Zawody

Nazwa zawodów:

III Czernicki Bieg Dziecięcy

Miejsce i termin: Czernica, 2017-06-15
Organizator: Stowarzyszenie Działań Lokalnych Spichlerz, ul. Wolności 58, 44-282 Czernica, tel. 506 195 691, email: sdlspichlerz@gmail.com oraz Gmina Gaszowice.
Opis zawodów: – Bieg przeznaczony jest dla Uczestników, którzy nie ukończyli 13-go roku życia,
– Bieg startuje w trzech kategoriach wiekowych PRZEDSZKOLE, KLASY I-III i KLASY IV-VI
-Każdy uczestnik biegu zobowiązany jest do przedstawienia oświadczenia rodzica lub opiekuna prawnego o zdolności dziecka do udziału w zajęciach rekreacyjno-sportowych z podpisem rodzica bądź opiekuna prawnego, wyrażającego zgodę na udział dziecka w biegu i biorącego za niego odpowiedzialność,

Opłatę w wysokości 20zł należy uiścić w biurze SDL Spichlerz do 29 maja 2017, bądź na rachunek bankowy organizatora
BZ WBK 59 1090 1766 0000 0001 2040 8593
w tytule wpisując BIEG DZIECIĘCY oraz imię i nazwisko dziecka

Regulamin zawodów: PDF

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Appel Paulina Łuków Śl Klasa IV-VI SP Czernica TAK
2 Bierza Katarzyna Czernica Klasa I-III SP im. H.M.Góreckiego w Czernicy NIE
3 Brzezinka Karol Czernica Klasa IV-VI SP im. Henryka Mikołaja Góreckiego w Czernicy TAK
4 Cieślik Tomasz Czernica Klasa IV-VI Brak NIE
5 Cojg Karol Czernica Klasa I-III SP w Czernicy TAK
6 Czarnecki Jakub Czernica Przedszkole Przedszkole bajkowe wzgórze NIE
7 Drápalová Eliška Litultovice Klasa I-III Hasiči Litultovice NIE
8 Dzierżęga Emilia Lyski Klasa IV-VI ZSP w Lyskach TAK
9 Gembalczyk Kacper Rydułtowy Przedszkole Brak TAK
10 Gruszka Blanka Rybnik Przedszkole Przedszkole nr 50 Rybnik TAK
11 Gruszka Julia Rybnik Klasa I-III Szkoła Podstawowa nr 16 w Rybniku TAK
12 Habram Wojciech Czernica Przedszkole Przedszkola Bajkowe Wzgórze NIE
13 Halfarová Barbora Litultovice Klasa I-III Hasiči Litultovice NIE
14 Hopp Matěj Litultovice Klasa IV-VI Hasiči Litultovice NIE
15 Horak Patrycja Racibórz Klasa IV-VI kokon kartuzy TAK
16 Józefowski Rafał Czernica Klasa I-III Podstawowa TAK
17 Kałdońska Oliwia żerdziny Klasa I-III kokon kartuzy TAK
18 Kałdońska Hania żerdziny Klasa IV-VI kokon kartuzy TAK
19 Kolonko Robert Czernica Przedszkole przedszkole Bajkowe Wzgórze TAK
20 Kolonko Kamil Czernica Klasa IV-VI SZKOŁA IM.HENRYKA GÓRECKIEGO CZERNICA TAK
21 Kozik Patryk Czernica Klasa I-III SP Czernica TAK
22 Kuczera Eliza Czernica Klasa I-III SP Czernica TAK
23 Kukuczka Amelia Czernica Klasa IV-VI SP Czernica TAK
24 Kukuczka Hubert Czernica Klasa IV-VI SP Czernica TAK
25 Kula Ewelina Bogunice Klasa IV-VI Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego w Lyskach TAK
26 Kula Patryk Bogunice Przedszkole Przedszkole TAK
27 Lazar Przemysław Lyski Klasa IV-VI Akademia Biegania Lyski TAK
28 Żurczak Maria Czernica Klasa IV-VI SP 1 Rydułtowy NIE
29 Śmietana Lena Radlin Przedszkole Brak TAK
30 Śmietanka Szymon Czernica Klasa I-III Sp.Czernica NIE
31 Štěpán Kavan Litultovice Klasa IV-VI Hasiči Litultovice NIE
32 Machnik Wiktor Czernica Klasa I-III SP Czernica TAK
33 Mandrysz Tomasz Czernica Klasa I-III Brak TAK
34 Marcol Kuba Rybnik Przedszkole Przedszkole NIE
35 Marszolik Milena Czernica Klasa I-III podstawowa TAK
36 Marszolik Karol Czernica Przedszkole przedszkole TAK
37 Mazurek Paweł Gaszowice Klasa I-III SP Gaszowice TAK
38 Mitko Michał Rydułtowy Klasa I-III Sp.Nr 3 im. Arki Bożka TAK
39 Mitko Jakub Rydułtowy Klasa IV-VI Sp.Nr 3 im. Arki Bożka TAK
40 Mordeja Anna Czernica Przedszkole Przedszkole „Bajkowe Wzgórze” Czernica TAK
41 Mordeja Zofia Czernica Klasa I-III SP Czernica TAK
42 Mordeja-Pilch Samuel Czernica Przedszkole Przedszkole pod Nutką NIE
43 Nantka Robert Rybnik Przedszkole Brak TAK
44 Nowak Amelia Rydułtowy Klasa I-III Szkoła im.H.M.Góreckiego w Czernicy NIE
45 Olejniczak Kamil Radlin Klasa I-III ZSS Radlin TAK
46 Ożga Mikołaj Łuków Śląski Przedszkole Przedszkole Bajkowe Wzgórze TAK
47 Piejak Paweł Piece Klasa I-III SP Gaszowice NIE
48 Pytlik Tymoteusz Czernica Klasa IV-VI H.M. Góreckiego w Czernicy TAK
49 Pytlik Agata Czernica Klasa I-III SP H.M.Góreckiego w Czernicy TAK
50 Raczkowska Simona Rybnik Klasa IV-VI Brak TAK
51 Rataj Kamila Jejkowice Przedszkole Brak TAK
52 Rataj Mateusz Jejkowice Przedszkole Brak TAK
53 Regulski Maciej Czernica Klasa I-III S.p. W Czernicy NIE
54 Skrzypiec Maciej Rybnik Przedszkole Brak TAK
55 Sobczyk Grześ Racibórz Klasa I-III SP nr 15 Racibórz NIE
56 Strupowska Agnieszka Łuków Śląski Klasa IV-VI Brak NIE
57 Szendzielorz Anna RacibÓrz Klasa I-III SP nr 1 RACIBÓRZ TAK
58 Szweda Larysa Czernica Przedszkole Przedszkole Czernica TAK
59 Szweda Roksana Czernica Klasa IV-VI SP Czernica TAK
60 Tomeczek Agata Czernica Klasa IV-VI Podstawowa w Czernicy NIE
61 Wala Anna Czernica Klasa IV-VI Brak TAK
62 Wala Aleksandra Czernica Przedszkole Brak TAK
63 Wita Zofia Rybnik Przedszkole Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Rybniku TAK
64 Wojtysiak Maurycy Rybnik Klasa I-III Szkoła Podstawowa nr 16 TAK
65 Wojtysiak Matylda Rybnik Przedszkole Przedszkole nr 50 Rybnik TAK
66 Zielińska Natalia Gaszowice Przedszkole PBW NIE
67 Zieliński Rafał Gaszowice Przedszkole PBW NIE
68 Zydek Zuzanna Czernica Klasa I-III Brak NIE