Wyniki

Data Nazwa imprezy Miejscowość Dystans Wyniki Galeria
2019.06.16 I Pysznicki Cross Rowerowy Pysznica Wyniki OPEN – 18km
Wyniki OPEN – 3km dzieci
2019.06.16 III Uliczny Bieg w Brzostku Brzostek Wyniki OPEN
Wyniki Kat.Wiek
Wyniki-Gmina Brzostek
2019.06.16 Triathlon Rzeszów Rzeszów Wyniki 1/4
Wyniki 1/8
Wyniki Sztafety
Wyniki Puchar Polski-szczegółowe
Wyniki IRON KIDS
2019.06.16 Festiwal Biegowy- LasStaris Czernica Wyniki OPEN
2019.06.16 DOOKOŁA JEZIORA Tarnobrzeg Wyniki OPEN-Półmaraton
Wyniki OPEN-Ćwierćmaraton
Wyniki Kat.Wiek
Wyniki-Tarnobrzeg
2019.06.15 Tour de Powiśle Dąbrowskie im. oddziału AK „Drewniaki” Dąbrowa Tarnowska Wyniki OPEN
Wyniki-Kateg. wiekowe
Wyniki Dzieci
2019.06.15 4 BIEG TROPEM BRZÓZAŃSKIEGO WILKA Brzóza Królewska Wyniki OPEN-bieg
Wyniki-Kateg. wiekowe-bieg
Wyniki OPEN-NW
Wyniki-Kateg. wiekowe-NW
2019.06.15 II Bieg Dla Niepodległej Czudec Wyniki OPEN-bieg
Wyniki-Kateg. wiekowe
Zwycięzcy-kateg. wiek.
Lista Zwycięzców
2019.06.15 V Pętla Chechelska Nakło Chechło Wyniki OPEN
2019.06.09 Biegam i Wspieram Budy Głogowskie Wyniki OPEN-bieg
Wyniki OPEN-NW
Wyniki-Kat.Wiek.
Wyniki-Gmina Głogów Młp.
2019.06.09 4 Bieg Boguchwała- Wisłoczysko Boguchwała Wyniki OPEN
Wyniki – Kateg. wiekowe
2019.06.09 Podkarpackie Maratony Rowerowe SZPRYCHA- Bukowsko Bukowsko Wyniki OPEN
Wyniki – Kateg. wiekowe
2019.06.09 Cross Duathlon Stalowa Wola Stalowa Wola Wyniki OPEN
2019.06.09 IV Wojewódzki Bieg Szerzawski Szerzawy Wyniki-Bieg główny
Wyniki-Nordic Walking
Wyniki-Biegi młodzieżowe
2019.06.09 6 Dębicka Dziesiątka z Tikkurilą Dębica Wyniki OPEN
Wyniki-Kat.Wiek.
Wyniki-Dębiczanka/Dębiczanin
2019.06.06 Zielona Z Przeszkodami Na Wzgórze OCR Stobierna Wyniki ELITA
Wyniki OPEN
Drużyny
2019.06.02 VII RAKSZAWSKI ĆWIERĆMARATON JANA PAWŁA II Rakszawa Wyniki OPEN
Wyniki- Gmina Rakszawa
2019.06.01 4.Sparing Rzeszów- Bieg na 10 km Rzeszów OPEN
Wyniki- kategorie wiekowe
Zwycięzcy- kateg. wiekowe
Lista zwycięzców
2019.06.01 Bieg i Marsz Nordic Walking im.Jana Pawła II Lesko Wyniki OPEN
Wyniki- kategorie wiekowe
2019.06.01 IX Bieg Uliczny im. Ks. Konstantego Damrota Pilchowice Wyniki OPEN
Wyniki- kategorie wiekowe
2019.05.26 V GRAND PRIX EŁKU W MARSZACH NA ORIENTACJĘ – „ZORIENTUJ SIĘ NA EŁK” – 2019 r- RUNDA II Ełk-Mrozy Wyniki
2019.05.26 40 Bieg Krotosa Krotoszyn Wyniki
2019.05.25 X Gliwicki Bieg Uliczny Gliwice Wyniki
2019.05.25 V KSOS Family Run Kraków Bieg otwarty
Bieg Mamy i Taty
Gepardy
Mustangi
Antylopy
VIDEO
2019.05.18 5. Dynowska zaDyszka Dynów OPEN
Wyniki- kategorie wiekowe
2019.05.18 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa- zawody nr 5 Gliwice Wyniki
2019.05.18 Beskidzki Topór 2019 Andrychów Wyniki
2019.05.12 8 Wyścig O Pietruszkę Mielec Wyniki OPEN
Wyniki- kategorie wiekowe
2019.05.11 VI Dycha Głogowska Głogów Młp. OPEN
Wyniki- kategorie wiekowe
Drużyny
2019.05.11 Dukla Wolf Run Dukla OPEN
Wyniki- kategorie wiekowe
2019.05.10 Dukla WOLF RACE 2019 Dukla Wyniki
2019.05.05 Bieg i Rajd Nordic Walking Pamięci Janka Bytnara Kolbuszowa Wyniki BIEG
Wyniki Nordic Walking
2019.05.05 Podkarpackie Maratony Rowerowe SZPRYCHA- Łańcut Łańcut Wyniki OPEN
Wyniki – Kateg. wiekowe
Wyniki – Straż
2019.05.05 XXXIX Tarnobrzeski Bieg Siarkowca im. Kazimierza Sławka Tarnobrzeg Wyniki OPEN
Wyniki – Kateg. wiekowe
Wyniki Tarnobrzeg
Międzyczasy
2019.05.04 I Bieg Uniwersału Połanieckiego Połaniec Wyniki OPEN
Wyniki – Kateg. wiekowe
2019.05.03 XXXI Międzynarodowy Uliczny Bieg Konstytucji 3-go Maja Stalowa Wola Wyniki OPEN
Wyniki – Kateg. wiekowe
Zwycięzcy- Kateg. wiekowe
2019.05.03 VI Dębiński Bieg po Flagę Wola Dębińska Dyplomy 10km
Dyplomy 2,5km
Dyplomy NW 4,5km
Wyniki- kat. wiekowe
Wyniki OPEN
WIDEO
2019.05.01 XIV STALOWOWOLSKI ROWEROWY CROSS COUNTRY o puchar Prezydenta Miasta Stalowej Woli Stalowa Wola Wyniki- kategorie wiekowe
2019.05.01 III Bieg Trzeźwości im. Ks. Franciszka Blachnickiego Rzeszów Wyniki-OPEN
Wyniki- kategorie wiekowe
2019.04.28 III Bieg Do Serca Kołłątaja Staszów Wyniki OPEN
Gmina Staszów

2019.04.28 III Bieg Ulicami Świlczy Memoriału kpt. T.Kirchnera Świlcza Wyniki OPEN
Kategorie wiekowe
2019.04.28 Wiosenne Zmagania W Lasowiackim Stylu” Kolbuszowa OPEN 5 km i 10 km
Kateg. wiekowe 5km i 10 km
2019.04.28 2 Charytatywny Bieg “Oko w Oko z Rakiem” Chorzów OPEN 10km
OPEN 5km
Bieg z psem- 5km
Nordic Walking- 5km

2019.04.27 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa- zawody nr 4 Gliwice Wyniki
2019.04.27 VI Ultramaraton Podkarpacki Rzeszów Wyniki
2019.04.24 XVI Wiosenny Bieg Przełajowy Służb Mundurowych Katowice OPEN
Wyniki- K/M
Wyniki- M35+
Wyniki- Mistrzostwa SP
Wyniki- Drużynowe
2019.04.14 Bieg 80-lecia FKS Stal Mielec Mielec OPEN
Wyniki- kategorie wiekowe
Zwycięzcy-kategorie wiekowe
2019.04.14 Ostra Góra Challenge Dylągówka OPEN
Wyniki- kategorie wiekowe
Wyniki- Fale
2019.04.13 V Bieg Ekologiczny i Mistrzostwa Polski W Biegach Anglosaskich Ustrzyki Dolne Wyniki
2019.04.07 12. PKO PÓŁMARATON i 5. PKO SZTAFETA PÓŁMARATOŃSKA Rzeszów Wyniki
2019.04.07 V GRAND PRIX EŁKU W MARSZACH NA ORIENTACJĘ – „ZORIENTUJ SIĘ NA EŁK” – 2019 r- RUNDA I Ełk Wyniki
2019.04.06 I Bieg Rysia Dukla OPEN
Wyniki- kategorie wiekowe
2019.03.31 Grand Prix Aquathlon Kraków Kraków Wyniki- kategorie wiekowe
2019.03.30 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa- zawody nr 3 Gliwice Wyniki
2019.03.30 III MIELECKA DYCHA Z JOY FITNESS CLUB Mielec OPEN
Wyniki- kategorie wiekowe
2019.03.30 POWITANIE WIOSNY Gorzyce OPEN
Wyniki- kategorie wiekowe
Klasyfikacje dodatkowe
2019.03.24 Bieg Charytatywny Na Hospicjum Rzeszów Wyniki OPEN
2019.03.24 Wiosna w Rozwadowie 2019 III edycja Rozwadów OPEN 5km
Wyniki K/M
2019.03.23 I Międzynarodowe Mistrzostwa Polski W Półmaratonie Górskim Nordic Walking. I Rajd Górski NW na dystansie 5km Prudnik OPEN Półmaraton
OPEN 5km
Zwycięzcy OPEN
Kategorie wiekowe- Półmaraton
Międzyczasy Półmaraton
2019.03.23 V Bieg Kopernika Rybnik Wyniki OPEN- wszystkie dystanse
2019.03.23 Duch Pogórza 2019 Dubiecko Wyniki
2019.03.21 Bieg Kolorowej Skarpetki Rzeszów Wyniki OPEN – Bieg główny
Wyniki OPEN – Bieg dzieci
2019.03.16 II Aquathlon Rzeszów 2019 Rzeszów Wyniki
2019.03.16 Duathlon w DECATHLON Stalowa Wola Stalowa Wola OPEN
Kategorie
2019.03.09 I Aquathlon Siedlce 2019 Siedlce Wyniki
2019.03.03 VI-ty Lubliniecki Półmaraton Nordic Walking i
Lubliniecka 5-ka
Lubliniec 21,097km
5km
OPEN 21,097km
2019.03.03 Bieg Tropem Wilczym Blizna Wyniki OPEN- Bieg 1963m
Wyniki OPEN- Bieg 5km
Wyniki OPEN- Bieg 12,5km
2019.03.03 V Bieg Tropem Wilczym Pamięci Braci Olejarków i Braci Cieślów Przeworsk Wyniki OPEN- Bieg 7,8km
Wyniki OPEN- Bieg 1963m
Lista Zwycięzców
2019.03.03 Bieg Tropem Wilczym Ustrzyki Dolne Wyniki OPEN- Bieg 8km
Wyniki OPEN- Bieg 1963m
Wyniki OPEN- NW 5km
Lista Zwycięzców
Wyniki- Kateg. wiekowe
Wyniki- Zwycięzcy kateg. wiekowe
2019.03.03 Bieg Tropem Wilczym Rzeszów Wyniki OPEN
Wyniki- Służby Mundurowe
2019.03.02 V Bieg Śladami Mnicha i Zawieruchy Rytwiany Wyniki OPEN
2019.02.23 „Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa- zawody nr 2″ Gliwice Wyniki
2019.01.19 Zimowy Bieg Pod Liwoczem Dębowa-Błażkowa Wyniki OPEN 10km
Wyniki OPEN 5km bieg
Wyniki Marsz Nordic Walking
2019.01.19 „Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa- zawody nr 1″ Gliwice Wyniki
2019.01.13 5. Stalowowolski Bieg i Marsz NW „Policz się z cukrzycą” Stalowa Wola Wyniki OPEN-Bieg
Wyniki OPEN – Marsz NW
Wyniki- Kateg. wiekowe
Wyniki – międzyczasy
2019.01.05 II Zimowe Mistrzostwa NordicMorsing Kołobrzeg Wyniki OPEN
Wyniki- Kateg. Wiekowe
Wyniki- Mors /Foczka
2019.01.05 Ełcki Maraton Pieszy – Ełcka Zmarzlina Ełk Wyniki
2018.12.30 39. Międzynarodowe Uliczne Biegi Sylwestrowe Szydłów Wyniki OPEN
Wyniki- Kateg. Wiekowe
Zwycięzcy kateg. wiekowe
Lista zwycięzców
Wyniki OPEN -dzieci i młodzież
Wyniki drużynowe – dzieci i młodzież
2018.12.15 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa 2018-zawody nr 12 Gliwice Wyniki
2018.12.01 III Bieg Zeloty Głogów Młp. Wyniki OPEN
Wyniki- Kateg. Wiekowe
Zwycięzcy kateg. wiekowe
Lista zwycięzców
Gmina Głogów Mł
Służby Mundurowe
2018.11.24 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa 2018-zawody nr 11 Gliwice Wyniki
2018.11.18 Dynowska Piątka Niepodległości Dynów Wyniki OPEN
Wyniki- Dynów i Aktywny Dynów
2018.11.11 Ostrowieckie Biegi Niepodległości Ostrowiec Św. Wyniki OPEN Bieg
Wyniki- Kateg. wiekowe
Wyniki OPEN NW
2018.11.11 Bieg Niepodległości Dębica Wyniki OPEN 5km
Wyniki OPEN 10km
2018.11.11 6. PKO Bieg Niepodległości Rzeszów Wyniki OPEN
Wyniki- Kateg. Wiekowe
Zwycięzcy kateg. wiekowe
Lista zwycięzców
Najszybsza Polka/Polak
2018.11.10 Bieg z Okazji Odzyskania 100-Lecia Niepodległości Warszawa Wyniki OPEN
2018.11.10 VII Frysztacki Bieg Niepodległości Frysztak OPEN 10km
OPEN 5km
OPEN 3km
2018.10.28 Bieg Czarnych Gryfów – Biegniemy dla Mai Czarna 10km
5km
Nordic Walking 5km
2018.10.27 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa 2018-zawody nr 10 Gliwice Wyniki
2018.10.21 III Golejowska Dycha Staszów Wyniki- OPEN
Wyniki – K&M
2018.10.14 Jedyny Oficjalny Bieg Obwodnicą Staszowa Staszów OPEN Bieg
Wyniki -Kateg. wiekowe
Wyniki- Powiat staszowski
2018.10.14 XI Półmaraton Ełcki 2018 r Ełk Wyniki
2018.10.13 40 Bieg Nadwiślański im. Alfreda Freyera Tarnobrzeg OPEN Bieg
Wyniki -Kateg. wiekowe
Wyniki- Tarnobrzeg
2018.10.13 VII NAdwiślański Marsz Nordic Walking oraz I Bieg Na Milę Parkową Baranów Sandomierski OPEN Bieg
Wyniki -Kateg. wiekowe
OPEN Nordic Walking
2018.10.13 Śladem Bieszczadzkiej Tarniny-IV Bieg Ekologiczny oraz Marsz Nordic Walking Ustrzyki Dln. OPEN 2,3km
OPEN 9,2km
OPEN Nordic Walking
Biegi dziecięce
Zwycięzcy -Kateg. Wiekowe
2018.10.13 VII Otwarty Bieg o Puchar Prezesa Poczty Polskiej S.A. Warszawa 1 Mila
5km
10km
2018.10.07 6.PKO Rzeszowski Maraton i 5.PKO Rzeszowska Sztafeta Maratońska Rzeszów Wyniki
2018.10.06 Zielona Z Przeszkodami Dębica Wyniki OPEN
Wyniki-fale
Wyniki drużynowe.
2018.10.06 5. Krwiobieg Kraków OPEN 5km
OPEN 10km
OPEN Nordic Walking
Dzieci 500m
Dzieci 1000m
Honorowi Dawcy Krwi
2018.10.06 4. Bieg Na Piątkę O Puchar Pratt&Whitney Rzeszów OPEN
Lista zwycięzców
Kategorie Wiekowe
Zwycięzcy kat. wiekowe
Pratt&Whitney
Rzeszowianie
2018.09.30 Dębicka Czasówka 2018 Latoszyn OPEN
Kobiety
Kategorie Wiekowe
DKK GRYF
2018.09.30 Jarosławskie Święto Biegowe – Ćwierć Galicja Maraton Jarosław Wyniki OPEN – Ćwierć Galicja Maraton
Wyniki – Kateg. wiekowe
Zwycięzcy- kateg. wiekowe
Lista Zwycięzców
2018.09.29 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa 2018-zawody nr 9 Gliwice Wyniki
2018.09.29 III Korczyński Bieg i Nordic Walking Do Prządek Korczyna OPEN
Kategorie Wiekowe
2018.09.29 Leśny Charytatywny Festiwal Biegowy Stalowa Wola Wyniki OPEN – Półmaraton
Wyniki – Kateg. wiekowe Półmaraton
Wyniki OPEN 7km
Kateg. wiekowe 7km
Zwycięzcy- kateg. wiekowe. – Półmaraton i 7km
Lista zwycięzców- obydwa dystanse
2018.09.29 I Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Ultramaratonie Lubliniec Wyniki OPEN 56km
Wyniki – Kateg. wiekowe
Sztafeta- kobiety
Sztafeta- mężczyźni
Sztafeta- mieszana
2018.09.29 IV Bieg Biegam Bo Lubię Lasy Czerniawka Wyniki OPEN 12km
Wyniki – OPEN 6km
Wyniki- Kateg. wiek. 12 km
Wyniki- Kateg. wiek. 6km
Lista Zwycięzców
2018.09.28 24. Ogólnopolski Bieg Uliczny 2018 Mielec OPEN
Lista zwycięzców
Kategorie Wiekowe
Zwycięzcy kat. wiek.
2018.09.23 Połaniecki Bieg Niepodległości Połaniec Wyniki OPEN- Bieg
Wyniki OPEN- Marsz NW
Kateg. wiekowe – Bieg
Kateg. wiekowe – Marsz NW
2018.09.23 XIX Bieg Górski Na Cergową Dukla Wyniki OPEN
Wyniki Kateg. wiekowe
2018.09.23 Biegi Górskie Sanok 2018 Sanok OPEN
Lista zwycięzców
2018.09.23 Husqvarna Gardner – Kryterium Rowerowe Dookoła Mieleckiego Lotniska Mielec Wyniki OPEN
2018.09.23 Bieg Niepodległości Wojkowice Wyniki OPEN
2018.09.23 XXVI Międzynarodowy Bieg Uliczny oraz XXIII Mistrzostwa Polski Górników Knurów Wyniki OPEN
Wyniki – Kateg. wiekowe
Wyniki- Górnicy
Górnicy- Kateg. wiekowe
Mieszkańcy Knurowa
2018.09.22 IV Bieg Spełniać Marzenia i Bieg Integracyjny Rudnik n.Sanem OPEN
Kategorie wiekowe
2018.09.16 VI Bieg Po Serce Zbója Andrychów OPEN
Kategorie wiekowe
2018.09.16 Dare2B MTB- Etap 5 TYLICZ Tylicz OPEN
Kategorie wiekowe
2018.09.16 VIII Wyścig MTB Boguchwała 2018 Niechobrz OPEN
Kategorie wiekowe
2018.09.16 Bieg Szklarski Tarnobrzeg-Sandomierz Wyniki
2018.09.15 Bieg Niezłomnych 2018 Hyżne Półmaraton OPEN
10km OPEN
3km OPEN
Niepełnosprawni
Służby mundurowe
2018.09.15 Bieg Rodzinny FERIO Stare Miasto Wyniki OPEN- 5km;
Wyniki OPEN – 10 km;
Kateg. wiekowe – 5km;
Kateg. wiekowe – 10km ;
Zwycięzcy – kateg. wiekowe;
Lista Zwycięzców;
2018.09.09 II Bieg Po Ziemi Pawłowskiej Kałków Wyniki OPEN 10000m
Wyniki Open 5000m
Biegi dzieci młodzieży
2018.09.09 Dakar Toyota MTB Lubenia O Puchar Wójta Gminy Lubenia Lubenia Wyniki OPEN
Wyniki- Kateg. wiekowe
Wyniki- Inż. Budownictwa
Wyniki – Lekarze
Wyniki- Prawnicy
2018.09.09 Kolbuszowska Dycha O Puchar Starosty Kolbuszowskiego Kolbuszowa Wyniki Open- Bieg 10km
Wyniki- Kateg. wiekowe
Wyniki- Nauczyciele
Wyniki – powiat kolbuszowski
Wyniki Open- Nordic Walking 5km
2018.09.09 Chęciny Triathlon 2018 Chęciny Wyniki
2018.09.09 III Bieg Gliwickiego Opla Gliwice Wyniki;
2018.09.08 Rajd Rowerowy Zabratówka 2018 Na 100 lecie Niepodległej Zabratówka Wyniki OPEN
Kateg. do 16 lat
Służby Mundurowe
2018.09.08 Jubileuszowa Pielgrzymka Biegowa Jarosław Jarosław Wyniki OPEN
Kategorie Wiekowe
Klasyfikacje dodatkowe
2018.09.08 Bieg o Kryształowe Jabłko Wójta Gminy Obrazów Obrazów Wyniki OPEN 10km
5 km- Bieg i Nordic Walking
Kategorie Wiekowe 10km
Wyniki drużynowe 10km
2018.09.02 IV Bieg Rolnika Zbrosławice Wyniki
2018.09.02 Lellek Group – Gold Hill MTB Maraton Głuchołazy 2018 Głuchołazy Wyniki
2018.09.02 III Bieg Ziemi Opatowskiej Opatów Wyniki Open-Bieg;
Wyniki Open-Nordic Walking;
2018.09.02 V Gorzycka 5 Gorzyce Wyniki OPEN;
Wyniki-kategorie wiekowe;
2018.09.02 I Klasyk Boguchwały Mogielnica WYNIKI Open;
Wyniki-kategorie wiekowe;
2018.09.01 CykloOpawy XC – MTB Puchar Polski XCO – Głuchołazy Głuchołazy Wyniki
2018.09.01 V Półmaraton Lubaczowski Lubaczów Wyniki
2018.08.26 XIX Międzynarodowy Bieg im. Stanisława Staszica Brody Wyniki OPEN;
Lista Zwycięzców;
Wyniki- kateg. wiekowe;
Zwycięzcy-kateg. wiekowe;
2018.08.25 III Bieg Uliczny „Nisko Na Piątkę” Nisko WYNIKI OPEN;
Wyniki-kategorie wiekowe;
2018.08.25 III Piona Gwidona Świerklaniec Wyniki Open – Bieg;
Wyniki- Kateg. Wiekowe;
Wyniki Open- Nordic Walking;
2018.08.25 X Triathlon Ziemi Sandomierskiej i Mistrzostwa Polski Lekarzy Sandomierz WYNIKI OPEN;
Wyniki-kategorie wiekowe;
Mistrzostwa Polski Lekarzy- OPEN;
Mistrzostwa Polski Lekarzy-kategorie wiekowe;
2018.08.25 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa 2018-zawody nr 8 Gliwice Wyniki
2018.08.19 Dare2b MTB Maraton Piwniczna Piwniczna WYNIKI OPEN;
FULL-kategorie wiekowe;
HALF-kategorie wiekowe;
QUARTER-kategorie wiekowe;
2018.08.19 Bieg 5-10-15 Ełk Wyniki OPEN 5km;
Wyniki OPEN 10km;
Wyniki OPEN 15km ;
Wyniki K&M 5km ;
Wyniki K&M 10km ;
Wyniki K&M 15km ;
2018.08.18 ​IV Ultramaraton Magurski Krempna Wyniki
2018.08.15 Bieg w I Rocznicę Powrotu Wojska Polskiego do Obwodu Dębickiego w 100-lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę „Niepodległa” Dębica Lista Zwycięzców ;
Wyniki OPEN – Bieg 10 km;
Wyniki-kategorie wiekowe;
Zwycięzcy-kategorie wiekowe;
Wyniki –Niepełnosprawni Paraplegia;
2018.08.12 TYTAN – Bieg charytatywny Dubiecko OPEN;
Zwycięzcy;
2018.08.05 ​IX Triathlon Siedlecki Siedlce Wyniki
2018.08.05

Pólmaraton Blizna i Bieg Na Dystansie 5km Blizna WYNIKI OPEN- 21,4 km;
Wyniki- OPEN 5km;
Kategorie wiekowe 21,4km;
Kateg. wiekowe 5km;
Zwycięzcy-kategorie wiekowe- 21,4km;
Zwycięzcy-kategorie wiekowe- 5km ;
Lista zwycięzców ;
FOTO
2018.08.04 XII MARATON MTB TROPAMI ŻBIKÓW Komańcza Wyniki OPEN;
Wyniki – kateg. wiekowe;

2018.07.29 II Bieg Dzikich Mustangów-Biegniemy Dla Filipka Paszczyna k/Dębicy Wyniki OPEN- Bieg 10km;
Wyniki OPEN – Bieg 5km;
Wyniki OPEN -Marsz Nordic Walking;

2018.07.28 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa 2018-zawody nr 7 Gliwice Wyniki
2018.07.22 MTB Ropczyce 2018 Ropczyce Wyniki OPEN;
Wyniki – kateg. wiekowe;

2018.07.22 IV Bieg Czterolistnej Koniczynki Munina Wyniki
2018.07.22 Dare2b MTB Maraton Zakliczyn Zakliczyn WYNIKI OPEN;
FULL-kategorie wiekowe;
HALF-kategorie wiekowe;
QUARTER-kategorie wiekowe;
Generalna-kategorie wiekowe;
Generalna-OPEN;
2018.07.15 IV Wadowicki Półmaraton Górski Wadowice Lista zwycięzców;
Zwycięzcy kat. wiek.;
Wyniki OPEN;
WYNIKI-kategorie wiekowe;
WYNIKI-K/M;
2018.07.15 I Bieg Jubileuszowy w Nisku Nisko Lista Zwycięzców;
OPEN;
Wyniki– Kategorie wiekowe.;
2018.07.14 IV Świerczyniecki Bieg Uliczny o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Świerczyniec OPEN- Bieg;
OPEN Nordic Walking;
Wyniki– Gmina;
Wyniki– Świerczyniec;
2018.07.14 Piknik Biegowy Goniacka 2018 Białka Tatrzańska Wyniki
2018.07.08 VI Stalowa Dycha Stalowa Dycha Wyniki
2018.07.07 “Bieg Żółwia” IV Bieg Grodziski o puchar Wójta Gminy Grodzisko Dolne Grodzisko Dolne Wyniki OPEN;
Wyniki– Kat. Wiekowe;
Wyniki– Gmina Grodzisko Dolne;
Wyniki– GGB “Szalone Żółwie;
2018.07.07 II Bieg Św. Jana z Dukli Dukla Wyniki OPEN- 15 km;
Wyniki OPEN – 5 km;
Wyniki – Kateg. Wiekowe 15 km;
Wyniki – Kateg. Wiekowe 5 km ;
2018.06.30 III Bieg Tropem Brzózańskiego Wilka Brzóza Królewska Wyniki OPEN Bieg;
Wyniki OPEN NW;
Lista Zwycięzców;
Kategorie wiekowe- Bieg;
Zwycięzcy – Kateg. wiekowe;
2018.06.24 Półmaraton Biegam i Wspieram Budy Głogowskie Wyniki OPEN- Bieg;
Wyniki OPEN – Marsz NW;
Wyniki – Kateg. Wiekowe Bieg;
Zwycięzcy – Kateg. Wiekowe Bieg;
2018.06.24 Biegniemy dla Gabrysi Jodłowa WYNIKI;
2018.06.24 VI Rakszawski Ćwierćmaraton im. Jana Pawła II Rakszawa WYNIKI OPEN;
WYNIKI Kategorie;
WYNIKI Gmina;
FOTO
2018.06.23 III Maraton Pędziwiatra Gliwice Wyniki
2018.06.23 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa 2018-zawody nr 6 Gliwice Wyniki
2018.06.23 ULTRAPRZESILENIE 2018 Dynów Wyniki OPEN 30 i 50 km
2018.06.23 III Mistrzostwa Ziemi Opolskiej w Nordic Walking Prudnik Wyniki OPEN 5km;
Wyniki OPEN 10km;
Kateg. Wiekowe 5km;
Kateg. Wiekowe 10km ;
Zwycięzcy – Kateg. Wiekowe 5km;
Zwycięzcy – Kateg. Wiekowe 10km ;
Lista Zwycięzców ;
2018.06.16 Raniżowska Dycha – Biegnę dla Oliwii Chudzik Raniżów WYNIKI OPEN;
2018.06.17 Triathlon Rzeszów Rzeszów Wyniki FOTO
2018.06.16 „Powiśle na rowerze” – integracyjny rajd rowerowy. Dąbrowa Tarnowska WYNIKI dzieci;
WYNIKI dorośli;
2018.06.16 IV Pętla Chechelska Jezioro Chechło-Nakło WYNIKI OPEN;
Gmina Świerklaniec;
FOTO
2018.06.16 Bieg Dla Niepodległej i Marsz Nordic Walking Czudec Wyniki OPEN- Bieg;
Wyniki OPEN – Marsz NW;
Lista Zwycięzców;
Wyniki – Kateg. Wiekowe Bieg;
Zwycięzcy – Kateg. Wiekowe Bieg;
Wyniki- Nauczyciele;
2018.06.10 III Wojewódzki Bieg Szerzawski i Marsz NW Szerzawy Wyniki OPEN – Bieg główny;
Wyniki – Biegi Dzieci i Młodzieży ;
Lista Zwycięzców;
Lista zwycięzców – Biegi Dzieci i Młodzieży;
Wyniki- Nordic Walking;
2018.06.10 Dare2b MTB Maraton Stryszawa Stryszawa WYNIKI OPEN;
FULL-kategorie wiekowe;
HALF-kategorie wiekowe;
QUARTER-kategorie wiekowe;
Po dwóch-kategorie wiekowe;
Po dwóch-OPEN
2018.06.10 Dookoła Jeziora VII Maraton, Półmaraton, Ćwierćmaraton Tarnobrzeg Wyniki OPEN;
Wyniki- Kateg. wiekowe;
Maraton -Międzyczasy;
Półmaraton-Międzyczasy;
Ćwierćmaraton – Międzyczasy;
2018.06.10 III Bieg Boguchwała Wisłoczysko Boguchwała BIEG- Wyniki OPEN;
WYNIKI-kategorie wiekowe;
2018.06.10 5 Dębicka Dziesiątka z Tikkurila Dębica Wyniki OPEN – Bieg 10 km;
Wyniki- OPEN – Kateg. Niepełnosprawni;
Lista Zwycięzców;
Kategorie wiekowe -Bieg 10 km;
Zwycięzcy – Kategorie wiekowe;
OPEN-VIDEO
2018.06.09 XIV Bieg Kmitów Nowy Wiśnicz BIEG- Wyniki OPEN;
NW- Wyniki OPEN;
WYNIKI-kategorie wiekowe;
BIEGI MŁODZIEŻOWE- WYNIKI;
2018.06.09 III ECO CIDRY CROSS Radzionków Wyniki OPEN – Bieg 10 km;
Wyniki- OPEN NW 5km;
Lista Zwycięzców;
Kategorie wiekowe -Bieg 10 km;
Kategorie wiekowe – NW 5km;
Zwycięzcy – kateg. wiekowe – Bieg;
Zwycięzcy – kateg. wiekowe – NW;
2018.06.03 IX Gliwicki Bieg Uliczny Gliwice Lista zwycięzców;
WYNIKI OPEN;
Zwycięzcy kategorii wiekowych;
WYNIKI-kategorie wiekowe;
WYNIKI-Gliwiczanie;
WYNIKI-ZNP;
WYNIKI-Oświata;
WYNIKI-IT;
2018.06.02 3 SPARING Bieg Na 10 km Rzeszów Wyniki
2018.06.02 VIII Bieg Uliczny im. Ks. Konstantego Damrota Pilchowice WYNIKI OPEN;
WYNIKI K/M;
WYNIKI-kategorie wiekowe;
2018.05.27 FAMILY RUN Kraków Wyniki Bieg Otwarty;
Wyniki Bieg Mamy i Taty;
Wyniki Antylopy;
Wyniki Gepardy;
Wyniki Mustangi;
2018.05.27 XXXIX Bieg Krotosa Krotoszyn Wyniki FOTO
2018.05.26 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa 2018-zawody nr 5 Gliwice Wyniki
2018.05.26 VI Bieg O Puchar Rektora PPWSZ Nowy Targ Wyniki OPEN 4,3km;
Wyniki OPEN 10 km;
Studenci PPWSZ ;
Pracownicy PPWSZ ;
2018.05.20 V Dycha Głogowska Głogów Młp. Wyniki OPEN;
Kateg. wiekowe;
Wyniki drużynowe;
2018.05.20 Dare2b MTB Maraton Skrzyszów Skrzyszów WYNIKI OPEN;
FULL-kategorie wiekowe;
HALF-kategorie wiekowe;
QUARTER-kategorie wiekowe;
2018.05.20 I Bieg Biało Zielonych z okazji 110-lecia istnienia KS Wisłoka Dębica Dębica Wyniki- OPEN 10km;
Wyniki- OPEN 5 km ;
2018.05.19 4 Dynowska ZaDyszka Dynów WYNIKI OPEN;
WYNIKI-kategorie wiekowe;
Lista Zwycięzców;
Lista Zwycięzców- kategorie;
Mieszkańcy Dynowa + Aktywny Dynów;
2018.05.19 IV Bieg Wadowicki Wadowice Lista zwycięzców;
WYNIKI OPEN;
Zwycięzcy-kategorie wiekowe;
WYNIKI-kategorie wiekowe;
WYNIKI-Powiat Wadowice;
2018.05.19 Ultramaraton Beskidzki Topór 2018 Andrychów Wyniki
2018.05.12 IV Bieg o Złotą Kaczkę Toszek WYNIKI OPEN;
WYNIKI-kategorie wiekowe;
WYNIKI-Gmina Toszek;
WYNIKI-Niepełnosprawni;
WYNIKI-Służby mundurowe;
2018.05.12 V Ultramaraton Podkarpacki Rzeszów Wyniki FOTO
2018.05.06 II Bieg Ulicami Świlczy im. T. Kirchnera Świlcza Wyniki OPEN 5km;
Kategorie wiekowe 5km;
Wyniki OPEN 10km;
Kategorie wiekowe 10km;
2018.05.06 II Bieg do Serca Kołłątaja Staszów WYNIKI OPEN;
2018.05.05 DUKLA WOLF RUN Dukla Wyniki OPEN;
Lista Zwycięzców;
Wyniki – kateg. wiekowe;
Zwycięzcy- kateg. wiekowe;
2018.05.05 Bieg Kościuszkowski 2018 Połaniec WYNIKI OPEN;
Kategorie wiekowe;
2018.05.04 DUKLA WOLF RACE 2018 Dukla Wyniki
2018.05.03 V Dębiński Bieg po Flagę Wola Dębińska Dyplomy 10km;
Dyplomy 2,5km;
Dyplomy NW;
WYNIKI OPEN;
OPEN- linki do dyplomów i wideo;
Kategorie wiekowe- 2,5km;
VIDEO
FOTO
2018.05.01 XIII STALOWOWOLSKI ROWEROWY CROSS COUNTRY o puchar Prezydenta Miasta Stalowej Woli Stalowa Wola Lista zwycięzców;
Kategorie wiekowe;
2018.05.01 II Rzeszowski Bieg Trzeźwości i Marsz Nordic Walking im. ks. Franciszka Blachnickiego Rzeszów OPEN- Bieg i Nordic Walking;
Wyniki Kategorie Wiekowe- Bieg i Nordic Walking;
2018.04.29 XXXXVIII Tarnobrzeski Bieg Siarkowca im. Kazimierza Sławka Tarnobrzeg OPEN;
Wyniki Kategorie Wiekowe;
Tarnobrzeg;
2018.04.28 II MIELECKA DYCHA Z JOY FITNESS CLUB Mielec Lista Zwycięzców;
OPEN;
Wyniki Kategorie Wiekowe;
2018.04.28 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa 2018-zawody nr 4 Gliwice Wyniki
2018.04.24 XV Wiosenny Bieg Przełajowy Służb Mundurowych Katowice Lista Zwycięzców;
OPEN;
Wyniki K/M;
Wyniki M-35+;
Wyniki Drużynowe;
Mistrzostwa SPwK;
2018.04.22 Wiosenne Zmagania w Lasowiackim Stylu Kobuszowa Wyniki OPEN- 5km ;
Wyniki OPEN- 10km;
Międzyczasy 5 i 10 km;
Kateg. Wiekowe- 5km;
Kateg. Wiekowe- 10km;
Kateg. -Niepełnosprawni 5 i 10 km;
2018.04.22 Bieg Oko W Oko Z Rakiem Chorzów Wyniki OPEN- 5km bieg;
Wyniki OPEN- 10km bieg;
Wyniki OPEN- 5km NW;
Lista Zwycięzców;
2018.04.14 Bieg 80-lecia Przemysłu Lotniczego w Mielcu Mielec Wyniki OPEN;
Wyniki – Kateg. wiekowe;
Lista zwycięzców;
Zwycięzcy- Kateg. wiekowe;
2018.04.14 III BIEG EKOLOGICZNY MISTRZOSTWA POLSKI W BIEGACH ANGLOSASKICH Ustrzyki Dolne Wyniki
2018.04.08 11. PKO Półmaraton Rzeszowski Rzeszów Wyniki PHOTO
VIDEO
2018.04.08 4. PKO Sztafeta Półmaratońska Rzeszów Rzeszów Wyniki PHOTO
VIDEO
2018.04.07 Crossduathlon ŚcIganie Nowe Iganie Wyniki
2018.03.24 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa 2018-zawody nr 3 Gliwice Wyniki
2018.03.24 II Bieg o Puchar Leszka Bebło Gorzyce Wyniki OPEN;
Wyniki – Kateg. wiekowe;
Wyniki – Powiat Tarnobrzeski;
Wyniki- Powiat Stalowowolski;
2018.03.24 4 Bieg Kopernika Rybnik OPEN 5km- bieg;
OPEN 10km-bieg;
OPEN 5km – Nordic Walking;
2018.03.18 II Bieg Uliczny – Wiosna w Rozwadowie 2018 Rozwadów Lista Zwycięzców;
OPEN;
Wyniki K/M;
2018.03.10 I Aquathlon Rzeszów 2018 Rzeszów Wyniki
2018.03.04 Tropem Wilczym Pamięci Żołnierzy Wyklętych Jadowniki Lista Zwycięzców;
OPEN 10km;
OPEN 1963m;
2018.03.04 Tropem Wilczym Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Blizna Lista Zwycięzców;
OPEN 12,5km;
OPEN 1963m;
2018.03.04 Tropem Wilczym Pamięci Żołnierzy Wyklętych Rzeszów Lista Zwycięzców;
OPEN 6,2km;
OPEN 1963m;
2018.03.04 Tropem Wilczym Pamięci Żołnierzy Wyklętych Ustrzyki Dolne OPEN;
Kat. wiekowe;
2018.03.03 IV Bieg Śladami MNICHA i ZAWIERUCHY Rywiany 8km-Open;
2018.02.25 V-ty Lubliniecki Półmaraton Nordic Walking i Lubliniecka 5-ka Lubliniec 21km- Kategorie wiekowe;
5km- Kategorie wiekowe;
Międzyczasy;
5km- niepełnosprawni
2018.02.24 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa 2018-zawody nr 2 Gliwice Wyniki
2018.01.20 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa 2018-zawody nr 1 Gliwice Wyniki
2018.01.13 I Zimowe Mistrzostwa NordicMorsing w ramach VI Światowego Festiwalu Morsowania Kołobrzeg Wyniki- Kategorie wiekowe;
Wyniki- Foczki i Morsy;
Międzyczasy;