Nazwa zawodów: |
WIOSENNE ZMAGANIA w lasowiackim stylu DLA DOROSĹYCH |
Miejsce i termin: | Kolbuszowa, 2018-04-22 |
Organizator: | Stowarzyszenie Sportowe Kolbuszowski Klub Nordic Walking
kontakt: Aneta Cetnarska 531581249 |
Opis zawodów: | Nordic Walking 10 km 5 km TYLKO DLA OSĂB PEĹNOLETNICH Trasa bÄdzie przebiegaĹa ĹcieĹźkami lasu przy Stadionie i maĹym odcinkiem ulicy Piaskowej. OpĹata startowa do 15.04.2018r 20zĹ Do opĹaty startowej w tytule przelewu naleĹźy dopisaÄ âimiÄ i nazwisko, rok urodzenia, miejscowoĹÄ, 22.04.2018 NW Kolbuszowa. â Dane do wpĹaty: Nr konta: PBS oddziaĹ w Mielcu 24 8642 1168 2016 6811 3667 0001 |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Lista zawodników z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Lista zawodników bez potwierdzonej płatności |
Rejestracja zamknięta
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Kategoria | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | BaĹka Andrzej | Kolbuszowa | NW 5km (2 pÄtle) | Kolbuszowski Klub Nordic Walking | NIE |
2 | Baran Marek | RzeszĂw | NW 10km (4 pÄtle) | KlubSportu.pl | TAK |
3 | Baran Alina | RzeszĂw | NW 5km (2 pÄtle) | KlubSportu.pl | TAK |
4 | Bilik Wojciech | Krosno | NW 10km (4 pÄtle) | Samotni WÄdrowcy | TAK |
5 | Bogacz Grzegorz | Kolbuszowa | NW 5km (2 pÄtle) | Brak | TAK |
6 | Boniewicz Jadwiga | KozĹĂw | NW 5km (2 pÄtle) | ACTIVE TEAM | TAK |
7 | Borowiec Wilk Agnieszka | Huta Komorowska 333 | NW 5km (2 pÄtle) | nie zrzeszona | TAK |
8 | Bryl Janina | LubaczĂłw | NW 5km (2 pÄtle) | Brak | TAK |
9 | BrzÄczka Julia | Tarnobrzeg | NW 5km (2 pÄtle) | SPORTprint.PL TEAM | NIE |
10 | BrzÄczka Iga | Tarnobrzeg | NW 5km (2 pÄtle) | SPORTprint.PL TEAM | NIE |
11 | BrzÄczka Aleksandra | Tarnobrzeg | NW 5km (2 pÄtle) | SPORTprint.PL TEAM | NIE |
12 | BrzÄczka MirosĹaw | Tarnobrzeg | NW 5km (2 pÄtle) | SPORTprint.PL TEAM | NIE |
13 | Cetnarski Jakub | KozĹĂw | NW 5km (2 pÄtle) | ACTIVE TEAM | TAK |
14 | Chmiel Beata | Bilcza | NW 10km (4 pÄtle) | Nordic Scyzoryki | NIE |
15 | Czachor Katarzyna | Tarnobrzeg | NW 5km (2 pÄtle) | Brak | TAK |
16 | Czachor ElĹźbieta | Kolbuszowa | NW 5km (2 pÄtle) | Kolbuszowski Klub Nordic Walking | TAK |
17 | Czarnek Anna | RzeszĂłw | NW 5km (2 pÄtle) | klubSportu.pl | TAK |
18 | Dolczak Krystyna | . | NW 5km (2 pÄtle) | Brak | TAK |
19 | Dorociak Dorota | Kaliszany | NW 5km (2 pÄtle) | WÄdrujÄ ce Orliki | TAK |
20 | DrapaĹa Jan | Kolbuszowa | NW 5km (2 pÄtle) | Krokodyle Kolbuszowa | TAK |
21 | Draus CzesĹawa | RzeszĂłw | NW 5km (2 pÄtle) | KlubSportu.pl | TAK |
22 | Dubij Maria | KozĹĂw | NW 5km (2 pÄtle) | ACTIVE TEAM | TAK |
23 | Dul Maria | KozĹĂw | NW 5km (2 pÄtle) | ACTIVE TEAM | TAK |
24 | Dypa Barbara | Kolbuszowa | NW 5km (2 pÄtle) | Kolbuszowski Klub Nordic Walking | TAK |
25 | Ferfecki PaweĹ | Ropczyce | NW 10km (4 pÄtle) | Brak | TAK |
26 | Franuszkiewicz Ewa | Huta Komorowska | NW 5km (2 pÄtle) | nie zrzeszona | TAK |
27 | Fryc Jan | Kolbuszowa | NW 5km (2 pÄtle) | Brak | TAK |
28 | Furman Marian | Biecz | NW 5km (2 pÄtle) | Brak | TAK |
29 | GierlasiĹska Magda | Ĺťeglce | NW 5km (2 pÄtle) | NWG PRZYSZĹOĹÄ | NIE |
30 | GierlasiĹski Krzysztof | Krosno | NW 10km (4 pÄtle) | NWG PRZYSZĹOĹÄ | TAK |
31 | Gul Bogacz Jolanta | Kolbuszowa | NW 5km (2 pÄtle) | Kolbuszowski Klub Nordic Walking | NIE |
32 | Guzowski Maciej | LeĹźajsk | NW 10km (4 pÄtle) – kateg. niepeĹnosprawni | Klub NW “WĹĂłczykije” | TAK |
33 | GwóźdĹş Andrzej | Munina | NW 10km (4 pÄtle) | Wichura JarosĹaw | TAK |
34 | GwĂĹšdĹš Urszula | Munina | NW 10km (4 pÄtle) | Wichura JarosĹaw | TAK |
35 | Hajdon Paulina | KozĹĂw | NW 5km (2 pÄtle) | ACTIVE TEAM | TAK |
36 | Hajdon Justyna | KozĹĂw | NW 5km (2 pÄtle) | ACTIVE TEAM | TAK |
37 | Hanus Joanna | Krosno | NW 5km (2 pÄtle) – kateg. niepeĹnosprawni | Brak | TAK |
38 | Hanus Teresa | Krosno | NW 5km (2 pÄtle) – kateg. niepeĹnosprawni | Brak | TAK |
39 | Janczyk Ryszard | Nowa DÄba | NW 5km (2 pÄtle) | Brak | TAK |
40 | Janczyk Barbara | Nowa DÄba | NW 5km (2 pÄtle) | NW TEAM NOWA DÄBA | TAK |
41 | Janocha Robert | Krosno | NW 10km (4 pÄtle) | MUKS Podkarpacie Jedlicze | TAK |
42 | Janusz Monika | Kolbuszowa | NW 5km (2 pÄtle) | KKNW | TAK |
43 | Jarosz Anna | LeĹźajsk | NW 10km (4 pÄtle) | Klub NW “WĹĂłczykije” | TAK |
44 | Jednac Artur | LeĹźajsk | NW 5km (2 pÄtle) | Klub NW “WĹĂłczykije” | TAK |
45 | Justyniarska Anna | Sandomierz | NW 5km (2 pÄtle) | DruĹźyna WĂłjta | TAK |
46 | KaproĹ Jan | Nowa DÄba | NW 5km (2 pÄtle) | NW TEAM NOWA DÄBA | TAK |
47 | KÄdziora RafaĹ | RoĹźki | NW 5km (2 pÄtle) | DruĹźyna WĂłjta | TAK |
48 | KÄdziora Monika | RoĹźki | NW 5km (2 pÄtle) | DruĹźyna WĂłjta | TAK |
49 | KoĹodziej Zofia | LeĹźajsk | NW 5km (2 pÄtle) | Klub NW “WĹĂłczykije” | TAK |
50 | Koziara Renata | . | NW 5km (2 pÄtle) | Brak | TAK |
51 | KrĂłlikowska Karolina | RzeszĂłw | NW 5km (2 pÄtle) – kateg. niepeĹnosprawni | DÄBICKIE GEPARDY | TAK |
52 | Krudysz-Starzec Jadwiga | Kolbuszowa | NW 5km (2 pÄtle) | KKNW | NIE |
53 | Krzanowska MaĹgorzata | WÄglĂłwka | NW 10km (4 pÄtle) | Samotni WÄdrowcy | TAK |
54 | Krzanowski Bartek | WÄglĂłwka | NW 10km (4 pÄtle) | Samotni WÄdrowcy | TAK |
55 | Kubiszyn MaĹgorzata | LubaczĂłw | NW 10km (4 pÄtle) | Brak | TAK |
56 | Kubiszyn Tadeusz | LubaczĂłw | NW 10km (4 pÄtle) | Brak | NIE |
57 | Kubiszyn MirosĹaw | LubaczĂłw | NW 10km (4 pÄtle) | Brak | TAK |
58 | Kubiszyn WiesĹawa | LubaczĂłw | NW 10km (4 pÄtle) | Brak | TAK |
59 | KukliĹski Arkadiusz | Zbylitowska GĂłra | NW 5km (2 pÄtle) | Brak | TAK |
60 | KuĹşma ElĹźbieta | LeĹźajsk | NW 10km (4 pÄtle) | Klub NW “WĹĂłczykije” | TAK |
61 | Kusaj Tomasz | DÄbica | NW 10km (4 pÄtle) | OSP ZAWADA | NIE |
62 | Kusaj Jakub | DÄbica | NW 10km (4 pÄtle) | OSP ZAWADA | NIE |
63 | LasociĹska Ewa | LeĹźajsk | NW 5km (2 pÄtle) | Klub NW “WĹĂłczykije” | TAK |
64 | Latuszek Bogdan | LeĹźajsk | NW 10km (4 pÄtle) | Klub NW “WĹĂłczykije” | TAK |
65 | Latuszek MaĹgorzata | LeĹźajsk | NW 10km (4 pÄtle) | Klub NW “WĹĂłczykije” | TAK |
66 | Lenart ElĹźbieta | Kolbuszowa GĂłrna | NW 5km (2 pÄtle) | KKNW Kolbuszowa | TAK |
67 | Lipa Bernadeta | KozĹĂw | NW 5km (2 pÄtle) | ACTIVE TEAM | TAK |
68 | Lisicka Katarzyna | Sandomierz | NW 5km (2 pÄtle) | DruĹźyna WĂłjta | TAK |
69 | Lorenc – Topolewicz Teresa | RzeszĂłw | NW 5km (2 pÄtle) | – | TAK |
70 | Ĺťukowicz BartĹomiej | RzeszĂłw | NW 5km (2 pÄtle) | klubsportu.pl | TAK |
71 | ĹabudziĹska Majka | Sandomierz | NW 5km (2 pÄtle) | DruĹźyna WĂłjta | TAK |
72 | Ĺach Dariusz | RzeszĂłw | NW 5km (2 pÄtle) | DÄBICKIE GEPARDY | TAK |
73 | Ĺwieboda Krystyna | DĹugie | NW 5km (2 pÄtle) | Brak | NIE |
74 | Ĺwirszcz Tomasz | Ĺwidnik | NW 5km (2 pÄtle) | Brak | TAK |
75 | MaĹodobry Andrzej | Kolbuszowa | NW 5km (2 pÄtle) | KKNW | TAK |
76 | MaĹodobry Wioletta | Kolbuszowa | NW 5km (2 pÄtle) | KKNW | TAK |
77 | Marek Monika | Nowa DÄba | NW 5km (2 pÄtle) – kateg. niepeĹnosprawni | NW NOWA BÄBA | TAK |
78 | MargaĹska StanisĹawa | Kolbuszowa | NW 5km (2 pÄtle) | KKNW | NIE |
79 | Marzec Adam | . | NW 5km (2 pÄtle) | Brak | TAK |
80 | Mielniczek Kazimierz | Budy GĹogowskie | NW 5km (2 pÄtle) | – | TAK |
81 | Moczarski MirosĹaw | LeĹźajsk | NW 10km (4 pÄtle) | Klub NW âWĹĂłczykijeâ | TAK |
82 | Modras Katarzyna | ĹwiÄcica | NW 10km (4 pÄtle) | DruĹźyna WĂłjta | NIE |
83 | Motyka Marianna | KozĹĂw | NW 5km (2 pÄtle) | ACTIVE TEAM | TAK |
84 | Muskus Kazimierz | LeĹźajsk | NW 5km (2 pÄtle) | Klub NW “WĹĂłczykije” | TAK |
85 | Nauka Agnieszka | . | NW 5km (2 pÄtle) | Brak | TAK |
86 | Niemczyk BogusĹaw | LeĹźajsk | NW 10km (4 pÄtle) | Klub NW “WĹĂłczykije” | TAK |
87 | NiepokĂłj Radoslaw | Wrocanka | NW 10km (4 pÄtle) | Bieszczadzki Klub Nordic Walking | TAK |
88 | Niesyn Adam | Gorzyce | NW 10km (4 pÄtle) | Farrlek GO | NIE |
89 | Oleksak Marek | JagieĹĹa | NW 5km (2 pÄtle) | WYDRY GALICJA | TAK |
90 | OleĹ-Ferfecka Edyta | Ropczyce | NW 10km (4 pÄtle) | Brak | TAK |
91 | Olenderek Zygmunt | Tarnobrzeg | NW 10km (4 pÄtle) | UKS Siedleszczany | NIE |
92 | Olszowy Danuta | Kolbusxows | NW 5km (2 pÄtle) | KKNW | TAK |
93 | OpaliĹska Maria | Kolbuszowa | NW 5km (2 pÄtle) – kateg. niepeĹnosprawni | Brak | TAK |
94 | Orzech Artur | Kolbuszowa | NW 5km (2 pÄtle) | Krokodyle Kolbuszowa | TAK |
95 | Orzechowski Grzegorz | Kolbuszowa | NW 5km (2 pÄtle) – kateg. niepeĹnosprawni | KKNW | TAK |
96 | PabijaĹczyk Agnieszka | . | NW 5km (2 pÄtle) | Brak | TAK |
97 | Pasieka Agnieszka | Ustrobna | NW 5km (2 pÄtle) | Nordzik | NIE |
98 | Pasierb Marek | Rzeszow | NW 10km (4 pÄtle) | N /Z | TAK |
99 | Pawlina Halina | Kolbuszowa GĂłrna 101 A | NW 5km (2 pÄtle) | Kolbuszowa | TAK |
100 | Podubny Krystyna | LeĹźajsk | NW 5km (2 pÄtle) | KLub NW “WĹĂłczykije” | TAK |
101 | Pokrywka BoĹźena | LeĹźajsk | NW 10km (4 pÄtle) | Klub NW “WĹĂłczykije” | TAK |
102 | PraduĹ MichaĹ | Lublin | NW 5km (2 pÄtle) – kateg. niepeĹnosprawni | Brak | TAK |
103 | Prokopiec BronisĹawa | . | NW 5km (2 pÄtle) | Brak | TAK |
104 | PrzewĹocki Tomasz | ObrazĂłw | NW 10km (4 pÄtle) | DruĹźyna WĂłjta | TAK |
105 | Pytlak Adam | Kolbuszowa | NW 10km (4 pÄtle) | KKNW KOLBUSZOWA | TAK |
106 | Pytlak Urszula | Kol | NW 5km (2 pÄtle) | KKNW KOLBUSZOWA | TAK |
107 | RÄbisz GraĹźyna | Kolbuszowa | NW 5km (2 pÄtle) | KKNW | TAK |
108 | RÄdziniak Marzena | Rzeszow | NW 5km (2 pÄtle) | klubsportu.pl | TAK |
109 | RÄdziniak RafaĹ | RzeszĂłw | NW 5km (2 pÄtle) | klubsportu.pl | TAK |
110 | Rejman Dorota | Tarnobrzeg | NW 5km (2 pÄtle) | Brak | TAK |
111 | Romaniuk Grzegorz | . | NW 5km (2 pÄtle) | Brak | TAK |
112 | RykaĹa Janina | LubaczĂłw | NW 5km (2 pÄtle) | Brak | NIE |
113 | RykaĹa Irena | Krowica HoĹodowska | NW 10km (4 pÄtle) | Brak | TAK |
114 | RzucidĹo Jan | RzeszĂłw | NW 5km (2 pÄtle) | nz | NIE |
115 | Simko LudmiĹa | LeĹźajsk | NW 10km (4 pÄtle) | Klub NW “WĹĂłczykije” | TAK |
116 | Simko Zbigniew | LeĹźajsk | NW 10km (4 pÄtle) | Klub NW “WĹĂłczykije” | TAK |
117 | Sitko MaĹgorzata | Kolbuszowa | NW 5km (2 pÄtle) | Brak | TAK |
118 | Skwirut Jerzy | RymanĂłw | NW 10km (4 pÄtle) | SokóŠRymanĂłw | NIE |
119 | Sobczyk RafaĹ | RzeszĂłw | NW 5km (2 pÄtle) | KlubSportu.pl | TAK |
120 | Socha Krystyna | . | NW 5km (2 pÄtle) | . | TAK |
121 | SokoĹowska Kamila | RymanĂłw ZdrĂłj | NW 5km (2 pÄtle) | TG SokóŠRymanĂłw | TAK |
122 | SokoĹowski Marek | RymanĂłw-ZdrĂłj | NW 5km (2 pÄtle) | PTG “SokóŔ RymanĂłw | TAK |
123 | Starzec Maksymilian | Kolbuszowa | NW 5km (2 pÄtle) | KKNW | TAK |
124 | StÄpak Piotr | Zbylitowska GĂłra | NW 5km (2 pÄtle) | ZG Rejon NW Winning Team | TAK |
125 | Szczerba BogusĹawa | KozĹĂw | NW 5km (2 pÄtle) | ACTIVE TEAM | TAK |
126 | Szemberska MaĹgorzata | RzeszĂłw | NW 5km (2 pÄtle) | KlubSportu.pl | TAK |
127 | Szemberski PaweĹ | RzeszĂłw | NW 5km (2 pÄtle) | KlubSportu.pl | TAK |
128 | Szempruch Patryk | Nowa WieĹ | NW 5km (2 pÄtle) | n/z | NIE |
129 | Szlachetka GraĹťyna | Kolbuszowa | NW 5km (2 pÄtle) | KKNW | TAK |
130 | SzukaĹa Agnieszka | . | NW 5km (2 pÄtle) | Brak | TAK |
131 | SzukaĹa RafaĹ | . | NW 10km (4 pÄtle) | Brak | TAK |
132 | TopĂłr MaĹgorzata | Gorlice | NW 5km (2 pÄtle) | Brak | TAK |
133 | Topolewicz Grzegorz | RzeszĂłw | NW 5km (2 pÄtle) | – | TAK |
134 | TrÄtowicz Aleksandra | Kolbuszowa | NW 5km (2 pÄtle) | KKNW | TAK |
135 | TrÄtowicz Beata | Kolbuszowa | NW 5km (2 pÄtle) | KKNW | TAK |
136 | Trojan ElĹźbieta | LeĹźajsk | NW 10km (4 pÄtle) | Klub NW “WĹĂłczykije” | TAK |
137 | Trzonek Andrzej | Zapalow | NW 10km (4 pÄtle) | Brak | NIE |
138 | Trzonek Andrzej | Zapalow | NW 10km (4 pÄtle) | Brak | NIE |
139 | Tworek Krzysztof | ObrazĂłw | NW 10km (4 pÄtle) | DruĹźyna WĂłjta | TAK |
140 | Tylutki Agnieszka | Tarnobrzeg | NW 10km (4 pÄtle) | UKS Siedleszczany Nordic Walking | TAK |
141 | UrbaĹska MaĹgorzata | Rudna Wielka | NW 5km (2 pÄtle) | Brak | TAK |
142 | Urban Iwona | Kolbuszowa | NW 5km (2 pÄtle) | Brak | TAK |
143 | Urban Robert | Kolbuszowa | NW 10km (4 pÄtle) | Brak | TAK |
144 | Urban Irena | LeĹźajsk | NW 5km (2 pÄtle) | Klub NW “WĹĂłczykije” | TAK |
145 | Urban Anna | Kolbuszowa | NW 5km (2 pÄtle) | n/z | TAK |
146 | WÄglarz ElĹźbieta | LeĹźajsk | NW 5km (2 pÄtle) | Klub NW “WĹĂłczykije” | TAK |
147 | Wiatrowska Marianna | Kaliszany | NW 5km (2 pÄtle) | WÄdrujÄ ce Orliki | TAK |
148 | Wiatrowski ZdzisĹaw | Kaliszany | NW 5km (2 pÄtle) | WÄdrujÄ ce Orliki | TAK |
149 | WiÄ cek BoĹźena | Kolbuszowa | NW 5km (2 pÄtle) | KKNW | TAK |
150 | Wilk-Noga Krystyna | . | NW 5km (2 pÄtle) | Brak | TAK |
151 | WiĹniewska Tamara | Sandomierz | NW 10km (4 pÄtle) | uks siedleszczany | NIE |
152 | WiĹniewski Jacek | Sandomierz | NW 10km (4 pÄtle) | uks siedleszczany | NIE |
153 | WĹodarczyk Wojciech | LeĹźajsk | NW 5km (2 pÄtle) | Klub NW “WĹĂłczykije” | TAK |
154 | Wojdon GraĹźyna | RzeszĂłw | NW 5km (2 pÄtle) | KlubSportu.pl | TAK |
155 | Wojtala MaĹgorzata | RzeszĂłw | NW 5km (2 pÄtle) | klubsportu.pl | TAK |
156 | WrĂłbel Halina | Kolbuszowa | NW 5km (2 pÄtle) | Kolbuszowski Klub Nordic Walking | TAK |
157 | WrzesieĹ MaĹgorzata | Sandomierz | NW 5km (2 pÄtle) | DruĹźyna WĂłjta | TAK |
158 | ZajÄ c Monika | RzeszĂłw | NW 5km (2 pÄtle) | KlubSportu.pl / MaKrolĹuKlaKaMo | NIE |