Zawody

Nazwa zawodów:

III RZESZOWSKI BIEG TRZEŹWOŚCI, MARSZ NORDIC WALKING I RAJD ROWEROWY IM. KS. FRANCISZKA BLACHNICKIEGO

Miejsce i termin: Rzeszów/Niechobrz, 2019-05-01
Organizator: ORGANIZATOR:
Fundacja Pomagam bo Kocham im. bł. ks. Władysława Findysza, 35-032 Rzeszów
ul. Zamkowa 4, tel. 730 535 717

WSPÓŁORGANIZATORZY:

Duszpasterstwo Trzeźwości Diecezji Rzeszowskiej, tel. 730 535 717
Katolickie Stowarzyszenie TABOR, tel. 533 833 399
Ruchu Światło Życie i gałąź Ruchu – Domowy Kościół Diecezji Rzeszowskiej, tel. 603 786 482

Stowarzyszenie Trzeźwościowe „Wolność i Miłość” Diecezji Rzeszowskiej, tel. 17 863 59 63
Związek Strzelecki „Strzelec” Rzeszów, tel. 607 995 335

Opis zawodów: Impreza odbędzie się 01. 05. 2019 r. na ulicach Rzeszowa i pobliskich miejscowości.
Biuro zawodów: Dom Diecezjalny “TABOR” Rzeszów, ul. Połonińska 25
Start: ul. Połonińska przed Domem Diecezjalnym “TABOR”
Meta: plac przed kościołem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Niechobrzu.

3. Opłata startowa wynosi: 20zł.
W przypadku rodzinnego uczestnictwa w zawodach opłata
wyniesie: 15 złotych od osoby – jeśli na starcie staną 3 osoby z rodziny, każda kolejna osoba
z rodziny gratis.
Określenie „Rodzina” dotyczy męża, żony, dziecka/dzieci.
Organizator zaznacza, że rodzinne zgłoszenie do zawodów nie ogranicza się wyłącznie
do jednej dyscypliny.

Opłata rodzinna przez przycisk poniżej, Prosimy o wpisanie imion i nazwiska osób za które dokonywana jest wpłata:

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Ćwiąkała Michał Zarszyn Bieg Wybiegamy w Przyszłość TAK
2 Bać Wiesław Racławówka Marsz NordicWalking Brak TAK
3 Bal Henryk Stobierna Rajd Rowerowy Brak TAK
4 Bandulet Mariusz Rzeszow Bieg Brak TAK
5 Bącal Maciej Rzeszów Bieg Brak TAK
6 Berłowska Maria Rzeszów Rajd Rowerowy Brak TAK
7 Berłowska Zuzanna Rzeszów Rajd Rowerowy Brak TAK
8 Bichajło Kamil Rzeszów Bieg Brak NIE
9 Biela Dominika Jarosław Bieg Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
10 Bilik Wojciech Krosno Marsz NordicWalking Samotni Wędrowcy TAK
11 Blajer Elzbieta RzeszÓw Bieg Brak TAK
12 Blajer Maciej RzeszÓw Bieg Brak TAK
13 Błażejowska Małgorzata Knurów Marsz NordicWalking Brak TAK
14 Błażejowska Magdalena Knurów Marsz NordicWalking Brak TAK
15 Błażejowska Anna Knurów Marsz NordicWalking Brak TAK
16 Błażejowski Dariusz Knurów Marsz NordicWalking Brak TAK
17 Błońska Katarzyna Rzeszów Rajd Rowerowy Brak TAK
18 Bronhard Rafał Rzeszów Bieg 21 BDOW TAK
19 Buczek Artur Rzeszów Rajd Rowerowy Domowy Kościół NIE
20 Buczek Katarzyna Rzeszów Rajd Rowerowy Brak NIE
21 Buczek Gabriela Rzeszów Rajd Rowerowy Brak NIE
22 Chmaj Piotr Łańcut Bieg Łańcut NIE
23 Chmiel Michał Rzeszów Bieg Rzeszowskie Gazele i Gepardy NIE
24 Cieśla Krzysztof Rzeszów Bieg Brak TAK
25 Cieślak Stanisław Dębica Bieg Atos TAK
26 Cwanek-Florek Ewa Rzeszów Marsz NordicWalking Przeworska Grupa Biegowa TAK
27 Cyrek Jarosław Rzeszów Bieg Asseco Active Team TAK
28 Czech Tomasz Poraż Rajd Rowerowy ZKN “Sokół” Zagórz TAK
29 Czekaj Michał Rzeszów Rajd Rowerowy Szajbajk TAK
30 Czudec Aneta Kraków Bieg Brak NIE
31 Dańko Gabriel Malawa Bieg TZ TAK
32 Dębiec Przemysław Rzeszów Bieg Brak TAK
33 Dec Rafał Rzeszów Bieg II LO Rzeszów TAK
34 Doński Aleksander RzeszÓw Rajd Rowerowy Brak TAK
35 Domaradzka MaŁgorzata RzeszÓw Bieg BT WAGABUNDA TAK
36 Domaradzki Grzegorz RzeszÓw Bieg BT WAGABUNDA TAK
37 Drąg Paweł Rzeszów Bieg DecaRun Rzeszów TAK
38 Dziedzic Witold Rzeszów Bieg Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
39 Dzierżak Edward Cierpisz Bieg FART TAK
40 Dziobak Bogdan Rzeszów Rajd Rowerowy Przy parafialne Koło Fotografów TAK
41 Florek Marcin Pilzno Bieg Mężczyźni Św. Józefa TAK
42 Fornek Paulina Ocieka Bieg Brak TAK
43 Garlak-Niedziolka Małgorzata Rzeszów Marsz NordicWalking NIE
44 Gąciarz Joanna Głogów Małoposlki Bieg Brak TAK
45 Gerlach Sylwia Krosno Bieg Blue team TAK
46 Gierlasiński Krzysztof Krosno Marsz NordicWalking NWG PRZYSZŁOŚĆ TAK
47 Gliński Paweł Rzeszów Rajd Rowerowy Brak TAK
48 Gomółka Beata Godowa Bieg Brak TAK
49 Grata Bartłomiej Rzeszów Rajd Rowerowy Brak TAK
50 Grata Nikodem Rzeszów Rajd Rowerowy Brak TAK
51 GrzĄdziel Kazimierz Poraż Marsz NordicWalking ZKN “Sokół” Zagórz TAK
52 Gudz-Kiciński Piotr Przemyśl Bieg Przemyski Klub Biegacza NIE
53 Gut Jacek Hucisko Bieg Fundacja Centrum Animacji Społecznej TAK
54 Haber Aleksandra Rzeszów Rajd Rowerowy Domowy Kościół NIE
55 Haber Grzegorz Rzeszów Rajd Rowerowy Domowy Kościół NIE
56 Haber Grzegorz Rzeszów Rajd Rowerowy Domowy Kościół NIE
57 Hadam Ewa Dynó Bieg Spartan Training Group Rzeszów TAK
58 Hodyr Mariusz Nosówka Rajd Rowerowy Brak TAK
59 Hul Katarzyna Zaczernie Bieg Brak TAK
60 Hulbój Jan Rzeszów Bieg SP13 Rzeszów TAK
61 Iskra Kamil Rzeszów Bieg Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
62 Iskrzycka Magdalena Rzeszów Bieg aSPAwen TAK
63 Jakubowski Daniel Zabajka Bieg Centrum Animacji Społecznej Caritas TAK
64 Janik Paweł Rzeszów Rajd Rowerowy Brak TAK
65 Janik Jan Rzeszów Rajd Rowerowy Brak TAK
66 Jędruchów Maciej Trzebownisko Bieg Biegowy Team Rzeszów TAK
67 Jędrzejczyk Agnieszka Rzeszów Rajd Rowerowy Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
68 Jędrzejczyk Dawid Rzeszów Rajd Rowerowy Rzeszowskie Gazele i Gepardy Junior TAK
69 Kaczyńska Alicja Rzeszów Bieg Perfect Runner Team TAK
70 Karasiński Ireneusz Nosówka Bieg MZBM Rzeszów TAK
71 Karkut Bogdan Komorów Bieg UKS TIKI TAKA KOLBUSZOWA TAK
72 Karkut Bogdan Komorów Bieg UKS TIKI TAKA KOLBUSZOWA NIE
73 Kawałek Adam Rzeszów Marsz NordicWalking Brak TAK
74 Kedzierski Radosław Rzeszów Bieg Brak TAK
75 Kicińska Dorota Przemyśl Bieg Przemyski Klub Biegacza NIE
76 Klamut Ryszard Jablonica Polska Bieg Jabłonica NIE
77 Klocek Konrad Łężyny Bieg Brak NIE
78 Kobak Jan Rzeszów Bieg Brak TAK
79 Kobylarz Piotr Rzeszów Bieg Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
80 Kogut Wojciech Rzeszów Bieg Brak TAK
81 Kolendowska Jolanta Krosno Marsz NordicWalking brak TAK
82 Koś-Majchrowska Jowita Rzeszów Bieg Brak TAK
83 Kościelny Aleksander Rzeszow Bieg Brak TAK
84 Kołek Renata Rzeszów Marsz NordicWalking Brak TAK
85 Konowalczuk Łukasz Lubaczów Marsz NordicWalking Student – WSI-E w Rzeszowie NIE
86 Kordowska Bogusława Kraków Marsz NordicWalking LUX TORPEDA MALPOLSKA TAK
87 Kordowski Piotr Krakow Marsz NordicWalking LUX TORPEDA MALPOLSKA TAK
88 Kot Wiktoria Rzeszów Bieg Katol Rzeszów TAK
89 Kozak Michał Jarosław Bieg biegnijsercem.pl NIE
90 Kozieł Tadeusz Rzeszów Bieg Szczęściarz Biega TAK
91 Kozioł Stanisław Głogów Młp Bieg TAK
92 Krasoń Paweł Rzeszów Bieg 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej / 31blp TAK
93 Krawczyk Małgorzata Żeglce Marsz NordicWalking Brak NIE
94 Krawczyk Krzysztof Żeglce Marsz NordicWalking Brak NIE
95 Królikowska Karolina Rzeszów Bieg Dębickie Gepardy TAK
96 Kruba Marcin Cieszacin Wielki Bieg Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
97 Krzanowski Jakub Niechobrz Rajd Rowerowy Brak NIE
98 Krzyśko Marek Nowa Wieś Marsz NordicWalking Brak TAK
99 Kulas Marek Nagawczyna Bieg Brak NIE
100 Kulig Tomasz Dębica Marsz NordicWalking 1981 NIE
101 Kulig Tomasz Dębica Marsz NordicWalking Dębickie Gepardy TAK
102 Kut Adrian Dobrzechów Bieg .NET NIE
103 Lachowska Ewa Ustrzyki Dolne Marsz NordicWalking Bieszczadzki NW TAK
104 Lewandowski Miłosz Rzeszów Bieg Emmanuel Przygotowanie Motoryczne NIE
105 Lis Robert Korczyna Marsz NordicWalking N/Z TAK
106 Żądło Jacek Mielec Bieg PERFECT RUNNER TEAM NIE
107 Łach Dariusz Rzeszów Bieg Dębickie Gepardy TAK
108 Ślęczka Damian Rzeszów Bieg Biomedycyna Sp. z o.o. Rzeszów TAK
109 Łuszczyc Anna RzeszÓw Bieg Brak TAK
110 Łuszczyc Krzysztof RzeszÓw Bieg Brak TAK
111 Świętoniowska Justyna Rzeszów Bieg Spartan Training Group Rzeszów TAK
112 Maciej Adam Racławówka Marsz NordicWalking SST Lubcza Racławówka TAK
113 Maciej Ewa Racławówka Marsz NordicWalking SST Lubcza Racławówka TAK
114 Majewski Maciej Strzyżów Marsz NordicWalking Brak NIE
115 Maraj Magdalena Strzyżów Marsz NordicWalking Brak TAK
116 Marut Mariusz Wola Raniżowska Bieg Brak NIE
117 Marzec Paweł Tarnów Bieg Ksiądz TAK
118 Materna Dawid Rzeszów Bieg Asseco Active Team TAK
119 Matyjewicz Adam DĘbica Bieg Eagle TAK
120 Mazan-Poźniak Katarzyna Rzeszów Rajd Rowerowy Brak TAK
121 Misiak Mateusz Ropczyce Bieg Brak TAK
122 Misiura Justyna Szufnarowa Rajd Rowerowy Brak NIE
123 Monika Wegrzyn Komorów Bieg UKS TIKI TAKA KOLBUSZOWA TAK
124 Morawski Konrad Oleszyce Bieg RUN RUN Oleszyce TAK
125 Niedzielski Paweł Rzeszów Bieg Brak TAK
126 Nowak Izabela Nienadówka Bieg Brak NIE
127 Nowak Alina Nienadówka Bieg Brak NIE
128 Ogłuszka Michał Rzeszów Rajd Rowerowy SAFEPRO Usługi BHP TAK
129 Ogłuszka Elżbieta Rzeszów Rajd Rowerowy SAFEPRO Usługi BHP TAK
130 Ogłuszka Jan Rzeszów Rajd Rowerowy SAFEPRO Usługi BHP TAK
131 Olbrot Lucyna Rzeszów Marsz NordicWalking Brak TAK
132 Olbrot Stanisław Rzeszów Rajd Rowerowy Domowy Kościół TAK
133 Oleksy Przemysław Rzeszów Bieg Rzeszowskie Gazele i Gepardy NIE
134 Oleksyk Małgorzata Ustrzyki Dolne Marsz NordicWalking MKS Halicz Klub Biegacza, Bieszczadzki Klub nordic walking TAK
135 Ozga Anna Mogielnica Bieg Brak TAK
136 Pabian Paweł Rzeszów Bieg Biegowy Team Rzeszów TAK
137 Pakuła Przemek Rzeszów Bieg Centrum Animacji Społecznej NIE
138 Paluch Lucyna Poręby Dymarskie Bieg Run Lucy NIE
139 Paluch Lucyna Poręby Dymarskie Bieg Run Lucy NIE
140 Pałka Karolina Rzeszów Bieg Brak TAK
141 Pasierb Marek Rzeszow Marsz NordicWalking Nz TAK
142 Pasierb Grzegorz Rzeszów Bieg Decarun Rzeszów TAK
143 Piekarz Jan Raniżów Bieg Brak TAK
144 Pietrasz Tomasz Golcowa Bieg NIE
145 Pinderska Łucja Rzeszów Rajd Rowerowy Brak NIE
146 Pinderska Kinga Rzeszów Rajd Rowerowy Brak NIE
147 Pinderski Dawid Rzeszów Rajd Rowerowy Brak NIE
148 Pisarek-Buczek Anna Rzeszów Rajd Rowerowy Brak NIE
149 Piwońska Anna Rzeszów Marsz NordicWalking Brak TAK
150 Piwowar Daniel Rzeszów Bieg BBL NIE
151 Pizło Tomasz Rzeszów Bieg Decathlon Rzeszów NIE
152 Polak Krzysztof Rzeszów Bieg Biegowy Team Rzeszów TAK
153 Polniaszek Katarzyna Dębica Marsz NordicWalking Dębickie Gepardy TAK
154 Polnoaszek Katarzyna Dębica Marsz NordicWalking Dębickie Gepardy NIE
155 Poźniak Maciej Rzeszów Rajd Rowerowy Brak TAK
156 Poźniak Jakub Rzeszów Rajd Rowerowy Brak TAK
157 Poźniak Mikołaj Rzeszów Rajd Rowerowy Brak TAK
158 Przywara Piotr Budy Głogowskie Bieg Mtu Aero Engines Polska TAK
159 Pyrzak Jacek Rzeszów Bieg Centrum Animacji Społecznej TAK
160 Pyziak Małgorzata Rzeszów Marsz NordicWalking Brak TAK
161 Rak Zbigniew Rzeszów Bieg MTU Aero Engines TAK
162 Reizer Agnieszka Wysoka Marsz NordicWalking Ziomki Wysoka NIE
163 Reizer Piotr Wysoka Marsz NordicWalking Ziomki Wysoka NIE
164 Rojek JÓzef Ropczyce Bieg Brak NIE
165 Rusin Marcin Rzeszów Bieg Asseco Active Team TAK
166 Rybczak Paweł Warszawa Bieg Sollers Consulting TAK
167 Rybczak Ryszard Rzeszów Bieg Brak TAK
168 Rybczak Elżbieta Rzeszów Marsz NordicWalking Brak TAK
169 Sarna Kamil Krasne Bieg Brak TAK
170 Sawiński Henryk Jarosław Bieg Brak TAK
171 Sawiński Michał Rzeszów Bieg TAK
172 Sikora Elżbieta Rzeszów Rajd Rowerowy Brak TAK
173 Sikora Mirosław Rzeszów Rajd Rowerowy Brak TAK
174 Sikora Julia Rzeszów Rajd Rowerowy Brak TAK
175 Sikora Hubert Rzeszów Rajd Rowerowy Brak TAK
176 Słaby Małgorzata Niechobrz Bieg NiechBiega TAK
177 Słowik Jan Hermanowa Marsz NordicWalking Wybiegamy w przyszłość TAK
178 Smoleń Patryk Rzeszów Bieg BRZOSTECKIE OWIECZKI TEAM TAK
179 Sokołowski Marek Rymanów-Zdrój Marsz NordicWalking PTG “SOKÓŁ” Rymanów TAK
180 Sowa Dariusz Rzeszów Bieg Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
181 Sowa Władysława Rzeszów Marsz NordicWalking Domowy Kościół TAK
182 Sroka Sławomir Głowienka Bieg Brak TAK
183 Stępień Dariusz Rzeszów Bieg Brak TAK
184 Stec Kamil Rzeszów Rajd Rowerowy Brak TAK
185 Streit Beata Lubaczów Bieg Biegomania Lubaczów TAK
186 Styga Krystyna Kolbuszowa Marsz NordicWalking Kolbuszowski Klub Nordic Walking TAK
187 Suchorska-Dziedzic Ewa Rzeszów Bieg Brak TAK
188 Szerer Michał Rzeszów Bieg Koliberki TAK
189 Szkoła Mateusz Pruchnik Bieg Pruchnicka Grupa Biegowa TAK
190 Szkoła Izabela Pruchnik Marsz NordicWalking Pruchnicka Grupa Biegowa TAK
191 Szpunar Andrzej Rzeszów Bieg KM PSP Rzeszów TAK
192 Tokarski Kamil Rzeszów Bieg Biegowy Team Rzeszów TAK
193 Trawka Damian Rzeszów Bieg TrawkaTeam TAK
194 Tyminskyi Ivan Kolomya Bieg Brak TAK
195 Walania Kinga Zabajka Bieg TKKF Sokół Głogów Młp. NIE
196 Walat Adrian Rzeszów Bieg 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej / 31blp TAK
197 Wawrzonek Ewa Cmolas Bieg TZ TAK
198 Węgrzyn Monika Widełka Bieg UKS TIKI TAKA KOLBUSZOWA TAK
199 Welc Ewa Krzeminica Marsz NordicWalking TAK
200 Welc Maciej Rzeszów Rajd Rowerowy Brak TAK
201 Wesołowski Mikołaj Rzeszów Rajd Rowerowy Brak NIE
202 Wielgosz Iwona Jasło Marsz NordicWalking 1990 NIE
203 Wilk-Szałkiewicz Natalia Niechobrz Bieg Brak TAK
204 Wojcieszak Arkadiusz Rzeszów Bieg Brak TAK
205 Wojtowicz Tomasz Widacz Marsz NordicWalking Bieszczadzki Klub Nordic Walking TAK
206 Wojtuń Łukasz Pogwizdów Nowy Bieg Brak NIE
207 Woszczyk Natalia Warszawa Bieg Brak TAK
208 Zaręba Jan Łańcut Rajd Rowerowy Brak TAK
209 Zaręba Hubert Łańcut Rajd Rowerowy Brak TAK
210 Zator Janusz Mokre Bieg Dębickie Gepardy NIE
211 Zbrocka Magdalena Łańcut Rajd Rowerowy Brak TAK
212 Zbrocka Dobrawa Łańcut Rajd Rowerowy Brak TAK
213 Zbrocki Konrad Łańcut Rajd Rowerowy Brak TAK
214 Zbrocki Mikołaj Łańcut Rajd Rowerowy Brak TAK
215 Zbrocki Leonard Łańcut Rajd Rowerowy Brak TAK
216 Zegar Piotr Rzeszów Bieg Brak TAK
217 Zegar Paweł Rzeszów Bieg Brak TAK
218 Zegar Tomasz Rzeszów Rajd Rowerowy Brak TAK
219 Zegar Mieczysław Rzeszów Rajd Rowerowy Brak TAK
220 Zembroń Waldemar Hermanowa Bieg Stowarzyszenie trzeżwościowe tyczyn TAK
221 Ziobro Tomasz Krosno Bieg Krosno Miasto Szkła TAK