Zawody

Nazwa zawodów:

5. DĘBICKA DZIESIĄTKA Z TIKKURILA

Miejsce i termin: Dębica, 2018-06-10
Organizator: Klub Maratończyk Dębica
Sponsor tytularny: Tikkurila Polska

Dyrektor biegu: Waldemar Puzio, tel. 502 465 117
Mail: kontakt@maratonczyk-debica.pl

Opis zawodów: o Data: 10.06.2018 r. (niedziela), bieg na 10 km, start godzina 10:00
o Osoby niepełnosprawne paraplegia 7km, start godzina 9:55
o Start i meta biegu znajduje się na obszarze terenów byłej Jednostki Wojskowej przy ulicy Kościuszki. Biuro zawodów zlokalizowane będzie w hali sportowej dawnej jednostki wojskowej, czynne od godziny 8:00 do godziny 9:30.

Więcej w regulaminie.

UWAGA! Limit 350 opłaconych uczestników.

Strona WWW: http://maratonczyk-debica.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista startowa: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Albrycht Katarzyna Krościenko Wyżne 10 km – bieg główny Brak TAK
2 Augustyn Adrian Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
3 Bała Bożena Grabiny 10 km – bieg główny Brak TAK
4 Bała Mirosław Parkosz 10 km – bieg główny Dębickie Gepardy TAK
5 Banach Tomasz Rzeszów 10 km – bieg główny Brak TAK
6 Baran Andrzej Jodłowa 10 km – bieg główny Brak TAK
7 Baran Bernard Dębica 10 km – bieg główny OCR Team Dębica TAK
8 Barnaś Magdalena Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
9 Bek Adam Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
10 Białorucki Bogdan Sędziszów MŁp. 10 km – bieg główny MEGA SPORT TAK
11 Bielatowicz Grzegorz Debica 10 km – bieg główny DARCO TAK
12 Bielawa Damian Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
13 Bielawa Mariusz Żyraków 10 km – bieg główny Brak TAK
14 Bieszczad Piotr Lubzina 10 km – bieg główny Autolak Dębica TAK
15 Bieszczad Maciej Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
16 Bolek Wojciech Dębica 10 km – bieg główny Autolak Dębica TAK
17 Bożek Wojciech Brzostek 10 km – bieg główny Dębickie Gepardy TAK
18 Borowiec Dorota Dębica 10 km – bieg główny DARCO TAK
19 Borowiec Paweł Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
20 Broński Maciej Grybów 10 km – bieg główny Brak TAK
21 BudzyŃ PaweŁ Tarnów 10 km – bieg główny Decathlon Tarnów TAK
22 Buff Agata Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
23 Buff Tomasz Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
24 Burza Piotr Grabiny 10 km – bieg główny Brak TAK
25 Buszek Tomasz Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
26 Cebula Marcin Mielec 10 km – bieg główny Brak TAK
27 Chłopek Rafał Dębica 10 km – bieg główny DARCO TAK
28 Cichowski MieczysŁaw Pilzno 10 km – bieg główny KRÓLEWSKIE PILZNO TAK
29 Ciebien Jerzy Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
30 Cielak Krystian Paszczyna 10 km – bieg główny GrupaGSM.pl Dębica TAK
31 Cieślak Stanisław Dębica 10 km – bieg główny Atos TAK
32 Cieślik Paweł Paszczyna 10 km – bieg główny Brak TAK
33 Ciurkot Marcin DĘbica 10 km – bieg główny DAS TAK
34 Cybula Marcin Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
35 Cyzio Piotr Pustkow Osiedle 10 km – bieg główny Brak TAK
36 Czernek Marek Kraków 10 km – bieg główny Brak TAK
37 Czerniak Janusz Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
38 Czerniak Dorota Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
39 Czerwińska Izabella Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
40 Czudecki Jakub Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
41 Darłak Łukasz Dębica 10 km – bieg główny Darco TAK
42 Darłak Agnieszka Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
43 Dobrowolski Patryk Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
44 Domińczak Wojciech Pustynia 10 km – bieg główny TAK
45 Dreszer Irek Straszęcin 10 km – bieg główny Brak TAK
46 Dubanik Piotr Munina 10 km – bieg główny Jarosławska Grupa Biegowa “Sokół” TAK
47 Dubanik Dorota Dębica 10 km – bieg główny KB Maratończyk Dębica TAK
48 Dubanik Zbigniew Dębica 10 km – bieg główny KB Maratończyk Dębica TAK
49 Dubiel Kinga Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
50 Duda Mirek Tarnów 10 km – bieg główny T-Mobile Running Team TAK
51 Dudek Adam Bobrowa 10 km – bieg główny Brak TAK
52 Dudek Paweł Wola Zyrakowska 10 km – bieg główny Brak TAK
53 Dudek Piotr Dębica 10 km – bieg główny DARCO TAK
54 Dudek Katarzyna Dębica 10 km – bieg główny OCR TAK
55 Dulowski Bartłomiej Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
56 Dunajski Łukasz Dębica 10 km – bieg główny Dębickie Gepardy TAK
57 Dworniczak Iwona Siemianowice Śląskie 10 km – bieg główny Brak TAK
58 Dygdoń Mateusz Żyraków 10 km – bieg główny Brak TAK
59 Dziukała Grzegorz Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
60 Ferfecki Michał Pustków 10 km – bieg główny Brak TAK
61 Filip-Klocek Marlena Łężyny 10 km – bieg główny Brak TAK
62 Florek Marcin Pilzno 10 km – bieg główny Mężczyźni św. Józefa TAK
63 Foryś Włodzimierz Jasło 10 km – bieg główny ULKS Technik Trzcinica TAK
64 Fryz Grzegorz Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
65 Furmanek Mariusz Busko-Zdrój 10 km – bieg główny Bukovina TAK
66 Gajda Marcin Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
67 Gajda Małgorzata Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
68 Gaweł Maria Brzeźnica 10 km – bieg główny Dzikie Mustangi TAK
69 Gawle Jan Straszęcin 10 km – bieg główny Brak TAK
70 Gawlik Paweł Pilzno 7 km – paraplegia kobiet i mężczyzn Team Dębicca TAK
71 Górkiewicz Michał Osiek 10 km – bieg główny Brak TAK
72 Giełbaga Aneta Pustynia 10 km – bieg główny Active Team TAK
73 Głaz Jacek Jaślany 10 km – bieg główny Zabiegani Mielec TAK
74 Godzisz Andrzej Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
75 Gogacz Sebastian Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
76 Goleń Marcin Debica 10 km – bieg główny Brak TAK
77 Goleń Ewelina Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
78 Grabowy Łukasz Dębica 10 km – bieg główny KB Maratończyk Dębica TAK
79 Gregorczyk Jadwiga Krosno 10 km – bieg główny Zabiegani Mielec / wkurw_team TAK
80 Grela Marcin Tyczyn 10 km – bieg główny Krwawe Suty TAK
81 Gryboś Karolina Stróże 10 km – bieg główny Brak TAK
82 Guzik Paweł Krosno 10 km – bieg główny AZS PWSZ Krosno/KSW GARYU Krosno TAK
83 Hajduk Katarzyna Dębica 10 km – bieg główny Magazynlamp.pl TAK
84 Hajduk Grzegorz Dębica 10 km – bieg główny Magazynlamp.pl TAK
85 Hamala Marcin Paszczyna 10 km – bieg główny Brak TAK
86 Harla Katarzyna Zawada 10 km – bieg główny Brak TAK
87 Hebda Leszek Łęki Dolne 10 km – bieg główny Dębickie Gepardy TAK
88 Hebda Małgorzata Łęki Dolne 10 km – bieg główny Brak TAK
89 Hebda Justyna Dębica 10 km – bieg główny Dębickie Gepardy TAK
90 Herba Jakub Dębica 10 km – bieg główny KB Maratończyk Dębica TAK
91 Hochołowski Marcin Kraków 10 km – bieg główny Wkurw_team TAK
92 Jędrusiak Piotr Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
93 Jeż Michał Latoszyn 10 km – bieg główny Brak TAK
94 Jurkiewicz Anna Debica 10 km – bieg główny Clapham Chasers TAK
95 Kalina Mirosław Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
96 Kalina Irena Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
97 Kamaj Jan Pustków 7 km – paraplegia kobiet i mężczyzn Team Dębica TAK
98 Kamenczak Kamil Pustków 10 km – bieg główny Brak TAK
99 Kamiński Piotr Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
100 Karaś Hubert Dębica 10 km – bieg główny SRTG Dębica TAK
101 Karasinski Mateusz Zielonki 10 km – bieg główny MK Tramping TAK
102 KarpĘcki Maciej Zakopane 10 km – bieg główny TATRANET TAK
103 Kasprzyk Grzegorz Ropczyce 10 km – bieg główny Brak TAK
104 Kasprzyk Monika Ropczyce 10 km – bieg główny Brak TAK
105 Kawa Barbara Żyraków 10 km – bieg główny KB Maratończyk Dębica TAK
106 Kądziołka Aneta Jadowniki 10 km – bieg główny BKB Victoria Brzesko TAK
107 Kędzior Sławomir Pustkow Osiedle 10 km – bieg główny DARCO TAK
108 Kędzior Paweł Dębica 10 km – bieg główny KB Maratończyk Dębica TAK
109 KĘdzior Jacek 10 km – bieg główny Brak TAK
110 Kędzior Damian Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
111 Kędzior Wiesława Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
112 Kętrzyński Filip Mielec 10 km – bieg główny Zabiegani Mielec TAK
113 Kiper Elżbieta Jarosław 10 km – bieg główny Jarosławski Biegacz TAK
114 Kiper Maciej Jarosław 10 km – bieg główny Perfect Runner Team Jarosławski Biegacz TAK
115 Kloc Magdalena Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
116 Klocek Konrad Łężyny 10 km – bieg główny Brak TAK
117 Kłósek Tomasz Warszawa 10 km – bieg główny Brak TAK
118 Kłósek Paweł Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
119 Knych Michał Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
120 Kobylarz Piotr Rzeszów 10 km – bieg główny Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
121 Kogut Mariusz Łęki Dolne 10 km – bieg główny Brak TAK
122 Kołek Honorata Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
123 Kołodziej Kamil Dębica 10 km – bieg główny Dębickie Gepardy TAK
124 Komala Wojciech Pustków 10 km – bieg główny Brak TAK
125 Korzec Łukasz Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
126 Kosela Adam Dębica 10 km – bieg główny OSP Dębica-Kędzierz TAK
127 Kosiba Mirosław Dębica 10 km – bieg główny Maratończyk Dębica TAK
128 Kosińska Łucja Brzeźnica 10 km – bieg główny Brak TAK
129 Kosiński Krzysztof Niedźwiada 10 km – bieg główny Brak TAK
130 Kowal Paweł Tarnów 10 km – bieg główny PTG Sokół Świat Pracy Tarnów TAK
131 Kozik Patryk Dębica 10 km – bieg główny Pędzące Ślimaki TAK
132 Kozik Katarzyna Dębica 10 km – bieg główny Pędzące Ślimaki TAK
133 KozioŁ MieczysŁaw Chotowa 10 km – bieg główny DĘBICKIE GEPARDY TAK
134 Kozioł Łukasz Kozłów 10 km – bieg główny KB Maratończyk Dębica TAK
135 Krajewski Marcin Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
136 Krasoń Tomasz Łowisko 7 km – paraplegia kobiet i mężczyzn TAK
137 Kraszkiewicz Marta Dębica 10 km – bieg główny Nasniedogoniat TAK
138 Kraszkiewicz Aleksander Dębica 10 km – bieg główny Nasniedogoniat TAK
139 Krawiec Bernadeta Niedźwiada 10 km – bieg główny Szkolny Klub Biegowy Strusia Pędziwiatra w Niedźwiedzie Górnej TAK
140 Król Katarzyna Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
141 Królikowska Karolina Rzeszów 10 km – bieg główny Dębickie Gepardy TAK
142 Krycka Aleksandra Dębica 10 km – bieg główny SMS Mielec TAK
143 Krycki Grzegorz Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
144 Książek Magdalena Parkosz 7 km – paraplegia kobiet i mężczyzn Team Dębica TAK
145 Książnicki Paweł Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
146 Kubala Kamil Jaworze Górne 10 km – bieg główny Brak TAK
147 Kuczaj Arkadiusz Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
148 Kukliński Jakub Kraków 10 km – bieg główny IrunMaiden Team TAK
149 Kula Robert Tarnów 10 km – bieg główny Ekipa z Tarnowa TAK
150 Kulas Marek Nagawczyna 10 km – bieg główny Dębicki Klub Kolarski GRYF TAK
151 Kulig Tomasz Dębica 10 km – bieg główny Dębickie Gepardy TAK
152 Kułakowski Marek Dębica 10 km – bieg główny IPA Region Dębica TAK
153 Kurek Mariusz Dębica 10 km – bieg główny KB Maratończyk Dębica TAK
154 Kurek Michał Kraków 10 km – bieg główny Brak TAK
155 Kurgan Piotr Lubzina 10 km – bieg główny DARCO TAK
156 Kusibab Jakub Dębica 10 km – bieg główny PKO Bank Polski TAK
157 Kusowski Jakub Ocieka 10 km – bieg główny Dzikie Mustangi TAK
158 Kutrzuba Mateusz Dębica 10 km – bieg główny KB Maratończyk Dębica TAK
159 Kwolek-Kulas Kamila Czarna 10 km – bieg główny Brak TAK
160 Lenczowska Magdalena Straszęcin 10 km – bieg główny MECHANIK DĘBICA TAK
161 Lesiak Jacek Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
162 Lesiak Małgorzata Dębica 10 km – bieg główny KB Maratonczyk Dębica TAK
163 Lewtak Damian Dębica 10 km – bieg główny minus 50 TAK
164 Librant Piotr Podlesie 10 km – bieg główny Brak TAK
165 Ligęska Krzysztof Dębica 10 km – bieg główny SRTG Dębica TAK
166 Ligęska Małgorzata Dębica 10 km – bieg główny SRTG Dębica TAK
167 Lipa Piotr Żyraków 10 km – bieg główny OCR Team Dębica TAK
168 Lipa Iwona Pustynia 10 km – bieg główny Brak TAK
169 Lis Dariusz Dębica 10 km – bieg główny Dębickie Gepardy TAK
170 Lorek Anna Dębica 10 km – bieg główny KB Maratończyk Dębica TAK
171 Lorek Marek Dębica 10 km – bieg główny DKB Maratończyk Dębica TAK
172 Ździebło Łukasz Pilzno 10 km – bieg główny Dzikie Mustangi TAK
173 Żegleń Krzysztof Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
174 Żurek Agnieszka Brzeźnica 10 km – bieg główny DZIKIE MUSTANGI TAK
175 ŁĄcki Maciej Tarnów 10 km – bieg główny EKIPA Z TARNOWA TAK
176 Łącki Mateusz Brzostek 10 km – bieg główny Pędzące Ślimaki TAK
177 Ścibor Łukasz Wojnicz 10 km – bieg główny Stowarzyszenie Sportowe Sokół Tarnów TAK
178 ŚcisŁowska Agnieszka DĘbica 10 km – bieg główny KB Maratończyk Dębica TAK
179 Świątek Joanna Brzeźnica 10 km – bieg główny Dzikie Mustangi TAK
180 Świniuch Zbigniew Dębica 10 km – bieg główny Mega sport TAK
181 Machnica Marzena Ropczyce 10 km – bieg główny MATNERRUNNINGTEAM. TAK
182 Maciejko Mariusz Borek Wielki 7 km – paraplegia kobiet i mężczyzn Team Dębica TAK
183 Madejska Aleksandra Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
184 Maduzia Daniel Dębica 10 km – bieg główny Troć TAK
185 Majkowska Anna Stobierna 10 km – bieg główny DARCO TAK
186 Maślanka Robert Tarnów 10 km – bieg główny UKS KUNG FU TARNÓW TAK
187 Marć Wojciech Dębica 10 km – bieg główny OCR TEAM Dębica TAK
188 Mardeusz Bernadetta DĘbica 10 km – bieg główny SRTG DĘBICA TAK
189 Marek-Michalska Bożena Katowice 10 km – bieg główny Brak TAK
190 Maternia Karolina Rzeszów 10 km – bieg główny Brak TAK
191 Maziarz Artur Mielec 10 km – bieg główny Run For Fun TAK
192 Mazur Kinga Dębica 10 km – bieg główny Dębickie Gepardy TAK
193 Mazur Ireneusz Dębica 10 km – bieg główny Dębickie Gepardy TAK
194 Mazur Marcin Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
195 Mazur Sebastian Kraków 10 km – bieg główny TAK
196 Mazur Sebastian Pustków Osiedle 10 km – bieg główny Dzikie Mustangi TAK
197 Mądro Iwona Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
198 Michalska Anna Katowice 10 km – bieg główny Brak TAK
199 Mielecka Justyna Rzeszów 10 km – bieg główny Brak TAK
200 Mika Artur Kraków 10 km – bieg główny Miki Team TAK
201 Mika Dorota Kraków 10 km – bieg główny Miki Team TAK
202 Mikulec Janina Tarnów 10 km – bieg główny Brak TAK
203 Misa-Górny Agnieszka Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
204 Misiura Agnieszka Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
205 Mitek Justyna Grabiny 10 km – bieg główny Debickie Gepardy TAK
206 Młodzińska Małgorzata Lubaczów 10 km – bieg główny Biegomania Lubaczów TAK
207 Młodziński Lesław Lubaczów 10 km – bieg główny Biegomania Lubaczów TAK
208 Molczyk Mariusz Debica 10 km – bieg główny Debickie Gepardy TAK
209 Molczyk Iwona Debica 10 km – bieg główny Debickie Gepardy TAK
210 Moździerz Piotr Tuchów 10 km – bieg główny Lks burzyn TAK
211 Morawczyńska Jolanta Dębica 10 km – bieg główny KB Maratończyk TAK
212 Morawczyński Rafał Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
213 Mroczka Marcin Pustynia 10 km – bieg główny Brak TAK
214 Nagaś Katarzyna Mielec 10 km – bieg główny RUN FOR FUN TAK
215 Namiota Urszula Dębica 10 km – bieg główny KB Maratonczyk TAK
216 Namiota Marek Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
217 Nauka Edyta Stasiówka 10 km – bieg główny Dębickie Gepardy TAK
218 Nauka Wiesław Stasiówka 10 km – bieg główny Dębickie Gepardy TAK
219 Nesteruk Bartosz Dębica 10 km – bieg główny Eskadra Kraków TAK
220 Niwa Robert Dębica 10 km – bieg główny 33 blp TAK
221 Nogaj Bartłomiej Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
222 Nowak Marek Dębica 10 km – bieg główny Internazionale TAK
223 Nowak Tomasz Dębica 10 km – bieg główny Dzikie Mustangi TAK
224 Nowak Wioletta Dębica 10 km – bieg główny Dzikie Mustangi TAK
225 Nowak Joanna Rudka 10 km – bieg główny PTG Sokół Świat Pracy Tarnów TAK
226 Nowak Marcin Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
227 Nowak-Bereś Elżbieta Dębica 10 km – bieg główny KB Maratończyk TAK
228 Nowicka Marianna Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
229 Ochab PaweŁ DĘbica 10 km – bieg główny SEKWOJA TAK
230 Ochal Katarzyna Mielec 10 km – bieg główny Zabiegani Mielec TAK
231 Olechowski Jakub Pustynia 10 km – bieg główny brak TAK
232 Olszewski Tomasz Dębica 10 km – bieg główny KB Maratończyk Dębica TAK
233 Ożóg Adam Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
234 Opaliński Michał Pustynia 10 km – bieg główny Klub Biegacza Maratończyk Dębica TAK
235 Orkisz Martyna Żyraków 10 km – bieg główny Brak TAK
236 Osak Piotr Nagoszyn 10 km – bieg główny Brak TAK
237 Ozga Tomasz Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
238 Pajura Agata Grabiny 10 km – bieg główny KB Maratończyk Dębica TAK
239 Pajura Ryszard Grabiny 10 km – bieg główny Obserwator Lokalny TAK
240 Pajura Katarzyna Grabiny 10 km – bieg główny Obserwator Lokalny TAK
241 Paśko Paweł Rzeszów 10 km – bieg główny Brak TAK
242 Panek Rafał Brzeźnica 10 km – bieg główny Brak TAK
243 Panek Piotr Paszczyna 10 km – bieg główny Dzikie Mustangi TAK
244 Pasek Szymon Dębica 10 km – bieg główny Pędzące Ślimaki TAK
245 Pawłowska Aleksandra Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
246 Pęcak Hubert Korzeniów 7 km – paraplegia kobiet i mężczyzn Team Dębica TAK
247 Pełczyński Sławomir Dębica 10 km – bieg główny KB Maratończyk Dębica TAK
248 Piękoś Paweł Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
249 Piękoś Kamil Dębica 10 km – bieg główny KB Maratończyk Dębica TAK
250 Pięta Bogdan Mielec 10 km – bieg główny Run For Fun TAK
251 Piotrowski Grzegorz DĘbica 10 km – bieg główny BIEGAMSAM TAK
252 Piwowar Daniel Rzeszów 10 km – bieg główny BBL TAK
253 Pluta Sebastian Brzeźnica 10 km – bieg główny Dzikie Mustangi TAK
254 Pluta Marta Brzeźnica 10 km – bieg główny Dzikie Mustangi TAK
255 Pociask Konrad Kraków 10 km – bieg główny Brak TAK
256 Podraza Paweł Słotowa 7 km – paraplegia kobiet i mężczyzn Team Dębica TAK
257 Podraza Stanisław Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
258 Podraza Klaudia Dębica 10 km – bieg główny Pędzące Ślimaki TAK
259 Polniaszek Jakub Dębica 10 km – bieg główny Dębickie Gepardy TAK
260 Polniaszek Kamil Dębica 10 km – bieg główny Tikkurila / Dębickie Gepardy TAK
261 Połomska Ewa Dębica 10 km – bieg główny Maratończyk Dębica TAK
262 Połomska Małgorzata Rzeszów 10 km – bieg główny Brak TAK
263 Pragłowski Tomasz Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
264 Prajzner Marta Krościenko Wyżne 10 km – bieg główny Brak TAK
265 Proczek Paweł Kraków 10 km – bieg główny Brak TAK
266 Przewoźnik Czesław Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
267 Puzio Bartłomiej Kraków 10 km – bieg główny Brak TAK
268 Puzio Waldemar Dębica 10 km – bieg główny KB Maratończyk Dębica TAK
269 Pyc Witold Kowalowa 10 km – bieg główny KS Ryglice TAK
270 Rawska -Śmieciuch Anna Lubaczów 10 km – bieg główny Biegomania Lubaczów TAK
271 Rówińska Danuta Lubcza 7 km – paraplegia kobiet i mężczyzn Team Dębica TAK
272 Rochmalska Anna Dębica 10 km – bieg główny KB Maratończyk Dębica TAK
273 Rojek Iwona Debica 10 km – bieg główny OCR TEAM DEBICA TAK
274 Rojek Józef Ropczyce 10 km – bieg główny Brak TAK
275 Ruciak Magdalena Dębica 10 km – bieg główny Na Świeżości TAK
276 Ruciak Szymon Dębica 10 km – bieg główny Na Świeżości TAK
277 Ryba Piotr Dębica 10 km – bieg główny KB Maratończyk Dębica TAK
278 Rybka Ewelina Dębica 10 km – bieg główny Pędzące Ślimaki TAK
279 Rybka Sławomir Dębica 10 km – bieg główny Pędzące Ślimaki TAK
280 Rydz Mateusz Dębica 10 km – bieg główny TUP TUP … ABY DO METY TAK
281 Saarela Anna Tarnów 10 km – bieg główny PTG Sokół Świat Pracy w Tarnowie TAK
282 Saletnik Bogdan Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
283 Sąsiadek Fabian Dębica 10 km – bieg główny Street Workout Dębica TAK
284 Serafin Paweł Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
285 Sieniawski Piotr Kraków 10 km – bieg główny Brak TAK
286 Sieshyn Viacheslav Bobrowa Wolia 10 km – bieg główny ROTINGER TAK
287 Sikora Natalia Dębica 10 km – bieg główny Pędzące Ślimaki TAK
288 Sitek Anna Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
289 Skora Lukasz Pustkow Osiedle 10 km – bieg główny Brak TAK
290 Skowron Katarzyna Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
291 Smagacz Henryk Stara Jastrząbka 10 km – bieg główny Brak TAK
292 Soboń Bogusława Pustków-Osiedle 10 km – bieg główny DZIKIE MUSTANGI TAK
293 Sokołowski Mateusz Ropczyce 10 km – bieg główny Brak TAK
294 Sosnowski Wojciech Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
295 Stach Szymon Rzeszów 10 km – bieg główny Brak TAK
296 Stachowicz Bartłomiej Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
297 Stępień Grzegorz Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
298 Straciło Dawid Siedliska-Bogusz 10 km – bieg główny Brak TAK
299 Strzok Grzegorz Zawierzbie 10 km – bieg główny Dębickie Gepardy TAK
300 Sudoł Mirosław Sudoły 7 km – paraplegia kobiet i mężczyzn TAK
301 Sujdak Grzegorz Żyraków 7 km – paraplegia kobiet i mężczyzn Team Dębica TAK
302 Swistak Michal Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
303 Szarawara Grzegorz Debica 10 km – bieg główny Brak TAK
304 Szewc Bogdan Kraków 10 km – bieg główny Brak TAK
305 Szewczyk Grzegorz Albigowa 10 km – bieg główny Bieg to zdrowie TAK
306 Szmidt Lucyna Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
307 Szpak Daniel Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
308 Sztorc Stanisław Dębica 10 km – bieg główny KB Maratończyk Dębica TAK
309 Szumowicz Grzegorz Czarna 10 km – bieg główny Brak TAK
310 Szymaszek Tomasz DĘbica 10 km – bieg główny OCR TEAM DĘBICA TAK
311 Szymaszek BartŁomiej DĘbica 10 km – bieg główny OCR TEAM DĘBICA TAK
312 Szymaszek Przemysław Wrocław 10 km – bieg główny AKS PWR TAK
313 Szymaszek Agnieszka Straszęcin 10 km – bieg główny Brak TAK
314 Szymaszek Mariusz Żyraków 10 km – bieg główny Brak TAK
315 Szymaszek Jacek Pilzno 10 km – bieg główny Dzikie Mustangi TAK
316 Tabor Roman PustkÓw 10 km – bieg główny Brak TAK
317 Tokarz Wiesław Zawada 10 km – bieg główny Brak TAK
318 Tokarz Waldemar Paszczyna 10 km – bieg główny Dzikie Mustangi TAK
319 Tokarz Adrian Paszczyna 10 km – bieg główny Dzikie Mustangi TAK
320 Totoś Paweł Pustynia 10 km – bieg główny Brak TAK
321 Truszczyński Aleksander Błonie 10 km – bieg główny Brak TAK
322 Trzaskuś Michał Debica 10 km – bieg główny Brak TAK
323 Trzaskuś Anna Debica 10 km – bieg główny Brak TAK
324 Urban Anna Debica 10 km – bieg główny DARCO TAK
325 Urbanik Anna Dębica 10 km – bieg główny Pędzące Ślimaki TAK
326 Wajs Kamil Dębica 10 km – bieg główny DARCO TAK
327 Walczyk Anna Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
328 Walkowiak Joanna Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
329 Waśko Danuta Czarna 10 km – bieg główny Brak TAK
330 Wardzała Zenon Dębica 10 km – bieg główny Dębickie Gepardy TAK
331 Wójcik Bożena Niedzwiada 10 km – bieg główny Szkolny klub Strusia Pedziwiatra TAK
332 Wójcik Mateusz Parkosz 10 km – bieg główny DARCO TAK
333 Wójcik Marcin Dębica 10 km – bieg główny niezrzeszony TAK
334 Wiktor Wiesław Straszęcin 10 km – bieg główny Brak TAK
335 Wilk Ewa Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
336 Wilk Artur Dębica 10 km – bieg główny Wilcza_wataha TAK
337 Wisniowski Adam DĘbica 10 km – bieg główny MARATOŃCZYK DEBICA TAK
338 Witkowski Paweł Dębica 7 km – paraplegia kobiet i mężczyzn Team Dębica TAK
339 Wodzień Krzysztof Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
340 Wojtasiewicz Wincenty Tarnowiec 10 km – bieg główny Brak TAK
341 Wróbel Nina Żarówka 10 km – bieg główny Brak TAK
342 Wrona Tomasz Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
343 Wydra Paweł Dębica 10 km – bieg główny MEGA SPORT TAK
344 Wysokiński Jarosław Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
345 Wysokiński Łukasz Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
346 Zabczynska Magdalena Nowa Dęba 10 km – bieg główny Brak TAK
347 Zabczynski Robert Nowa Dęba 10 km – bieg główny Brak TAK
348 Zaborowska Halina Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
349 Zaborowski Robert Dębica 10 km – bieg główny MPEC TAK
350 Zagajewski Marek Dębica 10 km – bieg główny Brak TAK
351 Zator Janusz Mokre 10 km – bieg główny Dębickie Gepardy TAK
352 Zielińska Katarzyna Dębica 10 km – bieg główny BEJMmed Dębica TAK
353 Zieliński Robert Dębica 10 km – bieg główny DARCO TAK
354 Zima Waldemar Dębica 10 km – bieg główny MECHANIK DĘBICA TAK
355 Zima Aleksandra Pustków 10 km – bieg główny Brak TAK
356 Ziobro Andrzej Dębica 10 km – bieg główny DAS TAK