Zawody

Nazwa zawodów:

XX Bieg Górski Na Cergową

Miejsce i termin: Dukla, 2019-09-22
Organizator: MOSIR Dukla
Opis zawodów: Bieg górski na dystansie około 5,5 km.

12:00 – otwarcie biura zawodów
14:00 – start BIEG GŁÓWNY 5,5 km na GÓRĘ CERGOWĄ
14:10 – start BIEGI DZIECIĘCE
14:45 – dekoracje zwycięzców BIEGÓW DZIECIĘCYCH
15:30 – 16:00 – dekoracja zwycięzców BIEGU GŁÓWNEG

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Bałuka Grzegorz Białystok Mężczyźni 30-39 lat Brak TAK
2 Bargieł Paweł Krosno Mężczyźni 40-49 lat Brak TAK
3 Barud Artur Klimkówka Mężczyźni 40-49 lat Przemytnik TAK
4 Bielski Roman Potok Mężczyźni 50-59 lat Brak TAK
5 Bilski Marcin Jasło Mężczyźni 40-49 lat Brak TAK
6 Binkowicz Stanisław Lubla Mężczyźni 50-59 lat Brak TAK
7 Bloch Radosław Krosno Mężczyźni 30-39 lat Brak TAK
8 Bodkowski Paweł Krosno Mężczyźni 40-49 lat Brak TAK
9 Bogaczyk Łukasz Odrzykoń Mężczyźni 30-39 lat Brak NIE
10 Bożętka Adriana Iwla Kobiety 20-39 lat Brak NIE
11 Bożętka Marta Iwla Kobiety 20-39 lat AZS UEK Kraków NIE
12 Bugiel Grzegorz Długie Mężczyźni 30-39 lat Brak TAK
13 Bytnar Marcel Dukla Mężczyźni 16-19 lat Brak NIE
14 Chmiel Łukasz Rzeszów Mężczyźni 30-39 lat Brak NIE
15 Cichoń Małgorzata Cergowa Kobiety 20-39 lat MTB MOSiR Dukla NIE
16 Czekański Wojciech Krościenko Wyżne Mężczyźni 40-49 lat Brak NIE
17 Czekański Wojciech Krościenko Wyżne Mężczyźni 40-49 lat Brak NIE
18 Dołżycki Paweł Komańcza Mężczyźni 20-29 lat Żbik-Komańcza TAK
19 Dudek Dariusz Mielec Mężczyźni 40-49 lat Brak TAK
20 Dworzański Marcin Rymanów Mężczyźni 40-49 lat Biegam bo lubię NIE
21 Fornal Brygida Iwla Kobiety 20-39 lat Brak TAK
22 Frydrych Bartłomiej Bibice Mężczyźni 30-39 lat Ananas Squad TAK
23 Gazda Paweł Zręcin Mężczyźni 30-39 lat Baltic Wood Active TAK
24 Gazdowicz Michał Przysietnica Mężczyźni 20-29 lat Brzozowski Klub Biegacza TAK
25 Gierula Grzegorz Łężany Mężczyźni 20-29 lat Zdany Tylko na Siebie NIE
26 Golonka Dawid Jasło Mężczyźni 20-29 lat Brak TAK
27 Gonet Grzegorz Zręcin Mężczyźni 40-49 lat Brak TAK
28 Gotfryd Karol Krosno Mężczyźni 20-29 lat ANPOLEKO RUNNING TEAM TAK
29 Grzegorzewski Michal Biecz Mężczyźni 40-49 lat Brak TAK
30 Haręzga Rafał Krosno Mężczyźni 30-39 lat Bjj TAK
31 Hejnar Anna Haczów Kobiety 20-39 lat Dzikie życie Run Team TAK
32 Jaklik Andrzej Krosno Mężczyźni 50-59 lat Brak TAK
33 Jaśtal Piotr Kielce Mężczyźni 20-29 lat LKB Rudnik / AZS UJK Kielce TAK
34 Jaracz Krystian Siedliska Żmigrodzkie Mężczyźni 20-29 lat KB Athletic Zręcin NIE
35 Kaliszuk Szymon Krościenko Wyżne Mężczyźni 16-19 lat Brak TAK
36 Kandefer Beata Korczyna Kobiety 40 lat i więcej KB ,,Athletic” Zręcin TAK
37 Kędzierski Radosław Rzeszów Mężczyźni 30-39 lat Brak NIE
38 Kijowski Wiesław Milcza Mężczyźni 50-59 lat Brak TAK
39 Kijowski Dominik Milcza Mężczyźni 16-19 lat KB KROŚCIENKO WYŻNE TAK
40 Klocek Konrad Łężyny Mężczyźni 30-39 lat Brak TAK
41 Kobylarz Piotr Rzeszów Mężczyźni 30-39 lat Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
42 Kolanko Magdalena Głowienka Kobiety 40 lat i więcej 35 BLP Sanok TAK
43 Kononowicz Michał Równe Mężczyźni 30-39 lat Bjj Crew TAK
44 Kostka Janusz Szczepańcowa Mężczyźni 50-59 lat Posmakuj Run Team TAK
45 Kozioł Wiesław Krosno Mężczyźni 60 lat i więcej. dzikie życie run team NIE
46 Krężałek Marcin Wietrzno Mężczyźni 20-29 lat Brak TAK
47 Książek Paweł Bratkowice Mężczyźni 30-39 lat Brak TAK
48 Kulas Marek Nagawczyna Mężczyźni 50-59 lat Dębicki Klub Kolarski GRYF TAK
49 Kulas Andrzej Nagawczyna Mężczyźni 40-49 lat Dębicki Klub Kolarski GRYF TAK
50 Kuliga SŁawomir Krosno Mężczyźni 30-39 lat Sławomir Kuliga TAK
51 Kulik Anna Strzyżów Kobiety 40 lat i więcej Brak NIE
52 Kuźniar Paweł Krosno Mężczyźni 30-39 lat Brak NIE
53 Litwin Paweł Cergowa Mężczyźni 30-39 lat MTB MOSiR Dukla NIE
54 Lizis Sabina Ustrzyki Dolne Kobiety 16-19 lat MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
55 Lorenc Mateusz Krosno Mężczyźni 30-39 lat MTB MOSiR Dukla NIE
56 Żak Paweł Krzemienna 55 Mężczyźni 20-29 lat Brak TAK
57 Majchrowicz Wiktor Rogi Mężczyźni 40-49 lat TS Beskidy NIE
58 Marciniak Andrzej Głojsce Mężczyźni 50-59 lat Brak TAK
59 Markuszka SŁawek RÓwne Mężczyźni 40-49 lat BiegamBoLubię TAK
60 Markuszka SŁawek RÓwne Mężczyźni 40-49 lat BiegamBoLubię NIE
61 Marszałek Dominik Iwonicz Mężczyźni 30-39 lat Brak TAK
62 Mazan Beata Krosno Kobiety 20-39 lat MazanTYiMY TAK
63 Mazur Sławomir Rzeszów Mężczyźni 40-49 lat Cyklopedia.cc TAK
64 Mazurek Bogumiła Dwernik Kobiety 40 lat i więcej KGW ,, Jagódka” NIE
65 Mikuś Dominik Jasło Mężczyźni 16-19 lat I like Golon TAK
66 Moszczyńska Emilia Dukla Kobiety 20-39 lat Brak NIE
67 Musialik Magdalena Rzeszów Kobiety 20-39 lat Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
68 Nalepa PaweŁ BiaŁa NiŻna Mężczyźni 30-39 lat CHILLOUT CREW TAK
69 Niemiec Grzegorz Zarszyn Mężczyźni 40-49 lat Brak NIE
70 Opałka Rafał Dukla Mężczyźni 40-49 lat MTB MOSIR DUKLA NIE
71 Ostrowski Jan Korczyna Mężczyźni 60 lat i więcej. Brak NIE
72 Pajestka Wojtek Sanok Mężczyźni 40-49 lat Pozytywnie Zabiegani Sanok/ AZS PWSZ NIE
73 Panaś Artur Szczepańcowa Mężczyźni 40-49 lat Zamczysko Team TAK
74 Pasieka Agnieszka Ustrobna Kobiety 40 lat i więcej Brak NIE
75 Pelczar Wojciech Dobieszyn Mężczyźni 20-29 lat GUKLA Bratkowice-Korzeniowski.pl TAK
76 Penar Dawid Królik Polski Mężczyźni 16-19 lat Brak TAK
77 Prus Piotr Potok Mężczyźni 40-49 lat Brak NIE
78 Radzik Magdalena Dębica Kobiety 40 lat i więcej Brak TAK
79 Rajchel Marcin Krosno Mężczyźni 40-49 lat LukaTeam TAK
80 Reczkowski Andrzej Nienaszów 198a Mężczyźni 60 lat i więcej. Atletic Zręcin TAK
81 Rościński Franciszek Sanok-Zahutyń Mężczyźni 50-59 lat Samotny Wilk NIE
82 Sienicki Marcin Biezdziedza Mężczyźni 30-39 lat SSS NIE
83 Skóra Anna Jedlicze Kobiety 20-39 lat MUKS Jedlicze TAK
84 Skoczylas Żaneta Słupiec Kobiety 20-39 lat Brak TAK
85 Smolak Piotr Poraj Mężczyźni 50-59 lat MOSiR – DUKLA NIE
86 Sroka Sławomir Głowienka Mężczyźni 40-49 lat Brak TAK
87 Stala – Dudek Jadwiga Mielec Kobiety 40 lat i więcej Brak TAK
88 Staniszewski Janusz Krowica-Lasowa Mężczyźni 60 lat i więcej. Akademia Sportu Lubaczów TAK
89 Stankiewicz Jacek Dukla Mężczyźni 50-59 lat Brak TAK
90 Szczurek Aleksandra Jasionka Kobiety 16-19 lat Brak NIE
91 Szczurek Jacek Cergowa Mężczyźni 40-49 lat MTB MOSIR DUKLA NIE
92 Szczurek Paweł Cergowa Mężczyźni 40-49 lat TAK
93 Szczurek Mateusz Iwonicz Mężczyźni 30-39 lat ANPOLEKO RUNNING TEAM TAK
94 Szmist Jarosław Swierzowa Polska Mężczyźni 40-49 lat KB Athletic Zrecin NIE
95 Szybisty Grzegorz Wrocanka Mężczyźni 40-49 lat KKB MOSiR Krosno TAK
96 Trebunia Kamil Kraków Mężczyźni 30-39 lat Ananas Squad NIE
97 Węgrzyn Monika Komorów Kobiety 16-19 lat UKS TIKI TAKA KOLBUSZOWA NIE
98 Wielgosz Iwona Jasło Kobiety 20-39 lat 1990 NIE
99 Wiklowska Monika Zręcin Kobiety 16-19 lat KB Athletic Zręcin NIE
100 Wilusz Leszek Krosno Mężczyźni 40-49 lat Nowy Styl Group Running Team TAK
101 Winiarski Karol Żeglce Mężczyźni 40-49 lat 1979 TAK
102 Wojtasiewicz Wincenty Tarnowiec Mężczyźni 60 lat i więcej. Brak NIE
103 Zając Marcin Lubatowa Mężczyźni 30-39 lat Partyzant Lubatowa TAK
104 Zatorska Pleskacz Izabels Wrocanka Kobiety 40 lat i więcej Alpin Sport Hoka One One Team NIE
105 Zawisza Łukasz Iwonicz Mężczyźni 30-39 lat Brak TAK
106 Zawisza Grzegorz Wrocanka Mężczyźni 20-29 lat Brak TAK
107 Zdeb Krzysztof Wrocanka Mężczyźni 40-49 lat 1970 TAK