Zawody

Nazwa zawodów:

„Bohaterom czasu wojny” – Bieg osiemdziesięciolecia polskiej wojny obronnej- Bieg 2km- DOROŚLI

Miejsce i termin: Jarosław, 2019-09-14
Organizator: Ośrodek Kultury i Formacji Chrześcijańskiej im. Służebnicy Bożej Anny Jenke w Jarosławiu, kontakt: ks. Michał Kozak, tel. 723404313, email. biegi@opactwo.pl
Opis zawodów: Bieg jest upamiętnieniem na terenie powiatu jarosławskiego 80 rocznicy polskiej wojny obronnej 1939 r. Odbywa się na dwóch dystansach wybieranych przy zgłoszeniu: 2 km (1939 metrów) – trasa w 100% drogami miejskimi, asfaltowymi, przy całkowicie zamkniętym ruchu ulicznym, zalecana dla dzieci, młodzieży, wózków dziecięcych i niepełnosprawnych; 10 km (10,5 km) – trasa 50% w lesie, 30% drogi polne, szutrowe, 20% drogi miejskie, asfaltowe. Trasa bardzo trudna, przy deszczu bardzo śliska i błotnista.
Strona WWW: http://opactwo.pl/bieg/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Zarejestruj się

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Cwynar Krzysztof Orły BIeg 2km Brak

2 Cwynar Marta Orły BIeg 2km Brak

3 Dusza Łukasz Przemyśl BIeg 2km Brak TAK
4 Fin-Szumowski Waldemar Przemyśl BIeg 2km 1960

5 Flis Katarzyna Jarosław BIeg 2km Brak TAK
6 Hołub Aleksandra JarosŁaw BIeg 2km Brak TAK
7 Kawalerski Kamil Łukawiec BIeg 2km Brak

8 Krajewska Anna Święte BIeg 2km Brak TAK
9 Krajewski Ryszard Święte BIeg 2km Brak TAK
10 Lencznar Mateusz Krzemienica BIeg 2km Brak

11 Martyn Ala Widnagóra BIeg 2km Brak

12 Maruszak Barbara Nowosielce BIeg 2km Brak TAK
13 Mirek Kazimierz Maleniska BIeg 2km OSP Pawłosiów

14 Mirek Kazimierz Maleniska BIeg 2km OSP Pawłosiów

15 Mirek Kazimierz Maleniska BIeg 2km OSP Pawłosiów

16 Mirek Kazimierz Maleniska BIeg 2km OSP Pawłosiów

17 Perczyk Grzegorz Malkowice BIeg 2km Brak

18 Rokosz Kamil Jarosław BIeg 2km Brak TAK
19 Ryś Katarzyna Olszany BIeg 2km Przemyski Klub Biegacza

20 Sochań Kacper Lubaczów BIeg 2km Brak

21 Sochań Bożena Lubaczów BIeg 2km Brak

22 Sojka Anna Zarzecze /nisko BIeg 2km stalowowolski klub biegacza

23 Wąsik Marzena Korabina BIeg 2km Pani

24 Wąsik Janek Korabina BIeg 2km Brak

25 Wenzel Kosma Przemyśl BIeg 2km Brak

26 Wota Oliwier Jarosław BIeg 2km Brak

27 Wota Mateusz Jarosław BIeg 2km Brak

28 Wota Natalia Jarosław BIeg 2km Brak

29 Zając Barbara Zarzecze /nisko BIeg 2km stalowowolski klub biegacza

30 Zazula Magdalena Jarosław BIeg 2km Brak TAK
31 Zazula Paweł Jarosław BIeg 2km Brak TAK