Zawody

Nazwa zawodów:

II Bieg Po Ziemi Pawłowskiej

Miejsce i termin: Kałków -powiat starachowicki, 2018-09-09
Organizator: Stowarzyszenie Gmina Pawłów Plus
Opis zawodów: 1. Bieg odbędzie się 09 września 2018 r. w Kałkowie.
2. Start i meta zawodów umiejscowione zostaną na terenie boiska sportowego w Kałkowie, a główna trasa biegu odbywać się będzie po drogach gminnych oraz powiatowych.
3. Bieg główny odbędzie się na dystansach: 5 000 m oraz 10 000 m około godziny 15:30.
4. Biuro zawodów znajdować się będzie na boisku sportowym w Kałkowie.

IV BIEGI TOWARZYSZĄCE
Biegi dzieci i młodzieży od godz. 14:30 na dystansach:
• Klasy 0-2, dziewczyny, dystans: 300 m
• Klasy 0-2, chłopcy, dystans: 300 m
• Klasy 3-4, dziewczyny, dystans: 500 m
• Klasy 3-4, chłopcy, dystans: 500 m
• Klasy 5-6, dziewczyny, dystans: 800 m
• Klasy 5-6, chłopcy, dystans: 800 m
• Gimnazjum, dziewczyny, dystans: 1500 m
• Gimnazjum, chłopcy, dystans: 1500 m
• Szkoły średnie, chłopcy, dystans: 1800 m
• Szkoły średnie, dziewczyny, dystans: 1800 m
• Dorośli, kobiety, dystans: 5 000 m
• Dorośli, mężczyźni, dystans: 5 000 m
• Dorośli, kobiety, dystans: 10 000 m
• Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m

START BEZPŁATNY. ORGANIZATOR WYZNACZYŁ LIMIT 250 UCZESTNIKÓW

Więcej w regulaminie.

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Adamski Hubert Starachowice Klasy 3-4, chłopcy, dystans: 500 m Juventa Kobex NIE
2 Banasik Ola Kałków Gimnazjum, dziewczyny, dystans: 1500 m Brak NIE
3 Bąchorek Jarosław Ostrowiec Świętokrzyski Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m Brak NIE
4 Bernaciak Bartosz Rudnik Szkoły średnie, chłopcy, dystans: 1800 m LKB Rudnik NIE
5 Bernacki Kamil Ostrowiec ŚwiĘtokrzyski Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m OstroBiec NIE
6 Bernat Damian Bliżyn Dorośli, mężczyźni, dystans: 5 000 m Brak NIE
7 Bielacha Maciej Miedziana Góra Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m MECHANIK I PRZYJACIELE NIE
8 Bieluń Arnold Rudki Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m Brak NIE
9 Błajszczak Karol Sandomierz Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m Brak NIE
10 Błajszczak Artur Sandomierz Klasy 0-2, chłopcy, dystans: 300 m Brak NIE
11 Bogucki Ireneusz Ostrowiec Świętokrzyski Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m OstroBiec NIE
12 Bonio Monika Rudnik Szkoły średnie, dziewczyny, dystans: 1800 m LKB Rudnik NIE
13 Chmielewski Tomasz Ostrowiec Świętokrzyski Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m OstroBiec/BBL OSTROWIEC NIE
14 Chodakowska Anna Ćmielów Klasy 5-6, dziewczyny, dystans: 800 m OstroBiec NIE
15 Chodakowski Igor Ćmielów Gimnazjum, chłopcy, dystans: 1500 m OstroBiec NIE
16 Chodakowski Kacper Ćmielów Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m OstroBiec NIE
17 Chudak Krzysztof Kałków Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m Stowarzyszenie gmina pawłów plus NIE
18 Ciemiega Jakub Rudnik Gimnazjum, chłopcy, dystans: 1500 m LKB Rudnik NIE
19 Cioroch Cyprian Grabków Klasy 0-2, chłopcy, dystans: 300 m Brak NIE
20 Cioroch Kacper Grabkó Klasy 0-2, chłopcy, dystans: 300 m SP Bodzentyn NIE
21 Cioroch Fabian Grabków Klasy 0-2, chłopcy, dystans: 300 m SP Bodzentyn NIE
22 Cioroch Milena Grabków Klasy 3-4, dziewczyny, dystans: 500 m SP Bodzentyn NIE
23 Cisowska Barbara Kielce Dorośli, kobiety, dystans: 10 000 m Brak NIE
24 Czarnota Małgorzata Gąsawy Rządowe Dorośli, kobiety, dystans: 5 000 m Brak NIE
25 Czarnota Małgosia Gąsawy Rządowe Szkoły średnie, dziewczyny, dystans: 1800 m Brak NIE
26 DĄbrowski Grzegorz Szewna Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m OstroBiec NIE
27 DŁugosz Jzcek Starachowice Dorośli, mężczyźni, dystans: 5 000 m Brak NIE
28 Dróżdż Tomasz Lubienia Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m Husaria Race Team NIE
29 Dróżdż Zofia Starachowice Klasy 5-6, dziewczyny, dystans: 800 m KLKS Juventa Kobex NIE
30 Driański Marcin Starachowice Dorośli, mężczyźni, dystans: 5 000 m Brak NIE
31 Dudek Sylwester Rudnik Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m LKB Rudnik NIE
32 Dudek Mateusz Rzepin Drugi Klasy 0-2, chłopcy, dystans: 300 m Brak NIE
33 Dulęba Paweł Zagnańsk Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m Brak NIE
34 Działak Martyna Lipie Klasy 5-6, dziewczyny, dystans: 800 m DANIEL WOSIK TERVEL TEAM NIE
35 Działak Dominika Lipie Klasy 5-6, dziewczyny, dystans: 800 m DANIEL WOSIK TERVEL TEAM NIE
36 Dziułka Bartosz Kałków Klasy 0-2, chłopcy, dystans: 300 m Brak NIE
37 Dziułka Maksymilian Godów Klasy 0-2, chłopcy, dystans: 300 m LKB Rudnik NIE
38 Dziułka Karol Godów Klasy 5-6, chłopcy, dystans: 800 m LKB Rudnik NIE
39 Gałek Kacper Łomno Gimnazjum, chłopcy, dystans: 1500 m Chybice NIE
40 Gałka Kacper Kałków Klasy 0-2, chłopcy, dystans: 300 m Brak NIE
41 Gałka Lena Kałków Klasy 0-2, dziewczyny, dystans: 300 m Brak NIE
42 Gawlak Łukasz Ostrowiec Świętokrzyski Dorośli, mężczyźni, dystans: 5 000 m NIE
43 Gawlak Adrian Ostrowiec Świętokrzyski Klasy 0-2, chłopcy, dystans: 300 m NIE
44 Glowka Oliwia Brody Szkoły średnie, dziewczyny, dystans: 1800 m LKB Rudnik NIE
45 Gorzałczyński Filip Lipie Klasy 5-6, chłopcy, dystans: 800 m DANIEL WOSIK TERVEL TEAM NIE
46 Gruszka Marcin Ostrowiec Świętokrzyski Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m GoździelinBiega NIE
47 Gursiel Tomasz Kielce Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m Biegnę, żeby Bartek mógł biegać NIE
48 Gwardyś Jakub Wawrzeńczyce Klasy 0-2, chłopcy, dystans: 300 m Brak NIE
49 Gwóźdź Ireneusz Starachowice Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m Zabiegane Starachowice NIE
50 Iwoła Bartosz Godów Klasy 5-6, chłopcy, dystans: 800 m Brak NIE
51 Jagiełło Karolina Łomno Klasy 0-2, dziewczyny, dystans: 300 m SP Łomno NIE
52 Jagiełło Luiza Brzezie Klasy 3-4, dziewczyny, dystans: 500 m SP Szerzawy NIE
53 Jagiełło Patryk Brzezie Gimnazjum, chłopcy, dystans: 1500 m SP Szerzawy NIE
54 Jagiełło Błażej Wawrzeńczyce Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m Mechanik i Przyjaciele NIE
55 Jagieło Kinga Lubienia Dorośli, kobiety, dystans: 10 000 m Husaria Race Team NIE
56 Jagieło Michał Lubienia Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m Husaria Race Team NIE
57 Jagieło Karol Lubienia Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m Husaria Race Team NIE
58 Janasiak Wiktoria Starachowice Klasy 0-2, dziewczyny, dystans: 300 m Brak NIE
59 Jarosz Dawid Krajków Gimnazjum, chłopcy, dystans: 1500 m Arka Pawłów NIE
60 Jarosz Jakub Krajków Klasy 0-2, chłopcy, dystans: 300 m Brak NIE
61 Jarosz Dawid Krajków Dorośli, mężczyźni, dystans: 5 000 m Arka Pawłów NIE
62 Jasiewski Wojtek Wąchock Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m Brak NIE
63 Jastal Piotr Rudnik Dorośli, mężczyźni, dystans: 5 000 m LKB Rudnik NIE
64 Jasztal Izabela Pawłów Dorośli, kobiety, dystans: 5 000 m Stowarzyszenie gmina Pawłów Plus NIE
65 Jędrzejewska Anna Starachowice Klasy 0-2, dziewczyny, dystans: 300 m KLKS Juventa Kobex NIE
66 Jeziorska Maja Godow Klasy 5-6, dziewczyny, dystans: 800 m Brak NIE
67 Jeziorska Nela Godow Klasy 0-2, dziewczyny, dystans: 300 m Brak NIE
68 Jusko Rafał Ostrowiec Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m OstroBiec NIE
69 Kabała Laura Łomno Klasy 3-4, dziewczyny, dystans: 500 m SP Łomno NIE
70 Kaczmarczyk Dawid Radkowice Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m Brak NIE
71 Kaczmarska Julia Dąbrowa Klasy 0-2, dziewczyny, dystans: 300 m Brak NIE
72 Kaczmarski Dawid Dąbrowa Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m Brak NIE
73 Kalita Jakub Ostrowiec Św. Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m OSTROBIEC NIE
74 Karasinski Michał Rudnik Szkoły średnie, chłopcy, dystans: 1800 m LKB Rudnik NIE
75 Karbownik Artur Skarzysko-Kamienna Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m Kamaro Sport Line NIE
76 Karbownik Patrycja Skarzysko -Kamienna Klasy 3-4, dziewczyny, dystans: 500 m Kamaro Sport Line NIE
77 Kartasińska Julia Rzepin Kolonia 82 Klasy 5-6, dziewczyny, dystans: 800 m Brak NIE
78 Karwacka Alicja Brodyr Szkoły średnie, dziewczyny, dystans: 1800 m LKB Rudnik NIE
79 Karwacki Mateusz Kielce Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m Truchcikiem do celu NIE
80 Kądziela Łukasz Majków Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m Brak NIE
81 Kępiński Mikołaj Bodzentyn Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m ULKS Jodła Bodzentyn NIE
82 Kielisz Weronika Chybice Klasy 5-6, dziewczyny, dystans: 800 m Brak NIE
83 Kluzek Aneta Starachowice Dorośli, kobiety, dystans: 5 000 m Zabiegane Starachowice NIE
84 Kłusek Paula Sosnówka 23 Dorośli, kobiety, dystans: 10 000 m Brak NIE
85 Kolebacz Kamil Skarżysko-Kamienna Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m Brak NIE
86 Kołodziejski Kamil Kielce Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m Fitness Active NIE
87 Kosiarska Karina Stary Bostów Szkoły średnie, dziewczyny, dystans: 1800 m Łysica Bodzentyn NIE
88 Kowalczyk Mateusz Rataje Dorośli, mężczyźni, dystans: 5 000 m Brak NIE
89 Kowalska Klaudia Rudnik Klasy 5-6, dziewczyny, dystans: 800 m LKB Rudnik NIE
90 Kowalski Daniel Pawłów Klasy 5-6, chłopcy, dystans: 800 m Brak NIE
91 Krawczyński Janusz Gromadzice Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m Brak NIE
92 Krzyżanowski Paweł Starachowice Dorośli, mężczyźni, dystans: 5 000 m Brak NIE
93 Kusiak Piotr Rzepin Drugi Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m Brak NIE
94 Kusiak Jakub Rzepin Drugi Klasy 0-2, chłopcy, dystans: 300 m Brak NIE
95 Kusiak Greta Rzepin Drugi Dorośli, kobiety, dystans: 5 000 m Brak NIE
96 Kustra Dariusz Kielce Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m CTF Kielce NIE
97 Kuzka Konrad Bodzentyn Klasy 5-6, chłopcy, dystans: 800 m ULKS “JODŁA” Bodzentyn NIE
98 Kuzka Nikodem Bodzentyn Klasy 0-2, chłopcy, dystans: 300 m ULKS “JODŁA” Bodzentyn NIE
99 Kwiatek Michał Starachowice Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m Brak NIE
100 Kwiatek Bianka Rzepin Kolonia Klasy 3-4, dziewczyny, dystans: 500 m Brak NIE
101 Kwiatek Karolina Starachowice Klasy 5-6, dziewczyny, dystans: 800 m Brak NIE
102 Kwiatek Weronika Starachowice Szkoły średnie, dziewczyny, dystans: 1800 m Brak NIE
103 Kwiecień Krystian Godów Szkoły średnie, chłopcy, dystans: 1800 m Brak NIE
104 Kwiecień Bernadetta Godów Klasy 3-4, dziewczyny, dystans: 500 m Brak NIE
105 Kwiecień Wiktoria Godów Klasy 0-2, dziewczyny, dystans: 300 m Brak NIE
106 Kwiecień Dawid Kielce Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m Brak NIE
107 Kwiecien Wiktoria Rudnik Klasy 3-4, dziewczyny, dystans: 500 m LKB Rudnik NIE
108 Lasek Jakub Radkowice Kol. Klasy 0-2, chłopcy, dystans: 300 m Brak NIE
109 Lefek Bartosz Nieczulice Klasy 3-4, chłopcy, dystans: 500 m SKS ,,STAR” NIE
110 Legut Michał Wąchock Dorośli, mężczyźni, dystans: 5 000 m szlaka paka NIE
111 Lepiarz Sylwester Rudnik Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m LKB Rudnik NIE
112 Lewocha Rafał Jastrząb Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m Brak NIE
113 Lipa Aleksander Radkowice Kolonia Klasy 0-2, chłopcy, dystans: 300 m Brak NIE
114 Loranty Przemysław Ostrowiec Swietokrzyski Dorośli, mężczyźni, dystans: 5 000 m Brak NIE
115 Żaczek Łukasz Ostrowiec Świętokrzyski Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m OstroBiec NIE
116 ŻŁobecki Piotr ŚwiĘtomarz Dorośli, mężczyźni, dystans: 5 000 m Brak NIE
117 Łękowski Mariusz Iłża Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m Iłża Pędzi NIE
118 Śmiech Marcin Cząstków Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m Brak NIE
119 Łodej Kacper Lipie, Gm. Brody Klasy 5-6, chłopcy, dystans: 800 m DANIEL WOSIK TERVEL TEAM NIE
120 Łodej Gracjan Lipie, Gm. Brody Klasy 5-6, chłopcy, dystans: 800 m DANIEL WOSIK TERVEL TEAM NIE
121 Łukasiewicz Dominika Ostrowiec Świętokrzyski Dorośli, kobiety, dystans: 5 000 m OstroBiec NIE
122 Majcher Damian Stalowa Wola/tarnobrzeg Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m Brak NIE
123 Majecki Robert Modrzewie 27 Dorośli, mężczyźni, dystans: 5 000 m JW3533 NIE
124 Majewska Monika Ostrowiec Swietokrzyski Dorośli, kobiety, dystans: 5 000 m Brak NIE
125 Malicki Boguś Skarżysko-Kamienna Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m STS Skarżysko-Kamienna NIE
126 Masternak Jakub Stobiec Klasy 0-2, chłopcy, dystans: 300 m Brak NIE
127 Mergalska Julia Szerzawy Klasy 0-2, dziewczyny, dystans: 300 m Brak NIE
128 Miernik Łukasz Kielce Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m Biegam, żeby Bartek mógł biegać NIE
129 Mikos Bartosz Kałków Klasy 5-6, chłopcy, dystans: 800 m Brak NIE
130 Młudziński Piotr Mirzec Dorośli, mężczyźni, dystans: 5 000 m Brak NIE
131 Mochocki Maciej Kielce Dorośli, mężczyźni, dystans: 5 000 m Brak NIE
132 Molasy Małgorzata Lasocin Dorośli, mężczyźni, dystans: 5 000 m Brak NIE
133 Myśliwska Kinga Ostrowiec Świętokrzyski Dorośli, kobiety, dystans: 5 000 m OstroBiec NIE
134 Nowak Alexander Godów Klasy 0-2, chłopcy, dystans: 300 m Brak NIE
135 Orczyk Rafał Kałków Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m SGPP NIE
136 Orczyk Kamil Kałków Dorośli, kobiety, dystans: 10 000 m Brak NIE
137 Pajek Jerzy Starachowice Dorośli, mężczyźni, dystans: 5 000 m Brak NIE
138 Palacz Wojtek Starachowice Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m Brak NIE
139 Pasieka Sławomir Iwaniska Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m Brak NIE
140 Pawelec Patryk Dąbrowa Gimnazjum, chłopcy, dystans: 1500 m Brak NIE
141 Pawlos Mikolaj Rudnik Gimnazjum, chłopcy, dystans: 1500 m LKB Rudnik NIE
142 Pawłowski Andrzej Tarnobrzeg Dorośli, mężczyźni, dystans: 5 000 m TeBeG Runners Team NIE
143 Peryt Maja Starchowice Gimnazjum, dziewczyny, dystans: 1500 m Juventa kobex NIE
144 Peryt Renata Starachowice Dorośli, kobiety, dystans: 5 000 m Zabiegane Starachowice NIE
145 Peryt Krzysztof Starachowice Dorośli, mężczyźni, dystans: 5 000 m Zabiegane Starachowice NIE
146 Piórczyk Krystian Nowy Bostów Gimnazjum, chłopcy, dystans: 1500 m Arka Pawłów NIE
147 Piórczyk Antoni Krajków Klasy 0-2, chłopcy, dystans: 300 m Star Starachowice NIE
148 Piórczyk Marcelina Krajków Klasy 0-2, dziewczyny, dystans: 300 m Brak NIE
149 Piórczyk Wojciech Nowy Bostów Klasy 0-2, chłopcy, dystans: 300 m Star Starachowice NIE
150 Pióro Karol Ambrożów Gimnazjum, chłopcy, dystans: 1500 m Brak NIE
151 Piwnik Aleksandra Godów Klasy 5-6, dziewczyny, dystans: 800 m Brak NIE
152 Piwnik Paulina Godów Klasy 0-2, dziewczyny, dystans: 300 m Brak NIE
153 Piwowarska Wioletta Wiązownica Kolonia Dorośli, kobiety, dystans: 5 000 m Brak NIE
154 PocheĆ Jan Pawłów Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m Brak NIE
155 Pocheć Wiktoria Pawłów Klasy 3-4, dziewczyny, dystans: 500 m Brak NIE
156 Pocheć Maja Kałków Klasy 3-4, dziewczyny, dystans: 500 m Brak NIE
157 Pocheć Zuzia Wawrzęńczyce Klasy 5-6, dziewczyny, dystans: 800 m Brak NIE
158 Pocheć Jaś Wawrzęńczyce Klasy 0-2, chłopcy, dystans: 300 m Brak NIE
159 Poźoga Patryk Krajków Klasy 5-6, chłopcy, dystans: 800 m PSP Chybice NIE
160 Pożoga Szymon Bronkowice Dorośli, mężczyźni, dystans: 5 000 m Brak NIE
161 Pożoga Bartosz Krajków Klasy 3-4, chłopcy, dystans: 500 m PSP Chybice NIE
162 Pożoga Gabriela Rzepin Pierwszy Klasy 3-4, dziewczyny, dystans: 500 m Brak NIE
163 Potrzeszcz Tomasz Brody Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m LKB Rudnik NIE
164 Potrzeszcz Grzegorz Brody Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m LKB Rudnik NIE
165 Potrzeszcz Bartosz Rudnik Szkoły średnie, chłopcy, dystans: 1800 m LKB Rudnik NIE
166 Powrózek Dominik Starachowice Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m Brak NIE
167 Powrózek Kacper Starachowice Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m Brak NIE
168 Pozoga Jakub Radkowice Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m Brak NIE
169 Pozoga Filip Starachowice Klasy 0-2, chłopcy, dystans: 300 m Juventa-kobex NIE
170 Procko Milena Kielce Dorośli, kobiety, dystans: 5 000 m Brak NIE
171 Pronobis PrzemysŁaw Ostrowiec Świętokrzyski Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m Brak NIE
172 Prucnal Wanda Skarżysko-Kamienna Dorośli, kobiety, dystans: 10 000 m Run for 42 NIE
173 Przygoda Rafał Starachowice Dorośli, mężczyźni, dystans: 5 000 m Brak NIE
174 Racka Ola Godów Klasy 3-4, dziewczyny, dystans: 500 m Brak NIE
175 Racki Czarek Godów Klasy 0-2, chłopcy, dystans: 300 m Brak NIE
176 Różalski Łukasz Wola Grojecka Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m Brak NIE
177 Rejkowic Patrycja Rzepin Drugi Klasy 5-6, dziewczyny, dystans: 800 m Brak NIE
178 Rejkowicz Szymon Rzepin Drugi Gimnazjum, chłopcy, dystans: 1500 m Arka Pawłów NIE
179 Rejkowicz Szymon Rzepin Drugi Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m Arka pawłów NIE
180 Rogasch Stanisław Kraków Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m Brak NIE
181 Rożek Przemysław Bodzechów Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m Brak NIE
182 Rycombel Weronika Kałków Klasy 3-4, dziewczyny, dystans: 500 m Podstawowa w Godowie NIE
183 Rydzowska Luiza Łomno Szkoły średnie, dziewczyny, dystans: 1800 m NIE
184 Sadkowski Paweł Maków Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m Kallipso Team NIE
185 Sadłowska Aleksandra Starachowice Dorośli, kobiety, dystans: 5 000 m Brak NIE
186 Sadza Anna Skarżysko Kamienna Dorośli, kobiety, dystans: 10 000 m Brak NIE
187 Serwicka Carmen Sandomierz Klasy 0-2, dziewczyny, dystans: 300 m MOSiR Sandomierz NIE
188 Sikora Zbigniew Rudnik Dorośli, mężczyźni, dystans: 5 000 m LKB Rudnik NIE
189 Sikora Dariusz Rudnik Klasy 5-6, chłopcy, dystans: 800 m LKB Rudnik NIE
190 Sikora Zbigniew Pawłów Dorośli, kobiety, dystans: 10 000 m LKB RUDNIK NIE
191 Skiba Anna Starachowice Dorośli, kobiety, dystans: 5 000 m Husaria Race Team NIE
192 Slifierz Krystian Rudnik Gimnazjum, chłopcy, dystans: 1500 m LKB Rudnik NIE
193 Słowik Konrad Ostrowiec Świętokrzyski Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m Bbl Ostrowiec NIE
194 Słowik Justyna Ostrowiec Świętokrzyski Dorośli, kobiety, dystans: 10 000 m Bbl NIE
195 Smalec Wiktoria Starachowice Klasy 3-4, dziewczyny, dystans: 500 m KLKS Juventa Starachowice NIE
196 Sobczyk Milena Nieczulice Gimnazjum, dziewczyny, dystans: 1500 m Brak NIE
197 Sochacki Sławomir Podgórze Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m Brak NIE
198 Soczumska Angelika Górno Dorośli, kobiety, dystans: 10 000 m Biegnę, żeby Bartek mógł biegać NIE
199 Sprawka Anna Starachowice Dorośli, kobiety, dystans: 5 000 m Zabiegane Starachowice NIE
200 Sprawka Anna Starachowice Dorośli, kobiety, dystans: 5 000 m Zabiegane Starachowice NIE
201 Stańczak Lidia Starachowice Dorośli, kobiety, dystans: 5 000 m ZABIEGANE STARACHOWICE NIE
202 Stańczak Paulina Starachowice Dorośli, kobiety, dystans: 5 000 m LKB RUDNIK NIE
203 Stanios Jan Radom Klasy 5-6, chłopcy, dystans: 800 m Brak NIE
204 Stefański Tomasz Ambrożów Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m Brak NIE
205 Stepniewski Dominik Starachowice Dorośli, mężczyźni, dystans: 5 000 m Brak NIE
206 Stepniewski Norber Rudnik Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m LKB Rudnik NIE
207 Stepniewski Alan Rudnik Klasy 3-4, chłopcy, dystans: 500 m LKB Rudnik NIE
208 Styczeń Jarosław Marianki Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m Leniwi na Sport NIE
209 Styczeń Jarosław Marianki Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m Leniwi na Sport NIE
210 Styczeń Karol Ciepielów Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m Leniwi na Sport NIE
211 Styczeń Grzegorz Ostrowiec Św. Dorośli, mężczyźni, dystans: 5 000 m Brak NIE
212 Styczyński Mariusz Kałków Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m Brak NIE
213 Sułecki Kamil Starachowice Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m Brak NIE
214 Sygut Eliasz Iłża Dorośli, mężczyźni, dystans: 5 000 m Iłża Pędzi NIE
215 Sygut Agnieszka Iłża Dorośli, kobiety, dystans: 5 000 m Iłża Pędzi NIE
216 Szwagierczak Przemysław Ostrowiec Świętokrzyski Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m OstroBiec NIE
217 Szwed Krzysztof Maciej Starachowice Dorośli, mężczyźni, dystans: 5 000 m Brak NIE
218 Tarnowski Maciej Zwola Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m Brak NIE
219 Telka Paweł Kielce Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m Mechanik i Przyjaciele NIE
220 Tusień-Kuzka Magdalena Bodzentyn Dorośli, kobiety, dystans: 10 000 m ULKS “JODŁA” Bodzentyn NIE
221 Walczyk Kamil Maków Dorośli, mężczyźni, dystans: 5 000 m Brak NIE
222 Walerczak Anna Radom Dorośli, kobiety, dystans: 5 000 m Kalipso Tim NIE
223 Wójcik Izabela Kielce Dorośli, kobiety, dystans: 10 000 m Zagnańsk Biega, Biegnę żeby Bartek mógł biegać, Dziki ze Śliwek NIE
224 Wójcik Małgorzata Starachowice Dorośli, kobiety, dystans: 5 000 m Brak NIE
225 Wójcik Krzysztof Ostrowiec Świętokrzyski Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m Gabinet Terapii Manualnej Holistycznej NIE
226 Wójcik Katarzyna Radom Dorośli, kobiety, dystans: 5 000 m Kalipso Tim NIE
227 Więcław Małgorzata Starachowice Dorośli, kobiety, dystans: 5 000 m Zabiegane Starachowice NIE
228 Wojnar Weronika Starachowice Gimnazjum, dziewczyny, dystans: 1500 m Juventa-Kobex Starachowice NIE
229 Wojtan Beata Starachowice Dorośli, kobiety, dystans: 5 000 m Zabiegane Starachowice NIE
230 Wojtan Marcin Starachowice Dorośli, mężczyźni, dystans: 5 000 m Juventa-Kobex Starachowice NIE
231 Wojtan Amelia Starachowice Klasy 3-4, dziewczyny, dystans: 500 m Juventa-Kobex NIE
232 Wojteczek Marta Tarczek Gimnazjum, dziewczyny, dystans: 1500 m Brak NIE
233 Wosik Daniel Nietulisko MaŁe Dorośli, mężczyźni, dystans: 5 000 m DANIEL WOSIK TERVEL TEAM NIE
234 Wotliński Andrzej Skarżysko Kamienna Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000m Brak NIE
235 Wrona Krzysiek Warszówek Gimnazjum, chłopcy, dystans: 1500 m Brak NIE
236 Wykrota Piotr Ostrowiec Św Klasy 0-2, chłopcy, dystans: 300 m Brak NIE
237 Zablocka Natalia Warszawa Klasy 3-4, dziewczyny, dystans: 500 m Brak NIE
238 Zapała Przemek Godów Klasy 5-6, chłopcy, dystans: 800 m Brak NIE
239 Zapała Paweł Godów Dorośli, mężczyźni, dystans: 5 000 m PSP w Godowie NIE
240 Zarychta Rafał Godów Dorośli, mężczyźni, dystans: 5 000 m Brak NIE
241 Zarychta Katarzyna Godów Klasy 5-6, dziewczyny, dystans: 800 m Brak NIE
242 Zarychta Katarzyna Godów Dorośli, kobiety, dystans: 5 000 m Lkb Rudnik NIE
243 Zdyb Kamila Warszówek Klasy 3-4, dziewczyny, dystans: 500 m Brak NIE
244 Ziewiec Gabriela Pawłów Klasy 0-2, dziewczyny, dystans: 300 m Brak NIE
245 Zychowicz Aleksandra Starachowice Klasy 5-6, dziewczyny, dystans: 800 m Juventa-Kobex Starachowice NIE