Zawody

Nazwa zawodów:

Przybij Piątkę z Kamilem

Miejsce i termin: Widacz, 2019-06-30
Organizator: Organizator:

Dawid Bach :

tel:793751983

dawidbach@gmail.com

Opis zawodów: Charytatywne zawody :

Opłat startowych dokonuje się poprzez kliknięcie przycisku “opłać start”,który znajduje się z prawej strony na liście uczestników.

Dzieci i młodzież do 15 lat przycisk poniżej:

Więcej w regulaminie.

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Ast Grzegorz Jedlicze Bieg-5 km Amstaff Team Jedlicze TAK
2 Ast Grzegorz Jedlicze Bieg- 2km Amstaff Team Jedlicze TAK
3 Ćwiąkała Halina Krosno Bieg- 10km (2 pętle) Athletic Zręcin TAK
4 Bialic Dominik Krosno Bieg- 2km Brak TAK
5 Bielamowicz Janusz Jasło Nordic Walking -5km NW- TEAM TAK
6 Bieszczad Mateusz Wojaszówka Bieg-5 km Nowy Styl Group Running Team NIE
7 Bieszczad Ilona Wojaszówka Bieg-5 km Brak NIE
8 Bilik Wojciech Krosno Nordic Walking 10km Samotni Wędrowcy TAK
9 Blok Barbara Krosno Bieg-5 km Brak TAK
10 Bolek Daniel Łężyny Bieg- 2km Brak NIE
11 Bolek Daniel Łężyny Bieg-5 km Brak TAK
12 Borsuk Agnieszka Węglówka Bieg- 2km Brak TAK
13 Borsuk Paweł Węglówka Bieg – 800m (dzieci) Brak NIE
14 Bronhard Rafał Rzeszów Bieg- 10km (2 pętle) 21 BSP NIE
15 Buryło Mateusz Jodłówka Bieg-5 km OSP Jodłówka/Perfect Runner Team NIE
16 Caban Maciej Dobieszyn Bieg- 10km (2 pętle) Victoria Dobieszyn TAK
17 Cieśla Jarosław Krosno Bieg-5 km Brak TAK
18 Cygan Wioletta Krosno Bieg- 2km Morsy krosno TAK
19 Cygan Tomasz Krosno Bieg- 2km Morsy krosno TAK
20 Cyran Andrzej Nowy Żmigród Bieg- 10km (2 pętle) Tygrys NIE
21 Czelna Angelika Krosno Bieg-5 km Blue Team TAK
22 Czyżowicz Mirosław Jasło Bieg-5 km KP PSP DĘBICA NIE
23 Dąbrowski Marcin Krosno Bieg-5 km Kwiaty u Wioli Krosno TAK
24 Dobrzańska Ilona Targowiska Bieg- 10km (2 pętle) Brak TAK
25 Domaradzki Marek Miejsce Piastowe Bieg- 10km (2 pętle) Brak TAK
26 Drwięga Maciej Sanok Bieg- 10km (2 pętle) POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK TAK
27 Drwięga Weronika Sanok Bieg – 800m (dzieci) POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK NIE
28 Drwięga Przemysław Sanok Bieg – 800m (dzieci) POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK NIE
29 Dziubaszewska Ewa Rymanów Nordic Walking -5km NIE
30 Fedak Grzegorz Sanok Bieg- 10km (2 pętle) PASS Running Team TAK
31 Folta Jan Zarszyn Bieg- 10km (2 pętle) Orkiestra Dęta “Lutnia” Zarszyn TAK
32 Furmanek Czesław Jasło Bieg- 2km Brak NIE
33 Gacek Kinga Stara Wieś Nordic Walking -5km Brak TAK
34 Galica-Niepokój Agnieszka Srednie Wielkie Nordic Walking -5km Bieszczadzki Klub Nordic Walking TAK
35 Gawlak Tomasz Biecz/kołaczyce Bieg- 2km Brak TAK
36 Gaworecki Tomasz Sanok Bieg- 10km (2 pętle) Pozytywnie Zabiegani Sanok NIE
37 Gazdowicz Michał Przysietnica Bieg- 10km (2 pętle) Brzozowski Klub Biegacza TAK
38 Górniak Kamil Widacz Bieg- 10km (2 pętle) Finisz Rymanów TAK
39 Gądela Grzegorz Krosno Bieg- 10km (2 pętle) Nieważne który, nieważne jak, byle dobiec TAK
40 Gerlach Sylwia Krosno Bieg-5 km Blue Team TAK
41 Gierlasiński Krzysztof Krosno Nordic Walking -5km NWG PRZYSZŁOŚĆ TAK
42 Gierlasiński Krzysztof Krosno Nordic Walking 10km NWG PRZYSZŁOŚĆ NIE
43 Gierucki Andrzej Krosno Nordic Walking -5km TAK
44 Gierula Grzegorz Łężany Bieg- 10km (2 pętle) Zdany Tylko na Siebie NIE
45 Glazer Kamil Rogi Bieg- 10km (2 pętle) Brak TAK
46 Gotfryd Karol Krosno Bieg-5 km Brak TAK
47 Gromek Michał Widacz Bieg – 800m (dzieci) Brak NIE
48 Hańs Joanna Krosno Nordic Walking -5km Brak NIE
49 Hanus Joanna Krosno Nordic Walking -5km Brak NIE
50 Haszto Zdzisław Leżajsk Bieg- 10km (2 pętle) Nowosarzyńska Grupa Biegowa TAK
51 Huta Marek Ladzin Bieg- 2km Brak TAK
52 Jachimowski Jarosław Sanok/wujskie Bieg- 10km (2 pętle) Pozytywnie Zabiegani Sanok TAK
53 Jaracz Marcin Krosno Bieg- 10km (2 pętle) Brak TAK
54 Jasiński Łukasz Jasło Bieg- 10km (2 pętle) Spróchniali Herkulesi NIE
55 Juryś Sławomir Krosno Bieg- 10km (2 pętle) JSystem TAK
56 Kachlik Małorzata Jasło Nordic Walking -5km NW- TEAM TAK
57 Kalisz Małgorzata Krosno Bieg-5 km ASZ PWSZ Krosno TAK
58 Kandefer Beata Korczyna Bieg- 10km (2 pętle) KB ,,Athletic” Zręcin NIE
59 Kandefer Wojciech Korczyna Bieg-5 km KB ,,Athletic” Zręcin TAK
60 Kandefer Beata Korczyna Bieg- 2km KB ,,Athletic” Zręcin TAK
61 Kandefer Dawid Świerzowa Polska Bieg-5 km Brak TAK
62 Kasprzycka Kinga Krosno Bieg- 10km (2 pętle) Swim2win TAK
63 Kilar Dawid Widacz Bieg – 800m (dzieci) Brak NIE
64 Kilarowski Marcin Zalesie Bieg-5 km Brak TAK
65 Kisielewicz Marcin Leśniówka Bieg- 10km (2 pętle) Athletic Zręcin NIE
66 Kisielewicz Marcin Krosno Bieg- 2km Athletic Zręcin TAK
67 Knurek Karol Widacz Bieg – 800m (dzieci) Brak TAK
68 Kończewska Bożena Ustrzyki Dolne Nordic Walking 10km Bieszczadzki Klub NW / MKS Halicz Ustrzyki Dolne TAK
69 Konik Katarzyna Ustrzyki Dolne Nordic Walking 10km Bieszczadzki Klub Nordic Walking TAK
70 Konik Mikołaj Stefkowa Nordic Walking -5km bieszczaki klub nordic walking NIE
71 Konik Jacek Stefkowa Nordic Walking -5km bieszczaki klub nordic walking NIE
72 Konik Aleksandra Olszanica Nordic Walking -5km bieszczaki klub nordic walking NIE
73 Konik Jarosław Ustrzyki Dolne Nordic Walking -5km Bieszczadzki Klub Nordic Walking TAK
74 Kostka Janusz Szczepańcowa Bieg- 10km (2 pętle) Posmakuj Run Team TAK
75 Kowalski Konrad Lubatowa Nordic Walking -5km Lubatowa NIE
76 Kowalski Konrad Lubatowa Bieg-5 km Lubatowa TAK
77 Kowalski Dariusz Rogi Bieg-5 km Kowal Tim NIE
78 Kozak Mateusz Krosno Bieg- 2km Brak TAK
79 Kozik Marek Krosno Bieg- 2km Brak TAK
80 Kozioł Maciej Targowiska Bieg- 10km (2 pętle) OSP Targowiska NIE
81 Kozioł Kacper Targowiska Bieg- 10km (2 pętle) OSP Targowiska NIE
82 Kozioł Sabina Targowiska Bieg- 2km Brak TAK
83 Krakoś Stanisława Zręcin Nordic Walking -5km Brak NIE
84 Krawczyk Krzysztof Żeglce Nordic Walking -5km Brak TAK
85 Krawczyk Małgorzata Żeglce Nordic Walking -5km Brak TAK
86 Krupska Maja Widacz Bieg – 800m (dzieci) Brak TAK
87 Krupski Jakub Widacz Bieg – 800m (dzieci) Brak TAK
88 Kubal Mateusz Widacz Bieg – 800m (dzieci) Brak TAK
89 Kubal Mateusza Widacz Bieg – 800m (dzieci) Brak NIE
90 Kulig Anna Krosno Bieg- 10km (2 pętle) Krosno Glass Runing Team TAK
91 Kuliga Zuzanna Widacz Bieg – 800m (dzieci) Brak TAK
92 Kuliga Rafał Widacz Bieg- 2km Brak TAK
93 Kuliga-Kuźnar Anna Widacz Bieg- 2km Brak TAK
94 Kuźnar Gabriela Głowienka Bieg- 10km (2 pętle) 1995 TAK
95 Kuźnar Łukasz Kraków Bieg-5 km Brak TAK
96 Kuźnar Jadwiga Widacz Bieg- 2km Brak TAK
97 Kuźnar Iwona Głowienka Bieg- 10km (2 pętle) NIE
98 Kuźnar Dariusz Głowienka Bieg- 2km TAK
99 Kuźnar Beata Głowienka Bieg- 2km Brak TAK
100 Kusaj Tomasz Dębica Nordic Walking 10km OSP ZAWADA NIE
101 Kusaj Jakub Dębica Nordic Walking 10km OSP ZAWADA NIE
102 Leś Aleksandra Targowiska Bieg- 10km (2 pętle) Brak NIE
103 Leś Aleksandra Targowiska Bieg- 10km (2 pętle) OSP Targowiska TAK
104 Leś Agnieszka Targowiska Bieg- 10km (2 pętle) OSP Targowiska TAK
105 Lesniak-Popiel Marta Sanok Bieg- 10km (2 pętle) POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK TAK
106 Ździebło Łukasz Pilzno Bieg-5 km KRÓLEWSKIE PILZNO TAK
107 Ździebło Monika Pilzno Bieg- 2km KRÓLEWSKIE PILZNO TAK
108 Żak Anna Krzemienna Bieg- 2km Brak TAK
109 Żak Paweł Krzemienna Bieg- 10km (2 pętle) Brak TAK
110 Żygadło Krzysztof Sanok Bieg- 2km Brak TAK
111 Śnieżek Dominika Sanok Bieg-5 km Brak NIE
112 Łokaj Monika Ladzin Bieg- 2km Brak TAK
113 Świder Piotr Targowiska Bieg- 10km (2 pętle) OSP Targowiska NIE
114 Makiel Joanna Krosno Bieg- 2km Brak TAK
115 Makiel Joanna Krosno Bieg- 2km Brak NIE
116 Markuszka SŁawek RÓwne Bieg- 10km (2 pętle) BiegamBoLubię TAK
117 Marszałek Dominik Iwonicz Bieg- 10km (2 pętle) Brak NIE
118 Michalec Marcin Krosno Nordic Walking 10km KKB MOSIR KROSNO NIE
119 Mikołajczyk Irena Jasło Nordic Walking -5km NW Team Jasło TAK
120 Misiewicz Emilia Krosno Bieg-5 km niezrzeszona NIE
121 Misiewicz Jolanta Krosno Bieg-5 km niezrzeszona NIE
122 Misiewicz Tomasz Krosno Bieg-5 km NIE
123 Misiewicz Bartosz Krosno Bieg – 800m (dzieci) KTM runing team NIE
124 Mussur Henryk Krosno Bieg- 10km (2 pętle) KKB MOSIR Krosno NIE
125 Niemiec Michał Grabownica Starzenska Bieg- 10km (2 pętle) Brak TAK
126 Niemiec-Drwięga Bernadeta Sanok Bieg- 10km (2 pętle) Na przekór/Pozytywnie Zabiegani Sanok TAK
127 Niepokój Radosław Wrocanka / Kolo Krosna Nordic Walking 10km Bieszczadzki Klub Nordic Walking TAK
128 Nitka Andrzej Jasło Nordic Walking -5km NW- TEAM TAK
129 Okońska-Szczurek Ola Dukla Bieg- 10km (2 pętle) Brak TAK
130 Olbrych Bartłomiej Binarowa Bieg- 10km (2 pętle) nastopy.pl Running Team NIE
131 Pająk-Cieśla Joanna Krosno Bieg-5 km Brak TAK
132 Pajestka Wojtek Sanok Bieg- 10km (2 pętle) Pozytywnie Zabiegani Sanok/ AZS PWSZ NIE
133 Pasieka Agnieszka Krosno Bieg- 2km Brak NIE
134 Pasieka Agnieszka Krosno Nordic Walking -5km Brak NIE
135 Pasieka Agnieszka Ustrobna Nordic Walking 10km Brak TAK
136 Pasierb Marek Rzeszów Nordic Walking -5km Brak TAK
137 Pelczar Dariusz Czarnorzeki Bieg-5 km Brak TAK
138 Pelczar Beata Krościenko Wyżne Nordic Walking -5km Brak TAK
139 Pelczar Kasia Krościenko Wyżne Bieg – 800m (dzieci) Brak TAK
140 Pernal Karolina Lubatowa Bieg-5 km Brak TAK
141 Petryczko Kamil Krosno Bieg-5 km Brak TAK
142 Piegdoń Monika Blizne Bieg- 10km (2 pętle) Brak TAK
143 Polak Bartłomiej Łężany Nordic Walking -5km MSR NIE
144 Polak Bartłomiej Łężany Bieg- 2km MSR NIE
145 Pszonak Karol Pruchnik Bieg-5 km NIE
146 Pukas Małgorzata Ustrzyki Dolne Nordic Walking -5km Bieszczadzki Klub Nordic Walking NIE
147 Rachwał Emilia Widacz Bieg – 800m (dzieci) Brak NIE
148 Rachwał Amanda Widacz Bieg – 800m (dzieci) Brak NIE
149 RĘpalski Marek Skołyszyn Bieg-5 km Niezrzeszony TAK
150 Reizer Jakub Widacz Bieg – 800m (dzieci) Brak NIE
151 Rościński Franciszek Sanok-Zahutyń Nordic Walking 10km Samotny Wilk NIE
152 Rościński Franciszek Sanok Bieg-5 km 1969 NIE
153 Ryba Maciej Blizne Bieg- 10km (2 pętle) Brak TAK
154 Rybka Jolanta Jasło Nordic Walking -5km Brak TAK
155 Rygiel Zofia Krosno Nordic Walking -5km TAK
156 Rygiel Julia Widacz Bieg-5 km Brak NIE
157 Rygiel Natalia Widacz Bieg- 10km (2 pętle) Brak NIE
158 Rygiel Igor Widacz Bieg-5 km Brak NIE
159 Rząca Magdalena Jasło Bieg-5 km Brak TAK
160 Rzeźnikiewicz Szymon Równe Bieg-5 km Brak TAK
161 Sanocki Marcin Jedicze Bieg-5 km Muks Podkarpacie Jedlicze NIE
162 Sęk Wiesław Pruchnik Bieg- 10km (2 pętle) Perfect Runner Team / KSRG OSP Pruchnik I TAK
163 Sidor Radosław Widacz Bieg- 2km 1982 TAK
164 Sidor Radosław Widacz Bieg- 10km (2 pętle) Posmakuj Run Team TAK
165 Sidor Dawid Widacz Bieg – 800m (dzieci) 2008 NIE
166 Skałba Wiesława Krosno Nordic Walking -5km TAK
167 Słowik Jan Hermanowa Nordic Walking 10km OSP KSRG HERMANOWA / Wybiegamy w Przyszłość TAK
168 Smolik Bartosz Krosno Bieg-5 km Turaszówka TAK
169 Sokołowski Marek Rymanów-Zdrój Nordic Walking -5km LO Rymanów – PTG “SOKÓŁ” Rymanów TAK
170 Sroka Oliwia Głowienka Bieg – 800m (dzieci) Brak TAK
171 Sroka Sławomir Głowienka Bieg-5 km Brak TAK
172 Sroka Maja Głowienka Bieg – 800m (dzieci) Brak NIE
173 Staszowski Paweł Pruchnik Bieg- 10km (2 pętle) Pruchnicka Grupa Biegowa TAK
174 Stępkowicz Piotrek Miejsce Piastowe Bieg-5 km Brak TAK
175 Studziński Rafał Krosno Bieg-5 km Brak TAK
176 Szczurek Elżbieta Dukla Bieg- 10km (2 pętle) Brak TAK
177 Szkoła Mateusz Pruchnik Bieg-5 km Pruchnicka Grupa Biegowa TAK
178 Szkoła Izabela Pruchnik Nordic Walking -5km Pruchnicka Grupa Biegowa TAK
179 Tocka Grażyna Jasło Nordic Walking -5km NW- TEAM TAK
180 Tomaszewski Maciej Widna Góra/pawłosiów Bieg-5 km JGB ”Sokół” Jarosław/GUKLA Bratkowice TAK
181 Tota Paulina Kraków Bieg- 2km Brak TAK
182 Trygar Andrzej Widacz 5 Nordic Walking -5km FC Widacz TAK
183 Urbanek Artur Odrzykoń Bieg-5 km Brak TAK
184 Walania Kinga Głogów Małopolski Bieg- 10km (2 pętle) TKKF Sokół Głogów Małopolski NIE
185 Walczak Zbigniew Krościenko Wyżne Nordic Walking -5km Brak TAK
186 Walczak Szymon Krościenko Wyżne Nordic Walking -5km Brak TAK
187 Wójcik Sylwia Hermanowa Nordic Walking -5km OSP KSRG HERMANOWA/Wybiegamy w przyszłość TAK
188 Wójcik Tadeusz Jasło Nordic Walking -5km NW- TEAM TAK
189 Wójtowicz Barbara Cieklin Bieg-5 km Brak TAK
190 Wiater Jerzy Hermanowa Nordic Walking 10km OSP KSRG HERMANOWA / Wybiegamy w Przyszłość TAK
191 Wielobób Łukasz Milcza Bieg-5 km Brak TAK
192 Wiklowska Monika Zręcin Bieg-5 km KB Athletic Zręcin NIE
193 Wilk Andrzej Sanok Nordic Walking -5km Niezrzeszony TAK
194 Wiśniowska Marta Jaslo Nordic Walking -5km team Jasło TAK
195 Wiśniowski Mateusz Długie Bieg-5 km OSP Długie TAK
196 Wojnarowski Michał Krosno Bieg-5 km Brak TAK
197 Wojtowicz Tomasz Krosno Bieg- 2km Athletic Zręcin NIE
198 Wojtowicz Jarosław Widacz Bieg- 2km Brak TAK
199 Wojtowicz Tomasz Widacz Bieg- 2km Athletic Zręcin TAK
200 Wojtowicz Tomasz Krosno Nordic Walking -5km Bieszczadzki Klub Nordic Walking TAK
201 Wojtowicz Tomasz Widacz Bieg-5 km Athletic Zręcin TAK
202 Wojtowicz Tomasz Krosno Bieg- 2km Athletic Zręcin NIE
203 Wysocki Jakub Krosno Bieg- 10km (2 pętle) Brak NIE
204 Zajdel Maciej Krosno Bieg- 2km Brak TAK
205 Zajdel Szymon Krosno Bieg- 10km (2 pętle) Brak TAK
206 Zięba Jolanta Lubatowa Bieg-5 km Brak TAK
207 Ziobro Tomasz Krosno Bieg- 10km (2 pętle) Krosno Miasto Szkła TAK
208 Ziobro Weronika Krosno Bieg – 800m (dzieci) Brak TAK
209 Zych Witold Rogi Nordic Walking 10km Brak TAK