Lista opłaconych

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Wpłata
1 Adamski-Hein Andrzej Piotrków 10 km – bieg główny TAK
2 Anyż Maria Będzin 10 km – bieg główny TAK
3 Barański Marek Krzepice 10 km – bieg główny TAK
4 Bator Tomasz Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
5 Bączek Jarosław Kamyk 10 km – bieg główny TAK
6 Bąkowicz Zbigniew Rzerzęczyce 10 km – bieg główny TAK
7 Bederski Piotr Łódź 10 km – bieg główny TAK
8 Białas Anna Gliwice 10 km – bieg główny TAK
9 Bińczak Tomasz Ruda Śląska 10 km – bieg główny TAK
10 Błaut Agata Borowr 10 km – bieg główny TAK
11 Bodanka Piotr Nieznanice 10 km – bieg główny TAK
12 Bokwa Patrycja Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
13 Brodziak Rafal Wreczyca Wielka 10 km – bieg główny TAK
14 Buda Kamil Pajęczno 10 km – bieg główny TAK
15 Chądzyński Robert Poczesna 10 km – bieg główny TAK
16 Chereźniak Karol Kościelec 10 km – bieg główny TAK
17 Chereźniak Korneliusz Kościelec 500m – bieg da dzieci TAK
18 Chłąd Monika Miedźno 10 km – bieg główny TAK
19 ChoŁa Tomasz Zawady 10 km – bieg główny TAK
20 Chrząstek Mariusz Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
21 Contucci Ewa Blachownia 10 km – bieg główny TAK
22 Cuch Krzysztof Lubiniec 10 km – bieg główny TAK
23 Cudak Zbigniew Borowno Kolonia 10 km – bieg główny TAK
24 Cyrulik Grzegorz Przemyśl 10 km – bieg główny TAK
25 Czakiert Marek Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
26 Czyżewska Agnieszka Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
27 Dobrzyński Arkadiusz Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
28 Dróżdż Hubert Radomsko 10 km – bieg główny TAK
29 Dróżdż Tomasz Miedźno 10 km – bieg główny TAK
30 Dubiański Ryszard Rędziny 10 km – bieg główny TAK
31 Gębska Elżbieta Będzin 10 km – bieg główny TAK
32 Gąsiński Dawid Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
33 Gątek Gerard Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
34 Gerle-Kotula Anna Katowice 10 km – bieg główny TAK
35 Głębocki Tomasz Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
36 Głowacka Katarzyna Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
37 Głowacki Mariusz Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
38 Gocz Piotr Głogówek 10 km – bieg główny TAK
39 Graczyk Zbigniew Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
40 Gratka Beata Kojszówka 10 km – bieg główny TAK
41 Gratka Mirosław Kojszówka 10 km – bieg główny TAK
42 Groszek Grzegorz Bytom 10 km – bieg główny TAK
43 Hałaczkiewicz Danuta Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
44 Hernacki Karol Krzepice 10 km – bieg główny TAK
45 Horbacz Dariusz Sosnowiec 10 km – bieg główny TAK
46 Horzela Adam Katowice 10 km – bieg główny TAK
47 Hrabia Józef Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
48 Idasz Karol Miedźno 10 km – bieg główny TAK
49 Jagielska Magdalena Kłobuck 10 km – bieg główny TAK
50 Jaguścik Dariusz Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
51 Janus Marcin Wieluń 10 km – bieg główny TAK
52 Januszka Urszula Kłobuck 10 km – bieg główny TAK
53 Jarzębski Tomasz Miedźno 10 km – bieg główny TAK
54 Jędrychowski Łukasz Brzeziny Nowe 10 km – bieg główny TAK
55 Jędryka Edyta Kłobuck 10 km – bieg główny TAK
56 Jończyk Łukasz Cykarzew 10 km – bieg główny TAK
57 Jura Jarosław Jaskrów 10 km – bieg główny TAK
58 Kacprzak SŁawek JustynÓw 10 km – bieg główny TAK
59 Kaczmarzyk Marek Wilkowiecko 10 km – bieg główny TAK
60 Kalke Michał Kłobuck 10 km – bieg główny TAK
61 Kaniecki Robert łebki 10 km – bieg główny TAK
62 Kasprzycki Jakub Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
63 Kilan Jarosław Danków 10 km – bieg główny TAK
64 Kiljan Piotr Blachownia 10 km – bieg główny TAK
65 Kisiel Tomasz Wrzosowa 10 km – bieg główny TAK
66 Kluba Łukasz Wilkowiecko 10 km – bieg główny TAK
67 Kluźniak Mateusz Jaskrów 10 km – bieg główny TAK
68 Knapik Rafał Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
69 Kochanowska Anna Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
70 Kołaczkowski Przemysław Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
71 Kosiński Krzysztof Miedźno 10 km – bieg główny TAK
72 Koszela Aleksandra Masłońskie 10 km – bieg główny TAK
73 Kotasiński Piotr Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
74 Kott Piotr Mokra 10 km – bieg główny TAK
75 Kotula Jakub Katowice 10 km – bieg główny TAK
76 Kowalik Nina Miedzno 10 km – bieg główny TAK
77 Kowalik Martyna Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
78 Kozieł Michał Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
79 Krakowian Marek Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
80 Krakowian Aleksandra Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
81 Krakowian Mirosław Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
82 Kraszewska Angelika Starokrzepice 10 km – bieg główny TAK
83 Kraszewski Łukasz Mokra 10 km – bieg główny TAK
84 Krata Tomasz Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
85 Król Janusz Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
86 Kropidłowski Marek Lubliniec 10 km – bieg główny TAK
87 Kuban Daniel Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
88 Kuberski Łukasz Kłobuck 10 km – bieg główny TAK
89 Kuberski Krzysztof Mokra 10 km – bieg główny TAK
90 Kulik Michał Konieczki 10 km – bieg główny TAK
91 Kuras Grzegorz Zawady 10 km – bieg główny TAK
92 Latusek Leszek Przystajń 10 km – bieg główny TAK
93 Żelawski Krzysztof Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
94 Lubosz Dariusz Szarlejka 10 km – bieg główny TAK
95 Luto Bartosz Opatów 10 km – bieg główny TAK
96 Śliwińska Anna Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
97 Maćków Agnieszka Pakosławice 10 km – bieg główny TAK
98 Macherzyński Karol Kraków 10 km – bieg główny TAK
99 Malatyński Marcin Działoszyn 10 km – bieg główny TAK
100 Mandat Janek Oleśnica 10 km – bieg główny TAK
101 Manowski Mikołaj Łódź 10 km – bieg główny TAK
102 Marczyński Piotr Konin 10 km – bieg główny TAK
103 Matyja Andrzej Kłobuck 10 km – bieg główny TAK
104 Matyszkiewicz Paweł Czeladź 10 km – bieg główny TAK
105 Matyszkiewicz Irmina Czeladź 10 km – bieg główny TAK
106 Mendel Mateusz Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
107 Michalski Bartosz Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
108 Michoń Konrad Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
109 Mikoda Stanisław Przełęk 10 km – bieg główny TAK
110 Mirowski Damian Gidle 10 km – bieg główny TAK
111 Mitrowska Kasia Sieradz 10 km – bieg główny TAK
112 Motyl Agnieszka Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
113 Mruszczyk Zbigniew Pajęczno 10 km – bieg główny TAK
114 Mszyca Dariusz Blachownia 10 km – bieg główny TAK
115 Myrta Mariola Wrocław 10 km – bieg główny TAK
116 Niezgoda Arkadiusz Wręczyca Wielka 10 km – bieg główny TAK
117 Noga Barbara Wilkowiecko 10 km – bieg główny TAK
118 Nowak Robert Kalej 10 km – bieg główny TAK
119 Orman Mateusz Konieczki 500m – bieg da dzieci TAK
120 Ornicz Adam Czestochowa 10 km – bieg główny TAK
121 Owczarek Jakub Kłobuck 10 km – bieg główny TAK
122 Owczarek Bozena Kłobuck 10 km – bieg główny TAK
123 Paczuszka Anna Pajęczno 10 km – bieg główny TAK
124 Patyk Sławomir Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
125 Pawełczak Mateusz Złochowice 10 km – bieg główny TAK
126 Pąklak Katarzyna Mokra 10 km – bieg główny TAK
127 Perz Adam Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
128 Pieprzycki Łukasz Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
129 Pietrzak Adam Waleńczów 10 km – bieg główny TAK
130 Pinis Agnieszka Blachownia 10 km – bieg główny TAK
131 Piotrowski Adam Praszczyki 10 km – bieg główny TAK
132 Pluta Jacek Rzerzęczyce 10 km – bieg główny TAK
133 Podpłomyk Andrzej Bargły 10 km – bieg główny TAK
134 Polak Daniel Miedźno 10 km – bieg główny TAK
135 Polak Agnieszka Miedźno 10 km – bieg główny TAK
136 Popęda Mariusz Biała 10 km – bieg główny TAK
137 Posmyk Przemysław Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
138 Puchalska Marta Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
139 Puchalski Rafał Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
140 PuŁkownik Maciej Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
141 Pułkownik Sebastian Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
142 Pytlarz Adrian Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
143 Rajek Magdalena Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
144 Rak-Słomczyńska Magdalena Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
145 Rańś Patryk Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
146 Rogal Zuzanna Wapiennik 10 km – bieg główny TAK
147 Sakwa Marcin Katowice 10 km – bieg główny TAK
148 Sas Dominik Starokrzepice 10 km – bieg główny TAK
149 Sawczuk Andrzej Lubliniec 10 km – bieg główny TAK
150 Sawicki Michał Łazy 10 km – bieg główny TAK
151 Skorupiński Paweł Łowicz 10 km – bieg główny TAK
152 Sołtysik Michał Kalej 10 km – bieg główny TAK
153 Sosnowski Tomasz Kłobuck 10 km – bieg główny TAK
154 Suchodolski Adam Truskolasy 10 km – bieg główny TAK
155 Swatek Milosz Zawady 10 km – bieg główny TAK
156 Szczęśniak Zbigniew Blachownia 10 km – bieg główny TAK
157 Szewczykowski Adrian Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
158 Szmajda Krzysztof Lubliniec 10 km – bieg główny TAK
159 Sznajder Adam Częstochow 10 km – bieg główny TAK
160 Szymanek Marek Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
161 Szymczyk Tomasz Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
162 Tatara Michał Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
163 Teresińska Jolanta Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
164 Toborek Łukasz Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
165 Tomaszewska Izabela Tarnowskie Góry 10 km – bieg główny TAK
166 Tomaszewski Łukasz Bytom 10 km – bieg główny TAK
167 Tomczyk Magdalena Panki 10 km – bieg główny TAK
168 Turek Michał Kłomnice 10 km – bieg główny TAK
169 Ulfik Piotr Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
170 Wawrzak Sebastian Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
171 Werner Daria Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
172 Wiaderek Monika Herby 10 km – bieg główny TAK
173 Wiśniewska Agnieszka Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
174 Wojniłowicz Łukasz Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
175 Wojtowicz Piotr Kłobuck 10 km – bieg główny TAK
176 Wolna Edyta Mokra 10 km – bieg główny TAK
177 Wolna Marta Mokra 500m – bieg da dzieci TAK
178 Wolny Marcel Mokra 500m – bieg da dzieci TAK
179 Wolny Florian Zajaczki Pierwsze 10 km – bieg główny TAK
180 Wróbel Maciej Konieczki 500m – bieg da dzieci TAK
181 Wróbel Szymon Konieczki 500m – bieg da dzieci TAK
182 Wróblewski Tomasz Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
183 Wroński Maciej Blachownia 10 km – bieg główny TAK
184 Wydmuch Marcin Iwanowice Małe 10 km – bieg główny TAK
185 Wysocka Joanna Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
186 Wysocki Wojciech Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
187 Zachariasz Tomasz Biała 10 km – bieg główny TAK
188 Zając Sławomir Rzeszów 10 km – bieg główny TAK
189 Zębik Agata Lubliniec 10 km – bieg główny TAK
190 Zębik Bartłomiej Lubliniec 10 km – bieg główny TAK
191 Zjawinski Michal Częstochowa 10 km – bieg główny TAK
192 Zyskowska Katarzyna Częstochowa 10 km – bieg główny TAK