Zawody

Nazwa zawodów:

Bieg O Kryształowe Jabłko Wójta Gminy Obrazów 2018 – dystans 10km

Miejsce i termin: Obrazów, 2018-09-08
Organizator: Stowarzyszenie „NASZ REGION”

PATRONAT:
– Wójt Gminy Obrazów
– Gmina Obrazów
– Gminna Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

Opis zawodów: Bieg na dystansie 10 km.

Oświadczenie do pobrania

Więcej w regulaminie.

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z opłaconą płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników z nieopłaconą płatnością

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Adamska Sylwia Opatów Dystans 10 km Brak NIE
2 Barwiński Paweł Nowy Targ Dystans 10 km Brak TAK
3 Basak Justyna Stary Garbów Dystans 10 km Wkurw_team NIE
4 Bidas Paweł Sandomierz Dystans 10 km TAK LUBIĘ SANDOMIERZ TAK
5 Bronhard Rafał Rzeszów Dystans 10 km 21 BATALION DOWODZENIA TAK
6 Brzuszek Jerzy Nowa Dęba Dystans 10 km ZMITEK TEAM NOWA DĘBA NIE
7 Dąbek Urszula Tarnobrzeg Dystans 10 km TeBegG Runner Team TAK
8 Dolega Darek Radom Dystans 10 km Biegiem Radom! TAK
9 Dziadura Zenon Tarnobrzeg Dystans 10 km Witar NIE
10 Franos Edyta Sandomierz Dystans 10 km TakLubię Sandomierz NIE
11 Gębuś Grzegorz Stalowa Wola Dystans 10 km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
12 Gruszka Marcin Ostrowiec Świętokrzyski Dystans 10 km Goździelin Biega TAK
13 Grygiel Jacek Nowa Dęba Dystans 10 km ZMITEK TEAM NOWA DĘBA NIE
14 Gwoździowska Edyta Tarnobrzeg Dystans 10 km Witar TAK
15 Harasiuk Jan Ostrowiec Świętokrzyski Dystans 10 km Brak NIE
16 Hasiak Maciej Hucisko Dystans 10 km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
17 Heciak Arkadiusz Obrazów Dystans 10 km Drużyna Wójta TAK
18 Jakubik Mirosław Zaleszany Dystans 10 km Fartlek G O TAK
19 Jargiło Robert Jastkowice Dystans 10 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
20 Juśko Rafał Ostrowiec Świętokrzyski Dystans 10 km OstroBiec TAK
21 Kapusta Anna Obrazów Dystans 10 km TSA Sandomierz NIE
22 Kapusta Anna Obrazów Dystans 10 km TSA Sandomierz TAK
23 Karnat Dariusz Nowa Dęba Dystans 10 km ZMITEK TEAM NOWA DĘBA TAK
24 Kochowska Elżbieta Sokolniki Dystans 10 km TeBeG Runners Team NIE
25 Kosiec Maciej Sandomierz Dystans 10 km Brak TAK
26 Kostyra Natalia Tarnobrzeg Dystans 10 km Brak NIE
27 Krawczak Marian Stalowa Wola Dystans 10 km Stalowowolski Klub Biegacz TAK
28 Krawczyński Janusz Gromadzice Dystans 10 km Brak TAK
29 Król Eugeniusz Wysiadłów Dystans 10 km Brak TAK
30 Król Karol Sandomierz Dystans 10 km Brak TAK
31 Krupa Paweł Agatówka Dystans 10 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
32 Kucharski Marcin Radom Dystans 10 km bbl radom TAK
33 Kundys Karolina Warszawa Dystans 10 km #WAWRZYNTEAM TAK
34 Kwasek Agnieszka Chobrzany Dystans 10 km WITAR TARNOBRZEG TAK
35 Kwitek Damian Sandomierz Dystans 10 km Brak TAK
36 Żabczyński Robert Nowa Dęba Dystans 10 km Brak NIE
37 Żurawski MieczysŁaw Stalowa Wola Dystans 10 km STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA TAK
38 Machowska Urszula Machowska Kolbuszowa Dystans 10 km Brak NIE
39 Majcher Damian Stalowa Wola/tarnobrzeg Dystans 10 km Brak NIE
40 Majecki Robert Sandomierz Dystans 10 km JW3533 NIE
41 Markiewicz Lucyna Grębów Dystans 10 km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
42 Marzec Małgorzata Stalowa Wola Dystans 10 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
43 Matysiak Agnieszka Tarnobrzeg Dystans 10 km kopalnia mocy tarnobrzeg TAK
44 Młynarski Stanisław Zarzecze K. Niska Dystans 10 km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
45 Młynarski Stanisław Zarzecze K. Niska Dystans 10 km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
46 Nalepa Tomasz Janów Lubelski Dystans 10 km GUKS Modliborzyce TAK
47 Niesyn Adam Gorzyce Dystans 10 km Zmitek Team Nowa Dęba NIE
48 Niesyn Bożenka Gorzyce Dystans 10 km Zmitek Team Nowa Dęba NIE
49 Nowak Marcin Stalowa Wola Dystans 10 km Stalowowolski klub biegacza TAK
50 Obarski Tomasz Sandomierz Dystans 10 km AMATOR NIE
51 Oleksak Tomasz Nisko Dystans 10 km Planeta Nisko NIE
52 Orłowska Beata Stalowa Wola Dystans 10 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
53 Orłowski Wojciech Stalowa Wola Dystans 10 km LANS LAS TAK
54 Paterek Grzegorz Tarnobrzeg Dystans 10 km WITAR TAK
55 Pikuła Tomasz Stalowa Wola Dystans 10 km Brak TAK
56 Placha Piotr Tarnobrzeg Dystans 10 km Kopalnia Mocy TAK
57 PŁaneta Marcin Tarnobrzeg Dystans 10 km WITAR TARNOBRZEG TAK
58 Ptasznik Grzegorz Stalowa Wola Dystans 10 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
59 Rochowski Piotr Stalowa Wola Dystans 10 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
60 Rutkowski Zygmunt Nowa Dęba Dystans 10 km ZMITEK TEAM TAK
61 Rychlak-Bożek Monika Stalowa Wola Dystans 10 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
62 Sądel Wiesław Tarnobrzeg Dystans 10 km Brak NIE
63 Siwek Marcin Pysznica Dystans 10 km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
64 Skrzypczak Barbara Stalowa Wola Dystans 10 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
65 Soboń Tomek Sandomierz Dystans 10 km Tak Lubię Sandomierz NIE
66 Soboń Ewelina Sandomierz Dystans 10 km Tak Lubię Sandomierz NIE
67 Starżyński Andrzej Klementowice Dystans 10 km Centrum Eksportu Klementynka UMCS Lublin NIE
68 Stec Krzysztof Stalowa Wola Dystans 10 km Brak NIE
69 Szabat Wiesław Annopol Dystans 10 km Brak TAK
70 Szczuka Dawid Podlesie Dystans 10 km ZAJĄC TAK
71 Szkoda Robert Biłgoraj Dystans 10 km Biłgoraj Biega TAK
72 Szwed Andrzej Stalowa Wola Dystans 10 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
73 Szymański Adam Stalowa Wola Dystans 10 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
74 Turczyn Mariusz Majdan Krolewski Dystans 10 km ZMITEK TEAM NOWA DEBA TAK
75 Urbański Zbigniew Alfredówka Dystans 10 km ZMITEK TEAM NOWA DĘBA TAK
76 Walania Kinga Głogów Małopolski Dystans 10 km TKKF Sokół TAK
77 Wójcik Tomasz Gorzyce Dystans 10 km ZMITEK TEAM NOWA DĘBA TAK
78 Wiatrowicz Barbara Stalowa Wola Dystans 10 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
79 Wrzesień Jerzy Sandomierz Dystans 10 km TakLubię Sandomierz TAK
80 Zych Rafał Sandomierz Dystans 10 km Brak TAK