Zawody

Nazwa zawodów:

Przybij Piątkę z Kamilem

Miejsce i termin: Widacz, 2019-06-30
Organizator: Organizator:

Dawid Bach :

tel:793751983

dawidbach@gmail.com

Opis zawodów: Charytatywne zawody :

Opłat startowych dokonuje się poprzez kliknięcie przycisku “opłać start”,który znajduje się z prawej strony na liście uczestników.

Dzieci i młodzież do 15 lat przycisk poniżej:

Więcej w regulaminie.

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Zarejestruj się

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Ast Grzegorz Jedlicze Bieg-5 km Amstaff Team Jedlicze TAK
2 Ast Grzegorz Jedlicze Bieg- 2km Amstaff Team Jedlicze TAK
3 Bilik Wojciech Krosno Nordic Walking 10km Samotni Wędrowcy

4 Blok Barbara Krosno Bieg-5 km Brak TAK
5 Borsuk Agnieszka Węglówka Bieg- 2km Brak

6 Borsuk Paweł Węglówka Bieg – 800m (dzieci) Brak

7 Caban Maciej Dobieszyn Bieg- 10km (2 pętle) Victoria Dobieszyn TAK
8 Cyran Andrzej Nowy Żmigród Bieg- 10km (2 pętle) Tygrys

9 Czelna Angelika Krosno Bieg-5 km Blue Team

10 Furmanek Czesław Jasło Bieg- 2km Brak

11 Gawlak Tomasz Biecz/kołaczyce Bieg- 2km Brak

12 Gerlach Sylwia Krosno Bieg-5 km Blue Team

13 Gierlasiński Krzysztof Krosno Nordic Walking -5km NWG PRZYSZŁOŚĆ TAK
14 Gotfryd Karol Krosno Bieg-5 km Brak TAK
15 Huta Marek Ladzin Bieg- 2km Brak

16 Juryś Sławomir Krosno Bieg- 10km (2 pętle) JSystem TAK
17 Kandefer Beata Korczyna Bieg- 10km (2 pętle) KB ,,Athletic” Zręcin

18 Kandefer Wojciech Korczyna Bieg-5 km KB ,,Athletic” Zręcin

19 Kisielewicz Marcin Leśniówka Bieg- 10km (2 pętle) Athletic Zręcin

20 Knurek Karol Widacz Bieg – 800m (dzieci) Brak TAK
21 Konik Aleksandra Olszanica Nordic Walking -5km bieszczaki klub nordic walking

22 Konik Katarzyna Ustrzyki Dolne Nordic Walking 10km Bieszczadzki Klub Nordic Walking

23 Konik Jacek Stefkowa Nordic Walking -5km bieszczaki klub nordic walking

24 Konik Mikołaj Stefkowa Nordic Walking -5km bieszczaki klub nordic walking

25 Kozioł Kacper Targowiska Bieg- 10km (2 pętle) OSP Targowiska

26 Kozioł Maciej Targowiska Bieg- 10km (2 pętle) OSP Targowiska

27 Krakoś Stanisława Zręcin Nordic Walking -5km Brak

28 Krawczyk Małgorzata Żeglce Nordic Walking -5km Brak

29 Krawczyk Krzysztof Żeglce Nordic Walking -5km Brak

30 Krupska Maja Widacz Bieg – 800m (dzieci) Brak

31 Kulig Anna Krosno Bieg- 10km (2 pętle) Krosno Glass Runing Team

32 Kuliga Zuzanna Widacz Bieg – 800m (dzieci) Brak

33 Kuliga Rafał Widacz Bieg- 2km Brak TAK
34 Kuliga-Kuźnar Anna Widacz Bieg- 2km Brak TAK
35 Kuźnar Łukasz Kraków Bieg-5 km Brak TAK
36 Kuźnar Gabriela Głowienka Bieg- 10km (2 pętle) 1995 TAK
37 Kuźnar Jadwiga Widacz Bieg- 2km Brak TAK
38 Kusaj Jakub Dębica Nordic Walking 10km OSP ZAWADA

39 Kusaj Tomasz Dębica Nordic Walking 10km OSP ZAWADA

40 Leś Aleksandra Targowiska Bieg- 10km (2 pętle) Brak

41 Leś Agnieszka Targowiska Bieg- 10km (2 pętle) OSP Targowiska TAK
42 Leś Aleksandra Targowiska Bieg- 10km (2 pętle) OSP Targowiska TAK
43 Ździebło Łukasz Pilzno Bieg-5 km KRÓLEWSKIE PILZNO

44 Śnieżek Dominika Sanok Bieg-5 km Brak

45 Łokaj Monika Ladzin Bieg- 2km Brak

46 Świder Piotr Targowiska Bieg- 10km (2 pętle) OSP Targowiska

47 Pajestka Wojtek Sanok Bieg- 10km (2 pętle) Pozytywnie Zabiegani Sanok/ AZS PWSZ

48 Pasieka Agnieszka Krosno Nordic Walking -5km Brak

49 Pasieka Agnieszka Krosno Bieg- 2km Brak

50 Pasierb Marek Rzeszów Nordic Walking -5km Brak TAK
51 Pelczar Dariusz Czarnorzeki Bieg-5 km Brak

52 Piegdoń Monika Blizne Bieg- 10km (2 pętle) Brak TAK
53 Polak Bartłomiej Łężany Nordic Walking -5km MSR

54 Polak Bartłomiej Łężany Bieg- 2km MSR

55 Rachwał Amanda Widacz Bieg – 800m (dzieci) Brak

56 Rachwał Emilia Widacz Bieg – 800m (dzieci) Brak

57 Rościński Franciszek Sanok-Zahutyń Nordic Walking 10km Samotny Wilk

58 Ryba Maciej Blizne Bieg- 10km (2 pętle) Brak TAK
59 Rząca Magdalena Jasło Bieg-5 km Brak TAK
60 Sidor Radosław Widacz Bieg- 10km (2 pętle) Posmakuj Run Team

61 Sidor Radosław Widacz Bieg- 2km 1982

62 Sidor Dawid Widacz Bieg – 800m (dzieci) 2008

63 Sokołowski Marek Rymanów-Zdrój Nordic Walking -5km LO Rymanów – PTG “SOKÓŁ” Rymanów

64 Sroka Sławomir Głowienka Bieg-5 km Brak TAK
65 Sroka Oliwia Głowienka Bieg – 800m (dzieci) Brak

66 Studziński Rafał Krosno Bieg-5 km Brak TAK
67 Szczurek Elżbieta Dukla Bieg- 10km (2 pętle) Brak TAK
68 Tota Paulina Kraków Bieg- 2km Brak TAK
69 Wójcik Sylwia Hermanowa Nordic Walking -5km OSP KSRG HERMANOWA/Wybiegamy w przyszłość

70 Wiklowska Monika Zręcin Bieg-5 km KB Athletic Zręcin

71 Wiśniowski Mateusz Długie Bieg-5 km OSP Długie TAK
72 Wojtowicz Tomasz Krosno Bieg- 2km Athletic Zręcin

73 Wojtowicz Tomasz Widacz Bieg- 2km Athletic Zręcin

74 Wojtowicz Jarosław Widacz Bieg- 2km Brak

75 Wysocki Jakub Krosno Bieg- 10km (2 pętle) Brak

76 Zajdel Szymon Krosno Bieg- 10km (2 pętle) Brak

77 Zajdel Maciej Krosno Bieg- 2km Brak TAK
78 Zych Witold Rogi Nordic Walking 10km Brak TAK