Lista opłaconych

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Wpłata
1 Albrycht Katarzyna Krościenko Wyżne Bieg na 5 km V1 TAK
2 Ćwikła Agnieszka Morawsko Bieg na 5 km V1 TAK
3 Baker Magdalena Wrocław Bieg na 5 km V1 TAK
4 BĄk MirosŁaw ChorzelÓw Bieg na 5 km V1 TAK
5 Bednarz Karol Trzciana Bieg na 5 km V1 TAK
6 Blajer Elzbieta RzeszÓw Bieg na 5 km V1 TAK
7 Blajer Maciej RzeszÓw Bieg na 5 km V1 TAK
8 Bobusia Jarosław Krosno Bieg na 5 km V1 TAK
9 Bocek Sławomir Boguchwała Bieg na 5 km V1 TAK
10 Bocek Bartłomiej Głogów Małopolski Bieg na 5 km V1 TAK
11 Buryło Mateusz Jodłówka Bieg na 5 km V1 TAK
12 Chmura Krzysztof Tuszów Narodwy Bieg na 5 km V1 TAK
13 Cielak Krystian Dębica Bieg na 5 km V1 TAK
14 Cielak Jerzy KrakÓw Bieg na 5 km V1 TAK
15 Cisek Andrzej Rzeszów Bieg na 5 km V1 TAK
16 Ciuruś Kamil Bucze Bieg na 5 km V1 TAK
17 Ciuruś Zygmunt Bucze Bieg na 5 km V1 TAK
18 Ciuruś Patrycja Bucze Bieg na 5 km V1 TAK
19 Cyran Józef Ocieka Bieg na 5 km V1 TAK
20 Czaja Wacław Przemyśl Bieg na 5 km V1 TAK
21 Czuchra Sabina Żyraków Bieg na 5 km V1 TAK
22 Dąbrowska Danuta Tarnów Bieg na 5 km V1 TAK
23 Dąbrowski Maciej Mielec Bieg na 5 km V1 TAK
24 Dobreńko Sylwester Ocieka Bieg na 5 km V1 TAK
25 Domaradzka Agnieszka Rzeszów Bieg na 5 km V1 TAK
26 Domaradzka MaŁgorzata RzeszÓw Bieg na 5 km V1 TAK
27 Domaradzki Grzegorz RzeszÓw Bieg na 5 km V1 TAK
28 Drążek Łukasz Rzeszów Bieg na 5 km V1 TAK
29 Falarz Agnieszka Parkosz Bieg na 5 km V1 TAK
30 Ferenc Beata Rzeszów Bieg na 5 km V1 TAK
31 Ferfecki Marcin Ropczyce Bieg na 5 km V1 TAK
32 Foryś Włodzimierz Jasło Bieg na 5 km V1 TAK
33 Franczyk Wiesław Ropczyce Bieg na 5 km V1 TAK
34 Furman Brygida Krzemienica Bieg na 5 km V1 TAK
35 Galbarczyk Tomasz Tarnów Bieg na 5 km V1 TAK
36 Galbarczyk Wioletta Tarnów Bieg na 5 km V1 TAK
37 Glinka Ewa Paszczyna Bieg na 5 km V1 TAK
38 GŁuszko PrzemysŁaw PolaŃczyk Bieg na 5 km V1 TAK
39 Godek Tomasz Ropczyce Bieg na 5 km V1 TAK
40 Godziewska Agata Rzeszów Bieg na 5 km V1 TAK
41 Grabias Paweł Rzeszów Bieg na 5 km V1 TAK
42 Haracz Sławomir Tuszyma Bieg na 5 km V1 TAK
43 Haratyk Roksana Sędziszów Młp. Bieg na 5 km V1 TAK
44 Jabłkowski Paweł Dębica Bieg na 5 km V1 TAK
45 Jachimowski Bartłomiej Siedliska Bieg na 5 km V1 TAK
46 Jaracz Krystian Siedliska Żmigrodzkie Bieg na 5 km V1 TAK
47 Jedynak Marcin Dębica Bieg na 5 km V1 TAK
48 Kaczyńska Alicja Rzeszów Bieg na 5 km V1 TAK
49 Kalina Anita Dębica Bieg na 5 km V1 TAK
50 Kalina Marek Dębica Bieg na 5 km V1 TAK
51 Kalina Irena Dębica Bieg na 5 km V1 TAK
52 Kardasz Marek Polańczyk Bieg na 5 km V1 TAK
53 Kardyś Grzegorz Malinie Bieg na 5 km V1 TAK
54 Kasza Mariusz Rzemień Bieg na 5 km V1 TAK
55 Kazak Piotr Brzóza Królewska Bieg na 5 km V1 TAK
56 Kita Maciej Straszęcin Bieg na 5 km V1 TAK
57 Kita Justyna Straszęcin Bieg na 5 km V1 TAK
58 Kita Piotr Sanok Bieg na 5 km V1 TAK
59 Kita Michał Sanok Bieg na 5 km V1 TAK
60 Kita-Mcguire Jolanta Tranent Bieg na 5 km V1 TAK
61 Kloc Magdalena Dębica Bieg na 5 km V1 TAK
62 Kloc Katarzyna Wrocław Bieg na 5 km V1 TAK
63 Kloc Kamil Dębica Bieg na 5 km V1 TAK
64 Kosela Adam Dębica Bieg na 5 km V1 TAK
65 Kot Łukasz Rzeszów Bieg na 5 km V1 TAK
66 Kotula Martyna Kraków Bieg na 5 km V1 TAK
67 Kotula Klaudia Mielec Bieg na 5 km V1 TAK
68 Kozioł Dominika Dębica Bieg na 5 km V1 TAK
69 Kozioł Sylwester Ropczyce Bieg na 5 km V1 TAK
70 Kozioł Łukasz Kozłów Bieg na 5 km V1 TAK
71 Król Mateusz Strzyżów Bieg na 5 km V1 TAK
72 Król Dawid Strzyżów Bieg na 5 km V1 TAK
73 Krupa Szado Lucyna Tarnów Bieg na 5 km V1 TAK
74 Krzanowski Piotr Krosno Bieg na 5 km V1 TAK
75 Książek Paweł Bratkowice Bieg na 5 km V1 TAK
76 Kuczma Piotr Rzeszów Bieg na 5 km V1 TAK
77 Kurzydło Krystian Markowce Bieg na 5 km V1 TAK
78 Kusowski Jakub Ocieka Bieg na 5 km V1 TAK
79 Lechowicz Krzysztof Żabno Bieg na 5 km V1 TAK
80 Ledźwoń Paweł Rzeszów Bieg na 5 km V1 TAK
81 Lejko Piotr Rzeszów Bieg na 5 km V1 TAK
82 Lipa Wojciech Rzeszów Bieg na 5 km V1 TAK
83 Lis Maksymilian Ropczyce Bieg na 5 km V1 TAK
84 Ździebło Łukasz Pilzno Bieg na 5 km V1 TAK
85 Żelazko Kamil Rzeszów Bieg na 5 km V1 TAK
86 Żuchowska-Pezda Elżbieta Mielec Bieg na 5 km V1 TAK
87 Łabuz Paweł Rzeszów Bieg na 5 km V1 TAK
88 Łakomy Patryk Trześń Bieg na 5 km V1 TAK
89 Łuszczyc Krzysztof Rzeszów Bieg na 5 km V1 TAK
90 Świątek Dorota Dębica Bieg na 5 km V1 TAK
91 Świętoń Paweł Glinik Bieg na 5 km V1 TAK
92 Świętoń Grzegorz Broniszów Bieg na 5 km V1 TAK
93 Świder Adam Trześń Bieg na 5 km V1 TAK
94 Majka Łukasz Sędziszów Małopolski Bieg na 5 km V1 TAK
95 Mazur Katarzyna Paszczyna Bieg na 5 km V1 TAK
96 Mądro Mateusz Ostrów Bieg na 5 km V1 TAK
97 Mąka Paulina Złockie Bieg na 5 km V1 TAK
98 Mcguire Stuart Tranent Bieg na 5 km V1 TAK
99 Micek Bartłomiej Brzeźnica Bieg na 5 km V1 TAK
100 Misa-Górny Agnieszka Dębica Bieg na 5 km V1 TAK
101 Mokrzycka Aleksandra Jarosław Bieg na 5 km V1 TAK
102 Mokrzycki Janusz Jarosław Bieg na 5 km V1 TAK
103 Muniak RafaŁ BiaŁy BÓr Bieg na 5 km V1 TAK
104 Mydlarz Artur Rzeszów Bieg na 5 km V1 TAK
105 Nowak Tomasz DĘbica Bieg na 5 km V1 TAK
106 Nowak Wioletta DĘbica Bieg na 5 km V1 TAK
107 Ostafiński Jerzy Munina Bieg na 5 km V1 TAK
108 Paśko Przemysław Ropczyce Bieg na 5 km V1 TAK
109 Panek Piotr Paszczyna Bieg na 5 km V1 TAK
110 Partyka Agnieszka Rzeszów Bieg na 5 km V1 TAK
111 Pawlak Anna Przemyśl Bieg na 5 km V1 TAK
112 Piecuch Kinga Ropczyce Bieg na 5 km V1 TAK
113 Pluta Marta Brzeźnica Bieg na 5 km V1 TAK
114 Pluta Sebastian Brzeźnica Bieg na 5 km V1 TAK
115 Płocica Marek Jarosław Bieg na 5 km V1 TAK
116 Pomorski Krzysztof Rzeszów Bieg na 5 km V1 TAK
117 Pustelniak Kamil Rzeszów Bieg na 5 km V1 TAK
118 Róg Dorota RzeszÓw Bieg na 5 km V1 TAK
119 Rogala Grzegorz Boguchwała Bieg na 5 km V1 TAK
120 Rogowski Kuba Brzóza Królewska Bieg na 5 km V1 TAK
121 Roik Tomasz Szczucin Bieg na 5 km V1 TAK
122 Rojek Piotr Ropczyce Bieg na 5 km V1 TAK
123 Rozenbajgier-Domin Katarzyna Haczów Bieg na 5 km V1 TAK
124 Rusin Dominik Wola Ociecka Bieg na 5 km V1 TAK
125 Rydz Mateusz Dębica Bieg na 5 km V1 TAK
126 Rzucidło Jan Rzeszów Bieg na 5 km V1 TAK
127 Sak Andrzej Tarnów Bieg na 5 km V1 TAK
128 Serwatka Marcin Smarżowa Bieg na 5 km V1 TAK
129 Skop Paweł Przecław Bieg na 5 km V1 TAK
130 Skrzypek Wojciech Jarosław Bieg na 5 km V1 TAK
131 Słowik Daniel żabno Bieg na 5 km V1 TAK
132 Smolińska-Bała Melania Ropczyce Bieg na 5 km V1 TAK
133 Smosna Agnieszka Tuchów Bieg na 5 km V1 TAK
134 Socha Tomasz Mielec Bieg na 5 km V1 TAK
135 Socha Piotr Żyraków Bieg na 5 km V1 TAK
136 Sokół Anna Brzeźnica Bieg na 5 km V1 TAK
137 Stanisz Jacek Ropczyce Bieg na 5 km V1 TAK
138 Stawarz Jakub Rzeszów Bieg na 5 km V1 TAK
139 Sudoł Magdalena Kraków Bieg na 5 km V1 TAK
140 Szabat Wiesław Annopol Bieg na 5 km V1 TAK
141 SzczĄchor Ewa BiŁgoraj Bieg na 5 km V1 TAK
142 Szczudło Dionizy Dębica Bieg na 5 km V1 TAK
143 Szela Małgorzata Rzeszów Bieg na 5 km V1 TAK
144 Sznajder Joanna Michałowice Bieg na 5 km V1 TAK
145 Szostek Michał Rzeszów Bieg na 5 km V1 TAK
146 Szumilas Paweł Szczecin Bieg na 5 km V1 TAK
147 Szymaszek Jacek Pilzno Bieg na 5 km V1 TAK
148 Tokarz Waldemar Paszczyna Bieg na 5 km V1 TAK
149 Tokarz Wiesław Zawada Bieg na 5 km V1 TAK
150 Tokarz Adrian Paszczyna Bieg na 5 km V1 TAK
151 Trznadel Tomasz Gluchow Bieg na 5 km V1 TAK
152 Wójcik Anna Skrzyszów Bieg na 5 km V1 TAK
153 Wójcik Bożena Niedzwiada Bieg na 5 km V1 TAK
154 Wilk Ewa Debica Bieg na 5 km V1 TAK
155 Wilk Karolina Mielec Bieg na 5 km V1 TAK
156 Winiarz Dorota Leszcze Bieg na 5 km V1 TAK
157 Wojtasiewicz Wincenty Tarnowiec Bieg na 5 km V1 TAK
158 Woźniak Mariusz Tuszyma Bieg na 5 km V1 TAK
159 Zajchowski Marek Moderówka Bieg na 5 km V1 TAK
160 Zdunek Renata Frampol Bieg na 5 km V1 TAK
161 Zieliński Mateusz Ropczyce Bieg na 5 km V1 TAK
162 Zymróz Tomasz Ropczyce Bieg na 5 km V1 TAK