Zawody

Nazwa zawodów:

4 Bieg Kopernika

Miejsce i termin: Rybnik, 2018-03-24
Organizator: IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Rybniku
Kontakt: wf@ivlorybnik.pl tel. 509 166 320 Marek Kowalczyk
Opis zawodów: Dystans: Bieg 5 km (1 pętla) lub 10 km (2 pętle), Nordic Walking 5 km (1 pętla)
Miejsce startu: Rybnik-Paruszowiec, ul. Wielopolska, szkółka Nadleśnictwa Rybnik,
start i meta w tym samym miejscu.
Termin: sobota 24.03.2018 r. Start biegu: godz.10.00, Nordic Walking: godz. 10.05
Trasa: Mapa trasy dostępna na stronie www.ivlorybnik.pl, (od 1 lutego 2018)
Oznakowany każdy kilometr trasy. Więcej w regulaminie.

Opłata startowa na konto Rady Rodziców przy IVLO im. M.Kopernika w Rybniku

Nr rachunku: 32 1240 4357 1111 0000 5323 7387

Młodzież i pracownicy szkół ponadgimnazjalnych – 5 zł
Pozostali zawodnicy – 25zł
W dniu zawodów 35zł

Wpłat drogą elektroniczną należy dokonać najpóźniej do piątku 18.03.2018r.

UWAGA! W tytule wpłaty prosimy wpisać: Imię i nazwisko,rok ur. oraz 4 Bieg Kopernika

Chcąc dokonać rejestracji grupowej (szkoły) proszę pobrać formularz REJESTRACJA GRUPOWA i następnie wypełniony wysłać na adres: biuro@timekeeper.pl

Strona WWW: http://ivlorybnik.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z opłaconą płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników z nieopłaconą płatnością

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 ĆwikliŃski Robert Kolonowskie Bieg- 10km Izerska Grupa Biegowa NIE
2 Banasiewicz Eliasz Rybnik Bieg – 5km 1 LO Rybnik NIE
3 Baruch Henryka Dąbrowa Górnicza NW- 5km Brak TAK
4 Baruch Włodzimierz Dąbrowa Górnicza NW- 5km Brak TAK
5 Basiak Irena Knurów NW- 5km Brak NIE
6 Bednarz-Krawczyńska Katarzyna Rybnik Bieg – 5km Brak TAK
7 Beśka Julianna Rybnik Bieg – 5km Drużyna Kopernika NIE
8 Beśka Sławomir Rybnik Ochojec Bieg- 10km Brak NIE
9 Benisz Wojciech Tarnowskie Góry Bieg – 5km BRT/Srebrne Miasto Tarnowskie Góry NIE
10 BiaŁas Bartosz Przeczyce Bieg- 10km DEAF RUNNER TAK
11 Białas Klaudia Orzesze NW- 5km Brak TAK
12 Biela Lucyna Czerwionka NW- 5km Brak TAK
13 Blanik Malwina Radlin Bieg – 5km Drużyna Kopernika TAK
14 Blanik Marek Radlin Bieg- 10km Radlin NIE
15 BŁaszczyk Natalia Gliwice Bieg – 5km Brak NIE
16 Bochynek Dominika Rybnik Bieg – 5km ZST Rybnik TAK
17 Borawski Kamil Knurów Bieg – 5km LKS Wilki Wilcza TAK
18 Brodawka Patrycja Świerklany Bieg – 5km Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Rybniku TAK
19 Chrapkowicz Damian Czechowice-Dziedzice Bieg- 10km 304 NIE
20 Chruszcz Paweł Rybnik Bieg – 5km Decathlon Rybnik TAK
21 Cinal Dominik Rybnik Bieg – 5km ZST Rybnik TAK
22 Cytrycki Maciej Rybnik Bieg – 5km I LO TAK
23 Czekaj Justyna Kędzierzyn- Koźle Bieg- 10km Antonteam NIE
24 Czogała Szymon Rybnik Bieg – 5km ZSME Rybnik NIE
25 Czosnyka Julia Rybnik Bieg – 5km ZST Rybnik TAK
26 Czyrnek Ewa Rybnik Bieg – 5km Brak TAK
27 Czyrnek Dariusz Rybnik Bieg – 5km Brak TAK
28 Dąbrowski Andrzej Rybnik Bieg- 10km Brak TAK
29 Depta Martyna Zwonowice Bieg – 5km Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Rybniku Technikum nr 3 TAK
30 Dobrenko Edyta Rybnik Bieg – 5km Brak TAK
31 Domański Robert Rybnik Bieg- 10km Brak NIE
32 Domański Szymon Rybnik Bieg – 5km Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Jana Pawła II w Rybniku TAK
33 Domin Michał Rybnik Bieg – 5km brak TAK
34 Drzęźla Szymon Rybnik-Kamień Bieg – 5km OSP Kamień TAK
35 Dudziak Krzysztof Ruda Ślaska Bieg – 5km Brak NIE
36 Dudzik Natalia Rybnik Bieg – 5km Drużyna Kopernika TAK
37 Durka Mirosław Wodzislaw Śląski NW- 5km KRS TKKF RELAKS WODZISŁAW ŚLĄSKI TAK
38 Dziarski Wiesław Rybnik Bieg- 10km ERBUD RYBNIK TAK
39 Faliszewski Sylweriusz Radoszowy Bieg- 10km Brak NIE
40 Fieroch Karol Turza Slaska Bieg- 10km Drużyna Kopernika TAK
41 Filec Wiktoria Rybnik Bieg – 5km Drużyna Kopernika TAK
42 Firla Wioletta Rybnik Bieg – 5km Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Rybniku TAK
43 Frelich Wojciech Rybnik Bieg – 5km Drużyna Kopernika NIE
44 Gabriel Dagmara Rybnik Bieg – 5km II Liceum Ogólnokształcące im. A. Frycza Modrzewskiego w Rybniku NIE
45 Gaj Monika Kietrz Bieg – 5km DAR – BUD TEAM TAK
46 Gamrat Szymon Wilcza Bieg – 5km I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku TAK
47 Garus Tomasz Knurów Bieg- 10km 304 NIE
48 Górecka Iwona Rybnik Bieg- 10km Brak TAK
49 Górski Michał Racibórz Bieg- 10km Brak TAK
50 Gąszczak Tadeusz Gliwice Bieg- 10km Brak TAK
51 Ginter Robert Rybnik Bieg – 5km Zespół Szkół nr 6 NIE
52 Gradzińska Agnieszka Kuźnia Raciborska Bieg- 10km Brak TAK
53 Griman Joanna Rybnik Bieg- 10km Brak TAK
54 Griman Dominika Rybnik Bieg – 5km Drużyna Kopernika TAK
55 Grzywna Grzegorz Olesno Bieg – 5km Wkb Meta Lubliniec NIE
56 Hajduk Paweł Rybnik Bieg – 5km ZST nr 1 NIE
57 Han Julia Palowice Bieg – 5km 1 LO im. Karola Miarki w Żorach TAK
58 Henel Martin Knurów Bieg – 5km Brak TAK
59 Henel Aleksandra Knurów NW- 5km Brak TAK
60 Herud Magdalena Pietrowice Wielkie Bieg – 5km EKO OKNA RUNNERS TAK
61 Hoszek Jakub Mikołów Bieg – 5km II LO w Mikołowie im. rotmistrza Witolda Pileckiego TAK
62 Iwan Piotr Rynik Bieg – 5km Brak NIE
63 Jabłonka Kacper Szczejkowice Bieg – 5km 1 LO im K MIarki w Żorach TAK
64 Jabłonka Zbigniew Szczejkowice Bieg – 5km Brak TAK
65 Janczyk Grzegorz Rybnik Bieg- 10km Brak NIE
66 Janczyk Wiktoria Rybnik Bieg – 5km Brak NIE
67 Janicki Krzysztof Jastrzębie-Zdrój Bieg – 5km Zespół Szkół nr 1 TAK
68 Janik Basia Rybnik Bieg – 5km Brak NIE
69 Janik Damian Rybnik Bieg – 5km Brak NIE
70 Jankowska Wioletta Katowice NW- 5km Poszli w Las NIE
71 Jankowski Andrzej Katowice NW- 5km Poszli w Las NIE
72 Jankowski Andrzej Katowice NW- 5km Poszli w Las NIE
73 Janota Michał Rybnik NW- 5km Brak NIE
74 Janota Michał Rybnik Bieg – 5km Tygiel NIE
75 Janowska Michalina Rybnik Bieg- 10km Inżynieria Biegania TAK
76 Kaptur Wojciech Wodzisław Śląski Bieg- 10km KRS TKKF RELAKS WODZISŁAW ŚLĄSKI TAK
77 Kiełkowska Marta Rybnik Bieg- 10km Decathlon Rybnik TAK
78 Klein Ewa Rybnik Bieg – 5km ZSE-U RYBNIK TAK
79 Klepczyńska Sabina Rybnik Bieg – 5km Brak NIE
80 Kocula Tadeusz Świerklany NW- 5km Brak TAK
81 Kokot Alicja Lyski Bieg – 5km ZSEU w Rybniku TAK
82 Koloska Karina Piekary śląskie Bieg- 10km Brak TAK
83 Komaniecka Patrycja Rybnik Bieg- 10km Brak TAK
84 Komaniecki Lukasz Rybnik Bieg – 5km Inżynieria Biegania TAK
85 Kosmalska Natalia Rybnik Bieg – 5km Zespół Szkół nr 6 NIE
86 Kostur Wojciech Żory Bieg- 10km III LO Żory TAK
87 Kowal Łukasz Rybnik Bieg- 10km Brak TAK
88 Kowalczyk Leszek Rybnik Bieg – 5km Brak TAK
89 Kowalczyk Edyta Rybnik Bieg – 5km Brak TAK
90 Kozioł Paulina Rybnik Bieg – 5km Drużyna Kopernika NIE
91 Król Przemysław Rybnik Bieg- 10km Fenomen. Mój klub. TAK
92 Królik Arkadiusz Jastrzębie-Zdrój Bieg- 10km Pniówkowskie Wentyle TAK
93 Krzyżanowski Patryk Rybnik Bieg- 10km Pamtrans NIE
94 Krzystała Paweł Czerwionka Bieg – 5km ZSEU Rybnik TAK
95 Kubicius Mirosław Cieszyn Bieg – 5km Brak TAK
96 Kuczera Aleksandra Rybnik Bieg – 5km Drużyna Kopernika TAK
97 Kuczera Wiktoria Rybnik Bieg – 5km Drużyna Kopernika TAK
98 Kudzielko Weronika Rybnik Bieg – 5km Drużyna Kopernika TAK
99 Kurek Adam Siemianowice Śląskie Bieg – 5km Brak TAK
100 Kurek Beata Siemianowice Śląskie Bieg- 10km Brak TAK
101 KwiecieŃ-Wrzosek Katarzyna Rybnik Bieg – 5km Inżynieria Biegania TAK
102 Kwiotek Paweł Rybnik Bieg – 5km Zespół Szkół nr 6 NIE
103 Lach Grzegorz Kietrz Bieg – 5km Blood Mantra TAK
104 Lizurej Kacper Rybnik Bieg – 5km ZST Rybnik TAK
105 Losza Kamil Wilcza Bieg – 5km SROGIE PULOKI TAK
106 Ludwiczak Przemysław Rybnik Bieg- 10km Brak TAK
107 ŁĄcka Karolina Czerwionka-Leszczyny Bieg- 10km Brak NIE
108 Łuczak Julia Rybnik Bieg – 5km Zespół szkół ekonomiczno usługowych Rybnik TAK
109 Maciejończyk Mariusz Rybnik Bieg- 10km RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM NIE
110 Magiera Mateusz Rybnik Bieg – 5km ZSEU Rybnik NIE
111 Malach Joanna Rybnik Bieg – 5km ZST Rybnik TAK
112 Malgrab Daniel Rybnik Bieg – 5km ZST Rybnik TAK
113 Malik Alicja Bełk Bieg – 5km Zespół Szkół im. J. Paderewskiego w Knurowie TAK
114 Mandrysz Jacek Czernica Bieg- 10km Brak TAK
115 Marker Artur Czerwionla-Leszczyny Bieg- 10km Brak TAK
116 Matusik Adam Jejkowice Bieg – 5km Brak TAK
117 Matuszczyk Marta Rybnik Bieg – 5km Drużyna Kopernika TAK
118 Matyasik Paulina Rybnik Bieg – 5km Decathlon Rybnik TAK
119 Mechta Izabela Gaszowice Bieg- 10km Brak NIE
120 Mekin Wiesław Rybnik Bieg- 10km Brak TAK
121 Mendzik Natalia Jastrzębie Zdrój Bieg – 5km ZDZ Liceum Ogólnokształcące Mundurowe Rybnik NIE
122 Michniewicz Tadeusz Knurow Bieg – 5km niezsrzeszony TAK
123 Mielcarek Leszek Bytom NW- 5km niezrzeszony NIE
124 Miketa Marek Rybnik Bieg- 10km Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem TAK
125 Miśkiewicz Tomasz Tuszyn Bieg- 10km Brak NIE
126 Miśkiewicz Tomasz Tuszyn Bieg – 5km Brak NIE
127 Mokry Mateusz Rybnik Bieg – 5km I LO Rybnik NIE
128 Morgała Adam Rybnik Bieg – 5km Alkosqad 0,7l TAK
129 Nadacy Eliza Racibórz Bieg- 10km Brak TAK
130 Nantka Witek Rybnik Bieg – 5km Brak TAK
131 Nawrocki Tobiasz Mikołów Bieg – 5km II LO w Mikołowie im. rotmistrza Witolda Pileckiego TAK
132 Niesporek Henryk Rydułtowy NW- 5km Decathlon Rybnik TAK
133 Noga Justyna Mikołów Bieg – 5km II LO w Mikołowie im. rotmistrza Witolda Pileckiego TAK
134 Ojcowicz Marcin Rybnik Bieg- 10km Brak TAK
135 Ojcowicz Lucyna Rybnik Bieg – 5km Brak TAK
136 Oleksiuk Marcin Leszczyny Bieg – 5km Adler Team NIE
137 Orzyszek Roksana Rydułtowy NW- 5km Brak TAK
138 Paleczny Roksana Rybnik Bieg – 5km Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Rybniku Technikum nr 3 TAK
139 Palka Jurand Rybnik Bieg – 5km Brak TAK
140 Panek Mateusz Wilcza Bieg – 5km LKS Wilki Wilcza TAK
141 Paprotny Adam Rydułowy Bieg – 5km fireup.pro TAK
142 Pawicka Wiktoria Rybnik Bieg – 5km Drużyna Kopernika TAK
143 Piecha Klaudia Rybnik Bieg- 10km Decathlon Rybnik TAK
144 Pieczka Monika Rybnik Bieg – 5km Brak TAK
145 Piejko Laura Rybnik Bieg – 5km Teb Edukacja Rybnik NIE
146 Piekarski Artur Rybnik Bieg – 5km Brak NIE
147 Piekarski Sebastian Rybnik Bieg – 5km Brak TAK
148 Piela StanisŁaw Cięcina Bieg- 10km Brak TAK
149 Pierchała Dorota Rybnik Bieg – 5km PierchalaTeam NIE
150 Pietkun Rafał Rybnik Bieg- 10km ZSnr8 w Rybniku TAK
151 Pikura Patrycja Rybnik Bieg – 5km Drużyna Kopernika TAK
152 Pisaniec Krzysztof Wodzisław Śląski Bieg- 10km Radlinioki w biegu NIE
153 Piwoński Michał Mikołów Bieg- 10km II LO w Mikołowie im. rotmistrza Witolda Pileckiego TAK
154 Pluta Adam Rybnik Bieg- 10km run away NIE
155 Płowucha Oliwia Rybnik Bieg – 5km Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Rybniku TAK
156 Pojda Grzegorz Rybnik Bieg – 5km Brak TAK
157 Pyszny Mateusz Czerwionka Bieg- 10km Jadymy Durś TAK
158 Raczkowiak Magdalena Rybnik Bieg- 10km Brak NIE
159 Rajwa Roman Jastrzębie-Zdrój/bzie Bieg – 5km KB MOSiR Jastrzębie TAK
160 Rakowski Marcin Czerwionka-Leszczyny Bieg- 10km Brak TAK
161 Raszkiewicz Radosław Jastrzębie-Zdrój Bieg – 5km ZSO im. Jana Pawła II w Pawłowicach NIE
162 Reclik Jacek Rybnik Bieg – 5km Decathlon Rybnik TAK
163 Reichel Przemysław Racibórz Bieg – 5km Eko-Okna RUNNERS NIE
164 Rożek Magdalena Bieg – 5km II LO w Mikołowie im. rotmistrza Witolda Pileckiego TAK
165 Romanowski Daniel Rybnik NW- 5km Brak TAK
166 Roskosz Leszek Rybnik Bieg – 5km Brak TAK
167 Roskosz Adam Rybnik Bieg – 5km Brak TAK
168 Ryszka Malgorzata Rybnik NW- 5km Brak NIE
169 Ryszkowska Bożena Żory Bieg – 5km TEB EDUKACJA Rybnik TAK
170 Rzaczek Zuzanna Rybnik Bieg – 5km ZST Rybnik TAK
171 Rzepka Alicja Bieg – 5km II LO w Mikołowie im. rotmistrza Witolda Pileckiego TAK
172 Sandomierska Anita Rybnik Bieg – 5km . TAK
173 Sandomierski Filip Rybnik Bieg – 5km Szkoła Karola Miarki Niedobczyce TAK
174 Serwotka Jan Wodzisław Śląski NW- 5km Forma Wodzisław Śląski TAK
175 Serwotka Olga Wodzisław Ślaski NW- 5km ZST Wodzisław Ślaski TAK
176 Siąkała Michał Rybnik Bieg – 5km Drużyna Kopernika NIE
177 Sikora Patrycja Rybnik Bieg – 5km ZSEU w Rybniku TAK
178 Siwczyk Andrzej Rybnik Bieg- 10km Chemika Rybnik NIE
179 Skrzyński Janusz Rybnik Bieg- 10km Brak NIE
180 Skrzypiec Szymon Rybnik Bieg – 5km Brak NIE
181 Skrzypiec Iwona Rybnik Bieg – 5km Brak TAK
182 Skworc Grzegorz Siemianowice Śląskie Bieg- 10km Brak NIE
183 Słupik Bożena Orzesze Bieg – 5km Brak TAK
184 Słupik Łukasz Rybnik Bieg – 5km ZST Rybnik TAK
185 Sobierajska Renata Racibórz Bieg- 10km Eko-Okna Runners TAK
186 Sobierajski Przemek Racibórz Bieg- 10km Brak TAK
187 Sobotka Dominika Rybnik Bieg – 5km Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem TAK
188 Solarz Mariusz Rybnik Bieg- 10km ZST Rybnik TAK
189 Stawarczyk Kamil Rybnik Bieg – 5km Szkoła podstawowa nr.15 Rybnik TAK
190 Stawarczyk Anna Rybnik Bieg – 5km SBD Energetyk Rybnik TAK
191 Stelmach Kamil Rybnik Bieg – 5km ZSME Rybnik NIE
192 Stolarczyk Zuzanna Rybniku Bieg- 10km RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM TAK
193 Stołtny Gabriela Rybnik NW- 5km Brak TAK
194 Stroka Piotr Rybnik Bieg – 5km 2 Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Rybniku NIE
195 Strupowski Tomasz Rybnik Bieg – 5km Drużyna Kopernika NIE
196 Strzelczak Sebastian Rybnik Bieg- 10km Eko Runners NIE
197 Strzelczak Sebastian Rybnik Bieg- 10km Eko Runners NIE
198 Styrc Lidia Rybnik NW- 5km Brak TAK
199 Sulkowska Julia Książenice Bieg – 5km Brak TAK
200 Sulkowski Arkadiusz Knurów Bieg- 10km Brak TAK
201 Sułkowska Lucyna Rybnik Bieg- 10km Decathlon Rybnik TAK
202 Surman Krzysztof Rybnik Bieg- 10km SBD Energetyk Rybnik TAK
203 Surman Aleksandra Rybnik NW- 5km Brak TAK
204 Szczepański Stanislaw Przyszowice Bieg- 10km Brak NIE
205 Szczepański Stanislaw Przyszowice Bieg – 5km Brak NIE
206 Szczepanska Katarzyna Przyszowice Bieg – 5km Brak NIE
207 Szklarczyk Jakub Rybnik Bieg – 5km ZSME Rybnik NIE
208 Szostok Maciej Żory Bieg- 10km Brak NIE
209 Szuba Czesław Rybnik Bieg – 5km Brak TAK
210 Szubert Przemysław Rybnik Bieg- 10km Brak NIE
211 Szubert Przemysław Rybnik Bieg- 10km Brak NIE
212 Szubert Przemysław Rybnik Bieg- 10km Brak NIE
213 Szymała Łukasz Książenice Bieg- 10km Brak NIE
214 Szymański Jakub Rydułtowy Bieg- 10km Decathlon Rybnik TAK
215 Szymura Wojciech Rybnik Bieg- 10km Brak TAK
216 Szymura Kamil Rybnik Bieg – 5km ZS3 TAK
217 Szymura Izabela Rybnik Bieg – 5km Brak NIE
218 Szymura Kazimierz Rybnik NW- 5km Brak TAK
219 Szymura Adrian Rybnik Bieg- 10km ZST Rybnik TAK
220 Szymura Julia Rybnik Bieg – 5km 2 LO Rybnik NIE
221 Trzepizur Szymon Rybnik Bieg – 5km Drużyna Kopernika TAK
222 Tyrchan Magdalena Rybnik Bieg- 10km Chemika NIE
223 Urbański Michał Lądek-Zdrój Bieg- 10km FlunkyballTeam Lądek-Zdrój TAK
224 Walczak Wojciech Pawłowice Bieg- 10km Runteam Pawłowice TAK
225 Walczak Bogdan Czerwionka-Leszczyny Bieg- 10km Brak NIE
226 Warmińska Klaudia Rybnik Bieg – 5km TL ROW Rybnik/ 2LO Rybnik NIE
227 Węglorz Andżelika Rybnik Bieg- 10km Brak TAK
228 Wegner Jacek Rybnik Bieg- 10km Brak NIE
229 Wieczorek Daria Szczerbice Bieg – 5km TEB EDUKACJA Rybnik TAK
230 Wieczorek Emilia Bieg – 5km II LO w Mikołowie im. rotmistrza Witolda Pileckiego TAK
231 Wielowiejski Jacek Rybnik Bieg – 5km Brak TAK
232 Wilsz Magdalena Rybnik Bieg – 5km Brak NIE
233 Wioska Boguslawa Bieruń Bieg- 10km Brak NIE
234 Wioska Zbigniew Bieruń Bieg- 10km Brak NIE
235 Witek Judyta Rybnik NW- 5km Decathlon Rybnik TAK
236 Witek Paweł Tułowice Bieg- 10km Decathlon Rybnik TAK
237 Witkowski Andrzej Przyszów Bieg – 5km Brak NIE
238 Woźniak Julia Rybnik Bieg – 5km I LO RYBNIK TAK
239 Woźnica Jakub Rybnik Bieg – 5km Drużyna Kopernika TAK
240 Wróbel Arkadiusz Rybnik-Wielopole Bieg – 5km Brak NIE
241 WrÓblewski Janmarian Bielsko-Biała Bieg – 5km KS SPRINT BIELSKO -BIAŁA NIE
242 Wygryło Marcin Rybnik Bieg- 10km NSZZ Solidarność Ryfama NIE
243 Wyleżoł Piotr Kędzierzyn-Koźle Bieg- 10km RUN DMC NIE
244 Wyszynska Karina Kietrz Bieg – 5km Dar bud team TAK
245 Zadroga Dorota Knurów NW- 5km GORA TEAM NIE
246 Zadroga Paweł Knurów NW- 5km GORA TEAM NIE
247 Zagłórski Paweł Branice Bieg- 10km KB Branice NIE
248 Zając Wojciech Rybnik Bieg- 10km Liceum ogólnokształcące nr 1 im. Powstańców śląskich NIE
249 Zawierucha Aleksander Żory Bieg- 10km Roszada Żory TAK
250 Ziarkiewicz Oktawiusz Rybnik Bieg – 5km Decathlon Rybnik TAK
251 Ziarkowski Mikołaj Bieg – 5km II LO w Mikołowie im. rotmistrza Witolda Pileckiego TAK
252 Zieba Anna Kietrz Bieg – 5km dar bud-team NIE
253 Zimny Wiktoria Rybnik Bieg – 5km ZSU Rybnik TAK
254 Zimny Ireneusz Rybnik Bieg – 5km Brak NIE