Zawody

Nazwa zawodów:

Bieg O Kryszta??owe Jab??ko W??jta Gminy Obraz??w 2018 – dystans 10km

Miejsce i termin: Obraz??w, 2018-09-08
Organizator: Stowarzyszenie ??NASZ REGION?

PATRONAT:
?? W??jt Gminy Obraz??w
?? Gmina Obraz??w
?? Gminna Komisja ds. Rozwi?zywania Problem??w Alkoholowych

Opis zawodów: Bieg na dystansie 10 km.

O??wiadczenie do pobrania

Wi?cej w regulaminie.

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Adamska Sylwia Opat??w Dystans 10 km Brak NIE
2 Barwi??ski Pawe?? Nowy Targ Dystans 10 km Brak TAK
3 Basak Justyna Stary Garb??w Dystans 10 km Wkurw_team NIE
4 Bidas Pawe?? Sandomierz Dystans 10 km TAK LUBI? SANDOMIERZ TAK
5 Bronhard Rafa?? Rzesz??w Dystans 10 km 21 BATALION DOWODZENIA TAK
6 Brzuszek Jerzy Nowa D?ba Dystans 10 km ZMITEK TEAM NOWA D?BA NIE
7 D?bek Urszula Tarnobrzeg Dystans 10 km TeBegG Runner Team TAK
8 Dolega Darek Radom Dystans 10 km Biegiem Radom! TAK
9 Dziadura Zenon Tarnobrzeg Dystans 10 km Witar NIE
10 Franos Edyta Sandomierz Dystans 10 km TakLubi? Sandomierz NIE
11 G?bu?? Grzegorz Stalowa Wola Dystans 10 km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
12 Gruszka Marcin Ostrowiec ??wi?tokrzyski Dystans 10 km Go??dzielin Biega TAK
13 Grygiel Jacek Nowa D?ba Dystans 10 km ZMITEK TEAM NOWA D?BA NIE
14 Gwo??dziowska Edyta Tarnobrzeg Dystans 10 km Witar TAK
15 Harasiuk Jan Ostrowiec ??wi?tokrzyski Dystans 10 km Brak NIE
16 Hasiak Maciej Hucisko Dystans 10 km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
17 Heciak Arkadiusz Obraz??w Dystans 10 km Dru??yna W??jta TAK
18 Jakubik Miros??aw Zaleszany Dystans 10 km Fartlek G O TAK
19 Jargi??o Robert Jastkowice Dystans 10 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
20 Ju??ko Rafa?? Ostrowiec ??wi?tokrzyski Dystans 10 km OstroBiec TAK
21 Kapusta Anna Obraz??w Dystans 10 km TSA Sandomierz NIE
22 Kapusta Anna Obraz??w Dystans 10 km TSA Sandomierz TAK
23 Karnat Dariusz Nowa D?ba Dystans 10 km ZMITEK TEAM NOWA D?BA TAK
24 Kochowska El??bieta Sokolniki Dystans 10 km TeBeG Runners Team NIE
25 Kosiec Maciej Sandomierz Dystans 10 km Brak TAK
26 Kostyra Natalia Tarnobrzeg Dystans 10 km Brak NIE
27 Krawczak Marian Stalowa Wola Dystans 10 km Stalowowolski Klub Biegacz TAK
28 Krawczy??ski Janusz Gromadzice Dystans 10 km Brak TAK
29 Kr??l Eugeniusz Wysiad????w Dystans 10 km Brak TAK
30 Kr??l Karol Sandomierz Dystans 10 km Brak TAK
31 Krupa Pawe?? Agat??wka Dystans 10 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
32 Kucharski Marcin Radom Dystans 10 km bbl radom TAK
33 Kundys Karolina Warszawa Dystans 10 km #WAWRZYNTEAM TAK
34 Kwasek Agnieszka Chobrzany Dystans 10 km WITAR TARNOBRZEG TAK
35 Kwitek Damian Sandomierz Dystans 10 km Brak TAK
36 ??abczy??ski Robert Nowa D?ba Dystans 10 km Brak NIE
37 ??urawski Mieczys?aw Stalowa Wola Dystans 10 km STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA TAK
38 Machowska Urszula Machowska Kolbuszowa Dystans 10 km Brak NIE
39 Majcher Damian Stalowa Wola/tarnobrzeg Dystans 10 km Brak NIE
40 Majecki Robert Sandomierz Dystans 10 km JW3533 NIE
41 Markiewicz Lucyna Gr?b??w Dystans 10 km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
42 Marzec Ma??gorzata Stalowa Wola Dystans 10 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
43 Matysiak Agnieszka Tarnobrzeg Dystans 10 km kopalnia mocy tarnobrzeg TAK
44 M??ynarski Stanis??aw Zarzecze K. Niska Dystans 10 km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
45 M??ynarski Stanis??aw Zarzecze K. Niska Dystans 10 km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
46 Nalepa Tomasz Jan??w Lubelski Dystans 10 km GUKS Modliborzyce TAK
47 Niesyn Adam Gorzyce Dystans 10 km Zmitek Team Nowa D?ba NIE
48 Niesyn Bo??enka Gorzyce Dystans 10 km Zmitek Team Nowa D?ba NIE
49 Nowak Marcin Stalowa Wola Dystans 10 km Stalowowolski klub biegacza TAK
50 Obarski Tomasz Sandomierz Dystans 10 km AMATOR NIE
51 Oleksak Tomasz Nisko Dystans 10 km Planeta Nisko NIE
52 Or??owska Beata Stalowa Wola Dystans 10 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
53 Or??owski Wojciech Stalowa Wola Dystans 10 km LANS LAS TAK
54 Paterek Grzegorz Tarnobrzeg Dystans 10 km WITAR TAK
55 Piku??a Tomasz Stalowa Wola Dystans 10 km Brak TAK
56 Placha Piotr Tarnobrzeg Dystans 10 km Kopalnia Mocy TAK
57 P?aneta Marcin Tarnobrzeg Dystans 10 km WITAR TARNOBRZEG TAK
58 Ptasznik Grzegorz Stalowa Wola Dystans 10 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
59 Rochowski Piotr Stalowa Wola Dystans 10 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
60 Rutkowski Zygmunt Nowa D?ba Dystans 10 km ZMITEK TEAM TAK
61 Rychlak-Bo??ek Monika Stalowa Wola Dystans 10 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
62 S?del Wies??aw Tarnobrzeg Dystans 10 km Brak NIE
63 Siwek Marcin Pysznica Dystans 10 km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
64 Skrzypczak Barbara Stalowa Wola Dystans 10 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
65 Sobo?? Tomek Sandomierz Dystans 10 km Tak Lubi? Sandomierz NIE
66 Sobo?? Ewelina Sandomierz Dystans 10 km Tak Lubi? Sandomierz NIE
67 Star??y??ski Andrzej Klementowice Dystans 10 km Centrum Eksportu Klementynka UMCS Lublin NIE
68 Stec Krzysztof Stalowa Wola Dystans 10 km Brak NIE
69 Szabat Wies??aw Annopol Dystans 10 km Brak TAK
70 Szczuka Dawid Podlesie Dystans 10 km ZAJ?C TAK
71 Szkoda Robert Bi??goraj Dystans 10 km Bi??goraj Biega TAK
72 Szwed Andrzej Stalowa Wola Dystans 10 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
73 Szyma??ski Adam Stalowa Wola Dystans 10 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
74 Turczyn Mariusz Majdan Krolewski Dystans 10 km ZMITEK TEAM NOWA DEBA TAK
75 Urba??ski Zbigniew Alfred??wka Dystans 10 km ZMITEK TEAM NOWA D?BA TAK
76 Walania Kinga G??og??w Ma??opolski Dystans 10 km TKKF Sok???? TAK
77 W??jcik Tomasz Gorzyce Dystans 10 km ZMITEK TEAM NOWA D?BA TAK
78 Wiatrowicz Barbara Stalowa Wola Dystans 10 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
79 Wrzesie?? Jerzy Sandomierz Dystans 10 km TakLubi? Sandomierz TAK
80 Zych Rafa?? Sandomierz Dystans 10 km Brak TAK