Zawody

Nazwa zawodów:

IV Dycha Głogowska

Miejsce i termin: Głogów Młp., 2017-05-13
Organizator: Klub Sportowy „Biegunka Team” w Głogowie Małopolskim,
Miasto Głogów Małopolski,
Pływalnia „Wodnik” w Głogowie Małopolskim.

Dyrektor biegu Andrzej Zwierzchowski – tel. 502 061 478

Opis zawodów: 1) Biegi odbędą się dnia 13.05.2017 r. (sobota), drogami asfaltowymi prowadzącymi przez: Gminę Głogów Małopolski oraz tereny leśne Gminy Głogów Małopolski .
2) Start i meta: Głogów Małopolski, ul. Parkowa 15 przy Basenie Miejskim, godzina 11:00
3) Dystans – 10 km drogą o nawierzchni asfaltowej.
4) Trasa tworzy pętlę zamkniętą z wyraźnie i jednoznacznie oznaczonymi pionowo słupkami co 1 km oraz w miarę możliwości pogodowych poziomo za pomocą farby zmywalnej. Na trasie znajdują się punkt żywieniowy – woda na 5 km.
5) Bieg odbywa się przy ograniczonym ruchu. Na wszystkich kluczowych zakrętach i rozwidleniach trasa zabezpieczona będzie przez wolontariuszy.

REJESTRACJA ONLINE ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA. ZGODNIE Z REGULAMINEM, NIE MA MOŻLIWOŚCI ZAPISÓW W DNIU ZAWODÓW.

Strona WWW: http://biegunkateam.blogspot.com/
Regulamin zawodów: PDF
Lista startowa: PDF

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Albrycht Katarzyna Krościenko Wyżne K30 (30-39lat) Brak TAK
2 Aletański Jakub Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
3 Ćwiąkała Michał Zarszyn M30 (30-39lat) PW Podkarpackie Wilki TAK
4 Ćwik Janusz Mielec M60+ Wiatr We Włosach TAK
5 Banaś Łukasz Rzeszów M30 (30-39lat) GB Sport TAK
6 Baran Paweł Głogów Małopolski M30 (30-39lat) Brak TAK
7 Bąk Andrzej Zabajka M50 (50-59lat) TKKF SOKÓŁ GŁOGÓW MAŁOPOLSKI TAK
8 Bąk Mateusz Raniżów M20 (18-29lat) Brak TAK
9 Bąk Zbigniew Raniżów M50 (50-59lat) Brak TAK
10 Bąk Klaudia Głogow Młp K40 (40-49lat) Brak TAK
11 Bednarz Karol Trzciana M40 (40-49lat) Brak NIE
12 Białek Jacek Głogów Małopolski M40 (40-49lat) Old-Fashion Man 75 TAK
13 Bielówka Roman Budy Łańcuckie M50 (50-59lat) Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie TAK
14 Bijoś Mirosław Głogów Małopolski M30 (30-39lat) Brak TAK
15 Bijoś Wiktor Wieliszew M30 (30-39lat) Brak TAK
16 Blajer Elżbieta Rzeszów K40 (40-49lat) Brak TAK
17 Borek Maciej Rzeszów M20 (18-29lat) Brak NIE
18 Borowiec Jaromir Rzeszów M40 (40-49lat) KM PSP RZESZÓW TAK
19 Bryl Robert Łętowice M40 (40-49lat) Brak NIE
20 Brzuszek Jerzy Nowa Dęba M40 (40-49lat) Brak TAK
21 Burdaś Klaudia Bratkowice K20 (18-29lat) Brak TAK
22 Burdaś Stanisław Bratkowice M50 (50-59lat) Brak NIE
23 Buryło Mateusz Jodłówka M20 (18-29lat) Perfect Runner Team TAK
24 Buszta Patryk Rakszawa M20 (18-29lat) Brak NIE
25 Cachor Marcin Kolbuszowa M20 (18-29lat) Brak NIE
26 Chitryniewicz Agnieszka Rzeszów K20 (18-29lat) Grupa Biegowa Uniwersytetu Rzeszowskiego TAK
27 Chrzęszczyk Artur Nowy Borek M40 (40-49lat) Team New Borek TAK
28 Cwanek-Florek Ewa Rzeszów K40 (40-49lat) Przeworska Grupa Biegowa TAK
29 Cyrek Jarosław Rzeszów M30 (30-39lat) Asseco Active Team TAK
30 Czachor Marcin Kolbuszowa M20 (18-29lat) Brak TAK
31 Czyżowicz Mirosław Krosno M30 (30-39lat) KKB MOSIR KROSNO TAK
32 Czyżowska Adrianna Błażowa K30 (30-39lat) Brak NIE
33 Czyzowska Adrianna Błażowa K30 (30-39lat) Brak TAK
34 Daź Waldemar Głogów Małopolski M40 (40-49lat) Brak TAK
35 Dampc Jan Rudna Wielka M50 (50-59lat) Brak TAK
36 Dąbczyk Magda Borek Stary M20 (18-29lat) TKKF „Sokół” Głogów Małopolski TAK
37 Delekta Jan Łowisko M40 (40-49lat) Dj TAK
38 Domaradzka MaŁgorzata RzeszÓw K50+ BT WAGABUNDA TAK
39 Domaradzki Grzegorz RzeszÓw M50 (50-59lat) BT WAGABUNDA TAK
40 Dopart Tomasz Usrzyki Dolne M30 (30-39lat) MKS Ustrzyki Dolne TAK
41 Dubiel Witold Głuchów M30 (30-39lat) ŁTC Łańcut TAK
42 Dulęba Grzegorz Koszyce Wielkie M40 (40-49lat) Brak TAK
43 Dzierżak Elżbieta Głogów Małopolski K30 (30-39lat) Brak TAK
44 Dzierżak Arkadiusz GŁogÓw MaŁopolski M30 (30-39lat) Brak TAK
45 Dziewiński Damian Sanok M30 (30-39lat) TG Sokół Sanok TAK
46 Fedak Grzegorz Sanok M30 (30-39lat) Brak TAK
47 Fior Tomasz Rzeszów K30 (30-39lat) Fteam NIE
48 Frącz Beata Głogów Małopolski K30 (30-39lat) Brak TAK
49 Frącz Sebastian Zabajka M30 (30-39lat) Brak TAK
50 Fura Kamil Świlcza M20 (18-29lat) Brak TAK
51 Fus Wojciech Rzeszów M40 (40-49lat) Brak NIE
52 Fus-Zięba Eliza Rzeszów M40 (40-49lat) Brak NIE
53 Gaber Piotr Styków M30 (30-39lat) Brak TAK
54 Gałek Andrzej Rudna Wielka M60+ Brak TAK
55 Gampc Jan Rudna Wielka M50 (50-59lat) Brak NIE
56 Garlak Jacek Głogów Młp. M50 (50-59lat) Brak TAK
57 Gębuś Grzegorz Milcza M30 (30-39lat) Stalowowolski Klub Biegacza NIE
58 GŁogowska Karolina Radom M30 (30-39lat) Brak TAK
59 GoleŚ Grzegorz Giedlarowa M30 (30-39lat) Brak TAK
60 Golonka Mateusz Gorlice M20 (18-29lat) GORLICKA GRUPA BIEGOWA NIE
61 Gołąbek Paweł Krzątka M30 (30-39lat) TAK
62 Grabska Renata Rzeszów K50+ Ambasador Festiwalu Biegowego Krynica-Zdrój TAK
63 Gubernat Bartosz Rzeszów M30 (30-39lat) Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
64 Gurgacz Dominik Zagórz M20 (18-29lat) KomurczakRUN TAK
65 Gut Jacek Hucisko M20 (18-29lat) OSP Hucisko TAK
66 Gut Marcin Łańcut M30 (30-39lat) SAFRAN TAK
67 Gwóźdź Andrzej Jarosław M40 (40-49lat) Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
68 Gwizdała Kacper Rzeszów M20 (18-29lat) Brak TAK
69 Hadam Ewa Dynów K50+ Spartan Race Training Group Rzeszów TAK
70 Hasiak Maciej Hucisko M30 (30-39lat) Stalowowolski Klub Biegacza TAK
71 Horodecki Krzysztof Rzeszów M30 (30-39lat) TRENIGO/GB Sport TAK
72 Hulbój Jan Rzeszów M40 (40-49lat) trzynastka TAK
73 Iskra Kamil Rzeszów M20 (18-29lat) Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
74 Iskrzycka Magdalena Rzeszów K30 (30-39lat) aSPAwen TAK
75 Jakubik Mirosław Zaleszany M50 (50-59lat) FARTLEK G.O. NIE
76 Jankowski Tomasz Stalowa Wola M30 (30-39lat) Brak TAK
77 Jemioła Wojciech Strzyżów M30 (30-39lat) Pan TAK
78 Kaczyńska Alicja Rzeszów K30 (30-39lat) Perfect Runner Team NIE
79 Kamuda Łukasz Mielec M30 (30-39lat) Brak TAK
80 Karnat Dariusz Nowa DĘba M40 (40-49lat) Brak TAK
81 Kasperski Tomasz Przeworsk M30 (30-39lat) Brak TAK
82 Kazio Alina Stalowa Wola K50+ Stalowowolski Klub Biegacza NIE
83 Kędra Agnieszka Rzeszów K20 (18-29lat) Podkarpacka Szkoła Krav Maga TAK
84 Kiełbiowski Zbigniew Nowa Dęba M50 (50-59lat) Brak TAK
85 Kitowska Anna Zabajka K30 (30-39lat) TG Active Team TAK
86 Klamut Ryszard Jabłonica Polska M60+ Brak NIE
87 Kobylarz Piotr Rzeszów M30 (30-39lat) Stajnia Balona / Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
88 Kochaniec Waldemar Głogów Małopolski M40 (40-49lat) TKKF „Sokół” Głogów Małopolski TAK
89 Kociszewski Krzysztof Warszawa M50 (50-59lat) WARSZAWIAKY TAK
90 Koś-Majchrowska Jowita Rzeszów K30 (30-39lat) Brak TAK
91 Kościelny Aleksander Rzeszów M40 (40-49lat) Brak TAK
92 Kołodziej Tomasz Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
93 Kopeć Krzysztof Rzeszów M40 (40-49lat) ZDAM NIE
94 KopeĆ Beata GŁogÓw MaŁopolski K20 (18-29lat) TKKF SOKÓŁ GŁOGÓW MAŁOPOLSKI TAK
95 Kornaga Grzegorz Rudna Wielka M20 (18-29lat) Brak TAK
96 Kowalik Wojciech Przemyśl M50 (50-59lat) Przemyski Klub Biegacza TAK
97 Kozioł Stanisław Głogów Młp. M60+ TAK
98 Kruba Marcin Jarosław M30 (30-39lat) Jarosławska Grupa Biegowa „SOKÓŁ” TAK
99 Kuc Marek Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
100 Kurjański Ryszard Głogów Małopolski M40 (40-49lat) Brak NIE
101 Kus Iwona Rzeszów M30 (30-39lat) 1985 TAK
102 Kwiatkowski Paweł Rzeszów M30 (30-39lat) BISBUD TAK
103 Lalowicz Tomasz Rzeszów M20 (18-29lat) Brak TAK
104 Lis Jadwiga Styków K20 (18-29lat) KW PSP Rzeszów TAK
105 Lis Konrad Bratkowice M30 (30-39lat) Brak TAK
106 Żabczyński Robert Nowa Dęba M30 (30-39lat) Brak TAK
107 Żulińska _ Mikulska Aga Głogów Młp. M30 (30-39lat) brak TAK
108 Lutecki Mateusz Rzeszów M20 (18-29lat) Decathlon Rzeszów TAK
109 Łakomski Andrzej Rzeszów M30 (30-39lat) Biegam Bo Muszę TAK
110 Ślęczka Damian Rzeszów M30 (30-39lat) DIT PRO NIE
111 Ślusarczyk Dorota Rzeszów K30 (30-39lat) brak TAK
112 Łuszczyc Anna Rzeszów K30 (30-39lat) ŁISKACZE TAK
113 Łuszczyc Krzysztof Rzeszów M30 (30-39lat) ŁISKACZE TAK
114 Łyda Piotr Rzeszów M20 (18-29lat) Brak TAK
115 Madej Marcin Zaczernie M20 (18-29lat) Brak NIE
116 Maślanka Jacek Jarosław M40 (40-49lat) Jarosławska Grupa Biegowa „Sokół” TAK
117 Marut Mariusz Kolbuszowa M20 (18-29lat) Brak TAK
118 Materna Dawid Rzeszów M30 (30-39lat) Asseco Active Team TAK
119 Mcbride Dermot Agatówka M30 (30-39lat) Brak TAK
120 Mendyk Andrzej Rzeszów M50 (50-59lat) Brak NIE
121 Modliszewska Iwona Głogów Małopolski K30 (30-39lat) Brak NIE
122 Musialik Magdalena Rzeszów K30 (30-39lat) Rzeszowskie Gazele i Gepardy NIE
123 Nawojski Roman Pogwizdów Nowy M40 (40-49lat) III LO Rzeszów TAK
124 Noworól Łukasz Zabajka M20 (18-29lat) Brak TAK
125 Nowosielski Marek Sanok M60+ Brak TAK
126 Nycz Magdalena Rzeszów K30 (30-39lat) Brak TAK
127 Nycz Tymoteusz Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
128 Nyzio Piotr Błędowa Tyczyńska M20 (18-29lat) 1988 TAK
129 Ogłuszka Michał Gorlice M30 (30-39lat) Brak NIE
130 Ogłuszka Michał Gorlice M30 (30-39lat) Brak TAK
131 Ogłuszka Elżbieta Rzeszów K30 (30-39lat) Brak TAK
132 Oleksak Tomasz Nisko M50 (50-59lat) Planeta TAK
133 Orłowska Beata Stalowa Wola K40 (40-49lat) SKB Stalowa Wola TAK
134 Orłowski Wojciech Stalowa Wola M40 (40-49lat) SKB Stalowa Wola TAK
135 Osiński Adam Jarosław M30 (30-39lat) Brak TAK
136 Palczak Rafał Rzeszów M40 (40-49lat) Brak TAK
137 Pantoł Mirosław Rzeszòw M30 (30-39lat) Brak NIE
138 Pasierb Grzegorz Rzeszów M40 (40-49lat) Gollob Team TAK
139 Pastuła Łukasz Kolbuszowa M30 (30-39lat) Brak TAK
140 Pękala Klaudia Zawierzbie K20 (18-29lat) KB Maratończyk Dębica NIE
141 Pelczar Wojciech Dobieszyn M20 (18-29lat) MUKS Podkarpacie Jedlicze/AZS PWSZ Krosno TAK
142 Piękoś Andrzej Rzeszów M30 (30-39lat) PW Podkarpackie Wilki TAK
143 Piątek Beata Łańcut K30 (30-39lat) Brak NIE
144 Piecuch Michał Rzeszów M20 (18-29lat) Brak TAK
145 Piekarz Jan Raniżów M40 (40-49lat) BRAK TAK
146 Piwowar Daniel Rzeszów K30 (30-39lat) BBL TAK
147 Płonka Bartosz Siedliska M30 (30-39lat) Brak TAK
148 Podolak Krzysztof Rzeszow M30 (30-39lat) Brak TAK
149 Poparda Paweł Rzeszów M30 (30-39lat) PZU SPORT TEAM TAK
150 Prajzner Marta Krościenko Wyżne K30 (30-39lat) Brak TAK
151 Przywara Piotr Budy Głogowskie M30 (30-39lat) MTU AE POLSKA TAK
152 Przywara Janusz Bratkowice M30 (30-39lat) Brak NIE
153 Puchalska Magdalena Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
154 Rękosiewicz-Tokarz Monika Głogów Małopolski K40 (40-49lat) TKKF „Sokół” TAK
155 RÓŻaŃski Bartosz Mrowla M20 (18-29lat) Brak TAK
156 Rembisz Jan Glogów Młp M30 (30-39lat) Brak TAK
157 Rodzeń Paweł Rzeszów M30 (30-39lat) Gollob Team TAK
158 Rodzeń Bogusław Rzeszów M30 (30-39lat) Gollog Team NIE
159 Rodzeń Bogusław Rzeszów M30 (30-39lat) Gollob Team NIE
160 Rogala Grzegorz Boguchwała M40 (40-49lat) Koral Team TAK
161 Rożek Marcin Rzeszów M30 (30-39lat) WAGUM TEAM TAK
162 Ruśnica Anna Tajęcina M20 (18-29lat) Spartan Race Training Group Rzeszów TAK
163 Rumianowski Sebastian Trzcina M40 (40-49lat) Brak TAK
164 Rychlak-Bożek Monika Stalowa Wola K30 (30-39lat) SKB Stalowa Wola TAK
165 Rzemień Piotr Rudna Wielka M20 (18-29lat) Brak TAK
166 Rzemień Mateusz Rudna Wielka M20 (18-29lat) Brak TAK
167 Rzeszutek Misiek Rzeszów M30 (30-39lat) SUPERCORAL.PL TAK
168 Sala Kamil Głogów Małopolski M20 (18-29lat) Brak TAK
169 Sarna Kamil Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
170 SarzyŃski StanisŁaw Łańcut M30 (30-39lat) Brak TAK
171 Serafin Marek Cmolas M20 (18-29lat) OSP Cmolas TAK
172 Siembida Małgorzata Ulanów K30 (30-39lat) STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA TAK
173 Sienko Marcin Bachórz M20 (18-29lat) Brak TAK
174 Skop Norbert Zabajka M40 (40-49lat) Brak TAK
175 Slobodjanjuk Denis Winnica M30 (30-39lat) „FINISZ” KALISZ NIE
176 Slobodjanjuk Denis Winnica M30 (30-39lat) KKB „FINISZ” KALISZ NIE
177 Smoleńska Agnieszka Biała Podlaska K20 (18-29lat) Brak TAK
178 Solecki Marcin Rzeszów M30 (30-39lat) FC Rzeszów TAK
179 Stachurski Mirosław Mackowice M30 (30-39lat) Spartan Race Training Group Rzeszów TAK
180 Stefańska Maria Przemyśl M30 (30-39lat) Brak NIE
181 Stefański Ireneusz Przemyśl M40 (40-49lat) Brak NIE
182 Stopa Mariusz Głogów Małopolski M40 (40-49lat) Brak TAK
183 Szabat Wiesław Annopol M50 (50-59lat) Brak TAK
184 Szablan Wioletta Jarosław K30 (30-39lat) Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
185 Szafran Zygmunt Głogów Młp M50 (50-59lat) Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
186 Szczur Iwona Nowa Dęba K40 (40-49lat) Brak TAK
187 Szczur Wiesław Nowa Dęba M40 (40-49lat) Brak TAK
188 Szela Tomasz Rzeszów M20 (18-29lat) KU AZS PWSZ Sanok TAK
189 Szepieniec Katarzyna Rzeszów K20 (18-29lat) Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
190 Szepieniec Michał Rzeszów M20 (18-29lat) Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
191 Szkoda Robert Biłgoraj M30 (30-39lat) Biłgoraj Biega TAK
192 Tęcza Justyna Kolbuszowa Górna K20 (18-29lat) Fundacja Centrum Animacji Społecznej TAK
193 Tomaka Wojciech Rzeszów M40 (40-49lat) Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
194 Trawka Damian Rzeszów M20 (18-29lat) Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
195 Trzeciak Adrian Rzeszów M20 (18-29lat) Brak TAK
196 Turza Mirosław Dachnów M30 (30-39lat) Biegomania Lubaczów TAK
197 Ulanowski Ireneusz Pawłokoma M20 (18-29lat) Brak TAK
198 Urbańska Alina Nowa Dęba K50+ ZMITEK TEAM NIE
199 Urban Marcin Boguchwała M30 (30-39lat) Velux team TAK
200 Walania Kinga Głogów Młp. K30 (30-39lat) TKKF Sokół Głogów Małopolski TAK
201 Walat Adrian Rzeszów M20 (18-29lat) WWF UR TAK
202 Warzyński Beniamin Tarnobrzeg M30 (30-39lat) TVTwarz TAK
203 Wasyliszyn Bernadetta Jarosław K30 (30-39lat) Jaroslawska Grupa Biegowa Sokół TAK
204 Wójcik Mariusz Godowa M40 (40-49lat) Brak TAK
205 Wójtowicz Agnieszka Rzeszów K40 (40-49lat) Brak TAK
206 Wiercioch Witold Jasionka M40 (40-49lat) KM PSP Rzeszów NIE
207 Wiglusz Krzysztof Gać M30 (30-39lat) TAK
208 Włodarczyk Marian Skarżysko-Kamienna M50 (50-59lat) Stalowowolski Klub Biegacza TAK
209 Wojtasiewicz Wincenty Tarnowiec M60+ Brak NIE
210 Wojtasiewicz Wincenty Tarnowiec M60+ 1955 TAK
211 Wojtowicz Tomasz Widacz M20 (18-29lat) Widacz NIE
212 Wolański Piotr Rzeszów M30 (30-39lat) TAK
213 Wrona Kazimierz Mielec M50 (50-59lat) RSM Mielec TAK
214 Wyszyński Marcin Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
215 Zając Monika Rzeszów K40 (40-49lat) Brak NIE
216 Zając Tomasz Rzeszow K40 (40-49lat) Brak NIE
217 Zapiór Justyna Rzeszów K20 (18-29lat) Brak TAK
218 Zawadzki Marcin Lubenia M30 (30-39lat) Szczwany Trzmiel Team NIE
219 Zięba Sabina Świlcza K30 (30-39lat) Zięba Team TAK
220 Zięba Bożena Rzeszów K30 (30-39lat) Brak TAK
221 Zięba Grzegorz Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
222 Zieliński Franciszek Głogów Małopolski M60+ TKKF ,,Sokół” Głogów Małopolski TAK
223 Ziemba MichaŁ Rzeszów M30 (30-39lat) Brak NIE
224 Zimnicki Wojciech Rzeszów M30 (30-39lat) Brak TAK
225 Złonkiewicz Marek Rzeszów M40 (40-49lat) Brak TAK
226 Zwierzchowski 🙂 Andrzej Głogów Małopolski M30 (30-39lat) BTP TAK