Zawody

Nazwa zawodów:

Mini Zadyszka

Miejsce i termin: Dynów, 2019-05-18
Organizator: • Stowarzyszenie „Aktywny Dynów”

• Telefon: 886-179-650

• aktywnydynow@wp.pl

Opis zawodów: TERMIN, TRASA, DYSTANS

• 18 maja 2019, godz. 15:30

• 400 metrów – Ośrodek Turystyczny Błękitny San.

• 1 pętla.

• Nawierzchnia asfaltowa i betonowa.

• Brak pomiaru czasu

Strona WWW: https://www.facebook.com/DynowskaZaDyszka/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Antosz Klaudia Bachórz 400m – dzieci do lat 12 Brak NIE
2 Baran Laura Wara 400m – dzieci do lat 12 Brak NIE
3 Bielec Karolinka Dynów 400m – dzieci do lat 12 Brak NIE
4 Bielec Adam Dynów 400m – dzieci do lat 12 Brak NIE
5 Bielec Kinga Dynów 400m – dzieci do lat 12 Wataha NIE
6 Borsuk Karol Dynów 400m – dzieci do lat 12 Brak NIE
7 Borsuk Monika Dynów 400m – dzieci do lat 12 Brak NIE
8 Bułdak Laura Łubno 400m – dzieci do lat 12 Dynovia NIE
9 Bułdak Fabian Łubno 400m – dzieci do lat 12 DYNOVIA NIE
10 Burak Aleksandra Przemyśl 400m – dzieci do lat 12 Brak NIE
11 Burak Piotr Przemyśl 400m – dzieci do lat 12 Brak NIE
12 Burzyńska Oliwia Wara 400m – dzieci do lat 12 Brak NIE
13 BurzyŃski Filip Wara 400m – dzieci do lat 12 Brak NIE
14 Cupak Weronika Wara 400m – dzieci do lat 12 Szkola NIE
15 Cupak Kamil Wara 400m – dzieci do lat 12 Szkoła podstawowa NIE
16 Dańczak Alex DynÓw 400m – dzieci do lat 12 Brak NIE
17 Domin Zuzanna Dynów 400m – dzieci do lat 12 Brak NIE
18 Domin Kacper DynÓw 400m – dzieci do lat 12 Brak NIE
19 Domin Piotr Dynów 400m – dzieci do lat 12 Brak NIE
20 Duda Antoni Wara 400m – dzieci do lat 12 DYNOVIA NIE
21 Gardziejewski Bartosz Dynów 400m – dzieci do lat 12 Brak NIE
22 Gierula Jakub Dynów 400m – dzieci do lat 12 Brak NIE
23 Gierula Julia Dynów 400m – dzieci do lat 12 Brak NIE
24 Gierula Nikola Dynów 400m – dzieci do lat 12 Brak NIE
25 Gierula Lena RzeszÓw 400m – dzieci do lat 12 Brak NIE
26 Goleś Amelia Dynów 400m – dzieci do lat 12 Brak NIE
27 Goleś Filip Dynów 400m – dzieci do lat 12 Brak NIE
28 Haryza Weronika Dynów 400m – dzieci do lat 12 Aktywny Dynów NIE
29 Haryza Sebastian Dynów 400m – dzieci do lat 12 Aktywny ow NIE
30 Jamróz Dominik Dynów 400m – dzieci do lat 12 Brak NIE
31 Karaś Bartłomiej Dynów 400m – dzieci do lat 12 Brak NIE
32 Kobylarz Leon Rzeszów 400m – dzieci do lat 12 Rzeszowskie Gazele i Gepardy NIE
33 Kobylarz Brunon Rzeszów 400m – dzieci do lat 12 Rzeszowskie Gazele i Gepardy NIE
34 Kuś Wiktor Dynów 400m – dzieci do lat 12 Brak NIE
35 Murawski Jan Dynów 400m – dzieci do lat 12 Aktywny Dynów NIE
36 Myczko Oliwia Przemyśl 400m – dzieci do lat 12 Brak NIE
37 Myczko Nikola Przemyśl 400m – dzieci do lat 12 Brak NIE
38 Niedzielska Karolina Dynów 400m – dzieci do lat 12 Brak NIE
39 Niedzielska Aleksandra Dynów 400m – dzieci do lat 12 Brak NIE
40 Pieczonka Tomasz Bachórz 400m – dzieci do lat 12 Brak NIE
41 Pyś Michał Dynów 400m – dzieci do lat 12 Brak NIE
42 Pyś Wiktoria Dynów 400m – dzieci do lat 12 Brak NIE
43 Pyś Patrycja Dynów 400m – dzieci do lat 12 Brak NIE
44 Rabiejewska Julia Tyczyn 400m – dzieci do lat 12 SP Tyczyn NIE
45 Rabiejewska Emilia Tyczyn 400m – dzieci do lat 12 SP Tyczyn NIE
46 Radyk Aleksandra Przemyśl 400m – dzieci do lat 12 Przemyski Klub Biegacza NIE
47 Rogala Wiktoria Rzeszów 400m – dzieci do lat 12 Brak NIE
48 Rząsa Anna Dynów 400m – dzieci do lat 12 Brak NIE
49 Sapa Kamil Dynów 400m – dzieci do lat 12 Brak NIE
50 Sarnicki Oskar Dynów 400m – dzieci do lat 12 Brak NIE
51 Siekaniec Nina Dynów 400m – dzieci do lat 12 Multiagent NIE
52 Sieńko Michał Przedmieście Dubieckie 44 400m – dzieci do lat 12 Orlęta Dubiecko NIE
53 Siry Mateusz Dynów 400m – dzieci do lat 12 brak NIE
54 Siry Natalia Dynów 400m – dzieci do lat 12 brak NIE
55 Siry Izabela DynÓw 400m – dzieci do lat 12 Brak NIE
56 Siwulec Liwia Dynów 400m – dzieci do lat 12 Brak NIE
57 Skotnicki Filip Wara 400m – dzieci do lat 12 Dynovia NIE
58 Skotnicki Miłosz Wara 400m – dzieci do lat 12 Dynovia NIE
59 Szpak Adam Dynów 400m – dzieci do lat 12 Brak NIE
60 Szuba Bartosz Wara 400m – dzieci do lat 12 Brak NIE
61 Szuba Klara Wara 400m – dzieci do lat 12 Brak NIE
62 Szura Gabriela Rzeszów 400m – dzieci do lat 12 SP 12 Rzeszów NIE
63 Toczek Maja Wara 400m – dzieci do lat 12 Brak NIE
64 Wandas Jakub Dynów 400m – dzieci do lat 12 Brak NIE
65 Wandas Jakub Dynów 400m – dzieci do lat 12 Brak NIE
66 Wandas Jakub Dynów 400m – dzieci do lat 12 Brak NIE
67 Wandas Jakub Dynów 400m – dzieci do lat 12 Brak NIE
68 Wandas Jakub Dynów 400m – dzieci do lat 12 Brak NIE
69 Wszołek Elżbieta Dynów 400m – dzieci do lat 12 Brak NIE
70 Wszołek Adam Dynów 400m – dzieci do lat 12 Brak NIE
71 Wszołek Elżbieta Bartkówka 400m – dzieci do lat 12 Brak NIE
72 Wszołek Kinga Dynów 400m – dzieci do lat 12 Brak NIE
73 Wyskiel Filip Dynow 400m – dzieci do lat 12 Brak NIE
74 Wyskiel Antonina Dynów 400m – dzieci do lat 12 Brak NIE
75 Zańko Kamil Dynów 400m – dzieci do lat 12 Brak NIE
76 Zańko Bartłomiej Dynów 400m – dzieci do lat 12 Brak NIE
77 Zańko Szymon Dynów 400m – dzieci do lat 12 Brak NIE