Nazwa zawodów: |
Przybij PiÄ tkÄ z Kamilem |
Miejsce i termin: | Widacz, 2019-06-30 |
Organizator: | Organizator:
Dawid Bach : tel:793751983 dawidbach@gmail.com |
Opis zawodów: | Charytatywne zawody :
OpĹat startowych dokonuje siÄ poprzez klikniÄcie przycisku âopĹaÄ startâ,ktĂłry znajduje siÄ z prawej strony na liĹcie uczestnikĂłw. Dzieci i mĹodzieĹź do 15 lat przycisk poniĹźej: WiÄcej w regulaminie. |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Lista zawodników z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Lista zawodników bez potwierdzonej płatności |
Rejestracja zamknięta
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Kategoria | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Ast Grzegorz | Jedlicze | Bieg-5 km | Amstaff Team Jedlicze | TAK |
2 | Ast Grzegorz | Jedlicze | Bieg- 2km | Amstaff Team Jedlicze | TAK |
3 | ÄwiÄ kaĹa Halina | Krosno | Bieg- 10km (2 pÄtle) | Athletic ZrÄcin | TAK |
4 | Bialic Dominik | Krosno | Bieg- 2km | Brak | TAK |
5 | Bielamowicz Janusz | JasĹo | Nordic Walking -5km | NW- TEAM | TAK |
6 | Bieszczad Mateusz | WojaszĂłwka | Bieg-5 km | Nowy Styl Group Running Team | NIE |
7 | Bieszczad Ilona | WojaszĂłwka | Bieg-5 km | Brak | NIE |
8 | Bilik Wojciech | Krosno | Nordic Walking 10km | Samotni WÄdrowcy | TAK |
9 | Blok Barbara | Krosno | Bieg-5 km | Brak | TAK |
10 | Bolek Daniel | ĹÄĹźyny | Bieg-5 km | Brak | TAK |
11 | Bolek Daniel | ĹÄĹźyny | Bieg- 2km | Brak | NIE |
12 | Borsuk Agnieszka | WÄglĂłwka | Bieg- 2km | Brak | TAK |
13 | Borsuk PaweĹ | WÄglĂłwka | Bieg – 800m (dzieci) | Brak | NIE |
14 | Bronhard RafaĹ | RzeszĂłw | Bieg- 10km (2 pÄtle) | 21 BSP | NIE |
15 | BuryĹo Mateusz | JodĹĂłwka | Bieg-5 km | OSP JodĹĂłwka/Perfect Runner Team | NIE |
16 | Caban Maciej | Dobieszyn | Bieg- 10km (2 pÄtle) | Victoria Dobieszyn | TAK |
17 | CieĹla JarosĹaw | Krosno | Bieg-5 km | Brak | TAK |
18 | Cygan Wioletta | Krosno | Bieg- 2km | Morsy krosno | TAK |
19 | Cygan Tomasz | Krosno | Bieg- 2km | Morsy krosno | TAK |
20 | Cyran Andrzej | Nowy ĹťmigrĂłd | Bieg- 10km (2 pÄtle) | Tygrys | NIE |
21 | Czelna Angelika | Krosno | Bieg-5 km | Blue Team | TAK |
22 | CzyĹźowicz MirosĹaw | JasĹo | Bieg-5 km | KP PSP DÄBICA | NIE |
23 | DÄ browski Marcin | Krosno | Bieg-5 km | Kwiaty u Wioli Krosno | TAK |
24 | DobrzaĹska Ilona | Targowiska | Bieg- 10km (2 pÄtle) | Brak | TAK |
25 | Domaradzki Marek | Miejsce Piastowe | Bieg- 10km (2 pÄtle) | Brak | TAK |
26 | DrwiÄga Maciej | Sanok | Bieg- 10km (2 pÄtle) | POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK | TAK |
27 | DrwiÄga Weronika | Sanok | Bieg – 800m (dzieci) | POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK | NIE |
28 | DrwiÄga PrzemysĹaw | Sanok | Bieg – 800m (dzieci) | POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK | NIE |
29 | Dziubaszewska Ewa | RymanĂłw | Nordic Walking -5km | – | NIE |
30 | Fedak Grzegorz | Sanok | Bieg- 10km (2 pÄtle) | PASS Running Team | TAK |
31 | Folta Jan | Zarszyn | Bieg- 10km (2 pÄtle) | Orkiestra DÄta “Lutnia” Zarszyn | TAK |
32 | Furmanek CzesĹaw | JasĹo | Bieg- 2km | Brak | NIE |
33 | Gacek Kinga | Stara WieĹ | Nordic Walking -5km | Brak | TAK |
34 | Galica-NiepokĂłj Agnieszka | Srednie Wielkie | Nordic Walking -5km | Bieszczadzki Klub Nordic Walking | TAK |
35 | Gawlak Tomasz | Biecz/koĹaczyce | Bieg- 2km | Brak | TAK |
36 | Gaworecki Tomasz | Sanok | Bieg- 10km (2 pÄtle) | Pozytywnie Zabiegani Sanok | NIE |
37 | Gazdowicz MichaĹ | Przysietnica | Bieg- 10km (2 pÄtle) | Brzozowski Klub Biegacza | TAK |
38 | GĂłrniak Kamil | Widacz | Bieg- 10km (2 pÄtle) | Finisz RymanĂłw | TAK |
39 | GÄ dela Grzegorz | Krosno | Bieg- 10km (2 pÄtle) | NiewaĹźne ktĂłry, niewaĹźne jak, byle dobiec | TAK |
40 | Gerlach Sylwia | Krosno | Bieg-5 km | Blue Team | TAK |
41 | GierlasiĹski Krzysztof | Krosno | Nordic Walking 10km | NWG PRZYSZĹOĹÄ | NIE |
42 | GierlasiĹski Krzysztof | Krosno | Nordic Walking -5km | NWG PRZYSZĹOĹÄ | TAK |
43 | Gierucki Andrzej | Krosno | Nordic Walking -5km | – | TAK |
44 | Gierula Grzegorz | ĹÄĹźany | Bieg- 10km (2 pÄtle) | Zdany Tylko na Siebie | NIE |
45 | Glazer Kamil | Rogi | Bieg- 10km (2 pÄtle) | Brak | TAK |
46 | Gotfryd Karol | Krosno | Bieg-5 km | Brak | TAK |
47 | Gromek MichaĹ | Widacz | Bieg – 800m (dzieci) | Brak | NIE |
48 | HaĹs Joanna | Krosno | Nordic Walking -5km | Brak | NIE |
49 | Hanus Joanna | Krosno | Nordic Walking -5km | Brak | NIE |
50 | Haszto ZdzisĹaw | LeĹźajsk | Bieg- 10km (2 pÄtle) | NowosarzyĹska Grupa Biegowa | TAK |
51 | Huta Marek | Ladzin | Bieg- 2km | Brak | TAK |
52 | Jachimowski JarosĹaw | Sanok/wujskie | Bieg- 10km (2 pÄtle) | Pozytywnie Zabiegani Sanok | TAK |
53 | Jaracz Marcin | Krosno | Bieg- 10km (2 pÄtle) | Brak | TAK |
54 | JasiĹski Ĺukasz | JasĹo | Bieg- 10km (2 pÄtle) | SprĂłchniali Herkulesi | NIE |
55 | JuryĹ SĹawomir | Krosno | Bieg- 10km (2 pÄtle) | JSystem | TAK |
56 | Kachlik MaĹorzata | JasĹo | Nordic Walking -5km | NW- TEAM | TAK |
57 | Kalisz MaĹgorzata | Krosno | Bieg-5 km | ASZ PWSZ Krosno | TAK |
58 | Kandefer Dawid | Ĺwierzowa Polska | Bieg-5 km | Brak | TAK |
59 | Kandefer Wojciech | Korczyna | Bieg-5 km | KB ,,Athletic” ZrÄcin | TAK |
60 | Kandefer Beata | Korczyna | Bieg- 10km (2 pÄtle) | KB ,,Athletic” ZrÄcin | NIE |
61 | Kandefer Beata | Korczyna | Bieg- 2km | KB ,,Athletic” ZrÄcin | TAK |
62 | Kasprzycka Kinga | Krosno | Bieg- 10km (2 pÄtle) | Swim2win | TAK |
63 | Kilar Dawid | Widacz | Bieg – 800m (dzieci) | Brak | NIE |
64 | Kilarowski Marcin | Zalesie | Bieg-5 km | Brak | TAK |
65 | Kisielewicz Marcin | Krosno | Bieg- 2km | Athletic ZrÄcin | TAK |
66 | Kisielewicz Marcin | LeĹniĂłwka | Bieg- 10km (2 pÄtle) | Athletic ZrÄcin | NIE |
67 | Knurek Karol | Widacz | Bieg – 800m (dzieci) | Brak | TAK |
68 | KoĹczewska BoĹźena | Ustrzyki Dolne | Nordic Walking 10km | Bieszczadzki Klub NW / MKS Halicz Ustrzyki Dolne | TAK |
69 | Konik Aleksandra | Olszanica | Nordic Walking -5km | bieszczaki klub nordic walking | NIE |
70 | Konik Katarzyna | Ustrzyki Dolne | Nordic Walking 10km | Bieszczadzki Klub Nordic Walking | TAK |
71 | Konik Jacek | Stefkowa | Nordic Walking -5km | bieszczaki klub nordic walking | NIE |
72 | Konik MikoĹaj | Stefkowa | Nordic Walking -5km | bieszczaki klub nordic walking | NIE |
73 | Konik JarosĹaw | Ustrzyki Dolne | Nordic Walking -5km | Bieszczadzki Klub Nordic Walking | TAK |
74 | Kostka Janusz | SzczepaĹcowa | Bieg- 10km (2 pÄtle) | Posmakuj Run Team | TAK |
75 | Kowalski Konrad | Lubatowa | Nordic Walking -5km | Lubatowa | NIE |
76 | Kowalski Dariusz | Rogi | Bieg-5 km | Kowal Tim | NIE |
77 | Kowalski Konrad | Lubatowa | Bieg-5 km | Lubatowa | TAK |
78 | Kozak Mateusz | Krosno | Bieg- 2km | Brak | TAK |
79 | Kozik Marek | Krosno | Bieg- 2km | Brak | TAK |
80 | KozioĹ Sabina | Targowiska | Bieg- 2km | Brak | TAK |
81 | KozioĹ Kacper | Targowiska | Bieg- 10km (2 pÄtle) | OSP Targowiska | NIE |
82 | KozioĹ Maciej | Targowiska | Bieg- 10km (2 pÄtle) | OSP Targowiska | NIE |
83 | KrakoĹ StanisĹawa | ZrÄcin | Nordic Walking -5km | Brak | NIE |
84 | Krawczyk Krzysztof | Ĺťeglce | Nordic Walking -5km | Brak | TAK |
85 | Krawczyk MaĹgorzata | Ĺťeglce | Nordic Walking -5km | Brak | TAK |
86 | Krupska Maja | Widacz | Bieg – 800m (dzieci) | Brak | TAK |
87 | Krupski Jakub | Widacz | Bieg – 800m (dzieci) | Brak | TAK |
88 | Kubal Mateusza | Widacz | Bieg – 800m (dzieci) | Brak | NIE |
89 | Kubal Mateusz | Widacz | Bieg – 800m (dzieci) | Brak | TAK |
90 | Kulig Anna | Krosno | Bieg- 10km (2 pÄtle) | Krosno Glass Runing Team | TAK |
91 | Kuliga Zuzanna | Widacz | Bieg – 800m (dzieci) | Brak | TAK |
92 | Kuliga RafaĹ | Widacz | Bieg- 2km | Brak | TAK |
93 | Kuliga-KuĹşnar Anna | Widacz | Bieg- 2km | Brak | TAK |
94 | KuĹşnar Ĺukasz | KrakĂłw | Bieg-5 km | Brak | TAK |
95 | KuĹşnar Dariusz | GĹowienka | Bieg- 2km | – | TAK |
96 | KuĹşnar Jadwiga | Widacz | Bieg- 2km | Brak | TAK |
97 | KuĹşnar Beata | GĹowienka | Bieg- 2km | Brak | TAK |
98 | KuĹşnar Iwona | GĹowienka | Bieg- 10km (2 pÄtle) | – | NIE |
99 | KuĹşnar Gabriela | GĹowienka | Bieg- 10km (2 pÄtle) | 1995 | TAK |
100 | Kusaj Tomasz | DÄbica | Nordic Walking 10km | OSP ZAWADA | NIE |
101 | Kusaj Jakub | DÄbica | Nordic Walking 10km | OSP ZAWADA | NIE |
102 | LeĹ Aleksandra | Targowiska | Bieg- 10km (2 pÄtle) | Brak | NIE |
103 | LeĹ Agnieszka | Targowiska | Bieg- 10km (2 pÄtle) | OSP Targowiska | TAK |
104 | LeĹ Aleksandra | Targowiska | Bieg- 10km (2 pÄtle) | OSP Targowiska | TAK |
105 | Lesniak-Popiel Marta | Sanok | Bieg- 10km (2 pÄtle) | POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK | TAK |
106 | ĹšdziebĹo Ĺukasz | Pilzno | Bieg-5 km | KRĂLEWSKIE PILZNO | TAK |
107 | ĹšdziebĹo Monika | Pilzno | Bieg- 2km | KRĂLEWSKIE PILZNO | TAK |
108 | Ĺťak PaweĹ | Krzemienna | Bieg- 10km (2 pÄtle) | Brak | TAK |
109 | Ĺťak Anna | Krzemienna | Bieg- 2km | Brak | TAK |
110 | ĹťygadĹo Krzysztof | Sanok | Bieg- 2km | Brak | TAK |
111 | ĹnieĹźek Dominika | Sanok | Bieg-5 km | Brak | NIE |
112 | Ĺokaj Monika | Ladzin | Bieg- 2km | Brak | TAK |
113 | Ĺwider Piotr | Targowiska | Bieg- 10km (2 pÄtle) | OSP Targowiska | NIE |
114 | Makiel Joanna | Krosno | Bieg- 2km | Brak | NIE |
115 | Makiel Joanna | Krosno | Bieg- 2km | Brak | TAK |
116 | Markuszka SĹawek | RĂwne | Bieg- 10km (2 pÄtle) | BiegamBoLubiÄ | TAK |
117 | MarszaĹek Dominik | Iwonicz | Bieg- 10km (2 pÄtle) | Brak | NIE |
118 | Michalec Marcin | Krosno | Nordic Walking 10km | KKB MOSIR KROSNO | NIE |
119 | MikoĹajczyk Irena | JasĹo | Nordic Walking -5km | NW Team JasĹo | TAK |
120 | Misiewicz Tomasz | Krosno | Bieg-5 km | — | NIE |
121 | Misiewicz Bartosz | Krosno | Bieg – 800m (dzieci) | KTM runing team | NIE |
122 | Misiewicz Jolanta | Krosno | Bieg-5 km | niezrzeszona | NIE |
123 | Misiewicz Emilia | Krosno | Bieg-5 km | niezrzeszona | NIE |
124 | Mussur Henryk | Krosno | Bieg- 10km (2 pÄtle) | KKB MOSIR Krosno | NIE |
125 | Niemiec MichaĹ | Grabownica Starzenska | Bieg- 10km (2 pÄtle) | Brak | TAK |
126 | Niemiec-DrwiÄga Bernadeta | Sanok | Bieg- 10km (2 pÄtle) | Na przekĂłr/Pozytywnie Zabiegani Sanok | TAK |
127 | NiepokĂłj RadosĹaw | Wrocanka / Kolo Krosna | Nordic Walking 10km | Bieszczadzki Klub Nordic Walking | TAK |
128 | Nitka Andrzej | JasĹo | Nordic Walking -5km | NW- TEAM | TAK |
129 | OkoĹska-Szczurek Ola | Dukla | Bieg- 10km (2 pÄtle) | Brak | TAK |
130 | Olbrych BartĹomiej | Binarowa | Bieg- 10km (2 pÄtle) | nastopy.pl Running Team | NIE |
131 | PajÄ k-CieĹla Joanna | Krosno | Bieg-5 km | Brak | TAK |
132 | Pajestka Wojtek | Sanok | Bieg- 10km (2 pÄtle) | Pozytywnie Zabiegani Sanok/ AZS PWSZ | NIE |
133 | Pasieka Agnieszka | Ustrobna | Nordic Walking 10km | Brak | TAK |
134 | Pasieka Agnieszka | Krosno | Bieg- 2km | Brak | NIE |
135 | Pasieka Agnieszka | Krosno | Nordic Walking -5km | Brak | NIE |
136 | Pasierb Marek | RzeszĂłw | Nordic Walking -5km | Brak | TAK |
137 | Pelczar Kasia | KroĹcienko WyĹźne | Bieg – 800m (dzieci) | Brak | TAK |
138 | Pelczar Beata | KroĹcienko WyĹźne | Nordic Walking -5km | Brak | TAK |
139 | Pelczar Dariusz | Czarnorzeki | Bieg-5 km | Brak | TAK |
140 | Pernal Karolina | Lubatowa | Bieg-5 km | Brak | TAK |
141 | Petryczko Kamil | Krosno | Bieg-5 km | Brak | TAK |
142 | PiegdoĹ Monika | Blizne | Bieg- 10km (2 pÄtle) | Brak | TAK |
143 | Polak BartĹomiej | ĹÄĹźany | Bieg- 2km | MSR | NIE |
144 | Polak BartĹomiej | ĹÄĹźany | Nordic Walking -5km | MSR | NIE |
145 | Pszonak Karol | Pruchnik | Bieg-5 km | – | NIE |
146 | Pukas MaĹgorzata | Ustrzyki Dolne | Nordic Walking -5km | Bieszczadzki Klub Nordic Walking | NIE |
147 | RachwaĹ Emilia | Widacz | Bieg – 800m (dzieci) | Brak | NIE |
148 | RachwaĹ Amanda | Widacz | Bieg – 800m (dzieci) | Brak | NIE |
149 | RÄpalski Marek | SkoĹyszyn | Bieg-5 km | Niezrzeszony | TAK |
150 | Reizer Jakub | Widacz | Bieg – 800m (dzieci) | Brak | NIE |
151 | RoĹciĹski Franciszek | Sanok-ZahutyĹ | Nordic Walking 10km | Samotny Wilk | NIE |
152 | RoĹciĹski Franciszek | Sanok | Bieg-5 km | 1969 | NIE |
153 | Ryba Maciej | Blizne | Bieg- 10km (2 pÄtle) | Brak | TAK |
154 | Rybka Jolanta | JasĹo | Nordic Walking -5km | Brak | TAK |
155 | Rygiel Julia | Widacz | Bieg-5 km | Brak | NIE |
156 | Rygiel Natalia | Widacz | Bieg- 10km (2 pÄtle) | Brak | NIE |
157 | Rygiel Zofia | Krosno | Nordic Walking -5km | – | TAK |
158 | Rygiel Igor | Widacz | Bieg-5 km | Brak | NIE |
159 | RzÄ ca Magdalena | JasĹo | Bieg-5 km | Brak | TAK |
160 | RzeĹşnikiewicz Szymon | RĂłwne | Bieg-5 km | Brak | TAK |
161 | Sanocki Marcin | Jedicze | Bieg-5 km | Muks Podkarpacie Jedlicze | NIE |
162 | SÄk WiesĹaw | Pruchnik | Bieg- 10km (2 pÄtle) | Perfect Runner Team / KSRG OSP Pruchnik I | TAK |
163 | Sidor RadosĹaw | Widacz | Bieg- 10km (2 pÄtle) | Posmakuj Run Team | TAK |
164 | Sidor Dawid | Widacz | Bieg – 800m (dzieci) | 2008 | NIE |
165 | Sidor RadosĹaw | Widacz | Bieg- 2km | 1982 | TAK |
166 | SkaĹba WiesĹawa | Krosno | Nordic Walking -5km | – | TAK |
167 | SĹowik Jan | Hermanowa | Nordic Walking 10km | OSP KSRG HERMANOWA / Wybiegamy w PrzyszĹoĹÄ | TAK |
168 | Smolik Bartosz | Krosno | Bieg-5 km | TuraszĂłwka | TAK |
169 | SokoĹowski Marek | RymanĂłw-ZdrĂłj | Nordic Walking -5km | LO RymanĂłw – PTG “SOKĂĹ” RymanĂłw | TAK |
170 | Sroka Oliwia | GĹowienka | Bieg – 800m (dzieci) | Brak | TAK |
171 | Sroka SĹawomir | GĹowienka | Bieg-5 km | Brak | TAK |
172 | Sroka Maja | GĹowienka | Bieg – 800m (dzieci) | Brak | NIE |
173 | Staszowski PaweĹ | Pruchnik | Bieg- 10km (2 pÄtle) | Pruchnicka Grupa Biegowa | TAK |
174 | StÄpkowicz Piotrek | Miejsce Piastowe | Bieg-5 km | Brak | TAK |
175 | StudziĹski RafaĹ | Krosno | Bieg-5 km | Brak | TAK |
176 | Szczurek ElĹźbieta | Dukla | Bieg- 10km (2 pÄtle) | Brak | TAK |
177 | SzkoĹa Izabela | Pruchnik | Nordic Walking -5km | Pruchnicka Grupa Biegowa | TAK |
178 | SzkoĹa Mateusz | Pruchnik | Bieg-5 km | Pruchnicka Grupa Biegowa | TAK |
179 | Tocka GraĹźyna | JasĹo | Nordic Walking -5km | NW- TEAM | TAK |
180 | Tomaszewski Maciej | Widna GĂłra/pawĹosiĂłw | Bieg-5 km | JGB ”SokóŔ JarosĹaw/GUKLA Bratkowice | TAK |
181 | Tota Paulina | KrakĂłw | Bieg- 2km | Brak | TAK |
182 | Trygar Andrzej | Widacz 5 | Nordic Walking -5km | FC Widacz | TAK |
183 | Urbanek Artur | OdrzykoĹ | Bieg-5 km | Brak | TAK |
184 | Walania Kinga | GĹogĂłw MaĹopolski | Bieg- 10km (2 pÄtle) | TKKF SokóŠGĹogĂłw MaĹopolski | NIE |
185 | Walczak Szymon | KroĹcienko WyĹźne | Nordic Walking -5km | Brak | TAK |
186 | Walczak Zbigniew | KroĹcienko WyĹźne | Nordic Walking -5km | Brak | TAK |
187 | WĂłjcik Sylwia | Hermanowa | Nordic Walking -5km | OSP KSRG HERMANOWA/Wybiegamy w przyszĹoĹÄ | TAK |
188 | WĂłjcik Tadeusz | JasĹo | Nordic Walking -5km | NW- TEAM | TAK |
189 | WĂłjtowicz Barbara | Cieklin | Bieg-5 km | Brak | TAK |
190 | Wiater Jerzy | Hermanowa | Nordic Walking 10km | OSP KSRG HERMANOWA / Wybiegamy w PrzyszĹoĹÄ | TAK |
191 | WielobĂłb Ĺukasz | Milcza | Bieg-5 km | Brak | TAK |
192 | Wiklowska Monika | ZrÄcin | Bieg-5 km | KB Athletic ZrÄcin | NIE |
193 | Wilk Andrzej | Sanok | Nordic Walking -5km | Niezrzeszony | TAK |
194 | WiĹniowska Marta | Jaslo | Nordic Walking -5km | team JasĹo | TAK |
195 | WiĹniowski Mateusz | DĹugie | Bieg-5 km | OSP DĹugie | TAK |
196 | Wojnarowski MichaĹ | Krosno | Bieg-5 km | Brak | TAK |
197 | Wojtowicz Tomasz | Widacz | Bieg-5 km | Athletic ZrÄcin | TAK |
198 | Wojtowicz Tomasz | Krosno | Nordic Walking -5km | Bieszczadzki Klub Nordic Walking | TAK |
199 | Wojtowicz Tomasz | Krosno | Bieg- 2km | Athletic ZrÄcin | NIE |
200 | Wojtowicz JarosĹaw | Widacz | Bieg- 2km | Brak | TAK |
201 | Wojtowicz Tomasz | Widacz | Bieg- 2km | Athletic ZrÄcin | TAK |
202 | Wojtowicz Tomasz | Krosno | Bieg- 2km | Athletic ZrÄcin | NIE |
203 | Wysocki Jakub | Krosno | Bieg- 10km (2 pÄtle) | Brak | NIE |
204 | Zajdel Maciej | Krosno | Bieg- 2km | Brak | TAK |
205 | Zajdel Szymon | Krosno | Bieg- 10km (2 pÄtle) | Brak | TAK |
206 | ZiÄba Jolanta | Lubatowa | Bieg-5 km | Brak | TAK |
207 | Ziobro Tomasz | Krosno | Bieg- 10km (2 pÄtle) | Krosno Miasto SzkĹa | TAK |
208 | Ziobro Weronika | Krosno | Bieg – 800m (dzieci) | Brak | TAK |
209 | Zych Witold | Rogi | Nordic Walking 10km | Brak | TAK |