Zawody

Nazwa zawodów:

V Otwarte Mistrzostwa Powiatu Dębickiego w Kolarstwie Górskim w Kategorii XC

Miejsce i termin: Stobierna k.Dębicy, 2019-07-07
Organizator: Powiat Dębicki,
Miasto Dębica,
Gmina Dębica,
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica,
Dębicki Klub Kolarski „GRYF”.
Opis zawodów: Zgłoszenia do zawodów oraz warunki uczestnictwa zawodników.

Uczestnikiem zawodów będzie osoba spełniająca następujące warunki:
A. Wszystkie kobiety oraz mężczyźni w kategoriach Młodzik – Junior młodszy:
a)dokona rejestracji do 17 maja 2019 r.
b)dokonanie opłaty startowej w wysokości: 5,00zł do 17 maja 2019 r., przelewem na konto bankowe (na stronie rejestracyjnej) lub gotówką w wysokości 5,00zł w dniu rozgrywania zawodów.
OPŁATA PRZEZ PRZYCISK PONIŻEJ

c) wypełni kartę zgłoszenia przed zawodami w biurze zawodów i zaakceptuje ją własnym podpisem lub w przypadku osoby niepełnoletniej podpisem opiekuna.

B. Mężczyźni w kategoriach od Junior do Weteran:
c)dokona rejestracji do 17 maja 2019 r.
d)dokonanie opłaty startowej w wysokości: 25,00zł do 17 maja 2019 r. przelewem na konto bankowe (na stronie rejestracyjnej) lub gotówką w wysokości 50,00zł w dniu rozgrywania zawodów.

OPŁATA PRZEZ PRZYCISK “OPŁAĆ START OBOK NAZWISKA NA LIŚCIE ZAWODNIKÓW

Zgłoszenia nie opłacone nie będą brane pod uwagę. Opłata startowa pokrywa start, opiekę medyczną w trakcie trwania zawodów, ubezpieczenie wypadkowe, posiłek regeneracyjny.

c) wypełni kartę zgłoszenia przed zawodami w biurze zawodów i zaakceptuje ją własnym podpisem lub w przypadku osoby niepełnoletniej podpisem opiekuna.

7. Zgłoszenia do zawodów oraz warunki uczestnictwa dla dzieci.

Uczestnikiem zawodów będzie dziecko spełniające następujące warunki:
a) w imieniu dziecka zostanie wypełniona karta zgłoszenia przez prawnego opiekuna dziecka, którą należy wypełnić w biurze zawodów,
b) Dzieci nie ponoszą żadnych opłat za uczestnictwo w zawodach.

kategorie wiekowe

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Zarejestruj się

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Bieniasz Michał DĘbica Mężczyźni Brak

2 Kapusta Ewa Nowa Wies Kolbuszowa Kobiety CYCLO CENTRUM

3 Kapusta Mietek Nowa WieŚ Kolbuszowa Mężczyźni CYCLO CENTRUM

4 Kasprzyk Krzysztof Dębica Mężczyźni Fun & Sport Squash Dębica TAK
5 Książek Krzysztof Nagawczyna Mężczyźni Dębicki Klub Kolarski GRYF

6 Kulas Andrzej Nagawczyna Mężczyźni Dębicki Klub Kolarski GRYF

7 Kulas Maksymilian Nagawczyna Dzieci Dębicki Klub Kolarski GRYF

8 Kulas Marek Dębica Mężczyźni DKK GRYF

9 Mierzyński Grzegorz Mielec Mężczyźni Brak

10 Niezgoda Piotr Brzeźnica Mężczyźni CHEMIK PUSTKÓW MTB

11 Nosal Bartosz DĘbica Mężczyźni 2003

12 Nosal Bartosz DĘbica Dzieci Dębicki Klub Kolarski “Gryf”

13 Nosal Marek DĘbica Mężczyźni Dębicki Klub Kolarski “Gryf”

14 Pilawski Robert Kraków Mężczyźni Indywidualnie

15 Pol Grzegorz Luszowice Mężczyźni LUSZOWICE TAK