczyźni Brak TAK
88 Nowak Marek Warszawa Mężczyźni Brak NIE
89 Oppenauer Sylwester RzeszÓw Mężczyźni RED BULL RACING TEAM NIE
90 Palczewski Wojciech Sobolów Mężczyźni Brak TAK
91 Pańczak Alan Chmielnik Mężczyźni Brak TAK
92 Pasowicz Wojciech Dębica Mężczyźni Tanieodzywki.pl cycling team TAK
93 PawiŁowski Henryk RacŁawÓwka Mężczyźni SST LUBCZA NIE
94 Peliszko Michał Rzeszów Mężczyźni Alcoholics NIE
95 Peliszko Filip Rzeszow Mężczyźni Fil-bike NIE
96 Peszek Maciej Korniaktów Płd. Mężczyźni STS Jordan Wola Mała TAK
97 Pietrzak Piotr Nosówka Mężczyźni SST Lubcza NIE
98 Piróg Wojciech Rzeszów Mężczyźni TEAM SATEL – CYCLING & RUNNING TAK
99 Piróg Wojciech Rzeszów Mężczyźni TEAM SATEL – CYCLING & RUNNING NIE
100 Pliś Mateusz Rzeszów Mężczyźni Brak NIE
101 Pluciński Oskar Rzeszów Mężczyźni Brak NIE
102 Płodzień Marcin Niechobrz Mężczyźni PRz TAK
103 Pociask Kamil Rzeszów Mężczyźni Brak TAK
104 Prokop Mateusz Rzeszów Mężczyźni Brak TAK
105 Prokop Mateusz Rzeszów Mężczyźni Brak NIE
106 Puc Adrian Rzeszów Mężczyźni Łyda Musi Podawać NIE
107 Radziwiński Marcin Rzeszów Mężczyźni GB Sport TAK
108 Radziwiński Jakub Rzeszów Mężczyźni Brak TAK
109 Rak Witold Rzeszów Mężczyźni Brak TAK
110 Reczek Jerzy JasŁo Mężczyźni JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓW TAK
111 Rudnicki Tomasz Rzeszów Mężczyźni Axel-Sport Stal Rzeszów NIE
112 Rybczak Ryszard Rzeszów Mężczyźni DecaRUN TAK
113 Rybka Rafał Baczków Mężczyźni TanieOdzywki.pl Cycling Team TAK
114 Rzucidło Jan Rzeszów Mężczyźni Bbl TAK
115 Sieńko Marcin Tereszpol Mężczyźni BSK Miód Kozacki NIE
116 Sieradzki Filip Rzeszów Mężczyźni Axel-Sport Stal Rzeszów NIE
117 Siteń Grzegorz Rzeszów Mężczyźni ProFamilia NIE
118 Skupień Marek Rzeszów Mężczyźni Brak TAK
119 Słyś Przemysław Krosno Mężczyźni Jedlicze Team TAK
120 Snela Sławomir Rzeszów Mężczyźni Brak TAK
121 Stylski Michał Tarnów Mężczyźni Brak NIE
122 Superson Błażej Sonina Mężczyźni STS JORDAN WOLA MAŁA TAK
123 Szal Jaromir Rzeszów Mężczyźni Brak NIE
124 Szal Jaromir Rzeszów Mężczyźni Brak NIE
125 Szczepański Piotr Głuchów Mężczyźni STS Jordan Wola Mała TAK
126 Szczepanik Maciej Rzeszów Mężczyźni Brak TAK
127 Szydło Marcin Rakszawa Mężczyźni Team Satel-Cycling&Running NIE
128 Szymonek Hubert Kielce Mężczyźni Brak NIE
129 Toczek Krystian Dynów Mężczyźni Brak TAK
130 Tylutki Mariusz Kielanówka Mężczyźni Brak TAK
131 Ugarenko Łukasz Krakow Mężczyźni Pogoń Aptiv TAK
132 Urbaniak Grzegorz Tarnobrzeg Mężczyźni ZORZA TAK
133 Witalec Michał Wola Zgłobieńska Mężczyźni Brak NIE
134 Witek Wiesław Nowy Sącz Mężczyźni PROFIL TAK
135 Witowicz Grzegorz Boguchwała Mężczyźni WARSZTAT ROWEROWY w Boguchwale TAK
136 Wojtowicz Artur Trepcza Mężczyźni 1974 TAK
137 Woźny Maciej Rzeszów Mężczyźni Maciej Woźny TAK
138 Zieliński Konrad Jasienica Rosielna Mężczyźni NSB Sport Team Rzeszów NIE