Lista opłaconych

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Wpłata
1 Amrozkiewicz – Gromek Judyta Sanok 10 km TAK
2 Bartoszek Krzysztof Jaros??aw 10 km TAK
3 Botwina Marek Jagie????a 10 km TAK
4 Botwina Stanis??aw Jagie????a 10 km TAK
5 Buczko Marek Oleszyce 10 km TAK
6 Bury??o Mateusz Jod????wka 10 km TAK
7 Chada?? Jaroslaw Goleni??w 10 km TAK
8 Cisek Karolina Jaros??aw 10 km TAK
9 Cyrek Jaros??aw Rzesz??w 10 km TAK
10 Czuczkiewicz Tomasz Ostr??w 10 km TAK
11 D?bek ?ukasz Rzesz??w 10 km TAK
12 Dorota Jola Oleszyce 10 km TAK
13 Dorota Zbyszek Oleszyce 10 km TAK
14 Dziedzic Witold Rzesz??w 10 km TAK
15 Grzebyk S??awomir Siedliska 10 km TAK
16 Gw????d?? Waldemar Wylewa 10 km TAK
17 Halwa Janusz Sz??wsko 10 km TAK
18 Haszto Zuzanna Le??ajsk 10 km TAK
19 Ho?ub Wac?aw Jaros?aw 10 km TAK
20 Ho?ub Agata Jaros?aw 10 km TAK
21 Jacek Andrzej Zamo??? 10 km TAK
22 Jurkiewicz Andrzej Jaros??aw 10 km TAK
23 Kaltenberg Janusz Jaros??aw 10 km TAK
24 Kamecki Tomasz Przeworsk 10 km TAK
25 Kapica Anna Rudna Wielka 10 km TAK
26 Karwan Zbigniew Lublin 10 km TAK
27 K?dra Agnieszka Rzesz??w 10 km TAK
28 Kie??tyka Zdzis??awa Jaros??aw 10 km TAK
29 Kiper Maciej Jaroslaw 10 km TAK
30 Kiper Elzbieta Jaroslaw 10 km TAK
31 Kmiecik Pawe?? Jaros??aw 10 km TAK
32 Kogut Leszek Przemysl 10 km TAK
33 Kokoszka Katarzyna Przeworsk 10 km TAK
34 Kopa??ska Kinga Jaros??aw 10 km TAK
35 Korzeniowski W??adys??aw Przemy??l 10 km TAK
36 Kot??w Konrad Munina 10 km TAK
37 Kowalczyk Ewa Jaros??aw 10 km TAK
38 Kowalski Jakub Jaros??aw 10 km TAK
39 Krajewska Anna ??wi?te 10 km TAK
40 Kulikowski Jakub Jaros??aw 10 km TAK
41 Kulikowski Jacek Jaros??aw 10 km TAK
42 Kus Iwona Rzesz??w 10 km TAK
43 ??ak Dorota Wo??a Krzywiecka 10 km TAK
44 ??elazny Judyta Jaros??aw 10 km TAK
45 ??urawski Mieczys??aw Stalowa Wola 10 km TAK
46 Lustych Ma??gorzata Stalowa Wola 10 km TAK
47 ??widerski Rafa?? Jaros??aw 10 km TAK
48 Makarski Krzysztof Jaros??aw 10 km TAK
49 Malik Aleksandra Rzesz??w 10 km TAK
50 Moskal Zbigniew Nisko 10 km TAK
51 Moskwiak Dariusz Jaros??aw 10 km TAK
52 Nykiel Grzegorz Laszczyny 10 km TAK
53 Obcowski Artur Stare Sio??o 10 km TAK
54 Osi??ski Adam Jaros?aw 10 km TAK
55 Ostafi??ski Jerzy Munina 10 km TAK
56 Ostrowski Dawid Rzesz??w 10 km TAK
57 Ostrowski Maciej Jaros??aw 10 km TAK
58 Pa??tak S??awomir Bia??obrzegi 10 km TAK
59 Pempek Natalia Jagie????a 10 km TAK
60 Pich Magdalena Cieplice 10 km TAK
61 Pigan Wies??aw Sz??wsko 10 km TAK
62 Piwowar Daniel Rzesz??w 10 km TAK
63 P??ocica Marek Jaros??aw 10 km TAK
64 Przewrocki Adam Jaroslaw 10 km TAK
65 Przywara Piotr Budy G??ogowskie 10 km TAK
66 Pyc Katarzyna Maleniska 10 km TAK
67 Rajzer Pawe?? Jaros??aw 10 km TAK
68 Ryska Karol Jaros??aw 10 km TAK
69 Ryzner Ewa Jaros?aw 10 km TAK
70 Sanocka Ma?gorzata Radymno 10 km TAK
71 Sarzy??ski Stanis?aw ?a??cut 10 km TAK
72 Sawi??ski Henryk Wielkie Oczy 10 km TAK
73 Sidorko Grzegorz Jaros??aw 10 km TAK
74 Skiba Witold Lubacz??w 10 km TAK
75 Skrzypek Wojciech Jaros??aw 10 km TAK
76 Socha Bogus??aw Jaros??aw 10 km TAK
77 Stec Marek Jaros??aw 10 km TAK
78 Stec Dorota Jaros??aw 10 km TAK
79 Styka Mateusz Rzesz??w 10 km TAK
80 Szczotka Agata Jaros??aw 10 km TAK
81 Szyma??ska Ewa Jaros??aw 10 km TAK
82 Tomas Dariusz Jaros??aw 10 km TAK
83 Tomaszewski Adam Micha????wka 10 km TAK
84 Tracz ?ukasz Radymno 10 km TAK
85 Trzonek Andrzej Zapa????w 10 km TAK
86 Turosz Zofia Le??ajsk 10 km TAK
87 Turosz Zbigniew Le??ajsk 10 km TAK
88 Turza Miros??aw Dachn??w 10 km TAK
89 Tworek Bogus??aw Jaros??aw 10 km TAK
90 Walat Adrian Rzesz??w 10 km TAK
91 Wa??ach Zbigniew Pstr?gowa 10 km TAK
92 W?grzyn Krzysztof Lubacz??w 10 km TAK
93 Wereszczak Arkadiusz Jaros??aw 10 km TAK
94 Wiglusz Krzysztof Ga? 10 km TAK
95 Wilk Ryszard Jaros??aw 10 km TAK
96 Wyw??oka Paulina Jaros??aw 10 km TAK
97 Wywr??t Klaudia Krak??w 10 km TAK
98 Zajdel S??awomir Jaros??aw 10 km TAK
99 Za??uski Piotr Za??u??e 10 km TAK
100 Za??uski Stanis??aw Lubacz??w 10 km TAK
101 Zi?ba Wojciech Tomasz??w Lub. 10 km TAK