Zawody

Nazwa zawodów:

III Bieg Po Ziemi Pawłowskiej

Miejsce i termin: Kałków, 2019-09-08
Organizator: Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Pawłowie,
Pawłów 45, 27-225 Pawłów

tel:41 272 18 78, kom. 608078511
e-mail: kultura@pawlow.pl

Opis zawodów: W ramach III Biegu po Ziemi Pawłowskiej przeprowadzone zostaną następujące biegi:

 Klasy 0-2, dziewczyny, dystans: 300 m
 Klasy 0-2, chłopcy, dystans: 300 m
 Klasy 3-4, dziewczyny, dystans: 500 m
 Klasy 3-4, chłopcy, dystans: 500 m
 Klasy 5-6, dziewczyny, dystans: 800 m
 Klasy 5-6, chłopcy, dystans: 800 m
 Klasy 7-8, dziewczyny, dystans: 1500 m
 Klasy 7-8, chłopcy, dystans: 1500 m
 Szkoły średnie, chłopcy, dystans: 1800 m
 Szkoły średnie, dziewczyny, dystans: 1800 m
 Bieg Główny, kobiety, dystans: 5000 m
 Bieg Główny, mężczyźni, dystans: 5000 m
 Bieg Główny, kobiety, dystans: 10000 m
 Bieg Główny, mężczyźni, dystans:10000 m

Więcej w regulaminie.

START BEZPŁATNY

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Pożoga Gabriela Rzepin Pierwszy Klasy 3-4, dystans 500 metrów Brak NIE
2 Ambroży Karinana Kielce Bieg główny 10000 metrów NIE
3 Arak Zbigniew Skarzysko-Kamienna Bieg główny 10000 metrów Brak NIE
4 Ćwik Janusz Mielec Bieg główny 5000 metrów WIWTR WE WŁOSACH NIE
5 Bachmatiuk Marcin Warszówek Bieg główny 5000 metrów Brak NIE
6 Baranska Amelia Rudnik Klasy 5-6, dystans 800 metrów LKB.RUDNIK NIE
7 Barszcz Agata Starachowice Bieg główny 5000 metrów Brak NIE
8 Bernaciak Marcin Radom Bieg główny 10000 metrów Biegiem Radom NIE
9 Bernacki Kamil Ostrowiec Świętokrzyski Bieg główny 10000 metrów OstroBiec NIE
10 Bernat Damian Bliżyn Bieg główny 5000 metrów CZARNECKI RUN TEAM NIE
11 Bidziński Kacper Godów Klasy 0-2 , dystans 300 metrów Brak NIE
12 Bielecki Rafał Kraków Bieg główny 5000 metrów Brak NIE
13 Bonio Monika Rudnik Szkoły średnie, dystans 1800 metrów LKB.RUDNIK NIE
14 Borkowska Magda Rudnik Klasy 7-8, dystans 1500 metrów LKB.RUDNIK NIE
15 Brelski Mariusz Łopuszno Bieg główny 5000 metrów Brak NIE
16 Chmielewski Tomasz Ostrowiec Świętokrzyski Bieg główny 10000 metrów OstroBiec NIE
17 Chmielewski Filip Ostrowiec Świętokrzyski Bieg główny 10000 metrów OstroBiec NIE
18 Cieślik Damian Kielce Bieg główny 10000 metrów Brak NIE
19 Ciemiega Jakub Rudnik Szkoły średnie, dystans 1800 metrów LKB.RUDNIK NIE
20 Ciemiega Artur Rudnik Bieg główny 10000 metrów LKB.RUDNIK NIE
21 Ciepielewski Filip Jadowniki Klasy 0-2 , dystans 300 metrów Jadowniki NIE
22 Ciepielewski Filip Jadowniki Klasy 0-2 , dystans 300 metrów Jadowniki NIE
23 Ciepielewski Jan Kałków Klasy 0-2 , dystans 300 metrów Brak NIE
24 Ciepluch Beata Starachowice Bieg główny 5000 metrów Juventa – Kobex NIE
25 Czarnota Małgorzata Gąsawy Rządowe Bieg główny 5000 metrów Brak NIE
26 Czarnota Grzegorz Kielce Bieg główny 10000 metrów Brak NIE
27 Dawgiert Daniel Kielce Bieg główny 10000 metrów Brak NIE
28 Długosz Zosia Brzezie Klasy 0-2 , dystans 300 metrów Brak NIE
29 Driański Marcin Starachowice Bieg główny 10000 metrów Zabiegane Starachowice NIE
30 Dudek Sylwester Rudnik Bieg główny 5000 metrów LKB.RUDNIK NIE
31 Dudek Kladia Rudnik Klasy 3-4, dystans 500 metrów LKB.RUDNIK NIE
32 Dylewski Radosław Ambrożów Klasy 0-2 , dystans 300 metrów Brak NIE
33 Dziułka Maksymilian Godów Klasy 3-4, dystans 500 metrów LKB RUDNIK NIE
34 Dziułka Bartosz Kałków Klasy 0-2 , dystans 300 metrów Podstawowa Godów NIE
35 Dziułka Bartosz Kałków Klasy 0-2 , dystans 300 metrów Podstawowa w Godowie NIE
36 Dziułka Gabriela Kałków Klasy 0-2 , dystans 300 metrów Podstawowa Godów NIE
37 Gagat Mateusz Ostrowiec Świętokrzyski Bieg główny 10000 metrów Brak NIE
38 Gałek Kacper Pawłów Szkoły średnie, dystans 1800 metrów Brak NIE
39 Gałka Kacper Kałków Klasy 0-2 , dystans 300 metrów Brak NIE
40 Gałka Lenka Kałków Klasy 0-2 , dystans 300 metrów Brak NIE
41 Gawlak Łukasz Ostrowiec Świętokrzyski Bieg główny 5000 metrów Ostrobiec NIE
42 Gawlik Barbara Warszawa Bieg główny 5000 metrów Brak NIE
43 Gawlik Barbara Warszawa Bieg główny 5000 metrów Brak NIE
44 Górczyńska Stella Ostrowiec Świętokrzyski Bieg główny 5000 metrów Brak NIE
45 Gębura Artur Brzóstowa Bieg główny 5000 metrów Brak NIE
46 GÓrczyŃski Robert Ostrowiec Świętokrzyski Bieg główny 10000 metrów Brak NIE
47 Glowka Oliwia Rudnik Szkoły średnie, dystans 1800 metrów LKB.RUDNIK NIE
48 Głowacki Mateusz Ambrożów Szkoły średnie, dystans 1800 metrów Zespół Szkół Zawodowych nr.2 w Starachowicach NIE
49 Gocel Daniel Ostrowiec Świętokrzyski Bieg główny 10000 metrów Activezone NIE
50 Grudniewska Anna Starachowice Bieg główny 5000 metrów Niezrzeszony NIE
51 Gruszka Marcin Ostrowiec Świętokrzyski Bieg główny 10000 metrów Goździelin Biega NIE
52 Gruszka Franek Goździelin Klasy 0-2 , dystans 300 metrów Goździelin Biega NIE
53 Gruszka Ewa Goździelin Bieg główny 5000 metrów Goździelin Biega NIE
54 Gwardyś Jakub Wawrzeńczyce Klasy 0-2 , dystans 300 metrów Brak NIE
55 Gwóźdź Ireneusz Starachowice Bieg główny 10000 metrów Zabiegane Starachowice NIE
56 Hamera Sylwia Ostrowiec Świętokrzyski Bieg główny 5000 metrów BBL OSTROWIEC Św. NIE
57 Heda Paweł Nietulisko Duże Bieg główny 5000 metrów Brak NIE
58 Iwoła Zuzanna Godów Klasy 0-2 , dystans 300 metrów Kunów NIE
59 Jagiełło Błażej Pawłów Bieg główny 5000 metrów Mechanik i Przyjaciele NIE
60 Jarosz Jakub Krajków Klasy 3-4, dystans 500 metrów Brak NIE
61 Jarosz Julia Krajków Klasy 0-2 , dystans 300 metrów Brak NIE
62 Jastal Piotr Rudnik Bieg główny 10000 metrów LKB.RUDNIK NIE
63 Jóźwik Grzegorz Starachowice Bieg główny 10000 metrów Brak NIE
64 Jedlińska Agnieszka Kielce Bieg główny 5000 metrów Stowarzyszenie Skrzydlaci Dzieciom NIE
65 Jednacz Kamil Jasiennik Stary Bieg główny 5000 metrów Brak NIE
66 Jedrzejewska Zuzia Rudnik Klasy 3-4, dystans 500 metrów LKB.RUDNIK NIE
67 Jeziorska Maja Godów Klasy 5-6, dystans 800 metrów Godów NIE
68 Jeziorska Nela Godów Klasy 0-2 , dystans 300 metrów Brak NIE
69 Jusko Rafał Ostrowiec Świętokrzyski Bieg główny 10000 metrów OstroBiec NIE
70 Kacuga Kinga BaŁtÓw Bieg główny 5000 metrów Brak NIE
71 Kaczor Olaf Godów Klasy 0-2 , dystans 300 metrów Brak NIE
72 Kajdan Emilia Skaryszew Bieg główny 10000 metrów Zabiegany Skaryszew NIE
73 Kajdan Emil Skaryszew Bieg główny 10000 metrów Zabiegany Skaryszew NIE
74 Kania Przemysław Styków Bieg główny 5000 metrów DB-TRANS STARACHOWICE NIE
75 Karasiński Michał Janowice Bieg główny 10000 metrów LKB RUDNIK NIE
76 Kardaś Monika Pawłów Szkoły średnie, dystans 1800 metrów Juventa-Kobex Starachowice NIE
77 Karwacki Mateusz Krynki / Kielce Bieg główny 10000 metrów Mechanik i Przyjaciele NIE
78 Kepa Jakub Rudnik Klasy 7-8, dystans 1500 metrów LKB.RUDNIK NIE
79 Kiepas Zofia Rudnik Klasy 7-8, dystans 1500 metrów LKB.RUDNIK NIE
80 Kopciał Piotr Dąbrowa Bieg główny 5000 metrów Brak NIE
81 Kopciał Jaś Dąbrowa Klasy 0-2 , dystans 300 metrów Brak NIE
82 Kopeć Krystian Dąbrowa Bieg główny 5000 metrów Brak NIE
83 Kotańska Klaudia Skarżysko-Kamienna Bieg główny 5000 metrów Brak NIE
84 Kowalczyk Robert Radom Bieg główny 5000 metrów Brak NIE
85 Kowalczyk Krzysztof Stąporków Bieg główny 10000 metrów Brak NIE
86 Kowalczyk Małgorzata Stąporków Bieg główny 5000 metrów Brak NIE
87 Kowalczyk Szymon Stąporków Klasy 3-4, dystans 500 metrów SP Stadnicka Wola NIE
88 Kowalczyk Adam Stąporków Klasy 5-6, dystans 800 metrów SP Stadnicka Wola NIE
89 Kowalik Wiktoria Rudnik Klasy 5-6, dystans 800 metrów LKB.RUDNIK NIE
90 Kowalik Mateusz Rudnik Bieg główny 5000 metrów LKB.RUDNIK NIE
91 Kowalskak Kladia Rudnik Szkoły średnie, dystans 1800 metrów LKB.RUDNIK NIE
92 Krawczyński Janusz Gromadzice Bieg główny 10000 metrów Ostrobiec NIE
93 Krzewska Maja Rudnik Klasy 7-8, dystans 1500 metrów LKB.RUDNIK NIE
94 Kucharski Sławomir Ostrowiec Świętokrzyski Bieg główny 5000 metrów NIE
95 Kusiak Jakub Rzepin Drugi Klasy 0-2 , dystans 300 metrów Brak NIE
96 Kusiak Piotr Rzepin Drugi Bieg główny 10000 metrów Brak NIE
97 Kustra Dariusz Kielce Bieg główny 10000 metrów CTF Kielce NIE
98 Kutera Damian Dabrowa Bieg główny 10000 metrów Czarnecki Run Team NIE
99 Kutera Ameliaa Rudnik Klasy 5-6, dystans 800 metrów LKB.RUDNIK NIE
100 Kutera Kalina Rudnik Klasy 5-6, dystans 800 metrów LKB.RUDNIK NIE
101 Kuzka Nikodem Bodzentyn Klasy 0-2 , dystans 300 metrów Fundacja Promocji i Rozwoju Sportu PROLAND-SPORT NIE
102 Kuzka Konrad Bodzentyn Klasy 5-6, dystans 800 metrów Fundacja Promocji i Rozwoju Sportu PROLAND-SPORT NIE
103 Kwiatek Michał Starachowice Bieg główny 10000 metrów Zabiegane Starachowice NIE
104 Kwiecien Wiktoria Rudnik Klasy 5-6, dystans 800 metrów LKB.RUDNIK NIE
105 Lepiarz Sylwester Wronów Bieg główny 5000 metrów LKB RUDNIK NIE
106 Lewocha Rafał Jastrząb Bieg główny 10000 metrów Woźniak RUNNING TEAM NIE
107 Lipa Juliusz Rudnik Klasy 5-6, dystans 800 metrów LKB.RUDNIK NIE
108 Lorek Anna Wawrzeńczyce Klasy 0-2 , dystans 300 metrów Szerzawy NIE
109 ŹŁobecka Aleksandra ŚwiĘtomarz Klasy 3-4, dystans 500 metrów Brak NIE
110 Żeber Anna Starachowice Bieg główny 5000 metrów Brak NIE
111 ŻŁobecki Piotr ŚwiĘtomarz Bieg główny 5000 metrów DANIEL WOSIK TERVEL TEAM NIE
112 Śmiech Marcin Cząstków Bieg główny 10000 metrów Brak NIE
113 Łukasiewicz Dominika Ostrowiec Świętokrzyski Bieg główny 5000 metrów Brak NIE
114 Świercz Dawid Janik Bieg główny 10000 metrów Brak NIE
115 Świercz Zygmunt Starachowice Bieg główny 5000 metrów niezrzeszony NIE
116 Maciejewska Karolina Krajno/zagórze Bieg główny 10000 metrów NIE
117 Makowska Anna Staw Kunowski Bieg główny 10000 metrów Brak NIE
118 Maruszak Filip Sandomierz Klasy 3-4, dystans 500 metrów Szkoła Podstawowa nr 2 NIE
119 Marzec Kamila Piekoszów Bieg główny 5000 metrów Brak NIE
120 Mastalerek Adam Starachowice Klasy 0-2 , dystans 300 metrów Brak NIE
121 Matysek Agnieszka Pawłów Bieg główny 10000 metrów LKB Rudnik NIE
122 Mazur Maciej Kałków Klasy 0-2 , dystans 300 metrów Szkoła w Godowie NIE
123 Mazur Marcel Kałkow Klasy 0-2 , dystans 300 metrów Szkoła w Godowie NIE
124 Minner Roman GÓrno Bieg główny 10000 metrów BBL Kielce NIE
125 Minner Maria GÓrno Bieg główny 5000 metrów BBL Kielce NIE
126 Minner Magdalena Górno Bieg główny 5000 metrów Brak NIE
127 Minner Adrian GÓrno Klasy 0-2 , dystans 300 metrów Szkoła Podstawowa w Górnie NIE
128 Minner Julianna GÓrno Klasy 3-4, dystans 500 metrów Szkoła Podstawowa w Górnie NIE
129 Młudziński Piotr Mirzec Bieg główny 5000 metrów Zabiegane Starachowice NIE
130 MŁynarczyk Jacek Kielce Bieg główny 10000 metrów Brak NIE
131 MŁynarczyk Aleksander Kielce Klasy 0-2 , dystans 300 metrów Brak NIE
132 Młynarczyk Maksymilian Kielce Klasy 0-2 , dystans 300 metrów Brak NIE
133 Molga Kladia Rudnik Klasy 7-8, dystans 1500 metrów LKB.RUDNIK NIE
134 MrÓz Kamil Ciepielów Bieg główny 5000 metrów Brak NIE
135 Nowak Alexander GodÓw Klasy 0-2 , dystans 300 metrów Brak NIE
136 Nowak Dariusz Skarżysko-Kamienna Bieg główny 10000 metrów BUDRYS TEAM MONOPOL NIE
137 Nowak Arkadiusz Kraków Bieg główny 5000 metrów Fundacja Promocji i Rozwoju Sportu PROLAND-SPORT NIE
138 Okólska Katarzyna Kielce Bieg główny 10000 metrów Brak NIE
139 Orczyk Jarosław Łagów Bieg główny 10000 metrów Brak NIE
140 Orczyk Rafał Kałków Bieg główny 5000 metrów Stowarzyszenie Gmina Pawłów Plus NIE
141 Orczyk Oliwier Kałków Klasy 0-2 , dystans 300 metrów Brak NIE
142 Pawełczak Karol Ostrowiec Świętokrzyski Bieg główny 10000 metrów ACTIVEZONE TEAM NIE
143 Pawlos Mikolaj Rudnik Szkoły średnie, dystans 1800 metrów LKB.RUDNIK NIE
144 Pawłowska-Cudziło Aleksandra Nisko Bieg główny 5000 metrów Brak NIE
145 Pawłowski Krzysztof Nisko Bieg główny 5000 metrów Brak NIE
146 Pawłowski Jacek Nisko Bieg główny 5000 metrów Brak NIE
147 Pióro Karol Ambrożów Szkoły średnie, dystans 1800 metrów Brak NIE
148 Piwnik Aleksandra Godów Klasy 7-8, dystans 1500 metrów PSP Godów NIE
149 Piwnik Paulina Godów Klasy 0-2 , dystans 300 metrów PSP Godów NIE
150 Piwnik Gabriela Godów Klasy 0-2 , dystans 300 metrów Brak NIE
151 Pocheć Maja Kałków Klasy 3-4, dystans 500 metrów Brak NIE
152 Pocheć Wiktoria Kałków Klasy 5-6, dystans 800 metrów Brak NIE
153 Pocheć Julia Pawłów Klasy 0-2 , dystans 300 metrów Brak NIE
154 Pocheć Jan Pawłów Bieg główny 10000 metrów Brak NIE
155 Pocheć Zuzanna Pawłow Klasy 5-6, dystans 800 metrów Rudnik NIE
156 Pocheć Jan Wawrzęńczyce Klasy 0-2 , dystans 300 metrów Brak NIE
157 Pocheć Joanna Pawłów Bieg główny 5000 metrów Brak NIE
158 PocheĆ Maja KaŁkÓw Klasy 0-2 , dystans 300 metrów GODÓW NIE
159 Pochec Zuzia Rudnik Klasy 5-6, dystans 800 metrów LKB.RUDNIK NIE
160 Pożoga Filip Starachowice Klasy 0-2 , dystans 300 metrów Juventa-Kobex NIE
161 Pożoga Roksana Rzepin Pierwszy Klasy 0-2 , dystans 300 metrów Brak NIE
162 Potrzeszcz Bartosz Rudnik Szkoły średnie, dystans 1800 metrów LKB.RUDNIK NIE
163 Potrzeszcz Michal Rudnik Klasy 3-4, dystans 500 metrów LKB.RUDNIK NIE
164 Potrzeszcz Mateusz Rudnik Klasy 3-4, dystans 500 metrów LKB.RUDNIK NIE
165 Potrzeszcz Alan Rudnik Klasy 3-4, dystans 500 metrów LKB.RUDNIK NIE
166 Potrzeszcz Amelia Rudnik Klasy 3-4, dystans 500 metrów LKB.RUDNIK NIE
167 Potrzeszcz Dariusz Rudnik Bieg główny 5000 metrów LKB.RUDNIK NIE
168 Potrzeszcz Andrzej Rudnik Bieg główny 10000 metrów LKB.RUDNIK NIE
169 Powrózek Dominik Starachowice Bieg główny 10000 metrów Brak NIE
170 Pozoga Patryk Krajkow Klasy 7-8, dystans 1500 metrów Chybice NIE
171 Pozoga Bartosz Krajkow Klasy 5-6, dystans 800 metrów Chybice NIE
172 Przeworska Barbara Łączna Bieg główny 10000 metrów Czarnecki Run Team NIE
173 Przygoda Rafał Starachowice Bieg główny 5000 metrów Ubezpieczenia Starachowice Piłsudskiego 12 NIE
174 Pszonak Michał Ostrowiec Bieg główny 10000 metrów Brak NIE
175 Pytel Szymon Nowy Bostów Bieg główny 5000 metrów NIE
176 Pytel Artur Nowy Bostów Bieg główny 5000 metrów NIE
177 Racka Ola Godow Klasy 5-6, dystans 800 metrów Brak NIE
178 Racki Cezary Godów Klasy 0-2 , dystans 300 metrów Brak NIE
179 Rak Patryk Iłża Bieg główny 10000 metrów Mechanik i Przyjaciele NIE
180 Religa Aleksander Starachowice Bieg główny 5000 metrów Brak NIE
181 Sadrak Sylwester Starachowice Bieg główny 10000 metrów Zabiegane Starachowice NIE
182 Serafin Magdalena Starachowice Bieg główny 10000 metrów Brak NIE
183 Serafin Dariusz Starachowice Bieg główny 10000 metrów Zabiegane Starachowice NIE
184 Sidlo Marian Skarzysko-Kamienna Bieg główny 10000 metrów Brak NIE
185 Siembida Małgorzata Ulanów Bieg główny 10000 metrów Stalowowolski Klub Biegacza NIE
186 Sikora Zbigniew Brody Bieg główny 10000 metrów LKB Rudnik NIE
187 Sikora Dariusz Dziurów Klasy 7-8, dystans 1500 metrów LKB Rudnik NIE
188 Sitarska Agnieszka Bodzentyn Bieg główny 5000 metrów MECHANIK I PRZYJACIELE NIE
189 Sitarska Wiktoria Bodzentyn Klasy 3-4, dystans 500 metrów Brak NIE
190 Sitarski Antoni Ściegnia Klasy 0-2 , dystans 300 metrów Brak NIE
191 Slifierz Krystian Rudnik Szkoły średnie, dystans 1800 metrów LKB.RUDNIK NIE
192 Słodkiewicz Jarosław Ostrowiec Świętokrzyski Bieg główny 10000 metrów Biegam Bo Lubię NIE
193 Słomińska Lena Młynek Klasy 3-4, dystans 500 metrów Brak NIE
194 Słomiński Jakub Młynek Klasy 3-4, dystans 500 metrów Brak NIE
195 Smalec Wiktoria Starachowice Klasy 3-4, dystans 500 metrów Juventa Kobex Starachowice NIE
196 Sochacki Sławomir Podgórze Bieg główny 10000 metrów Brak NIE
197 Sojka Anna Zarzecze /nisko Bieg główny 5000 metrów stalowowolski klub biegacza NIE
198 Sojka Magdalena Zarzecze /nisko Klasy 3-4, dystans 500 metrów KKS VICTORIA STALOWA WOLA NIE
199 Sprawka Anna Starachowice Bieg główny 5000 metrów Brak NIE
200 Stachowicz Emil Rudnik Klasy 5-6, dystans 800 metrów LKB.RUDNIK NIE
201 Stańczak Lidia Starachowice Bieg główny 5000 metrów Zabiegane Starachowice NIE
202 Stępień Jakub Białobrzegi Bieg główny 5000 metrów Brak NIE
203 Stępniewski Norbert Starachowice Bieg główny 10000 metrów LKB Rdnik NIE
204 Stepniewski Dominik Starachowice Bieg główny 5000 metrów Brak NIE
205 Stepniewski Alan Rudnik Klasy 5-6, dystans 800 metrów LKB.RUDNIK NIE
206 Strzałkowski Marcin Kielce Bieg główny 10000 metrów WKURW_TEAM NIE
207 Styczeń Jarosław Ciepielów Bieg główny 5000 metrów Brak NIE
208 Styczeń Karol Ciepielów Bieg główny 5000 metrów Brak NIE
209 Styczeń Grzegorz Ostrowiec Świętokrzyski Bieg główny 10000 metrów Brak NIE
210 Sułecka Liliana Starachowice Klasy 0-2 , dystans 300 metrów Brak NIE
211 Sułecki Kamil Starachowice Bieg główny 10000 metrów Brak NIE
212 Sułecki Miłosz Starachowice Klasy 0-2 , dystans 300 metrów Brak NIE
213 Szlezak Iwona Wachock Bieg główny 10000 metrów Brak NIE
214 Szostak Sylwester Ostrowiec Świętokrzyski Bieg główny 10000 metrów Brak NIE
215 Szostak Adam Ostrowiec Świętokrzyski Klasy 5-6, dystans 800 metrów PSP 5 NIE
216 Szwed Krzysztof Starachowice Bieg główny 5000 metrów Brak NIE
217 SzymaŃska Magdalena Starachowice Bieg główny 5000 metrów ZABIEGANE STARACHOWICE NIE
218 SzymaŃska Agata Starachowice Klasy 0-2 , dystans 300 metrów ZABIEGANE STARACHOWICE NIE
219 SzymaŃski Tomasz Starachowice Bieg główny 10000 metrów ZABIEGANE STARACHOWICE NIE
220 SzymaŃski MikoŁaj Starachowice Klasy 0-2 , dystans 300 metrów ZABIEGANE STARACHOWICE NIE
221 Szymczyk Beata Sienno Bieg główny 5000 metrów Brak NIE
222 Szymczyk Kacper Sienno Klasy 5-6, dystans 800 metrów Szkoła Podstawowa w Długowoli im. Kornela Makuszyńskiego NIE
223 Telka Paweł Kielce Bieg główny 10000 metrów MECHANIK I PRZYJACIELE NIE
224 Tomaszewska Magdalena Starachowice Bieg główny 5000 metrów Brak NIE
225 Turek Filip Ostrowiec Świętokrzyski Klasy 5-6, dystans 800 metrów PSP 5 NIE
226 Turek Maja Ostrowiec Świętokrzyski Klasy 0-2 , dystans 300 metrów PSP 5 NIE
227 Tusień Ryszard Bodzentyn Bieg główny 5000 metrów ULKS “Jodła” Bodzentyn NIE
228 Tusień-Kuzka Magdalena Bodzentyn Bieg główny 10000 metrów Fundacja Promocji i Rozwoju Sportu PROLAND-SPORT NIE
229 Wacławik Łukasz Starachowice Bieg główny 5000 metrów Zabiegani w Chu….:):):) NIE
230 WacŁawik Franciszek Starachowice Bieg główny 5000 metrów Juventa Kobex Starachowice NIE
231 WÓjcik Izabela Kielce Bieg główny 10000 metrów Biegam żeby Bartek mógł biegać, Skrzydlaci dzieciom NIE
232 Wątroba Marcin Starachowice Bieg główny 5000 metrów Brak NIE
233 Wedral Lena Grodzisk Mazowiecki Klasy 0-2 , dystans 300 metrów Brak NIE
234 Wiecha Jan Rudnik Klasy 7-8, dystans 1500 metrów LKB.RUDNIK NIE
235 Wieczorek Wioleta Wąchock Bieg główny 10000 metrów Zabiegane Starachowice NIE
236 Winerowicz Jakub Skarżysko-Kamienna Bieg główny 10000 metrów Brak NIE
237 Wojtan Marcin Starachowice Bieg główny 5000 metrów Brak NIE
238 Wojtan Amelia Starachowice Klasy 3-4, dystans 500 metrów Juventa-Kobex NIE
239 Wojtyniak Zofia Dąbrowa Klasy 0-2 , dystans 300 metrów Brak NIE
240 Woś Ewa Kielce Bieg główny 5000 metrów Pysiek NIE
241 Wzorek Michał Starachowice Bieg główny 10000 metrów Brak NIE
242 Wzorek Kamila Starachowice Bieg główny 5000 metrów Brak NIE
243 Zabłocka Natalia Warszawa Klasy 3-4, dystans 500 metrów Brak NIE
244 Zabłodzka Natalia Warszawa Klasy 3-4, dystans 500 metrów SP Dąbrowa Leśna NIE
245 Zając Aneta Starachowice Bieg główny 5000 metrów Brak NIE
246 Zając Barbara Zarzecze /nisko Bieg główny 5000 metrów stalowowolski klub biegacza NIE
247 Zapala Przemysław Stary Godów Klasy 5-6, dystans 800 metrów Brak NIE
248 Zapala Przemysław Stary Godów Klasy 5-6, dystans 800 metrów Brak NIE
249 Zapała Paweł Stary Godów Klasy 7-8, dystans 1500 metrów Brak NIE
250 Zarychta Rafał Godów Bieg główny 5000 metrów Lkb Rudnik NIE
251 Zarychta Rafał Godów Bieg główny 5000 metrów Lkb Rudnik NIE
252 Zarychta Katarzyna Godów Klasy 7-8, dystans 1500 metrów LKB Rudnik NIE
253 Zarychta Natalia Godów Klasy 0-2 , dystans 300 metrów LKB Rudnik NIE
254 Ziółkowski Sebastian Ostrowiec Świętokrzyski Bieg główny 10000 metrów Brak NIE
255 Zugaj Michał Szydłowiec Bieg główny 10000 metrów KP PSP Szydłowiec NIE