Zawody

Nazwa zawodów:

I RZESZOWSKI BIEGU TRZEŹWOŚCI IM. KS. FRANCISZKA BLACHNICKIEGO

Miejsce i termin: Rzeszów, 2017-05-01
Organizator: Katolickie Stowarzyszenie TABOR, ul. Połonińska 25, 35-082 Rzeszów
tel. 17 864 26 80
Współorganizatorzy:
Ruchu Światło Życie i gałąź Ruchu – Domowy Kościół Diecezji Rzeszowskiej
tel. 603 786 482
Duszpasterstwo Trzeźwości Diecezji Rzeszowskiej
tel. 730 535 717
Stowarzyszenie Trzeźwościowe „Wolność i Miłość” Diecezji Rzeszowskiej
tel. 17 863 59 63
Stowarzyszenie Inspiracji i Rozwoju „Perspektywa”
Tel.721 027 480
Opis zawodów: Miejsce i termin:
Impreza odbędzie się 01.05.2017r. na ulicach Rzeszowa i drogach w pobliskich miejscowościach.
Biuro zawodów: Dom Diecezjalny “TABOR” Rzeszów, ul. Połonińska 25
Start: Skwer przy Domu Diecezjalnym “TABOR” Rzeszów, ul. Połonińska 25
Meta: plac przed kościołem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Niechobrzu.
Na trasie biegu ulicznego i marszu Nordic Walking zostaną oznaczone kolejne kilometry trasy, oznaczenia poziome – namalowane na asfalcie.
Więcej w regulaminie.

Opłatę startową w wysokości 10 PLN należy dokonać na rachunek:

Katolickie Stowarzyszenie TABOR, ul. Połonińska 25, 35-082 Rzeszów
46 2490 0005 0000 4500 5762 6183

W tytule wpłaty: Nazwisko, imię Uczestnika, miejscowość,
cel : darowizna na cele statutowe – I Rzeszowski Bieg Trzeźwości im ks. Franciszka Blachnickiego

Strona WWW: biegtrzezwoscirzeszow.pl
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z opłaconą płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników z nieopłaconą płatnością

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Jurek-Kraska Agnieszka Sokołów Małopolski Rajd rowerowy DK Sokołów Małopolski NIE
2 Antonik Elżbieta Strzyżów Nordic Walking Brak NIE
3 Arciszewski Jacek Godowa Bieg Boży Bojownicy TAK
4 Bać Wiesław Racławówka Nordic Walking Brak TAK
5 Bajda Agnieszka Chmielnik Bieg AZS UNIWERSYTET RZESZOWSKI NIE
6 Bartyński Zdzisław Kolbuszowa Nordic Walking Wolny Strzelec NIE
7 Batóg Gabriela Świlcza Rajd rowerowy Brak NIE
8 Bednarz Karol Trzciana Bieg Raj Tatr NIE
9 Bednarz Barbara Bratkowice Rajd rowerowy Brak TAK
10 Bereś Bartosz Rzeszów Rajd rowerowy Brak NIE
11 Biela Dominika Zabrze Bieg Brak TAK
12 Bielamowicz Dariusz Jaslo Bieg ULKS Technik Trzcinica NIE
13 Bieniek Karolina Zaczernie Bieg Brak NIE
14 Błażej Michał Mogielnica Bieg Brak TAK
15 Błońska Katarzyna Rzeszów Rajd rowerowy ZS ZDZ Rzeszów TAK
16 Bończak Kamil Sedziszow Mlp Bieg Brak TAK
17 Borowiec Jaromir Rzeszów Rajd rowerowy KM PSP Rzeszów TAK
18 Chitryniewicz Agnieszka Rzeszów Bieg Grupa Biegowa Uniwersytetu Rzeszowskiego TAK
19 Chlebek Tomasz Rzeszów Bieg Brak TAK
20 Chmielowska-Zięba Iwona Rzeszów Bieg Brak NIE
21 Chochołek Michał Rzeszów Rajd rowerowy SNE Rzeszów TAK
22 Chruściel Natalia Rzeszów Bieg Uniwersytet Rzeszowski TAK
23 Cieśla Krzysztof Rzeszów Bieg Brak TAK
24 Cieśla Maksymilian Rzeszów Bieg Brak TAK
25 Cieślak Stanisław Dębica Bieg Brak TAK
26 Ciosmak Andrzej Bratkowice Bieg PZU Sport Team TAK
27 Cisek Karolina Jarosław Bieg Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
28 Cyrek Jarosław Rzeszów Bieg Asseco Active Team TAK
29 Czach Rafał Boguchwała Rajd rowerowy Brak TAK
30 Czekaj Michał Pogwizdów City Rajd rowerowy Szajbajk TAK
31 Dańko Gabriel Malawa Bieg Brak NIE
32 Daniel Małgorzata Rzeszów Bieg Brak NIE
33 Domaradzka MaŁgorzata RzeszÓw Bieg BT WAGABUNDA TAK
34 Domaradzki Grzegorz RzeszÓw Bieg BT WAGABUNDA TAK
35 Dryja Grzegorz Rzeszów Bieg Brak TAK
36 Dynia Robert Rzeszów Rajd rowerowy TAK
37 Dziobak Bogdan Rzeszów Rajd rowerowy Brak TAK
38 Feret Dawid Rzeszów Bieg CAPowo TAK
39 Fior Tomasz Rzeszów Bieg FIORteam TAK
40 Flejszar Anna Wysoka Nordic Walking ZIOMKI WYSOKA TAK
41 Flejszar Zbigniew Wysoka Nordic Walking ZIOMKI WYSOKA TAK
42 Florek Marcin Pilzno Bieg Mężczyźni Św. Józefa TAK
43 Foryś Włodzimierz Jasło Bieg ULKS Technik Trzcinica TAK
44 Fus Zbigniew Łańcut Rajd rowerowy TAK
45 Garlak Jacek Głogów Młp. Bieg Brak TAK
46 Gawron Martyna Godowa Bieg Boży Bojownicy TAK
47 Górecki Patryk Jarosław Bieg PG FOTO TAK
48 Górski Roman Rzeszów Rajd rowerowy Brak TAK
49 Godek Patryk Rzeszów Bieg Brak TAK
50 Gosztyła Patryk Domaradz Bieg Brzozowski Klub Biegacza Sokół TAK
51 Grabska Renata Rzeszów Bieg Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
52 Grata Bartłomiej Rzeszów Rajd rowerowy Brak NIE
53 Grela RafaŁ Rzeszów Rajd rowerowy Grelatour TAK
54 Grzybowski Jarosław Głogów Małopolski Bieg brak NIE
55 Gubernat Bartosz Rzeszów Bieg Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
56 Guźda Łukasz Jagodnik Bieg brak TAK
57 Guźda Dominik Jagodnik Bieg Brak TAK
58 Gut Jacek Hucisko Bieg OSP Hucisko TAK
59 Guzowski Maciej Leźajsk Nordic Walking włóczykije leźajsk TAK
60 H. Grzegorz Rzeszów Rajd rowerowy Krag IX NIE
61 Indyk Kamil Miłocin Bieg Niezrzeszony drób 😉 TAK
62 Iskra Kamil Rzeszów Bieg Brak TAK
63 Jagusiak Bartłomiej Trzebownisko Bieg Brak NIE
64 Janik Jan Rzeszów Rajd rowerowy Brak NIE
65 Jucha Monika Bratkowice Rajd rowerowy Brak TAK
66 Jucha Mariusz Bratkowice Rajd rowerowy Brak TAK
67 Jurkiewicz Daniel Rzeszów Bieg Brak NIE
68 Kaczyńska Alicja Rzeszów Bieg 1984 TAK
69 Karasiński Ireneusz Nosówka Bieg Brak TAK
70 Kasiak Paweł Zaczernie Rajd rowerowy Brak NIE
71 Kasiak Mirosław Zaczernie Rajd rowerowy Brak NIE
72 Kasprzak Sławomir Sokołów Małopolski Bieg GB NA ZDROWIE TAK
73 Kawalec Magdalena Brzostek Bieg BRZOSTECKIE OWIECZKI TAK
74 Kawalec Jacek Rzeszów Rajd rowerowy TEAM IWO TAK
75 Kawalec Igor Rzeszów Rajd rowerowy TEAM IWO TAK
76 Kawaliło Piotr Wola Rafałowska Bieg Brak TAK
77 Kawaliło Paweł Malawa Bieg Brak TAK
78 Kawałek Adam Rzeszów Nordic Walking Domowy Kościół NIE
79 Kędra Agnieszka Rzeszów Bieg Podkarpacka Szkoła Krav Maga TAK
80 Kędzierska Katarzyna Rzeszów Bieg Brak TAK
81 Kędzierski Radosław Rzeszów Bieg Brak TAK
82 Kicińska Dorota Przemyśl Bieg Brak NIE
83 Kieś Damian Rzeszów Rajd rowerowy Brak TAK
84 Klus Anna Rzeszów Bieg Piękne i Brodacze TAK
85 Klus Piotr Rzeszów Bieg Piękne i Brodacze TAK
86 Kmieć Faustyna Dąbrowa Tarnowska Bieg Politechnika Rzeszowska TAK
87 Kobylarz Piotr Rzeszów Bieg Brak TAK
88 Koś-Majchrowska Jowita Rzeszów Bieg Brak TAK
89 Kościelny Aleksander Rzeszów Bieg Brak TAK
90 Konowalczuk Łukasz Lubaczów Bieg Biegajmy Razem / ZS Lubaczów NIE
91 Kopczyk Arek Rzeszów Bieg Klub Pol-Survival PTTK Rzeszów TAK
92 KopeĆ Beata GŁogÓw MaŁopolski Bieg TKKF SOKÓŁ GŁOGÓW MAŁOPOLSKI NIE
93 Kopeć Krzysztof Rzeszów Bieg MAZDA NIE
94 Kopeć Marzena Rzeszów Nordic Walking MAZDA NIE
95 Korab Tomasz Rzeszow Bieg Brak TAK
96 Kornaga Kamil Rudna Wielka Bieg RUDNIANKA NIE
97 Kosturek Paweł Wyżne Rajd rowerowy Ramzes NIE
98 Kowalczyk- Bandulet Ewelina Rzeszów Bieg Brak TAK
99 Kowalski Jacek Nisko Bieg Brak NIE
100 Kraska Gabriela Sokołów Małopolski Rajd rowerowy DK Sokołów Małopolski NIE
101 Kraska Gabriela Sokołów Małopolski Rajd rowerowy DK Sokołów Małopolski NIE
102 Król Małgorzata Rzeszów Rajd rowerowy Brak NIE
103 Król Stanisław Rzeszów Rajd rowerowy Brak TAK
104 Królikowska Karolina Dębica Bieg Dębickie Gepardy TAK
105 Krzyśko Marek Nowa Wieś 113a Rajd rowerowy Brak TAK
106 Ks. Kozak Michał Jarosław Bieg Drużyna Jezusa TAK
107 ks.Kobak Jan Rzeszów Bieg Domowy Kościół TAK
108 Kus Iwona Rzeszów Bieg 1985 TAK
109 Kusz Aleksander łańcut Rajd rowerowy ŁTC Łańcut NIE
110 Kwas Michał Bratkowice Rajd rowerowy LKS TAK
111 Lasota Janusz Zarzecze Nordic Walking Brak TAK
112 Lasota Karolina Zgłobień Rajd rowerowy Brak TAK
113 Leśko Konrad Palikówka Bieg Brak TAK
114 Leśko Weronika Świlcza Rajd rowerowy Brak NIE
115 Leniart Ks. Dominik Gorlice Bieg Gorlicka Grupa Biegowa NIE
116 Lis Konrad Bratkowice Bieg Brak TAK
117 Lis Jadwiga Styków Bieg KW PSP Rzeszów TAK
118 Łącki Mateusz Brzostek Bieg MTB DĘBICA TAK
119 Łeptuch Tomasz Komorów Bieg Stalowowolski Klub Biegacza NIE
120 Śliż Rafał Jasionka Bieg Brak NIE
121 Śliż Jan Trzeboś Bieg domowy kościół TAK
122 Łuszczyc Anna Rzeszów Bieg Brak TAK
123 Świętoniowska Justyna Rzeszów Bieg Spartan Race Training Group Rzeszów TAK
124 Mach-WaŁa Monika GŁogÓw MŁp. Rajd rowerowy Brak NIE
125 Madycka Katarzyna Rzeszów Rajd rowerowy Brak TAK
126 Madycki Wojciech Rzeszów Rajd rowerowy Brak TAK
127 Madycki Szymon Rzeszów Rajd rowerowy Brak NIE
128 Majewska Barbara Strzyżów Nordic Walking Brak NIE
129 Mariuszyc Łukasz Cmolas Bieg Brak TAK
130 Marut Mariusz Kolbuszowa Bieg Brak TAK
131 Matyjewicz Adam Pilzno Bieg Brak TAK
132 Matyjewicz Ewelina Pilzno Bieg Brak TAK
133 Michcik Maksymilian Miejsce Piastowe Bieg Brak NIE
134 Mikulski Marek Rzeszów Rajd rowerowy Drabinianka NIE
135 Mikuszewski Łukasz Krasne Bieg Brak TAK
136 Misiak Mateusz Ropczyce Bieg Zabiegani Ropczyce / KU AZS Politechnika Rzeszowska TAK
137 Młynarczyk Dominik Niechobrz Nordic Walking Zespół Szkół Mechanicznych w Rzeszowie NIE
138 Młynarczyk Dominik Niechobrz Bieg Zespół Szkół Mechanicznych w Rzeszowie NIE
139 Mroczek Karolina Rzeszow Bieg urz TAK
140 Niedziałek Andrzej Rzeszów Bieg Brak TAK
141 Nowak Janusz Żółków Bieg wolny biegacz Domowy Kościół TAK
142 Noworól Łukasz Zabajka Bieg Brak NIE
143 Nycz Magdalena Rzeszów Bieg Gazela Team TAK
144 Nycz Tymoteusz Rzeszów Bieg Gazela Team NIE
145 Ochoński Jakub Rzeszów Bieg Brak TAK
146 Olbrot Stanisław Rzeszów Rajd rowerowy Asseco Poland TAK
147 Olbrot Lucyna Rzeszów Nordic Walking Domowy Kościół TAK
148 Olesiak Ewelina Głogów Młp Bieg TAK
149 Opaliński Dariusz Mogielnica Bieg Brak TAK
150 Owsiany Zbigniew Będziemyśl Nordic Walking D.K TAK
151 Owsiany Maria Będziemyśl Nordic Walking Domowy Ko. TAK
152 Owsiany Piotr Będziemyśl Bieg Brak TAK
153 Ozga Anna Mogielnica Bieg Brak TAK
154 Pałys Aleksander Rzeszów Rajd rowerowy TAK
155 Partyka Adrian Kamień Bieg ZS nr 2 Rzeszów TAK
156 Pasela Jacek Rzeszów Bieg Brak TAK
157 Pasierb Marek Rzeszow Nordic Walking Niezżeszony TAK
158 Pawłowska Andżelika Godowa Bieg Boży Bojownicy TAK
159 Pazdan Ks. Witold Bratkowice Rajd rowerowy Brak TAK
160 Półkoszek Jolanta Rzeszów Rajd rowerowy Brak TAK
161 Perykasza Katarzyna Kostków Bieg Brak NIE
162 Pięta Ewa Bratkowice Rajd rowerowy Brak TAK
163 Piecuch Michał Rzeszów Bieg Brak TAK
164 Pietraszek Ks. Paweł Godowa Bieg Boży Bojownicy TAK
165 Pinderska Kinga Rzeszów Rajd rowerowy Brak TAK
166 Pinderski Dawid Rzeszów Rajd rowerowy Brak TAK
167 Piwowar Daniel Rzeszów Bieg BBL TAK
168 Plasło Natalia Jarosław Bieg Brak TAK
169 Podsiadło Barbara Rzeszów Rajd rowerowy Brak TAK
170 Podsiadło Julian Rzeszów Rajd rowerowy Brak TAK
171 Polak Krzysztof Lubaczów Bieg Zespół Szkół nr 7 TAK
172 Popek Arkadiusz Mazury Bieg Brak TAK
173 Prajsnar Daniel Rzeszów Rajd rowerowy Domowy Kościół TAK
174 Prajsnar Daniel Rzeszów Rajd rowerowy Domowy Kościół TAK
175 Prawelski Piotr Rzeszów Bieg Brak NIE
176 Przywara Janusz Bratkowice Rajd rowerowy Bratkowice TAK
177 Przywara Piotr Budy GŁogowskie Bieg MTU AE POLSKA TAK
178 Puchała Grażyna Rzeszów Nordic Walking Domowy Kościół TAK
179 Pyrzak Jacek Rzeszów Bieg Brak TAK
180 Rawski Bartłomiej Rzeszów Bieg Brak TAK
181 Róg Dorota Rzeszów Rajd rowerowy PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 35 RZESZÓW TAK
182 Róg Piotr Rzeszów Rajd rowerowy MPEC RZESZÓW TAK
183 Reizer Agnieszka Wysoka Nordic Walking Ziomki Wysoka TAK
184 Reizer Piotr Wysoka Nordic Walking Ziomki Wysoka TAK
185 Rokosz Józef Dębica Bieg Brak NIE
186 Rzeszutek Urszuli Nienadowka Bieg Brak NIE
187 Rzucidło Marek Rzeszów Rajd rowerowy DK TAK
188 Rzucidło Krystyna Rzeszów Rajd rowerowy DK TAK
189 Rzucidło Maria Rzeszów Rajd rowerowy Brak TAK
190 Sagan Krzysztof Stalowa Wola Bieg Brak TAK
191 Samuś Dariusz Rzeszów Bieg SPARTAN RACE TRAINING GROUP NIE
192 Sarna Bartłomiej Rzeszów Rajd rowerowy Brak TAK
193 Serednicki Grzegorz Sędziszów Małopolski Bieg Brak NIE
194 Sienko Marcin Bachórz Bieg Brak TAK
195 Sitarz Paweł Boguchwała Bieg Brak NIE
196 Sitarz Bartłomiej Rzeszów Bieg Brak NIE
197 Słaby Małgorzata Niechobrz Bieg TAK
198 Smoleń Patryk Rzeszów Bieg BRZOSTECKIE OWIECZKI TAK
199 Smoleń Paweł Niebylec Rajd rowerowy BRZOSTECKIE OWIECZKI TAK
200 Sokół Natalia Cmolas Bieg Brak TAK
201 Sokół Honorata Cmolas Bieg Brak TAK
202 Sowa Dariusz Rzeszów Bieg Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
203 Sowa Władysława Rzeszów Nordic Walking Domowy Kościół TAK
204 Stachurski Mirosław Rzeszów Bieg Spartan Race Training Group Rzeszów TAK
205 Staryszak Piotr Rzeszów Bieg Brak TAK
206 Starzec Krzysztof Jarosław Rajd rowerowy Brak NIE
207 Stopa Mariusz Rzeszów Bieg Brak TAK
208 Stopyra Katarzyna Boguchwała Bieg Brak TAK
209 Styś Aleksandra Rzeszow Nordic Walking Brak TAK
210 Surowiec Grzegorz Rzeszów Bieg Besta Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o. NIE
211 Szalacha Tomasz Rzeszow Bieg Brak TAK
212 Szalacha Tomasz Rzeszow Bieg Brak NIE
213 Szalacha Katarzyna Rzeszów Bieg Brak NIE
214 Szary Marek Trzebownisko Bieg Piękne i Brodacze TAK
215 Szczepankiewicz Wojciech Rzeszów Bieg TAK
216 Szela Tomasz Rzeszów Bieg KU AZS PWSZ Sanok TAK
217 Szerer Michał Rzeszów Bieg Koliberki TAK
218 Szlachta Agata Strzyżów Nordic Walking Brak NIE
219 SzymaŃski Remigiusz Rzeszów Bieg MAJSTER SPORT TEAM TAK
220 Tajchman Jarosław Rzeszów Bieg Nowoczesnastrona.pl Jarosław Tajchman TAK
221 Trawka Damian Rzeszów Bieg Brak TAK
222 TrĘtowicz Beata Kolbuszowa Nordic Walking KKNW TAK
223 TrĘtowicz Aleksandra Kolbuszowa Nordic Walking KKNW TAK
224 Trzonek Andrzej Zapalow Bieg 1964 NIE
225 Ulanowski Ireneusz Pawłokoma Bieg Brak TAK
226 Urban Marcin Zaczernie Rajd rowerowy Brak NIE
227 Uryniak Ks. Mariusz Rzeszów Bieg Garnizon Rzeszów TAK
228 Walat Adrian Rzeszów Bieg WWF UR TAK
229 Walczak Mariusz Krzemienica Bieg Diakonia Uwielbienia z Krzemienicy NIE
230 Wasilewska Martyna Rzeszów Rajd rowerowy Brak TAK
231 Wasilewska Agnieszka Rzeszow Rajd rowerowy Brak TAK
232 Wasilewski Jacek Rzeszow Rajd rowerowy Brak TAK
233 Wasyłeczko Piotr Nowe Sady Bieg WŻW Rzeszów TAK
234 Wawrzonek Ewa Cmolas Bieg Brak TAK
235 Wójcik Mariusz Godowa Bieg Brak TAK
236 Wójcik Andżelika Rzeszów Bieg TAK
237 Welc Ewa Krzemienica Bieg Domowy Kościół TAK
238 Werelusz-Wołcz Monika Rzeszów Rajd rowerowy DOMOWY KOŚCIÓŁ TAK
239 Winiarz Grzegorz Rzeszów Bieg Brak TAK
240 Wojciech Krztoń Rzeszów Bieg Brak NIE
241 Wojtowicz Tomasz Widacz Nordic Walking Widacz TAK
242 Wojtowicz Krzysztof Widacz Nordic Walking Brak TAK
243 WolaŃski Piotr Rzeszów Bieg Brak TAK
244 Woźny Łukasz Rzeszów Bieg Piękne i Brodacze TAK
245 Wołcz Mrek Rzeszów Rajd rowerowy DOMOWY KOŚCIÓŁ TAK
246 Wołcz Mateusz Rzeszów Rajd rowerowy Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie TAK
247 Wołcz Marcin Rzeszów Rajd rowerowy Szkoła Podstawowa nr 16 w Rzeszowie TAK
248 Wołowiec Grzegorz Bratkowice Rajd rowerowy Brak TAK
249 Zając Tomasz Rzeszów Bieg Brak TAK
250 Zdeb Justyna Sokołów Małopolski Bieg Brak TAK
251 Zegar Piotr Rzeszów Bieg Brak TAK
252 Zegar Monika Rzeszów Bieg Brak TAK
253 Zegar Tomasz Rzeszów Rajd rowerowy Brak TAK
254 Zegar Paweł Rzeszów Bieg Brak TAK
255 Zięba Ewa Bratkowice Rajd rowerowy Zięba Team NIE
256 Zieliński Franciszek Głogów Małopolski Bieg TKKF ,,Sokół” Głogów Małopolski TAK
257 Ziemba Grzegorz Rzeszów Bieg Fatima 1917-2017 TAK